چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۴:۳۴Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فریدونشهر»

باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
محمود یسلیانی گفت:خدمات پیست فریدونشهر در روز های سه شنبه و چهارشنبه با تخفیف ویژه ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
برق مورد نیاز 17 خانوار ساکن، یک مدرسه و یک امامزاده در روستای گوکان فریدونشهر با نصب پنل های خورشیدی تامین شده است.
صاحب نیوز   ۵ ساعت پیش    
این روزها پیست اسکی فریدونشهر مقصد اصلی گردشگری در استان اصفهان است. رئیس هیئت اسکی این استان توصیه های برای گردشگران این پیست ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۰    
با تلاش راهداران راه ارتباطی دو روستا در شهرستان فریدونشهر بازگشایی شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کولاک شدید امروز محورهای مواصلاتی شهرستان فریدونشهر را مسدود کرد؛ در دهستان پشتکوه موگویی این شهرستان که از پنج روز پیش به دلیل کولاک مسدود شده است، یک بیمار بدحال با بالگرد به مرکز درمانی انتقال داده شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۱    
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارش برف و وزش باد باعث کولاک، بوران، ریزش بهمن و مسدود شدن جاده های روستایی به ویژه در پشت کوه فریدونشهر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۵    
کولاک شدید برف در شهرستان فریدونشهر راه ارتباطی بیش از 10 روستا را قطع کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گردنه کلوسه فریدونشهر بعد از سه روز همچنان مسدود، اما تردد در محور های اصلی برقرار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: همه محورهای این استان جز گردنه "کلوسه" در شهرستان فریدونشهر، باز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرستنده رادیویی و تلویزیونی دیجیتال در ایستگاه فرستنده روستا های عنایشت و دره چیله پشتکوه موگویی فریدونشهر نصب و راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۶    
خطوط تلفن و اینترنت شهرستان فریدونشهر با تلاش ماموران فنی مخابرات وصل شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: سمیرم، فریدونشهر، چادگان، بوئین میاندشت، خوانسار و گلپایگان بیشترین سهم بارشها را داشتند و جاده های 9 روستا در پشتکوه فریدونشهر مسدود است که عوامل راهداری در حال بازگشایی این مسیرها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
روستا های خوشه اسلام آباد فریدونشهر سومین سال محرومیت از گاز را بعداز آغاز عملیات گازرسانی تجربه می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان اعلام کرد: فعالیت مدارس شهرستان های غرب استان شامل فریدن، فریدونشهر و بویین میاندشت، فردا یکشنبه بدلیل برودت هوا و یخبندان با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه بارشی جدید به استان از روز سه شنبه 28 دی ماه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، آسیه آقایی با اشاره به بارندگی های شبانه روز گذشته در سطح استان ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۲    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارش بین 20 تا 30 سانتی متر برف در مناطق غرب استان اصفهان گزارش شده است. منصور شیشه فروش با اشاره به بارش های 24 ساعت اخیر در سطح استان اصفهان اظهار داشت: خوشبختانه بارش برف و باران را در همه نقاط استان داشته ایم. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف 35 سانتی متری در فریدونشهر سبب تعطیلی مدارس همه مقاطع تحصیلی این شهرستان، مسدود شدن همه محورهای روستایی و به وجود آمدن حوادث ترافیکی و قطعی برق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: برق و تلفن در بخش هایی از شهرستان های گلپایگان، خوانسار، فریدن، فریدونشهر و بوئین و میاندشت تا ظهر امروز وصل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با توجه به بارش رحمت الهی و احتمال مه گرفتگی و لغزندگی جاده های روستایی، روز شنبه 25 دیماه 1400 برنامه آموزشی کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان چادگان بصورت مجازی برگزار می شود و برخی مقاطع تحصیلی فریدون شهر نیز کار خود را با تأخیر آغاز خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بیشترین بارندگی استان در 24 ساعت گذشته در شهرستان فریدونشهر با 10 میلی متر ثبت و گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۱    
برفِ زمستانی شامل حالِ فریدونشهر هم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از تداوم بارندگی در این استان در 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: فریدونشهر و چادگان بیشترین میانگین بارشی تا صبح امروز را داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نبود پزشک متخصص و جراح در بیمارستان رسول اکرم فریدونشهر، ظاهرا مشکلی است که نه تنها گریبان این شهرستان، بلکه دامن کل استان را هم گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۸    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با توجه به اینکه زمان طرح پزشکان جراح و دوره آنها در این محدوده تمام شده است، متأسفانه قریب به 9 ماه است که در بیمارستان شهرستان فریدونشهر پزشک جراح وجود ندارد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۳    
