چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۲:۴۷Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصادی»

رسا   ۹ دقیقه پیش    
نماینده خبرگان اعتماد مردم را سرمایه ائمه جمعه دانست و گفت: امام جمعه ای که به فکر فعالیت های اقتصادی باشد، اعتماد مردم را نسبت به خود از دست می دهد.
بازار نیوز   ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر مغفول ماندن ظرفیت های توسعه اقتصاد دریامحور ایران گفت: در حال حاضر در چشم انداز، قوانین، برنامه های پنج ساله و بودجه های سنواتی به بهره گیری از ظرفیت های دریایی توجه ویژه ای شده است، اما تا کنون راهبرد عملیاتی و برنامه ای برای تحقق آن وجود ندارد.
ایسنا   ۱۰ دقیقه پیش    
ایسنا/کردستان رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: واحدهای تولیدی سربازان و سرداران جبهە جنگ اقتصادی کشور هستند.
شادا   ۱۵ دقیقه پیش    
معاونت سیاست گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین در سال جاری وجود ندارد و هرگونه طرح اصلاح قیمتی در قالب قانون بودجه سال آتی تعیین تکلیف خواهد شد.
شعار سال   ۱۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شیوه برخورد با کولبران چنان تند و شدید است که غالبا انعکاس آن در مطبوعات داخلی و خارجی به موجی از تبلیغات بر علیه جمهوری اسلامی ایران تبدیل می شود. حتی تعداد کشته شدگان قاچاق مواد مخدر بسیار بسیار کمتر از تلفاتی است که کولبران می دهند ...
اقتصاد ایران: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: طبق اعداد و ارقام رسمی در چهار ماهه اخیر توانستیم 22 درصد افزایش صادرات و 16 درصد افزایش واردات داشته باشیم.
همت خبر   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی گفت: در اقتصاد بسته، بانک حافظ منافع دولت است و هر جا که منافع دولت اقتضاء کند، سیاست های خود را اصلاح می کند.
تدبیر و امید   ۲۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
محمد القحطانی تاجر سرشناس سعودی در جریان نشست عربی- آفریقا در قاهره در میانه سخنرانی خود بدین شکل بر زمین افتاد و درگذشت. القحطانی که ریاست هیئت مدیره شرکت السلام را عهده دار بود در حالی که به تمجید از دستاوردهای اقتصادی دولت عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر مشغول بود، جان سپرد.
اقتصاد ایران: عصر خودرو- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که نبود خودرو اقتصادی روی خط تولید یکی از نقایص صنعت خودروسازی کشور است گفت: ظرفیت مونتاژ 3 میلیون و 200 هزار دستگاه خودرو در سال را داریم.
ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی فسادستیزی، سلامت فکری و اخلاقی و اعتقادی، طهارت اقتصادی و در کنار مردم بودن و خدمت بی منت به مردم را از جمله ویژگی های شخص رئیس جمهور و اعضای هیات دولت برشمرد و گفت: این ویژگی ها باعث افزایش پایگاه اجتماعی دولت سیزدهم و نظام شد.
اقتصاد ایران: براساس گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی ، بانک سپه با کسب سهم از کل 33.7 درصد از پرداخت تسهیلات بدون ضامن در کشور، رتبه نخست نظام بانکی را کسب کرد.
چهارمین نشست کارگروه اشتغال استان کردستان به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در محل سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد.
ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش    
گچساران - ایرنا -نوزدهم مرداد ماه به عنوان سالروز شهادت هفت تن از کارکنان صنعت نفت گچساران در سال 1366،روزی جاودان به نام جانباختگان جهاد اقتصادی در این شهرستان نفتخیز محسوب می شود.
با مردم   ۳۷ دقیقه پیش    
در سال های اخیر به دلیل پایین بودن نرخ تورم در کشور کانادا و همچنین به دلیل ثبات افتصادی این کشور، بسیاری از تجار و سرمایه گذاران از سراسر جهان به فکر ثبت شرکت در کانادا افتادند و این کشور را به یکی از مقاصد اقتصادی برای سرمایه گذاری تبدیل کردند.
خبرگزاری برنا   ۳۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: آیین نامه حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در حوزه های مرتبط با وزرات امور اقتصادی و دارایی، صمت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تصویب رسید که در جهت اجرای هرچه سریعتر و بهتر و جدی تر منویات رهبر انقلاب در نامگذاری سال هستند.
