چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۰۴Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره فرهنگ و ارشاد»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۵۱ دقیقه پیش    
مراسم رونمایی از کتاب آموزش خط تحریری به نگارش و کتابت مصطفی عزیز الهی از هنرمندان برجسته رشته خوشنویسی سه شنبه سیزدهم مرداد ماه با حضور جمعی از مسئولین، هنرمندان و علاقه مندان در محل سینما آزادی وبا رعایت پرتکل های بهداشتی برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱ ساعت پیش    
نصف جهان: روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مبارکه اعلام کرد: در آستانه روز خبرنگار و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبارکه ، اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان مبارکه در تاریخ 12 مرداد ماه 1400 با مراجعه به مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهرستان ( سالن الزهرا ) واکسن کرونا دریافت نمودند.
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا)- در پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان، مائده غنیمتی از روستای پیر سقا شهرستان ابهر در بخش ویدئو یک دقیقه ای به عنوان برگزیده معرفی شد. ...
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز از راه یابی دو باشگاه و یک فیلم از این شهرستان به مرحله نهایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بوشهر- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: باشگاه کتاب "سردار دل ها" این شهرستان برگزیده پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کشور شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: تزریق واکسن کرونا برای خبرنگاران این شهرستان از امروز چهارشنبه 13 مردادماه آغاز شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار جنوب با مسئولین موسسات قرآنی این منطقه دیدار و گفتگو کردند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی این اداره را برای احیای برنامه های فرهنگی و هنری شاخص ، تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد و توسعه فعالیت های فرهنگی در این شهرستان اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی الیگودرز، بمناسبت عید غدیر خم و دهه امامت و ولایت دومین عیدانه ی (کنسرت موسیقی مجازی) در تالار کمال مجتمع فرهنگی هنری سیمرغ الیگودرز برگزار شد. ...
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناباد گفت: با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر روسای دستگاههای اجرایی و هنرمندان شهرستان گناباد، از مجسمه ملامظفر گنابادی رونمایی شد.
ابراهیم شریفی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات با صدور مجوز 2 فصلنامه (دو فصلنامه استانی)، یک ماهنامه استانی،و یک پایگاه خبری موافقت شد.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان، 93 کتاب فروشی در طرح تابستانه کتاب عضو شده اند و در شهر اصفهان، 70 کتاب فروشی عضویت دارند. در دوره های اخیر، اصفهان همواره در رتبه دوم یا سومِ تعداد کتاب فروشی های عضو طرح تخفیف قرار داشته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۱    
هنر کارت تعدادی از هنرمندان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک آماده تحویل می باشد . جهت دریافت هنرکارت ، هنرمندان باید ابتدا در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و در بخش ثبت نام بانک اطلاعات هنرمندان استان نام نویسی نموده سپس به اداره شهرستان مراجعه نمایند . ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۲:۳۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از آغاز واکسیناسیون خبرنگاران در این شهرستان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۴۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه به همراه تنی چند از مسئولان با خانواده شهید علی تورانلو در شهر رازقان زرندی دیدار کرد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
احد جاودانی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با ارسال لوح تقدیر از زحمات و تلاش های سعید استادفرج شهردار باقرشهر در برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: برگزیدگان پویش معرفی کتاب و قصه گویی این شهرستان معرفی و از آنان تقدیر شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
لاهیجان (پانا) - یکی از اعضای جام باشگاه کتابخورهای شیطان کوه به مرحلۀ نهایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان راه یافت. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ...
برای اولین بار دوره فن بیان برای کودکان و نوجوانان شهرستان باشت توسط خانم فاطمه مقیمی فرد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۳    
به مناسبت دهه ولایت و امامت تعدادی بسته معیشتی بین نیاز مندان و ایتام شهرستان لنده با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان توزیع شد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۳    
اولین جلسه شورای اداری با حضور نماینده مردم شهرستان کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. به گزارش عصر همدان؛ اولین جلسه شورای اداری شهرستان کبودراهنگ با حضور امام جمعه بخش گل تپه،فرماندار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سامانه فرهنگی، هنری، گردشگری و اقتصادی شهرستان گناباد موسوم به www.kelidoo.ir امروز دوشنبه، 11 مردادماه با حضور مدیرکل اجتماعی استانداری، معاون فرهنگی شهرداری مشهد، معاون گردشگری و زیارت شهرداری مشهد، فرماندار و شهردار گناباد، دکتر ودیعی عضو شورای اسلامی شهر مشهد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نیشابور(پانا)- 8 اثر از نیشابور و زبرخان به پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کشور راه یافتند. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور، پنجمین دورۀ جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان که از اوایل پاییز سال 1399 فعالیت خود را آغاز کرده بود، به پایان راه رسید ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان گفت: مشی آموزشی و تعلیم و تربیت او، بر پایه ظرفیت سازی و کشف استعدادهای خلاق بود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: سه فعال کتابخوانی این شهرستان به مرحله نهایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کشور راه یافتند.
