جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۱۰Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گران فروشی»

خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۴    
رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام با اشاره به اینکه افزایش قیمت دلار و ارز برای برخی افراد نان و آب دارد، افزود: بخاطر برخی سیاست های اشتباه، سفره و معیشت مردم با افزایش دلار و ارز کوچک تر می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۸    
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی نان ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای سیاست های کلی نظام با اشاره به اینکه افزایش قیمت دلار و ارز برای برخی افراد نان و آب دارد، افزود: بخاطر برخی سیاست های اشتباه، سفره و معیشت مردم با افزایش دلار و ارز کوچک تر می شود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بررسی سایت های فروش آنلاین بلیت هواپیما نشان می دهد با وجود ممنوعیت پروازهای چارتری این پروازها همچنان ادامه دارد و قیمت بلیت هواپیما بالاتر از نرخ مصوب در حال عرضه است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۱    
بررسی سایت های فروش آنلاین بلیت هواپیما نشان می دهد با توجه به تعطیلی هفته آینده قیمت بلیت هواپیما بالاتر از نرخ مصوب رفته و یافتن بلیت در برخی از مسیرها ناممکن شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه هیچگونه افزایشی در قیمت نان و آرد اعمال نشده است، گفت: مردم گران فروشی نان را به سامانه 124 اطلاع دهند تا با نانوایان متخلف برخورد جدی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در بازدید از وضعیت عرضه مرغ در سطح تهران، گفت: مردم هر گونه گرانفروشی و تخلف را به سامانه تلفنی 124 و یا سامانه پیامکی 30008136 اطلاع دهند و مطمئن باشند بازرسان با کمترین زمان به محل مورد نظر مراجعه و نظارت می کنند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
برخی از نانوایان در سطح استان تهران و سایر شهرستان ها نرخ مصوب نان را رعایت نمی کنند و قیمت ها را افزایش داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۷۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی نان ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- تعزیرات حکومتی بوشهر یک واحد صنفی املاک را یک میلیارد و 740 میلیون ریال جریمه کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرلاین ها باید برای 14 خردادماه به بعد، بلیت چارتری هواپیما عرضه نکنند اما این رویه همراه با بی توجهی به نرخ های مصوب توسط برخی ایرلاین ها ادامه دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات آماد و توزیع وزارت صمت با بیان اینکه کمبودی در عرضه روغن موتور نداریم، گفت: عرضه در برخی از فروشگاه ها نسبت به قیمت مصوب بالاتر است و ما به دنبال سامان دهی این بخش هستیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۴۷ سایت دیگر  
پس از افزایش 29 درصدی قیمت بلیت هواپیما در راستای کنترل قیمت ها از روز 31 اردیبهشت، مهلتی دو هفته ای به شرکت های هواپیمایی برای حذف پروازهای چارتری تهران به 6 مقصد پرتردد و بالعکس داده شد. اما حالا با گذشت چند روز می بینیم که هیچکدام از این موارد رعایت نشده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۱۰    
رکنا اقتصادی: بررسی ها در بازار خودرو حاکی از آن است که شرکت آرین پارس خودرو نیز مانند کرمان موتور و مدیران خودرو بدون مجوز قانونی دست به گران فروشی می زند.