آفتاب یزد   ۴۴ دقیقه پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سرانجام پس از ماه ها انتظار و با پیگیری های وزیر امور اقتصادی و دارایی و همراهی سازمان امور مالیاتی، بخشنامه معافیت مالیاتی گواهی سپرده کالایی براساس قانون بودجه 1401 توسط رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ شد.
عصر ایران   ۴۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمد القحطانی تاجر سرشناس سعودی در جریان نشست عربی- آفریقا در قاهره در میانه سخنرانی خود بدین شکل بر زمین افتاد و درگذشت. القحطانی که ریاست هیئت مدیره شرکت السلام را عهده دار بود در حالی که به تمجید از دستاوردهای اقتصادی دولت عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر مشغول بود، جان سپرد.
با تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای کشاورزی اقتصادی، کشاورزی در خراسان جنوبی رونق می گیرد.
قم پرس   ۴۶ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
قدرت الله حمزه شلمزاری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا در مورد واگذاری سهام ایران خودرو و سایپا به بخش خصوصی اظهار داشت: عملکرد این 2 شرکت خودروساز از نظر کیفیت و قیمت مورد رضایت مردم نبوده است و برای ارتقای کیفیت صنعت خودروسازی باید هر چه زودتر سهام این شرکت ها به بخش خصوصی واگذار شود. ...
تجارت نیوز   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی بررسی می کند که آیا افزایش پرداخت وام های خرد، دستاورد دولت سیزدهم محسوب می شود یا می تواند عواقب مخربی داشته باشد؟
بازار کار   ۵۰ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
پیام وزیر امور خارجه کشورمان به پنجمین نشست میز ملی خرما در شهرستان دشتستان توسط نماینده شرکت کننده از سوی وزارت امور خارجه قرائت شد. این نشست با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی ، معاونین و مدیران کل اقتصادی استانهای خرما خیز، نمایندگان بخش خصوصی ...
ایران آنلاین   ۵۱ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، آخرین آمارهای دریافتی حاکی از این است که از بهمن سال گذشته تا نیمه تیرماه امسال 12 بانک در مجموع 475 هزار فقره تسهیلات خرد بدون ضامن به مبلغ نزدیک به 16 هزار میلیارد تومان پرداخت کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری نانو اعلام کرد نشست دیپلماسی نوآوری با رویکرد اقتصادی با هدف بررسی سازوکارهای صادارت محصولات دانش بنیان برگزار شد.
قم پرس   ۵۵ دقیقه پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دولت ایرنا، جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه گزارشی از آخرین وضع بازار سرمایه، تحولات این بازار و نوسانات آن ارائه و دلایل این روندها تشریح شد. ...
صدای بورس   ۵۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تصویر فعالان اقتصادی از آینده منفی است. موضوعی که به جز تحریم و کاهش سرمایه گذاری، ناشی از اثر سوء سیاست های پولی-مالی انبساطی است.
عضو کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد گفت: پشتیبان شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه مدیریت شهری هستیم و برای حل مسایل و معضلات این کلانشهر روش های سنتی، کارایی و اثربخشی مطلوب را ندارند و باید به شیوه های نو روی آورد.
اقتصاد 24   ۵۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نبود خودرو اقتصادی روی خط تولید یکی از نقایص صنعت خودروسازی است، گفت: شرکت ایران خودرو تولید یک محصول جدید را آغاز کرده است.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با رسیدن تولیدات جدید، قرار است از 22 مرداد ماه کنداکتور تلویزیون رنگ و بوی جدیدی به خود بگیرد و مجموعه های تازه ای راهی آنتن سه شبکه اصلی رسانه ملی شوند.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس گزارش وزارت امور اقتصادی و دارایی ، بانک سپه با کسب سهم از کل 33.7 درصد ازپرداخت تسهیلات بدون ضامن در کشور، رتبه نخست نظام بانکی را کسب کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی با انتقاد از رسانه هایی که ارقام غیرمستند درباره وضعیت اقتصادی کشور در این روزها منتشر می کنند گفت: متاسفانه در رسانه ها از داده های غلط گاهی استفاده می شود که فایده ای جز تخریب اذهان عمومی جامعه ندارد.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی اقتصاد و امور دارایی گفت: تورم تیر ماه کاهش قابل ملاحظه ای نسبت به خرداد ماه داشت و امیدواریم در مرداد ماه نیز این کاهش را شاهد باشیم.
