جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۰۲Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بودجه»

ایران اکونومیست   ۱ ساعت پیش    
دکتر حسین فرشیدی در گفت وگو با ایران اکونومیست ، با اشاره به اینکه در حال حاضر یکی از کارهای بسیار مهم وزارت بهداشت موضوع پزشکی خانواده است، گفت: این برنامه ای است که سالها است بر روی آن کار می شود و اکنون نیز این موضوع با جدیت از سوی شخص وزیر بهداشت پیگیری می شود. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پستانداران گوشتخوار دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست ضمن توضیح درباره موانع حفاظت از یوزپلنگ گفت: سازمان منتظر تزریق بودجه است و در صورت تامین آن برنامه های خود را انجام خواهیم داد.
پول نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یوسف نوری با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای شورای انقلاب فرهنگی فرمودند؛ حذف معاونت پرورشی در گذشته، آثار منفی خود را امروز نشان می دهد، اظهار کرد: بودجه کم این معاونت و عدم جذب نیروی پرورشی در طول 12 سال گذشته، موجب شده است تا این معاونت نتواند کارکرد های خود را به خوبی انجام دهد.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمعیت را از نکات مهم و محوری مورد توجه در برنامه هفتم توسعه کشور دانست و اظهار داشت: جمعیت از مولفه های مهم قدرت است و لذا همه دستگاه ها و نهاد های کشور موظف هستند سیاست ها و برنامه های خود در روند افزایش جمعیت را تهیه و اجرای آن را به طور جدی پیگیری کنند.
به گزارش ایران اکونومیست از رویترز، مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه (به وقت محلی) با تصویب این بودجه دفاعی برای سال آینده، رسیدن به رکورد 858 میلیارد دلار(45 میلیارد دلار بیشتر از آنچه که جو بایدن پیشنهاد داد) را هموار کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا با 350 رای موافق در مقابل 80 رای، بودجه نظامی این کشور به ارزش 858 میلیارد دلار را تصویب کرد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
علی جدی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمی دانیم با وجود فروش خوب نفت و درآمدزایی مالیاتی که به اذعان مسئولین رشد داشته است، چرا تخصیص اعتبارات بودجه صورت نمی پذیرد و یا این تخصیص ها پائین است.
فرارو   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز ضمن اعلام خبر آیین نامه اجرایی بند ک تبصره 15 بودجه 1401 درباره افزایش تعرفه گازبها و طرح های تشویقی آن به وزارت نفت، گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آنها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود، به ازای هر یک واحد درصد کاهش ...
ایران اکونومیست   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست، مجید چگنی ضمن اعلام خبر ابلاغ آیین نامه اجرایی تعرفه گازبها و طرح های تشویقی ازسوی دولت به وزارت نفت، در تشریح آن گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آنها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود، به ازای هر یک واحد درصد کاهش ...
کیشوند   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کیش گفت: فرهنگ در جزیره کیش مظلوم واقع شده است و متناسب با نیازهای خود بودجه و امکانات ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۲۹    
شفقنا- عمان طی 10 ماه ابتدایی سال جاری 2022 میلادی موفق به ثبت 1.2 میلیارد ریال (3.12 میلیارد دلار) مازاد بودجه به دلیل افزایش میانگین قیمت نفت شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۲۱    
اولین لایحه بودجه تدوین شده در دولت محمود احمدی نژاد، 25 دی 84 تقدیم مجلس شد و آخرین لایحه بودجه دولت او، نهم اسفند 1391 به بهارستان رفت؛ یعنی با تاخیر 84 روزه. کار بودجه در دولت احمدی نژاد چند باری هم به وقت اضافه کشید و به تصویب بودجه دو یا سه دوازدهم منجر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۱    
