یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۴۱Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارس جنوبی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۸    
تولید گاز از فاز 11 میدان مشترک پارس جنوبی در عسلویه، از روز دوشنبه ششم شهریور آغاز شد؛ آغازی بر پایان 22 سال خلف وعده و نقض تعهدات مکرر شرکت های خارجی و آغازی بر اعتماد به توان متخصصان داخلی.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از استخدام بیش از یک هزار و 500 نفر در ادارات و دستگاه های مختلف اجرایی استان خبر داد و گفت: علاوه بر این 858 نفر از جوانان استان بوشهر جذب صنایع و شرکت های زیر مجموعه مجتمع گاز پارس جنوبی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آزمون استخدامی پارس جنوبی برای نخستین بار در استان بوشهر به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عملیات سخت افزاری، نرم افزاری و کالیبراسیون بردهای الکترونیکی همسو با منابع تغذیه بدون وقفه جریان مستقیم (DCP) و جریان متناوب (UPS) در پالایشگاه دهم پارس جنوبی بروز رسانی شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: از وزارت و وزیر نفت، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و دانشگاه خلیج فارس برای برگزاری آزمون استخدامی با هدف اشتغال جوانان بومی استان صمیمانه تشکر می کنم.
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
آزمون جذب 858 نفر از جوانان بومی استان بوشهر در مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور 4 هزار نفر برای نخستین بار برگزار شد.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۹۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: قرارداد ساخت این سازه 1400 تنی فاز 11 پارس جنوبی با شرکت های شل و توتال منعقد شده بود که آن را نیمه کاره رها کردند، اما پس از وقفه ای 20 ساله این پروژه به دست متخصصان و مهندسان ایرانی ظرف مدت دو سال تکمیل و آماده بهره برداری شده است.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به اینکه فاز 11 میدان مشترک پارس جنوبی مرزی ترین فاز این میدان است، گفت: با بهره برداری از فاز 11، افزون بر جبران ناترازی گاز در زمستان، از مهاجرت گاز به کشور همسایه (قطر) هم جلوگیری شد.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: تا پیش از زمستان تولید گاز از فاز 11 پارس جنوبی به 15 میلیون مترمکعب در روز خواهد رسید.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
فاز 11 پارس جنوبی به عنوان آخرین فاز باقیمانده از این میدان مشترک گازی، با حضور رئیس جمهوری به بهره برداری رسمی رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداری کارگری حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام پارس جنوبی گفت: برنامه های متنوعی طی هفته دفاع مقدس در پارس جنوبی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: با اجرای طرح توسعه پارک گوگرد در منطقه ویژه پارس، ظرفیت تولیدی گوگرد این منطقه در خدمت خلق ارزش افزوده کشور قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: با اجرای طرح توسعه پارک گوگرد در منطقه ویژه پارس، ظرفیت تولیدی گوگرد این منطقه در خدمت خلق ارزش افزوده ی کشور قرار خواهد گرفت.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قرارداد تأسیس، راه اندازی و راهبری مرکز نوآوری و فناوری نفت، گاز و پتروشیمی و توافق نامه رئوس قرارداد همکاری مشترک تحقیق و توسعه در فاز 11 پارس جنوبی بین شرکت پتروپارس و دانشگاه صنعتی شریف امضا شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۷    
تهران- ایران پرس: آیین امضای توافق نامه همکاری مشترک تحقیق و توسعه در فاز 11 پارس جنوبی و راه اندازی مرکز نوآوری بین دانشگاه شریف و شرکت پتروپارس روز چهارشنبه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی نشان از توانمندی بالای ایران در زمینه برداشت گاز از میادین پیچیده نفتی و گازی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های ایران، تیم پارس جنوبی بوشهر مقابل تیم مقاومت گلساپوش یزد به پیروزی رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تعمیرات پالایشگاه دوم پارس جنوبی با هدف افزایش سطح در دسترس بودن و ارتقاء قابلیت اطمینان واحدهای تولیدی گاز برای زمستان 1402 با موفقیت به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- پروژه منازل سازمانی گمرک پارس جنوبی توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی به صورت آنلاین افتتاح شد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
برای علاقه مندان به رشته فوتبال ساحلی، دیدار سنتی لیگ برتر بین تیم های پارس جنوبی و مقاومت گلساپوش کمتر از دیدار پرسپولیس و النصر اهمیت ندارد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح توسعه واحد های پنج و 6 گازی پتروشیمی دماوند در پارس جنوبی آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۴:۱۷    
یک کارشناس انرژی گفت: فاز 11 دست نخورده ترین، پیچیده ترین و مرزی ترین لایه مشترک گازی ایران با قطر است که حدود 20 سال معطل پیمانکاران خارجی بود اما در دولت سیزدهم این فاز با تکنولوژی شرکت های دانش بنیان داخلی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: عملیات به روزرسانی سخت افزاری، نرم افزاری و کالیبراسیون بردهای الکترونیکی در پالایشگاه دهم پارس جنوبی انجام شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: محمدحسین متجلی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به اینکه ظرفیت تولید گاز ایران از بزرگ ترین میدان مشترک گازی جهان در زمستان به بالای 730میلیون مترمکعب در روز می رسد، گفت: در مجموع با بهره برداری از چند حلقه چاه فاز 11 ...
پایگاه خبری مند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶    
مند: امام جمعه دشتی گفت: مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران در شهر خورموج سال 97 کلنگ زنی شده اما همچنان تکمیل نشده و به سرانجام نرسیده است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به اینکه ظرفیت تولید گاز ایران از بزرگ ترین میدان مشترک گازی جهان در زمستان به بالای 730 میلیون مترمکعب در روز می رسد، گفت: در مجموع با بهره برداری از چند حلقه چاه فاز 11 ...