مدیر عامل سابق اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور گفت: در مقطعی مرغداران در مدت 5 ماه 15 هزار میلیارد تومان ضرر کردند و برخی تعطیل شدند اکنون در صورتی که مرغداران با 10 هزار تومان بالاتر از قیمت دستوری مرغ بفروشند ضرر آنها جبران نمی شود.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
بررسی بازار خودرو در روزهای اخیر نشان می دهد که قیمت خودروهای مونتاژی همانند روزهای گذشته با افت شدید همراه شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دادگستری گفت: نظارت ها باید افزایش یابد یعنی اصناف فعال تر شود و تشکیل وزارت بازرگانی هم در راستای افزایش نظارت بر بازار است با این حال جریمه ها هم برای بازدارندگی سنگین شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شاهرود_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه فروش مرغ بالاتر از کیلویی 73 هزار تومان گران فروشی است، گفت: مردم با گزارش گران فروشی به تعادل قیمت مرغ می توانند کمک کنند ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محسن نقاشی می گوید تلرانس موضوعیست که سال ها توسط اهل فن بررسی شده و هیچ ارتباطی به کم فروشی و یا گران فروشی محصولات غذایی ندارد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین وزارت جهاد کشاورزی از مردم خواسته فروش مرغ بیشتر از نرخ مصوب یعنی 73 هزار تومان را به شماره 30008136 پیامک کنند، این در حالی است که همه مغازه های مرغ فروشی در قزوین هر کیلو مرغ را حدود 80 هزار تومان می فروشند و حتی برخی فروشندگان شهرهای حاشیه ای هم مرغ را بالاتر از این نرخ عرضه می کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۶:۳۹   + ۷۶ سایت دیگر  
به نقل از خبرآنلاین؛ مسعود امراللهی گفت: قیمت مصوب کنونی هرکیلو مرغ برای مصرف کننده 73 هزارتومان بوده و عرضه با نرخ های بالاتر 100 درصد گران فروشی است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وزارت صمت و زیرمجموعه آن سازمان حمایت می توانند گرانفروشی خودروها را به ما گزارش کنند تا شعبه های تعزیرات حکومتی به موضوع رسیدگی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: وزارت صمت و زیرمجموعه آن سازمان حمایت می توانند گرانفروشی خودرو ها را به ما گزارش کنند تا شعبه های تعزیرات حکومتی به موضوع رسیدگی کنند.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقدامات مسخره بدون ضمانت اجرایی، کم تاثیر و صرفا دارای وهن و توهین به شعور مردم را چگونه باید گزارش داد و به چه مرجعی گفت؟ اگر راه اندازی سامانه پیامکی کارگشا بود، الان تعزیرات و 124 باید غوغا می کرد. الان باید مردم مشکلی برای شکایت از نانواها نداشتند ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صمت خراسان شمالی با اشاره به بازرسی مشترک از واحدهای صنفی، خبازی و رستوران های سطح شهر انجام می شود، گفت: در این گشت تخلفاتی اعم از گران فروشی و کم فروشی گرفته تا عدم رعایت بهداشت، باعث تشکیل پرونده شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی سامانه پیامکی برای اعلام فروشندگان مرغ بیشتر از قیمت مصوب را راه اندازی کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از کش وقوس های فراوان در قیمت گذاری خودروهای مونتاژی، حالا سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پای متقاضیان خودرو را به این منازعه کشیده و از آنها خواسته در صورت رؤیت گران فروشی موضوع را به این سازمان اطلاع داده و شکایت خود را پیگیری کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، پس از افزایش قیمت کارخانه ای خودروهای داخلی در نیمه فروردین ماه سال جاری، خودروسازان بخش خصوصی (مونتاژکار) اقدام به افزایش قیمت کردند که شورای رقابت در 30 فروردین امسال طی نامه ای به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
با وجود مصوبه قیمت شورای رقابت مبنی بر برخورد تعزیری با گران فروشی در خودروهای مونتاژی و وعده این خودروسازان برای اعمال قیمت های مصوب شورای رقابت، اما شواهد نشان می دهد که این خودروسازان همچنان به این مصوبه و وعده خود عمل نکرده اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه هیچ مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است، گفت: با گران فروشی لبنیات برخورد می کنیم.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۰    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد ، شهری که بسیاری از عناصر ظاهری آن به یک مرکز استان نمی خورد. یکی از مواردی که باعث چهره بد و زشت در شهر شده مربوط به نیسان های فروش میوه است. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه هیچ مجوزی برای افزایش قیمت صادر نشده است، گفت: با گران فروشی لبنیات برخورد می کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: افزایش قیمت شیر از 12 به 15 هزار تومان موجب شده برخی تصور کنند که سایر محصولات لبنی نیز باید افزایش قیمت داشته باشد که رویه درستی نیست. در کمیسیون تلاش می کنیم تا از روند افزایش قیمت جلوگیری به عمل آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سازمان حمایت در نامه ای به خودروسازان بر ضرورت رعایت همه الزامات قانونی در عرضه خودرو تاکید کرد که براساس نامه مذکور عدم اجرای مصوبه قیمت خودروهای مونتاژی شورای رقابت توسط آنها مصداق گران فروشی خواهد بود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با گفت: اگر شرکت های تولید کننده خودروهای مونتاژی رقم های بیشتر از مصوبات شورای رقابت درخواست کنند مردم می توانند شکایت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه اینکه هنوز برخی از خودروهای مونتاژی تعیین قیمت نشده، گفت: اگر شرکت های تولید کننده خودروهای مونتاژی رقم های بیشتر از مصوبات شورای رقابت درخواست کنند مردم می توانند شکایت کنند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۵    
گران فروشی در بازار لوازم خانگی صحت ندارد و همواره افزایش غیرقانونی بدون ثبت در سامانه سازمان حمایت تخلف است.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
در حالی 4 روز از اصلاح 'شبانه' قیمت بلیت هواپیما با دستور وزیر راه و شهرسازی می گذرد که لیست جدید هنوز در سایت انجمن شرکت های هواپیمایی به روز نشده است.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل صمت استان قزوین اعلام کرد که 83 هزار و 365 فقره بازرسی با هدف مقابله با احتکار و گران فروشی طی یکسال گذشته از واحد های تولیدی، صنفی، خدماتی، مراکز عمده و خرده فروش استان انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، برخی شواهد و شنیده ها حاکی از آن است که قیمت مرغ در بازار بیشتر از قیمت مصوب به دست مشتریان می رسد و اخیراً نیز آقامیری، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به مرغداران هشدار داده که در صورت گران فروشی مرغ، اقدام به واردات مرغ خواهد نمود ...
سراج24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: چنانچه خودروسازی خودرو را با قیمت بالاتری به فروش برساند، با گزارش شاکی خصوصی و یا سازمان حمایت با گران فروشی آن برخورد می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
یک مقام مسوول در شورای رقابت گفت: این شورا، شکایات مردمی زیادی درباره اجرانشدن مصوبه قیمتی خودروهای مونتاژی توسط مونتاژکاران را دریافت کرده است و مطمئن باشید، شورا از ظرفیت قانونی استفاده می کند تا مصوبه قانونی قیمت خودروهای مونتاژی اجرا شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۷۲ سایت دیگر  
نصر: معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، از برخورد قانونی با عرضه کنندگان مرغ با نرخ بالاتر از قیمت مصوب خبر داد.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در اطلاعیه ای ضوابط قیمت گذاری و فروش خودروهای مونتاژی را اعلام و تاکید کرد: قیمت های مورد عمل در صدور دعوت نامه های تکمیل وجه باید مطابق با قیمت های اعلامی بوده و هرگونه اعلام قیمت، اخذ وجه مازاد و... در حکم گران فروشی پیگیری می شود. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۰۳ سایت دیگر  
- قیمت های مورد هم در صدور دعوتنامه های تکمیل وجه باید مطابق با قیمت های اعلامی بوده و هرگونه اعلام قیمت، اخذ وجه مازاد و غیره در حکم گران فروشی از طریق مصادیق تعزیری پیگیری خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گفت: گران فروشی در بازار لوازم خانگی صحت ندارد و همواره افزایش غیرقانونی بدون ثبت در سامانه سازمان حمایت تخلف است.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در اطلاعیه ای ضوابط قیمت گذاری و فروش خودروهای مونتاژی را اعلام و تاکید کرد: قیمت های مورد عمل در صدور دعوت نامه های تکمیل وجه باید مطابق با قیمت های اعلامی بوده و هرگونه اعلام قیمت، اخذ وجه مازاد و... در حکم گران فروشی پیگیری می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۰    
یک مسئول در شورای رقابت گفت: این شورا، شکایات مردمی زیادی درباره اجرانشدن مصوبه قیمتی خودروهای مونتاژی توسط مونتاژکاران دریافت کرده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۴    
گرانی خودروهای مونتاژ شده تا دو برابر قیمت همین خودروها در بازار کشورهای همسایه باعث بروز مشکلاتی در بازار شده و کارشناسان اقتصادی معتقدند تا زمانی که واردات خودرو انجام نشود محصولات مونتاژی انحصاری گران می شوند، گفت: بعد از واردات خودرو اگر خودروهای مونتاژ کار نتوانند رقابت کنند تعطیل خواهند شد.