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: تدوین بودجه سال 1402 مراحل نهایی را طی می کند تا در موعد مقرر به مجلس ارائه شود.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: از خرداد 1403 امتحانات نهایی در سه پایه دوره دوم متوسطه برگزار می شود که باید بودجه مورد نیاز تامین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یکی از مشکلات امروز نظام بانکی کشور اصرار بر گرفتن وثیقه های سنگین از سرمایه گذاران و صاحبان طرح های تولیدی است که سبب فرار سرمایه گذار از حوزه تولید و اشتغال زایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی مجلس برای اختصاص اعتبار برای اجرای طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری گفت: در بودجه امسال 5200 میلیارد تومان اعتبار برای این طرح اختصاص داده شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران : عربستان پیش بینی خود از مازاد بودجه سال 2023 را نسبت به آخرین پیش بینی خود که در سه ماه گذشته ارایه کرده بود، افزایش داد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت گفت: همه مدیران باید برای تحقق بودجه و سرعت بخشی به پروژه های عمرانی تلاش کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۶    
کرمانشاه- مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری کرمانشاه با اشاره به اهمیت اشتغالزایی در استان،گفت: بودجه 87 میلیارد تومانی برای دانش بنیان های کرمانشاه اختصاص یافته است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
احسان خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت در مورد آخرین وضعیت افزایش حقوق کارمندان در سال آتی و احکام مندرج در لایحه بودجه 1402 گفت: پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه افزایش 20درصدی حقوق است، البته این پیشنهاد قطعی نیست و ممکن است در نهایت در هیئت دولت مصوب نشود.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که پیش بینی شده است در سال 1402 حقوق ها 20 درصد افزایش پیدا کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مبارکه گفت: ارگ تاریخی نهچیر به عنوان یک پروژه محرک توسعه برای شهرستان است. محمدمهدی احمدی با بیان اینکه شهرداری مبارکه بودجه محدودی دارد، داشت ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان اینکه فرمانداران با همان جدیتی که مسائل مربوط به بودجه و طرح های نهضت ملی مسکن و رشد اقتصادی را دنبال می کنند ، پیگیر تحقق شاخص های حوزه جوانان باشند گفت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
علیرضا کنگرلو، مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی صندوق توسعه ملی، با اشاره به برخی درخواست های نامتعارف برای استفاده از منابع بین نسلی صندوق توسعه ملی گفت: شعارهای سیاسی و یا اجتماعی را جایگزین مطالعه و ارزیابی فنی، مالی و اقتصادی یک طرح نکنیم و منابع صندوق توسعه ملی را با منابع بودجه ای اشتباه نگیریم.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مهم ترین موضوع کلیات پیش نویس لایحه بودجه سال آینده مدل افزایش حقوق در سال 1402 است که در هیات دولت 3 مدل در حال بررسی است.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت های سعودی و چینی در چارچوب سفر شی جین پینگ رئیس جمهور چین به سعودی، 34 قرارداد سرمایه گذاری در بخش های مختلف را امضا کردند.
آنا / شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به ابلاغ آیین نامه طرح های تشویقی مهار مصرف گاز به وزارت نفت ازسوی دولت گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آن ها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود، به ازای هر یک واحد درصد کاهش، مشمول پاداش صرفه جویی می شوند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس: روند آزمایشی اجرای طرح کالابرگ انجام شده و قرار است یارانه یکی از استان ها قطع شود و مردم این استان به جای یارانه نقدی، کالابرگ دریافت کنند. سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: راهبری تسهیلات تکلیفی درقالب تبصره 16 و 18 قانون بودجه به استان محول شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات نوشت: مرکز آمارایران درباره رشد نرخ تورم و سطح عمومی قیمت ها درآبان 1401شرایط نگران کننده ای را درباره وضع سفره مردم ایران ترسیم کرده است. درباره رشد لجام گسیخته قیمت اقلام سفره مردم، عمل موثر و قابل لمس برای کنترل وکاهش قیمت ها کمترشده وبه وعده وحرف محدود می شود. ...