برگزاری جشن عید غدیر در محل امامزاده سید محمود بخش چاروسا با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه و جمعی از هنرمندان شهرستان
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۰    
جشن عید غدیر با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان کهکیلویه با حضور برخی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۱    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان به مناسبت دهه امامت و ولایت از شاعر جوان سادات تجلیل کرد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سوادکوه بزرگترین شرکت معدنی شمال کشور یکشنبه 10 مرداد 1400 با حضور عین ا... طالبی فرماندار ، حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان سوادکوه و مرتضی یزدخواستی عضو هیات مدیره ، محمد جعفر صالحی معاون خرید ...
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
جشنواره سراسری داستان کوتاه آهن که فعالیت خود را با حمایت شرکت گل گهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه داستان سیرجان آغاز کرده بود، به ایستگاه چهارم رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۱:۱۱    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا با همکاری فعالان فرهنگی این شهرستان، در اقدامی خداپسندانه و به منظور اشاعه فرهنگ غدیر خم 2000 نفر را در این عید بزرگ اطعام نمودند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۱:۱۱    
صبح امروز دهم تیرماه قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع و میثم مرادی معاون هنری سینمایی به همراه مسئول امور اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با همکاران این مجموعه دیدار و گفتگو نمودند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۱۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان با چند تن از فعال فرهنگی هنری مبتلا به کرونا در این شهرستان به صورت تلفنی گفت و گو کرد و پیگیر وضعیت آنان شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۵    
تفاهم نامه همکاری بین سپاه پاسدران انقلاب اسلامی اندیکا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با حضور سرهنگ پاسدار حسین زمانی فرمانده سپاه و سجاد کاظمی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیکا در محل فرماندهی سپاه پاسداران این شهرستان منعقد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۲    
میز خدمت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمین در مصلای این شهر دایر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
هندیجان- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان از برگزاری آئین رونمایی از نخستین مجموعه شعر شاعر پیشکسوت این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۵    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورزقان، با تاکید بر تبیین اهمیت واقع مهم غدیر در بین جوانان، از اجرای ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و مذهبی به مناسبت عید غدیردر طی دهه ولایت خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۳    
دنیای معدن -هم اکنون آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سوادکوه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه با حضور مسئولین استان مازندران و اعضای محترم شورای تامین شهرستان سوادکوه و جمعی از مدیران ارشد ذوب آهن اصفهان در حال برگزاری است.
به مناسبت عید امامت و ولایت محفل شعر غدیر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان فهرج برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۲    
بمناسبت سالروزاقامه اولین نمازجمعه کشور بعد از انقلاب، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه اعضای شورای فرهنگ عمومی با حضور در گلزار شهدا و تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب یاد و خاطره شهدای شهرستان فهرج را گرامی داشتند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۲    
حمید گلستانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان کوهبنان دیدار و گفتگو کرد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۲    
سجاد رکن آبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فهرج گفت: عید غدیر خم از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و این عید تداوم رسالت پیامبر(ص) درولایت مولاعلی (ع) است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان به همت شهرداری و شواری اسلامی باقرشهر و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، سازمان بسیج هنرمندان استان تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: همزمان با بزرگداشت عید سعید غدیر خم و گرامیداشت دهه امامت و ولایت سادات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان آران و بیدگل تکریم شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برنامه جشنواره شعر خوانی و جشن غدیرو دهه ولایت و امامت به همت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده برگزار شد.
حجت الاسلام انصاری فرد نیز با اشاره به آمار هفتاد درصدی بازگشت به زندگی پس از درخواست طلاق در شهرستان کازرون که جایگاه برتری کشوری را داشته است، خواستار همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فرهنگ سازی و مشاوره خانواده در راستای پایین آوردن هر چه بیشتر آمار طلاق در شهرستان، شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان همزمان با عید سعید غدیر خم از 10 تن ازهنرمندان سادات و برخی از بسیجیان سادات این شهرستان تجلیل آمد.
بازنشستگان سادات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان به مناسبت عید سعید غدیر خم در مراسمی تجلیل شدند. بازنشستگان سادات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان به مناسبت عید سعید غدیر خم در مراسمی تجلیل شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۳۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیر از فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب در حوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر نمود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۳    
در دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و امور عشایر اهر ، مسائل فرهنگی و هنری جامعه عشایر مورد بحث و بررسی قرار گرفت .