پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۰۰Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بودجه»

ایمنا   ۳ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه وظیفه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تنها در حوزه عمرانی نیست، گفت: باید بودجه استان برای مقابله با آسیب های اجتماعی بکار گرفته شود و صنایع بزرگ مانند فولاد مبارکه در این زمینه ورود کنند.
ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش    
قم - ایرنا - استاندار قم دربازدید از شهرستان کهک بر ضرورت استقرار اداره های دولتی درشهرستان های جدیدالتاسیس استان تاکید کرد و گفت: باید با پیگیری مسئولان استان در بودجه سال آینده اعتبارهای کافی برای توسعه 2 شهرستان جدید قم پیش بینی شود.
رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران گفت: اگر قرار است بودجه اضافه تری هزینه کنیم باید این کار بشود تا مدارس باز شود، چون در آینده باید هزینه بیشتری برای بهبود شرایط روانی بچه ها بدهیم.
ایلنا   ۴۳ دقیقه پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قزوین گفت: دستگاه های اجرایی استان در زمینه مدیریت سبز و بهره وری انرژی از وضعیت خوبی برخوردار نیستند و لازم است رویکردها در این حوزه اصلاح شود.
خبرگزاری فارس   ۴۴ دقیقه پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از تصویب بودجه 5 میلیارد تومانی برای امور عمرانی در ورزش ساوه خبر داد.
شعار سال   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور پیش بینی کرد با فرض استمرار روند چهار ماهه اول سال 1400 در تحقق منابع و مصارف عمومی دولت، میزان کسری منابع عمومی دولت برای تأمین مصارف عمومی در شش ماهه اول سال جاری بالغ بر 146.7 هزار میلیارد تومان است.
موج   ۱ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با اعضای هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران اظهار داشت: می توانم این امید را بدهم که هماهنگی خوبی بین وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
معمار نژاد گفت: وزارت امور اقتصادی و دارایی با همکاری وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه کشور و سایر اعضای مجمع عمومی، حتماً از بانک مذکور برای تحقق وعده دولت در زمینه احداث یک میلیون واحد مسکونی در سال حمایت خواهد کرد.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وقتی بودجه ی آموزش و پرورش مثلا حدود یک بیستم مقدار واقعی آن است (صرفا یک عدد گفتم و الا از این حدود هم بسیار کمتر است) انتظار ندارید که فیل برایتان پرواز دهند؟
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - امام جمعه موقت تهران گفت: تحول و نوسازی نظام اداری در کنار نظام های علمی، اطلاعاتی، مالیاتی، برنامه ریزی و بودجه ریزی کشور در چله دوم انقلاب اسلامی یک ضرورت انکارناپذیر است.
شبکه خبر   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: برای ساخت 32 هزار کیلومتر راه روستایی جدید به اعتبارات جدید نیاز است که در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه هستیم.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در حال حاضر 11 میلیون و 994 هزار تن تا کنون کالای اساسی از بنادر کشور حمل شده است و اولویت ما بندر امام خمینی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: امضا های طلایی برای ورود به یک کسب و کار و محدودیت های سخت از دلایل وضعیت نامناسب کسب و کار در کشور است.
به منظور پیگیری سریع اقدامات لازم در خصوص بودجه اشتغال سال 1400 اداره بهزیستی شهرستان ملارد، کارگروه این اداره با حضور رئیس اداره، حوزه های تخصصی و کارشناس اشتغال برگزار شد.
کاوش خبر   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: انقلاب اسلامی عزت ملت ایران را به خود آنها برگرداند و جایگاه ایران را ارتقا داد و دست بیگانگان را از سر ملت کوتاه کرد و آنچه از دوران طاغوت به جا ماند آن خرابی های وسیع و گسترده در بخش های مختلف کشور بود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه قزوین گفت: خروجی میز خدمت حضوری و الکترونیکی دستگاه های اجرایی استان باید در راستای افزایش سطح کیفی و ارتقای خدمات رسانی به مردم باشد.
جهان اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
در هر حال دولت دوازدهم درحالی به کار خود پایان داد که اعلام شد پرونده ثبت نام سهام عدالت بسته شده است و امکان اینکه مشمول جدیدی پذیرفته شود وجود ندارد؛ هرچند که مجلس نشینان هر از گاهی دوباره برگه وعده اختصاص سهام عدالت به جاماندگان را رو می کردند. ...