راه پرداخت   ۱ ساعت پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به دولت اولتیماتوم داده که اگر لایحه ساماندهی رمزارزش ها را به مجلس تحویل ندهد، خود مجلس دست به کار تصویب یک طرح در این مورد خواهد شد ...
حسینی در دیدار با روسای کشورهای مختلف بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای تعامل گسترده و توسعه روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در چارچوب احترام متقابل بین کشورها تاکید کرد.
معاون اقتصادی رییس جمهور و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که جهت حضور در مراسم تاسوعا و عاشورا به استان های قزوین، زنجان و اردبیل سفر کرده بود، به کرونا مبتلا شد.
آفتاب یزد   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: جراحی اقتصادی در حوزه سلامت جلوی میلیاردها دلار فساد مالی را می گیرد.
اقتصاد 24   ۱ ساعت پیش    
نماینده تبریز گفت: در این یک سال که از عمر دولت سیزدهم گذشته است، هیچ اتفاق مبارکی در حوزه مسکن نیفتاده است. وزیر راه و شهرسازی می گوید مصمم است که طرح نهضت ملی مسکن را انجام دهد، ولی با حساب کتاب های اقتصادی و عدم توانایی هایی که از دولت می بینیم این برنامه موثر نیست.
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه ، دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی از اواخر دی ماه بانک های دولتی را موظف کرد در پرداخت تسهیلات کمتر از 100 میلیون تومان صرفاً اعتبارسنجی را ملاک پرداخت قرار دهند و از روش سنتی درخواست ضامن دست بکشند. ...
آخرین تحولات مربوط به بازار سرمایه در جلسه ستاد اقتصادی دولت مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در راستای ثبات بخشی و بهبود روند این بازار اتخاذ شد.
گام خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: گم کردن گوشی اتفاق تلخی است و از آن بدتر دزدیده شدن گوشی است. این روزها که تمام اطلاعات مهم زندگیمان درون تلفن های همراهمان است، اگر گوشی تلفنمان را به هر دلیلی گم کنیم و یا به خاطر شرایط بد اقتصادی هدف دزدان قرار بگیریم، احتمالا دچار اضطراب شدیدی خواهیم شد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور که این روزها سفرهای متعددی به همراه هیئت دولت دارد احتمالا به علت ابتلاء به کرونا در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شد.
دولت   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مشوق هایی برای واردات خودرو های اقتصادی پیش بینی کرده ایم و از دو خودروساز بزرگ کشور هم خواسته ام تا محصولات جدید را به سمت خودرو های اقتصادی سوق دهند
بازار کار   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر دیپلماسی اقتصادی را به عنوان یکی از سیاست های کلیدی دولت سیزدهم دانست.
ایران آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون رییس جمهور بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای تعامل گسترده و توسعه روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در چارچوب احترام متقابل بین کشورها تاکید کرد. ...
خبر خودرو   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری مالی در دیدار با وزیر امور خارجه، گزارشی از روند پیشرفت همکاری های دو کشور در زمینه های های سیاسی، بین المللی، اقتصادی، علمی و دانشگاهی ارائه کرد. ...
شما نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای همکاری های بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری استان البرز توسعه می یابد.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور که به دلیل کسالت در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شده بود، صبح امروز چهارشنبه از بیمارستان ترخیص شد. مدیر داخلی بیمارستان مهرگان قزوین گفت: علت بستری بودن معاون اقتصادی رئیس جمهور به تشخیص پزشکان، ابتلا به ویروس کرونا بود.
بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
اسقاط وسایل نقلیه فرسوده یکی از مؤثرترین و اقتصادی ترین راهکارهای مدیریت کیفیت هوای کلانشهرهای کشور است...
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگو و عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود مافیای دست فروشی در پایتخت گفت: برخی دست های پشت پرده از نیاز اقتصادی دست فروشان سوء استفاده می کنند.
تیتر نیوز   ۱ ساعت پیش    
پرونده FATF همچنان در مجمع تشخیص بلاتکلیف مانده است، تحریم ها نیز همچنان منتظر تعیین تکلیف پرونده برجام است، در این میان دولت رئیسی در تلاش است تا تمرکز دیپلماسی اقتصادی خود را بر کشورهای منطقه بگذارد.