اصفهان (پانا) - در یکی از روستاهای پشتکوه اول فریدونشهر مدرسه سنگی قرار دارد که معلم آن نیز در همین مدرسه تحصیل کرده است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، با برنامه ریزی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان موانع اجرایی برای لوله کشی شبکه گاز را عامل تاخیر پروژه انتقال گاز به مناطق پشتکوه فریدون شهر در غرب این استان عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فوت یک نفر و مصدوم شدن چند نفر دیگر در هفته گذشته در اطراف پیست اسکی فریدونشهردر خارج از این محوطه و به خاطر رعایت نکردن نکات ایمنی رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۲    
1500 بسته معیشتی در شهرستان فریدونشهر توزیع شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سپاه پاسداران در سالروز شهادت سردار سلیمانی 1500 بسته کمک معیشتی بین اقشار کم درآمد شهرستان فریدونشهر توزیع کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فریدونشهر با اشاره به سخنان وزیر اطلاعات در مورد تلاقی ترور سردار سلیمانی با ایام 9 دی و نقش سران فتنه در این ترور، این سخنان را اشاره به اخباری جدید در مورد نقش داشتن عده ای از مسئولان قبل در این اقدام مذبوحانه دانست و خواستار تشکیل پرونده قضایی برای بررسی این موضوع شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه علی رغم وسیع بودن حوزه انتخابیه با کمبود پزشک متخصص و تجهیزات درمانی در منطقه مواجه هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شهردار فریدونشهر گفت: در چند ماه اخیر با صرف اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان کارخانه شن و ماسه شهرداری فریدون شهر راه اندازی شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۹    
برگزاری مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع فریدونشهر
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۹    
ایسنا/اصفهان رئیس هیئت اسکی استان اصفهان در خصوص حادثه تیوپ سواری پیست فریدونشهر که منجر به فوت یک نفر و مصدومیت چندنفر دیگر شد، گفت: بارها درباره عواقب بد و حوادثی که تیوپ سواری می تواند به دنبال داشته باشد تذکر داده ایم، اما باز هم شاهد بروز چنین حوادث ناگواری هستیم.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در تعطیلات آخر هفته هزاران نفر از نقاط مختلف کشور به ویژه شهرستان های استان اصفهان برای لذت بردن از طبیعت زمستانی و برفی شهرستان فریدونشهر به این شهرستان سفر کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۲    
مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در شهرستان فریدونشهر برگزار شد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۲۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
زن 32 ساله بر اثر تیوپ سواری در بیرون از پیست اسکی فریدون شهر به کام مرگ فرو رفت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
علیرغم اخطارهای مکرر مسئولان، ادامه تیوپ سواری توسط گردشگران در پیست اسکی فریدونشهر، به مرگ یک نفر دیگر منجر شد. مقام قضایی هر گونه اجاره تیوپ در این پیست را ممنوع اعلام کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هیئت ریحانة الحسین فریدونشهر در ایام شهادت حضرت زهرا -سلام الله علیها- مراسم روضه خوانی و سوگواری سرور زنان اهل عالم را برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۰    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدونشهر گفت: تاکنون 92 درصد جمعیت شهری و روستایی و عشایر شهرستان فریدونشهر نوبت اول واکسن کرونا و 80 درصد نیز نوبت دوم را دریافت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۶    
دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستانهای فریدن و فریدونشهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف زمستانی موجب خوشحالی مردم و کشاورزان فریدونشهری شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۹    
میزبانی مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان فریدونشهر از پیکرمطهر شهدای تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۵    
نایب رییس بانوان هیات اسکی اصفهان گفت : اسکی بازان و فعالان ورزش های زمستانی در این استان با کمبود پیست اسکی مواجه هستند و تنها یک پیست اسکی استاندارد در این خطه وجود دارد. وجیهه مطهری افزود: تنها مکان مناسب و استاندارد اسکی در استان اصفهان پیست اسکی فریدونشهر با 60 هکتار مساحت است ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فریدونشهر با انتقاد از تعلل در انتصاب مسئولان جدید به ویژه فرمانداران، این تأخیر را قابل توجیه ندانست و تأکید کرد: مسببان وضع موجود نباید همچنان بر سر کار بمانند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرهای اصفهان امسال در آستانه ایام شهادت حضرت زهرا (س) میزبان تعدادی از شهدای گمنام است و فضای معنوی این استان بار دیگر با عطر شهدا پیوند می خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۱    
بارش برف شهرستان های فریدن و فریدونشهر را سفید پوش کرد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات اسکی اصفهان گفت: پیست اسکی فریدونشهر واقع در غرب استان از امروز پنجشنبه به صورت آزمایشی بازگشایی شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با بارش های اخیر برف در ارتفاعات شهرستان فریدونشهر، هر چند هنوز میزان برف به حد مطلوب هر ساله نرسیده است اما از امروز با تصمیم مسئولان، پیست اسکی فریدونشهر به صورت آزمایشی فعالیت خود را برای سال جاری آغاز کرد.