یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۵:۴۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد اسلامی»

مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر مطرح جهان عرب، ضمن بررسی چگونگی ترور فرماندهان جهاد اسلامی به تحول بزرگی که در نبرد اخیر نیروهای مقاومت با رژیم صهیونیستی رخ داده، پرداخته است.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۴    
شوشان سید سجاد جلویانی: در طول سه دهه اخیر همواره مبارزان فلسطینی از جهاد اسلامی و حماس و دیگر مبارزان در درون سرزمین های اشغالی کرانه غربی رود اردون و غزه و حتی درون جغرافیای اسرائیل حملات نظامی و شهادت طلبانه انجام می شود و در تراز بالاتر همواره در برابر حملات نظامی اسرائیل نیروهای نظامی حماس ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲    
هشت صبح: دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن پاسخ به تهدیدهای نتانیاهو در خصوص ترور فرماندهان مقاومت، نحوه لو رفتن فرماندهان شهید سرایا القدس در جریان جنگ پنج روزه اخیر را فاش کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معادله ای که جهاد اسلامی به دنبال آن بود و در حین و پس از جنگ اخیر هم بارها گفته شد، ایجاد بازدارندگی در مقابل رفتارهای رژیم صهیونیستی در کرانه باختری از جمله ترور اعضای مقاومت در جنین است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۶    
درگیری های اخیر میان رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت در نوار غزه پس از شهادت شیخ خضر عدنان ، عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین که در اعتراض به بازداشت خودسرانه و غیر قانونی دست به اعتصاب غذا در اسارت رژیم صهیونیستی زده بود، تشدید و به تبادل آتش بین 2 طرف منجر شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ جنبش جهاد اسلامی فلسطین با انتشار بیانیه ای ضمن تسلیت در خصوص شهادت علاء خلیل قیسیه (28ساله) از منطقه الظاهریه در جنوب الخلیل توسط نیرو های صهیونیستی اعلام کرد که جنایت های رژیم صهیونیستی، مقاومت را برای تحقق پیروزی های حتمی در مسجد الاقصی گسترده تر می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۳    
جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین، سالگرد شکست رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان را به این کشور تبریک گفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه مقاومت لبنان در کنار ملت و مقاومت فلسطین بوده و هست، تأکید کرد که پیروزی مقاومت لبنان با سال ها صبر و جهاد به دست آمده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۷    
زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه مقاومت، ترور اعضای خود را با موشک باران تل آویو پاسخ خواهد داد، گفت: اگر جنگ اخیر با رژیم صهیونیستی ادامه می یافت، همه گروه های مقاومت وارد عمل می شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به ترور تعدادی از فرماندهان مقاومت در جنگ پنج روزه غزه گفت که با هدف قرار دادن تل آویو به جنایت ترور هر فرمانده و عضو جهاد اسلامی پاسخ می دهیم و این یک تعهد آشکار است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۴    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه مقاومت ترور اعضای خود را با موشک باران تل آویو پاسخ خواهد داد، گفت که اگر جنگ اخیر با رژیم صهیونیستی ادامه پیدا می کرد، تمام گروه های مقاومت وارد عمل می شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سال های اخیر شاهد ترور چند تن از فرماندهان رده بالای خود بود، مسئله ای که باید مورد بررسی قرار گیرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۰    
حوزه/ زیاد النخاله، گفت: مطمئن هستم که سهل انگاری فرماندهان گردان های القدس در استفاده از تلفن همراه، دلیل اصلی ترور آنها بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به اظهارات اخیر نتانیاهو که گفته بود تل آویو رهبران جهاد اسلامی را در اماکن دیگر به جز غزه نیز هدف قرار می دهد، واکنش نشان داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار علی ملک شاهکوهی گفت: هیچکس فکر نمی کرد جنگ ایران الگو قرار گیرد و حشد الشعبی در عراق، حماس و جهاد اسلامی در فلسطین، فاطمیون در افغانستان، زینبیون در پاکستان شکل بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن پاسخ به تهدیدهای نتانیاهو در خصوص ترور فرماندهان مقاومت، نحوه لو رفتن فرماندهان شهید سرایا القدس در جریان جنگ پنج روزه اخیر را فاش کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
توان بازدارندگی اسرائیل به شدت در حال فرسایش است و این مسئله از ناتوانی ارتش اسرائیل در متوقف کردن شلیک موشک های جهاد اسلامی تا آخرین لحظه از جنگ کاملا هویدا بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۲۹    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: در صورتی که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی جرأت کند فرماندهان این جنبش را در عرصه های دیگر هدف قرار دهد، گردان های قدس سرزمین های اشغالی را آماج حملات هوایی قرار خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با هشدار به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه ماجراجویی جدید تاکید کرد تمام شهرهای اشغالی در تیررس موشک های مقاومت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین سهل انگاری امنیتی را دلیل ترور فرماندهان سرایاالقدس دانست و گفت که تمام کسانی که ترور شدند در طول نبرد از تلفن همراه استفاده کرده بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به تهدیدات نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد ترور رهبران مقاومت پاسخ داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عرب گفت: ترور سه فرمانده جهاد اسلامی و آغاز عملیات سپر و پیکان توسط اسرائیل مدت زمان 15 ساعت طول کشید تا جهاد اسلامی شروع به موشکباران به اسرائیل کرد و طی این مدت اضطراب و نگرانی در جامعه صهیونیستی رو به افزایش بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۴:۰۸    
ابومجاهد گفت: جنایت های رژیم صهیونیستی اصرار و پافشاری ملت فلسطین را بر مقاومت تا آزادی کامل سرزمین فلسطین بیشتر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۱    
در نشست تخصصی مهر، کارشناسان در تحلیل تحولات اخیر در نوار غزه، ضمن اشاره به فداکاری و ایثار رزمندگان جهاد اسلامی بر تغییر تاکتیک های مواجهه و پاسخ دهی به رژیم صهیونیستی تأکید کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۳    
جنبش جهاد اسلامی در فلسطین با بیان این که جنایات دشمن، بر اراده ملت ما می افزاید تاکیدکرد: مقاومت برای گرفتن انتقام این خون های پاک آماده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که تلاش رژیم صهیونیستی برای سیطره مجدد بر قدس شکست خواهد خورد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
این مصادیق زمانی که در کنار یکدیگر قرار می گیرد، یک گزاره مشترک را تقویت می کند و آن، قدرت عملیاتی مقاومت است. بر هیچ کس پوشیده نیست که تصور قبلی آمریکا و رژیم صهیونیستی از مناسبات قدرت در غرب آسیا در سال 2023میلادی، با آنچه طی سال های نه چندان دور می پنداشتند در تعارض مطلق قرار دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی گفت آنچه در الاقصی اتفاق می افتد موجب شعله ور شدن جنگ مذهبی خواهد بود که اشغالگران قادر به مقابله با آن نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالأقصی، اقدامی خطرناک برای تحمیل سلطه صهیونیستی بر آن است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۹    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که تجاوز به مسجدالاقصی همه معادلات و محاسبات را برهم خواهد زد و ما برای دفاع از ملت و مقدسات آماده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به تعدی کابینه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی اعلام کرد، چنین اقداماتی وقوع جنگ دینی علیه صهیونیست ها را به شدت تشدید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی به تعرض امروز وزیر امنیت کابینه رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی و برگزاری نشست کابینه این رژیم در زیرزمین این مکان مقدس اسلامی، واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رابرت اینلاکش تحلیلگر انگلیسی ساکن کرانه باختری تاکید کرد ترفند رژیم صهیونیستی برای ایجاد تفرقه بین مبارزان جنبش جهاد اسلامی فلسطین و حماس شکست خورد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۸    
عرب گفت: هدف اسرائیل از عملیات سپر و پیکان صرفا یک عملیات محدود علیه جهاد اسلامی در نوارغزه بود تا شاید بتواند توان بازدارندگی اش را اندکی افزایش دهد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
"ناصر ابو شریف" نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با تاکید بر این که این جنبش توان جنگ بزرگ و طولانی را با ارتش رژیم صهیونیستی دارد، تصریح کرد: جهاد اسلامی هیچگاه با رژیم صهیونیستی سازش نخواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۳    
همسر شهید خضر عدنان از رهبران جنبش جهاد اسلامی در پیامی از گردان های قدس تشکر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۳    
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین هشدار داد که پاسخ به هر عملیات ترور جدید از سوی اسرائیل سخت و دردناک خواهد بود.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین به نشست جده واکنش نشان داد و گفت که اجلاس جده باید به مسئولیت خود در برابر مردم رنج دیده فلسطین عمل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۰    
جنبش جهاد اسلامی در مراسم یادبود شهدای جنگ اخیر، بر ادامه آماده شدن برای هر نبردی در آینده با اشغالگران اسرائیلی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که تل آویو و شهرهای اراضی اشغالی در تیررس موشک ها و سلاح های نیروهای این جنبش هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مسئولان برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر ضرورت تقویت اتحاد ملی میان گروه های فلسطینی در برابر دشمن صهیونیستی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۶    
فلسطینیان مقیم سوریه به همراه جمع زیاد از اهالی شهر دمشق، پیروزی رزمندگان مقاومت جهاد اسلامی بر دشمن صهیونیستی را در نبرد انتقام آزادگان، جشن گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۴:۳۰    
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مراسم جشن پیروزی مقاومت از کشور های عربی خواست از فلسطینیان در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی حمایت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اداره سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که موشک های دشمن، فرماندهان سرایا القدس را به نمادهای قهرمانی ملی و افتخاری برای ملت فلسطین تبدیل کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۲:۰۸    
زیاد النخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین درباره هر گونه عملیات ترور به رژیم صهیونیستی هشدار داد و گفت: هر عملیات ترور، با پاسخ محکم و دردآوری از سوی گروهای فلسطینی مواجه خواهد شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی گفت: هرگونه عملیات ترور توسط رژیم صهیونیستی قطعا با پاسخ و واکنش قوی و روشن ما روبرو خواهد شد و تل آویو و دیگر شهرهای این رژیم از تیررس موشک های ما دور نیستند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی طی پیامی،پیروزی های اخیر در فلسطین را به ملت فلسطین، جهاد اسلامی ،حماس و همه گروه های جبهه مقاومت تبریک گفت و تاکید کرد پیروزی غزه بر جنایتکاران صهیونیستی، تبلور عینی و واقعی غلبه حق بر باطل و اسلام بر کفر است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۷    
جنبش جهاد اسلامی جشنواره انتقام آزادگان را برای گرامیداشت شهدای نبرد اخیر با رژیم صهیونیستی در غزه، جنین، لبنان و سوریه تنظیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد الهندی از رهبران جهاد اسلامی تاکید کرد که ملت فلسطین راه جهاد و مقاومت را ادامه خواهد داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیر کل جنبش جهاد اسلامی ضمن هشدار نسبت به حملات موشکی مقاومت فلسطین به شهرهای رژیم صهیونیستی تأکید کرد که این جنبش برای آغاز جنگهای پیاپی در نهایت آمادگی قرار دارد.