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال تیم های سایپا و مس سونگون به سومین برد متوالی فصل خود رسیدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۲۶    
توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی در ایران نقطه عطف قابل توجهی در توانمندی کشور در استخراج گاز از میادین مشترک گازی در دریاست. ایران با کمک پیمانکاران ایرانی و بدون اتکا به قدرت های خارجی توانسته است توسعه ظرفیت تولید گاز خود را سه سال زودتر از موعد مقرر سرعت بخشد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۰۷    
از زمان حفر نخستین حلقه چاه در میدان مشترک پارس جنوبی تاکنون 27 سال می گذرد. حوالی سال 1375 بود که شرکت نفت فلات قاره ایران با استفاده از دستگاه حفاری مدرس و تجهیزات سایر پروژه ها و با وجود محدودیت های بودجه ای، نخستین حلقه چاه اکتشافی پارس جنوبی را حفر کرد و درست بعد از 270 روز انجام عملیات حفاری ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۵    
گل اول پارس جنوبی به شهرداری آستارا از زاویه دوربین ورزش 3
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۸    
کارشناس حوزه سیاستگذاری در رابطه با اهمیت توسعه پیچیده ترین لایه گازی مشترک ایران و قطر معتقد است توسعه پیچیده ترین فاز گازی پارس جنوبی با کمک پیمانکاران ایرانی نقطه عطف قابل توجهی برای توانمندی های استخراج گاز ایران در میادین مشترک گازی در دریاست ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پارس جنوبی جم موفق شد سومین بازی متوالی خود در لیگ یک را هم با برد پشت سر بگذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در هفته سوم لیگ دسته یک فوتبال تیم شهرداری آستارا مقابل تیم پارس جنوبی جم بوشهر شکست خورد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در سومین هفته لیگ یک فوتبال ایران، 9 دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که در مهم ترین دیدار مس سونگون توانست با گل دقیقه یک حسین فلاحیان، خیبر خرم آباد را شکست دهد و به سومین پیروزی متوالی خود دست پیدا کند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر تعمیرات اساسی پالایشگاه دوم پارس جنوبی با هدف افزایش سطح در دسترس بودن و ارتقاء قابلیت اطمینان واحدهای تولیدی گاز برای زمستان 1402 با انجام اقدامات شاخص نوآور پایان یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در پروژه فاز 11 در دولت قبل، قراردادی با توتال منعقد شد و آنها که در طرف قطری میدان نیز حضور داشتند، آخرین اطلاعات را از ایران گرفتند و بدون سرمایه گذاری پروژه را ترک کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی به واسطه تکیه بر توان داخلی ما را از معطلی 22 ساله در این بخش نجات داد،گفت: بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی هم برای ما با صرفه جویی همراه بود و هم توان داخلی متخصصان ما را به رخ کشید.
گام خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: پنج ماه و 24 روز از سفر دوم آیت الله رئیسی رئیس جمهور و هیأت دولت به استان بوشهر نگذشته بود که همت متخصصان ایرانی در استان بوشهر، رئیس دولت سیزدهم را مشتاق حضور مجدد در استان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۴    
یک کارشناس انرژی گفت: توسعه پیچیده ترین فاز مشترک گازی پارس جنوبی با کمک پیمانکاران ایرانی و تنها طی 2 سال از روی کار آمدن دولت سیزدهم ظرفیت تولید ایران در میدان گازی سه سال زودتر از موعد مقرر ارتقا یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت وگاز پارس گفت: تولید گاز پارس جنوبی به 730 تا 740 میلیون مترمکعب در روز افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی سازمان منطقه ویژه پارس از تعیین تکلیف وضعیت آن دسته از قرارداد های سرمایه گذاری منطقه پارس جنوبی خبر داد که در سال های اخیر موفق به اجرای طرح خود نشده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی می تواند 10 میلیارد دلار درآمدزایی ارزی برای کشور داشته باشد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سیدموسی موسوی افزود: ریاست محترم جمهور براساس مصوبه هیات دولت در سال 1391 و سپس شیوه نامه اجرایی وزارت نفت عنوان مجتمع گاز پارس جنوبی نیروهای جویای کار شهرستان های لامرد ...
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با تذکر رهبر انقلاب و تأکید رییس جمهور گازهای مشعل میادین شرق کارون جمع آوری شد و در شرق و غرب کارون مجموعا 52 مشعل داریم که تا پایان امسال 21 مشعل آن جمع آوری می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: توسعه فاز 11 پارس جنوبی به عنوان آخرین فاز از بزرگترین میدان مشترک گازی جهان که با تکیه بر توان ایرانی و دانش بومی در دولت سیزدهم به انجام رسید، نمایان گر شکوه تمدن صنعت گاز ایران در قلب خلیج فارس است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پیامی، حادثه غم انگیز جان باختن فرزاد نیک روش از همکاران مجتمع گاز پارس جنوبی را به خانواده، بستگان و تمامی کارکنان صنعت گاز تسلیت گفت.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال داماش گیلان در ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی خود در لیگ دسته یک، 2 بازیکن در پست مدافع و هافبک جذب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مهدی رستمی مدافع فصل قبل پارس جنوبی جم بوشهر با عقد قراردادی به تیم داماش گیلان پیوست. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۶    
مدیر پالایشگاه ششم پارس جنوبی از دریافت صلاحیت ممیزی در حوزه سیستم مدیریت کیفیتISO 9001:2015 توسط 3 نفر از کارکنان این پالایشگاه خبر داد.