بافق فردا   ۴ ساعت پیش   + ۷۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دیوان محاسبات، در بازه زمانی 4 ماه ابتدای سال، از مجموع 175 جزء بند و تبصره قانون بودجه سال 1400، مفاد، 60 حکم معادل 34.5 درصد به صورت کامل اجراشده است و تعداد 55 حکم معادل 30 درصد از احکام به صورت ناقص اجراشده و 60 حکم معادل 34.5 درصد کلاً اجرانشده است. ...
نقدینه   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با اعضای هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران اظهار داشت: می توانم این امید را بدهم که هماهنگی خوبی بین وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش    
در تحلیل های رایج کنونی بعضاً چنین تصویر می شود که گویا طالبان با مقاومت خود به حضور نظامی بیست ساله آمریکا در افغانستان پایان داد و به این ترتیب طولانی ترین جنگ تاریخ ایالات متحده را به شکست کشانید.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات تایوان با تأکید بر لزوم به روز رسانی و ارتقای سامانه تسلیحاتی خود جهت مقابله با تهدید ادعایی از سوی چین، از افزایش نُه میلیارد دلاری بودجه نظامی خود ظرف پنج سال آینده خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۵ ساعت پیش    
دویچه بانک AG در حال مذاکره با تعدادی از مشتریان ترکیه ای خود برای افزایش بودجه ای است که به نظر می رسد به معیارهای زیست محیطی، فعالیت های اجتماعی و حکومتی اختصاص خواهد یافت و به عنوان بخشی از یک برنامه گسترده برای ورود به بخش های سودآوری از منابع مالی مطرح شده است. ...
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با وجود تحریم های خارجی باید روی رفع تحریم های داخلی و بروکراسی های خسته کننده متمرکز شد و با مقررات زدایی و تصویب قوانین تسهیل کننده کسب و کار به دنبال ایجاد رونق تولید در کشور بود.
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با وجود اینکه قدرت رقابت با برخی تیم ها برای جذب بازیکن نداریم اما دنبال حفظ و ارتقای رتبه هفتمی پیکان هستیم.
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت 19 عنوان وعده بزرگ و کوچک را در هنگام اخذ رای اعتماد به نمایندگان مجلس ارائه کرد. وعده هایی که تحقق برخی از آنها تنها نیاز به صدور یک بخشنامه و اراده اجرای آن دارد و البته تحقق بعضی دیگر سال ها وقت و هزاران میلیارد تومان بودجه می طلبد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - شرایط آثار باستانی شهرستان ری هم اکنون به دلیل کمبود بودجه و عوامل دیگر وضعیت نابسامانی دارد، به طوری که بسیاری از این آثار ملی و چند هزار ساله در شرایط بحرانی قرار دارند، ولی حضور، بازدید و عزم جدی اعضای کمسیون فرهنگی مجلس نوید بهتر شدن شرایط این آثار را در آینده می دهد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: بودجه دولت و نحوه تدوین آن به طور قطع یکی از عوامل مهم تأثیرگذار در شاخص های کلان اقتصادی است.
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش    
اقتصادنیوزز: جمهوری اسلامی در خبری به مباحث بیان شده درزمان طرح تخصیص میلیارد تومان از بودجه شهرداری تهران به مراسم اربعین در شورای شهر پرداخت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرورزشی – مسعود نصیری درمورد اینکه آیا حضور استقلال در لیگ فصل آینده کشتی آزاد قطعی است، اظهار داشت: فکر نکنم استقلال باشد. امسال یک مقدار در بحث بودجه ای که باید آن شرکت تأمین می کرد به مشکل خوردیم، شرکتی که مجزا از باشگاه استقلال بوده و از برند باشگاه استفاده می کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: رویکرد دولت بیشتر به سمت بودجه انبساطی است و تا زمانی که چنین باشد، بودجه، تورمی خواهد بود و گرانی به مردم تحمیل می شود. ایرج ندیمی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۸    
ایسنا/لرستان نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: حق و حقوق مردم در مناطق مبدا پروژه های انتقال آب دیده شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: نمایندگان مجلس وزارت نفت را مکلف کردند در 6 ماهه نخست سال نسبت به اختصاص منابع مربوط به تامین ماده اولیه قیر به پالایشگاه ها اقدام کند. نمایندگان در جلسه علنی دیروز چهارشنبه برای تامین نظر شورای نگهبان با طرح استفساریه بند (ز) تبصره (1) قانون بودجه 1400 کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان با ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مهر : کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته به اتفاق آرا با اختصاص بودجه یک میلیارد دلاری به کمیسیون فدرال تجارت این کشور برای ارتقای امنیت سایبری موافقت کرد ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سیدمسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که باید با اصلاح سیاست ها و برداشتن موانع سرمایه گذاری، بخش خصوصی به صورت جدی وارد فعالیت اقتصادی شود، گفت: ظرفیت منابع عمومی دولت و مالیات در بودجه سال1401 به طور دقیق مشخص شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
حسن عباس نژاد روز چهارشنبه در بازدید از منطقه فسیلی مراغه با بیان اینکه این منطقه نخستین اثر ملی، طبیعی و فسیلی ایران بوده و از شهرت جهانی برخوردار است، افزود: در سال جاری از محل اعتبارات ملی برای تکمیل مرکز تحقیقات فسیل شناسی کشور ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روند کاهشی سهم مالیات از درآمد های دولت، خبر از نبود عزم جدی جهت اصلاح نظام مالیاتی و ساختار بودجه در مجموعه مدیریتی و اقتصاد ایران می دهد که بی توجهی به چنین موضوعی نه تنها باعث تشدید مشکلات اقتصادی ایران در سال های آتی می شود ...
سرمد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با تشکیل کمیته ای مشترک میان دولت و مجلس برای بحث کسری بودجه دولت در نیمه نخست سال علاجی نمود تا نیمه دوم سال با نگاهی منطقی نسبت به درآمدها و هزینه ها قدم برداریم ...
برترین ها / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بی بی سی: اگر اهل فیلم های ترسناک هستید شاید برایتان جالب باشد که بدانید یک شرکت آمریکایی حاضر است بابت تماشای 13 فیلم ترسناک، 1300 دلار بپردازد. شرکت فایننس باز اعلام کرده پس از قرعه کشی ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آگهی های ثبت شده 10 روز گذشته در سایت دیوار فهرستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان دو تا پنج سال در شهر اهواز به دست آمده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۰    
هفدمین جشنواره شهید رجایی امروز با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران و تقدیر از برگزیدگان در سالن همایش سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
دولت باید حداقل کارهایی در کوتاه و بلندمدت انجام دهد تا زنجیره انتقال فشارهای بودجه ای بر معیشت مردم کاهش یابد.هیچ دولتی به عمد مایل نیست بدهی های خود را نپردازد و شعار تمام دولت ها هم این است که ساختار اقتصادی را اصلاح خواهند ساخت و تعهدشان را به سرانجام می رسانند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس در نامه ای به رییس جمهور خواستار تشکیل فوری کمیته ویژه احیاء دریاچه ارومیه شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم با اخذ مجوز هایی از هیأت وزیران در ماه های آینده شاهد افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی ها باشیم.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با اعضای هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران اظهار داشت: می توانم این امید را بدهم که هماهنگی خوبی بین وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه وجود دارد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خرمشهر در مجلس گفت: مشکلات زیرساختی، بیکاری جوانان تحصیل کرده، عقب ماندگی حاصل از جنگ تحمیلی در صدر اولویت های خوزستان قرار دارد که رفع آن نیازمند برنامه ریزی و نگاه جامع با ضمانت بودجه است.
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت:به گونه ای در راستای اصلاح حرکت اقتصادی باید تصمیم گیری شود که منویات مقام معظم رهبری در سیاست های ابلاغی مر قانون باشد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
از اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای کمک به توسعه و عمران خوزستان تشکر دارم و امید است این تلاش باعث آبادانی استان شود.
رییس مرکز پژوهش های مجلس گفت: سیستم شبیه سازی نظام بودجه ریزی کمک می کند تا نمایندگان با دید باز، دست به تغییر لایحه بودجه ببرند و آثارش را متوجه شوند.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توسعه اشتغال روستایی با هدف کاهش مهاجرت روستائیان به شهرها تاکید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۹    
اصفهان - معاون دانشگاه اصفهان گفت: بودجه عمرانی و فنی دانشگاه اصفهان در هشت سال گذشته صفر بوده است.