جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۳۸Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد اسلامی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین مخالفت خود را با برگزاری انتخابات محلی به صورت مرحله ای و مجزا اعلام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: ما مجددا مخالفت خود را با برگزاری انتخابات محلی بدون توافق درباره برنامه روشن در زمینه رویارویی با اشغالگران تاکید می کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۱    
شفقنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین، امروز(چهارشنبه)، بر موضع خود نسبت به رد انتخابات بدون توافق بر سر یک برنامه سیاسی مشخص و معین متکی بر مقابله با رژیم اشغالگر و توقف تجاوزات آن به ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین تأکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اینکه شش اسیر زندان جلبوع تحت شدیدترین جنایت های غیرانسانی قرار دارند، تأکید کرد که آزادی این اسرا در اولویت ماست.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۸    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به بازداشت آخرین اسرای فلسطینی عملیات تونل آزادیِ زندان جلبوع، تاکید کرد که مقاومت از جنین تا غزه دشمن را با ضربات و عملیات بیش تر غافلگیر خواهد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۵    
دو روز بعد از بازداشت شش اسیر فلسطینی که موفق به فرار از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی شده بودند، تل آویو خود را برای مقابله با واکنش فلسطینیان آماده می کند. دبیرکل جنبش جهاد اسلامی هشدار داده که مبارزه ادامه دارد و صهیونیست ها غافلگیر خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای شش اسیری که موفق به آزادسازی خود از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی شده و دوباره توسط این رژیم بازداشت شدند، پیام ویژه ای فرستاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۵۴    
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیامی ضمن ستایش اقدام اسرای فلسطینی تاکید کرد اقدام شما اراده ملت فلسطین را در خود خلاصه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به بازداشت آخرین اسرای فلسطینی عملیات تونل آزادی از زندان جلبوع، تاکید کرد که مقاومت از جنین تا غزه دشمن را با ضربات و عملیات بیش تر غافلگیر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیامی به 6 اسیر فلسطینی که توسط رژیم صهیونیستی دوباره زندانی شدند، گفت: شما سمبل آزادی و فلسطین هستید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۶    
شفقنا- زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین امروز (یکشنبه) پس از دستگیری دو اسیر فراری دیگر فلسطینی در بیانیه ای گفت که این شش اسیر نشان دادند که مقاومت هیچ غل و زنجیری نمی شناسد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۸    
جنبش جهاد اسلامی امروز یکشنبه اعلام کرد: آزادی اسرای فلسطینی مهمترین و ضروری ترین تکلیف ما است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: اگر گروه های فلسطینی در کرانه باختری و غزه اقدامی کنند، با جدیت برخورد خواهیم کرد. این واکنش بعد از اظهارات دو جنبش حماس و جهاد اسلامی نسبت به بازداشت آخرین اسرای زندان جلبوع مطرح شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۱    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در محکومیت تعرض صهیونیست ها به اردوگاه جنین بیانیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (یکشنبه) در بیانیه ای رژیم صهیونیستی را مسؤول کامل هرگونه تعرض به جان شش اسیر فلسطینی دانست که اخیرا موفق به فرار از زندان جلبوع شدند اما ارتش این رژیم دوباره آنها را بازداشت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش جهاد اسلامی در بیانیه ای در واکنش به بازداشت دوباره دو اسیر فراری فلسطینی اعلام کرد: نبرد با دشمن صهیونیستی همچنان ادامه دارد و هنوز حساب ها تسویه نشده و تا زمانی که دشمن کل خاک ما را ترک نکند، این تسویه حساب ها باقی خواهد ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۵    
حماس و جنبش اسلامی با صدور بیانیه هایی دستگیری مجدد اسرای فلسطینی تونل آزادی را محکوم کردند و مقاومت اسیران فلسطینی را ستودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی در پی دستگیری هر شش اسیر عملیات فرار از زندان جلبوع، به آن ها وعده دادند که زندانبانان صهیونیست، ناگزیر خواهند شد با دستان خود، درهای زندان را به روی این قهرمانان باز و آن ها را آزاد کنند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رسانه های فلسطینی، نظامیان صهیونیست دو اسیر فلسطینی دیگر را که از زندان جلبوع فرار کرده بودند دستگیر کردند. بر اساس این گزارش نظامیان صهیونیست بامداد امروز به محله شرقی شهر جنین یورش برده و ایهم کمعجی و مناضل نفیعات دو اسیر فلسطینی تحت تعقیب را دستگیر کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن هشدار درباره عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی، گفت: ایران تنها کشوری است که در برابر پروژه های صهیونیستی آمریکایی ایستاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو بلندپایه جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که ایران تنها کشوری است که در برابر پروژه های صهیونیستی آمریکایی در منطقه ایستاده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای تعرض به اردوگاه جنین هشدار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
پس از برگزاری تظاهرات فلسطینیان در اردوگاه جنین در حمایت از اسرای زندان جلبوع ، حماس و جهاد اسلامی درباره هر گونه حماقت رژیم صهیونیستی علیه این اردوگاه هشدار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد، رسیدن سوخت ایران به لبنان پیروزی اراده مقاومت برای درهم شکستن محاصره آمریکاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی خطاب به اسرای فلسطینی تأکید کرد: هرگز شما را تنها نمی گذاریم و لحظه ای در تقابل با دشمن صهیونیستی تردید به خود راه نمی دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا-زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در خصوص اقدام شجاعانه 6 زندانی فلسطین که از زندان رژیم صهیونیستی فرار کرده بودند، ضمن تمجید این اقدام گفت: هرگز شما را خوار نخواهیم کرد و یک لحظه نیز در حمایت و پشتیبانی از گزینه مقابله با دشمن [صهیونیست] تردید به دل راه نخواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۳    