یک نماینده مجلس گفت: یک اختلاف نظر میان دولت و مجلس به وجود آمده و معتقدم که دولت با توجه به اینکه تخلف کرده و علیرغم استقرار قریب به یک سال و نیمه اش برنامه هفتم توسعه را نیاورده، باید در این مساله به حرف مجلس گوش بدهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۷    
وزیر راه و شهرسازی روز های آتی را فرصتی مغتنم برای وزارت راه برای لحاظ پیشنهادات بودجه ای وزارتخانه در قانون بودجه 1402 برشمرد و گفت: باید تلاش شود در قانون بودجه 1402 و برنامه هفتم، پیشنهاد های وزارت راه در بخش بودجه ای لحاظ شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در سال جاری علاوه بر بودجه سالانه از محل عوارض آلایندگی 200 میلیارد تومان برای مسائل مختلف و امور جانبی و ضروری عشایر اختصاص دادیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه بیرجند در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از قوام به قسط نبودن خواص، بی مهری به هیئت دانشجویی، نبود فضای باز سیاسی، کمبود بودجه فرهنگی و ... گلایه کردند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر ایران؛ مصطفی داننده- خیلی طول نکشید تا مهم ترین وعده انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی یعنی ساخت یک میلیون مسکن در سال، نقش بر آب شد و بذرپاش که حالا وزیر راه و شهرسازی است در حین جلسه تایید صلاحیتش برای وزارت گفت: هزینه ساخت 4 میلیون مسکن تقریبا دو برابر بودجه کل کشور در سال 1401 است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به بازدید صبح امروز رئیس جمهور از مترو پرند ابراز امیدواری کرد که تزریق 210 میلیارد تومان بودجه نقدی امسال این خط در مصوبات سفر استانی لحاظ شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف شعارها توجه به شرق کشور در بودجه سالانه و ساختارهای برنامه ای کم است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: نایب رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی خاطر نشان کرد: روشن نیست که دولت مطابق با کدام سازوکار می خواهد خسارت های وارده به کسب وکارها را جبران کنند درحالی که با کسری بودجه درگیر بوده و این پرسشی است که نمی توانم جواب روشنی به آن بدهم ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی روزهای آتی را فرصتی مغتنم برای وزارت راه برای لحاظ پیشنهادات بودجه ای وزارتخانه در قانون بودجه 1402 برشمرد و گفت: باید تلاش شود در قانون بودجه 1402 و برنامه هفتم، پیشنهادهای وزارت راه در بخش بودجه ای لحاظ شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۹    
ایسنا/مرکزی رییس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: بودجه آلایندگی شهرستان حداقل باید 10 برابر شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تنها 35 درصد ظرفیت از هفت قانونی که مجلس برای حوزه تولید مصوب کرده، اجرا می شود. امروز مشکل اصلی کشور درآمدهای ارزی و ریالی است که در این زمینه ضعف هایی وجود دارد.
سلام نو / حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
روند آزماشی اجرای طرح کالابرگ انجام شده و قرار است یارانه یکی از استان ها قطع شود و مردم این استان به جای یارانه نقدی، کالابرگ دریافت کنند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه می گوید این اسناد منتشر شده و مقامات آمریکا هم تلاش ندارند که آنها را مخفی کنند. به گفته زاخارووا، رسانه های آمریکایی آشکارا از جزئیات فساد کاخ سفید-کی یف-کاخ سفید لذت می برند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱    
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: در راستای محرومیت زدایی محلات کم برخوردار در سال گذشته 30 محله به عنوان محله هدف و 276 پروژه با موضوعات زیباسازی، شهرسازی، ترافیک، عمران و فرهنگی تعریف و 400 میلیارد تومان بودجه مستقیم در نظر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی روزهای آتی را فرصتی مغتنم برای وزارت راه برای لحاظ پیشنهادات بودجه ای وزارتخانه در قانون بودجه 1402 برشمرد و گفت: باید تلاش شود در قانون بودجه 1402 و برنامه هفتم، پیشنهادهای وزارت راه در بخش بودجه ای لحاظ شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری کرمانشاه از اختصاص 87 میلیارد تومان اعتبار برای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور در کرمانشاه خبرداد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۲    
کسب و کار نیوز- طرح نهضت ملی مسکن از همان ابتدای اعلام طرحی از پیش شکست خورده بود. در این طرح قرار بر این بود که دولت در طول چهار سال چهار میلیون مسکن بسازد. طرحی که اعتبار مورد نیاز آن بنابر اظهارات بذرپاش، وزیر جدید راه و شهرسازی دو برابر بودجه کل کشور در سال 1401 خواهد بود ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۷۹ سایت دیگر  
احسان خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت در مورد آخرین وضعیت افزایش حقوق کارمندان در سال آتی و احکام مندرج در لایحه بودجه 1402 گفت: پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه افزایش 20درصدی حقوق است، البته این پیشنهاد قطعی نیست و ممکن است در نهایت در هیئت دولت مصوب نشود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در نشست با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرعت مهاجرت از سرعت ساخت مدارس در حاشیه شهرها بیشتر است بر لزوم اختصاص بودجه بیشتر برای ساخت مدارس در این مناطق تاکید کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۶    
با تلاش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بودجه جذب شده توسط دانشکده علوم پزشکی لارستان برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنج 250 میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش...