سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۰۰Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اطلاع رسانی»

چهل و هشتمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان به ریاست معاونت محترم سیاسی و اجتماعی استاندار،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی (دبیر جلسه)و سایر اعضا شورا در سالن همکف شهید سلیمانی استانداری برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی امروز در جلسه شورای اطلاع رسانی بر اهمیت اطلاع رسانی درست در جهت اقناع افکار عمومی و امیدآفرینی در جامعه تاکید کرد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۵۳    
تهران- ایرنا- دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در یادداشتی نوشت: رویکرد رئیس جمهور در مجمع عمومی و ملاقات ها متوازن بود؛ از طرفی با رویکرد انقلابی، مواضع کشور را به صراحت و بدون لکنت بیان کرد و در هر مورد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت گفت: تحریم نشانه قدرت نیست نشانه ضعف است. به خصوص تحریم یک رسانه کاملاً بر خلاف ادعاهای پرطمطراق آزادی بیان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، احسان صالحی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در توئیتی با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک نوشت: امسال در نیویورک، 1. در نشست ها هیچ سؤالی درباره تجدید اغتشاشات نبود. 2.تجمعات به سیاق سنتی آن (منافقین) برگشته بود. 3.مزدورهای اینترنشنال به سوژه طنز و تفریح تبدیل شده بودند. ...
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای اطلاع رسانی استان کردستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیانیه مشترک صادر کردند
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
احسان صالحی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت؛ 1. پیش بینی صدای رساتر: رئیس جمهور قبل از عزیمت به امریکا در فرودگاه مهرآباد و سپس در بدو ورود به نیویورک در فرودگاه جان اف کندی پیش بینی کرد که امسال صدای ملت ایران در مجمع عمومی و ملاقات ها و دیدارها رساتر خواهد بود ...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در جلسه سی و سوم شورای اطلاع رسانی استان ضمن تاکید بر ضرورت تبیین صریح، شفاف و به موقع خدمات و رویدادها، گفت: روابط عمومی، پاشنه آشیل اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی به شمار می روند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گردهمایی دو روزه مدیران روابط عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور همزمان با دومین جلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان گلستان با حضور مشاور معاون وزیر و رئیس روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور و هیئت همراه و مدیر کل ...
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
عکسی از نماز خواندن رئیسی در هواپیما ابتدا در فضای مجازی غوغا به پا کرد و سپس سیاسیون وارد گود اظهارنظر شدند.
برترین ها / راه امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
علی مجتهدزاده وکیل دادگستری در روزنامه هم میهن نوشت:شامگاه دوشنبه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصمیمی خبر داد که رسانه های دولتی از آن به عنوان خبر خوش برای اصحاب رسانه یاد کردند.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در دفاع از انتشار عکس نماز شب خواندن ابراهیم رئیسی در هواپیما در مطلبی نوشت: این ریا نیست؛ این فرهنگسازی است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت درباره انتشار عکسی از رئیس جمهور در حال اقامه نماز در سفر به نیویورک، مطلبی را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرارو- احسان صالحی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به انتشار خبری به نقل از رئیس جمهوری با این عنوان که تهران برای مذاکره غیرمستقیم با آمریکایی ها در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل آمادگی دارد ، این ادعا را تکذیب کرد. ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۲    
به گزارش صدای ایران از همشهری آنلاین، عکس زیر از شب گذشته در فضای مجازی منتشر شد و مورد بحث گروه های مختلف قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در توئیتی درباره انتشار عکس نماز رئیس جمهور در هواپیما توضیحی ارائه کرد.
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت توضیحی را درباره انتشار تصویری از اقامه نماز رئیس جمهوری در سفر به نیویورک مطرح کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در رابطه با تصویر نماز خواندن رئیس جمهور در هواپیما توضیحاتی ارائه کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، احسان صالحی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: انتشار عکسی از رئیس جمهور در حال اقامه نماز در سفر به نیویورک، به وسیله یکی از اعضای سفر و بر اساس سلیقه شخصی و بدون هماهنگی انجام شده و پس از اطلاع رئیس جمهور منجر به ابراز ناراحتی و تذکر ایشان شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی دو روزه مدیران روابط عمومی منطقه یک سازمان دامپزشکی کشور همزمان با دومین جلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان گلستان با حضور جناب آقای دکتر امین اسدی مشاور محترم معاون وزیر و رئیس روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور و هیئت همراه و مدیر کل ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت نقل قول منتشرشده در برخی کانال های خبری از رئیس جمهوری درباره آمادگی ایران برای مذاکره غیرمستقیم با آمریکا در حاشیه اجلاس سازمان ملل را تکذیب کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت نقل قول منتشرشده در برخی کانال های خبری از رئیس جمهوری درباره آمادگی ایران برای مذاکره غیرمستقیم با آمریکا در حاشیه اجلاس سازمان ملل را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت گفت: رویکرد دیپلماتیک رئیس جمهوری در سفر به نیویورک و انجام دیدارها ایستادگی بر این پیام است که هر گامی در جهت عمل به تعهدات می تواند به اعتمادسازی کمک کند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۹   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: به آمریکا به علت نقض پیمان ها بی اعتمادیم و هر گامی در جهت عمل به تعهدات می تواند به اعتمادسازی کمک کند. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ احسان صالحی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در حساب کاربری خود در شبکه ایکس با بیان مطلب فوق نوشت: رئیس جمهور در نشست با مدیران رسانه های آمریکایی ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان روز دوشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان گفت: بناست شورای اطلاع رسانی دولت به ریاست فرمانداران و با دبیری مدیران ارشاد و عضویت مدیران ذیربط و جمعی از اصحاب رسانه در سطح شهرستان ها تشکیل شود و امیدواریم با این کار ارتباط خوبی بین مسوولان شهرستانی و رسانه ها شکل بگیرد. ...
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت به آمارهای ارائه شده از رشد اقتصادی، کاهش تورم و ایجاد اشتغال دولت روحانی از سوی رئیس اسبق سازمان برنامه و بودجه واکنش نشان داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام: ❑اصحاب رسانه در آگاه سازی افکار عمومی جامعه نقش مهمی دارند / از همه ی رسانه های استان که در ایام برگزاری اربعین سنگ تمام گذاشتند قدردانی می کنم ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آیین نامه چگونگی تعیین و حدود وظایف سخنگوی هیأت دولت و تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت دانلود آیین نامه : آیین نامه چگونگی تعیین و حدود وظایف سخنگوی هیأت دولت و تشکیل شورای اطلاع رسانی دولت انتهای پیام/ eRasaneh_Trustseal(24429, false);
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مهر : دبیر شورای اطلاع رسانی دولت نوشت، شایعه قطع یارانه مورد مطالعاتی جالب برای سواد رسانه ای است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
قرار است تا پایان سال یارانه نقدی سه دهک بالایی جامعه یعنی دهک های هشتم، نهم و دهم شامل 24 میلیون نفر قطع شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ظهر امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه: یارانه نقدی 400 هزار نفر از یارانه بگیران غیرنیازمند از بامداد جمعه و همزمان با واریز یارانه نقدی مهرماه قطع شد و مجموع کسانی که یارانه نقدی شان قطع شده به یک میلیون و 100 هزار نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با توجه به رهنمود های مقام معظم رهبری برای رونق و توسعه استان سیستان و بلوچستان و توجه به حل مشکلات مردم این خطه، تصریح کرد: دولت توجه ویژه ای به وضعیت این استان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۶    
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: یکی از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری عملکرد رسانه ای دولت است که باید در این زمینه اقدامات بیشتری انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: اقدامات ویژه ای برای بهبود وضعیت گازرسانی و حل مشکل انتقال آب در سیستان و بلوچستان در حال انجام است تا توسعه استان پیگیری و محرومیت ها رفع شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
عبدالله گنجی مدیر مسئول سابق روزنامه جوان، عضو سابق شورای اطلاع رسانی دولت رئیسی و مدیرمسئول کنونی روزنامه همشهری در توییتر نوشت: کانال تلگرامی تاجزاده که دائم فعال است مصاحبه مفصلی از وی در درون زندان کار کرده است.ما باید با کدام گزاره استفهام کنیم؟ ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۵    
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دبیر شورای اطلاع رسانی استان مرکزی: دشمن در حال ارائه تصویرسازی غیرواقعی از نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: یک جدال گسترده در برابر روایت ها و پیام های دشمن مواجه هستیم، باید توان و قدرت پردازش تصویر و خبررسانی و اثرگذاری بر ادراک مخاطب را اصلاح کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱    
جلسه شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی با هدف برنامه ریزی برگزاری رویدادهای فرهنگی پیش رو با حضور اکثریت اعضا در استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در موضوع اخراج اساتید آنها دنبال القای پاک کردن دانشگاه ها از اساتید منتقد، سیاه نمایی از وضعیت علمی، حضور اساتید کم سواد در دانشگاه ها و موج مهاجرت نخبگان در کشور هستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سپهر خلجی در اجلاس روسای دانشگاه های کشور که امروز در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی در حال برگزاری است با تاکید بر این که با حجم زیادی از اخبار کذب در حوزه های مختلف از جمله آموزش عالی مواجه هستیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: با یک جدال نفس گیر در برابر روایت ها و پیام های دشمن که ارائه تصویر ناکارآمد از انقلاب اسلامی است، روبه رو هستیم، باید با توان و قدرت روایت درست از مسائل را ارائه دهیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۸    
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: آمریکا هروقت اجازه نفس کشیدن به شهروندان و رنگین پوستان داد، درباره آزادی های اساسی هم حرف بزند. زانو از گردن مردم بردارید بعد از آزادی حرف بزنید ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهران فاطمی در نشست شورای اطلاع رسانی استان افزود: جشنواره شهید رجایی می تواند نقطه عطفی برای دستگاه های اجرایی باشد که در حوزه اطلاع رسانی و دستاورد های دولت تلاش می کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۶    
نخستین جلسه کمیته دولت و رسانه ذیل شورای اطلاع رسانی استان سمنان روز یکشنبه به ریاست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر شورای اطلاع رسانی دولت گفت: حجم سنگین عملیات رسانه ای درباره رشد پایه پولی نشان می دهد انگیزه جریان سازمان دهنده، نه مباحث کارشناسی بلکه دامن زدن به انتظارات تورمی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سعید خباز از برگزاری دومین جلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان با دستور کار برنامه ریزی به منظور گرامیداشت 14مهرماه روز ملی دامپزشکی خبر داد:
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت از خبرنگار حادثه دیده باشگاه خبرنگاران جوان فردوس عیادت کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سپهر خلجی همزمان با سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی، به نمایندگی از آقای رئیسی از خانم اسپانبر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان که در حادثه تصادف در فردوس دچار مصدومیت شده بود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۳    
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در گفت وگوی اختصاصی با جوان گفت: باید دید که بنا بوده است مرکز تحقیقات استراتژیک دولت چه کاری انجام دهد، آیا این مرکز قرار بوده است فعالیت رسانه ای انجام دهد؟ هرچند برخی ادوار فعالیت رسانه ای داشته و نقش رسانه در آن پررنگ بوده است ...