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که این جنبش و مقاومت پشت اسرای فلسطینی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۰    
جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره آسیب رساندن به اسرا هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۵    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نشستی مطبوعاتی در خصوص جان اسرای فلسطینی در بند هشدار داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۵:۰۲    
به گزارش خبرگزاری مهر ، یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی و کرانه باختری را نشانگر میزان خشم مردمی روزافزون از سیاست های تجاوزکارانه علیه اسرای فلسطینی دانست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۳    
تهران- ایرنا- داود شهاب از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین، گفت که عملیات استشهادی در قدس و کرانه باختری، خشم روزافزون ملت فلسطین در قبال سیاست های خصمانه رژیم اشغالگر در حق اسرا را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد افزایش عملیات های استشهادی فلسطینیان طی این چند روز در قدس و کرانه باختری نشانه خشم ملت فلسطین از جرایم اشغالگران در حق اسرای در بند رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین و مقاومت اسلامی حماس نسبت به اقدام جوان 17 ساله فلسطینی در حمله به مهاجران صهیونیست در بیت المقدس اشغالی واکنش نشان دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی هشدار می دهد که ادامه محاصره، تعدی و فشار بر نوار غزه به معنای انفجار اوضاع به روی اشغالگران خواهد بود و مقاومت هرگز اجازه ادامه چنین وضعی را نخواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی با تاکید بر اینکه اسرای قهرمان فلسطینی با عملیات جلبوع، بزرگ ترین قهرمانی ها را در صفحات تاریخ به ثبت رساندند، بار دیگر به تلاش برای آزادی اسرا و ملت فلسطین متعهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در پی تلاش رژیم صهیونیستی برای تفرقه افکنی بین فلسطینیان با متهم کردن فلسطینیان ساکن اراضی 1948 به تحویل دادن 4 اسیر دستگیر شده فلسطینی، جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین پیام های وحدت آفرین جداگانه ای را برای ساکنان سرزمین 1948 ارسال کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه مقاومت به مواضع هموطنان فلسطینی در سرزمین های اشغالی 48 در دفاع از آرمان فلسطین مفتخر است، گفت که تلاش اسرائیل برای فتنه انگیزی میان ملت فلسطین به جایی نمی رسد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۸    
شفقنا- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، ایران را به اقدام برای انتقال فناوری ساخت هواپیماهای بدون سرنشین به برخی گروه های مقاومت فلسطینی متهم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رسانه های خبری عرب زبان، بنی گانتس ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران به تازگی دانش خود در زمینه هواپیماهای بدون سرنشین را به حماس و جهاد اسلامی انتقال داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۱    
هشدار جهاد اسلامی به اشغالگران، سفر گروسی به تهران، عملیات النصر المبین ارتش یمن و ادامه تجاوزات هوایی عربستان سعودی به یمن، از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان – گروه بین الملل: پنج اسیر فلسطینی وابسته به جنبش جهاد اسلامی و یک اسیر دیگر وابسته به جنبش فتح که به حبس طولانی مدت محکوم بودند، ساعت یک بامداد روز دوشنبه 15 شهریور موفق شدند از زندان جلبوع در شمال فلسطین اشغالی که از مهمترین زندان های امنیتی رژیم صهیونیستی محسوب [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای گردان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به سمت یک مرکز ایست و بازرسی رژیم صهیونیستی در غرب جنین تیراندازی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۲:۴۶    
شیخ نافذ عزام از سران جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، عملیات قهرمانانه تونل آزادی صرفنظر از نتیجه آن به اهداف خود دست یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
داود شهاب سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، تاکید کرد عملیات تونل آزادی، پایه گذار انتفاضه آزادی اسیران و همه ملت فلسطین خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مسئول دفتر اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی گفت که مأموریت اصلی مقاومت فلسطین، تلاش بی وقفه برای آزادسازی همه اسرا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۰    
یکی از مسئولان جنبش جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری، به رژیم صهیونیستی درباره هر نوع تعرض به اسیران فلسطینی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی تأکید می کند: هر نبردی که در آینده رخ دهد، نبرد برای قدس است، لذا دشمن شروع به بازکردن حسابی جداگانه برای هر کلمه ای کرده است که بر زبان فرماندهان مقاومت جاری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه همه باید به اسرا کمک کنند، برای اعتصاب عمومی و آغاز انتفاضه ای تحت عنوان "انتفاضه آزادی اسرا" فراخوان داد.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گام خبر: جنبش جهاد اسلامی در واکنش به بازداشت مجدد دو اسیر فراری از زندان جلبوع گفت که هرگونه آسیب رساندن به یعقوب قدری و محمد عارضه به معنای اعلام جنگ رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی تصریح کرد: علیرغم بازداشت شماری از اسرای فراری زندان جلبوع ، اشغالگران صهیونیست درهم شکستند.