پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۱:۰۳Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حداقل حقوق»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من برخلاف رییس جمهورهای پیشین که به خاطر اینکه بتوانند چهار سال دوم هم رای بیاورند با برخی مصلحت کاری ها اقدامات اصلاحی را عقب انداختند نیستم و تنها می خواهم چهار سال رییس جمهور باشم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تمامی زنان خانه دار در دولت اقدام و تحول بر مبنای تعداد فرزندان، مستمری مادام العمر دریافت خواهند کرد. این حقوق ماهانه به حساب خود خانم ها شهری، روستایی و عشایر واریز خواهد شد. این یگی از برنامه های محسن رضایی است. روایت زنان را از زندگی بدون حداقل حقوق و دغدغه هایشان در این زمینه می شنوید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس صورت های مالی منتشر شده از سوی سازمان بورس، میانگین دستمزد ماهانه کارکنان سازمان بورس و شرکت های فرعی آن در سال 99 بیش از 20 میلیون تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران به دلیل پرداخت نشدن حقوق مصوب شورای عالی کار در سال 1400 به کارگران پیمانکار طرف قرارداد با شهرداری به حناچی تذکر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به مهر ، افشین حبیب زاده در جلسه صبح امروز شورای شهر در تذکر پیش از دستور خود گفت: طبق ماده 41 قانون کار حداقل حقوق کارگر مشخص است و با دریافت حدود 4 میلیون تومان تنها می توان زنده ماند و نمی توان زندگی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
همچنان گلایه های کارکنان شرکت سرویس خودرو شهر ادامه دارد؛ گلایه هایی از جنس پرداخت بیمه خویش فرما، حقوق کم، عدم امنیت شغلی، حداقل حقوق بازنشستگی. بعد از حمایت های افشین حبیب زاده رئیس کمیسیون کارگری شورای اسلامی شهر، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران پاسخ داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۴    
کسب و کار نیوز- دهقان کیا گفت: میزان حداقل حقوق یک کارگر فقط 30 درصد از سبد خانوارش را تامین می کند و کسی به فکر 70 درصد دیگر آن نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: میزان حداقل حقوق یک کارگر فقط 30 درصد از سبد خانوارش را تامین می کند و کسی به فکر 70 درصد دیگر آن نیست.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان خراسان رضوی گفت: مطالبه اصلی اساتید حق التدریس هویت بخشی، ایجاد امنیت شغلی و برخورداری از حداقل حقوق و مزایای ردیف های شغلی قراردادی مشابه است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۲    
سعید اوحدی گفت: درنظر گرفتیم جانبازان کمتر از 25 درصد که هیچ شغلی ندارند براساس ضوابط قانونی برابر با حداقل حقوق یک کارمند، ماهانه حقوقی به عنوان حق معیشت دریافت کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: تبعیض نژادی و خشونت علیه بومیان و رنگین پوستان دهه هاست در کشورهای غربی از جمله آمریکا و کانادا رواج دارد؛ از این رو، این اقشار نه تنها در کشورهای غربی از حداقل حقوق قانونی برخوردارند بلکه بسیاری از آنها قربانیان خشونت می شوند، موضوعی که دهه هاست در غرب ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی در استان فارس، سمیه سلیمی با بیان اینکه 77 نفر از کارکنان با وضعیت استخدامی مذکور در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس مشغول به کار هستند ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۹    
بهمن - متاسفانه عده ای فکر می کنند ایثارگران از نظر مالی وضعیت خوبی دارند. بنده متولد 71هستم و در سال هفتاد و شش در اثر انفجار مین، مجروح و جانباز چهل درصد هستم. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از واریز مستمری مددجویان با افزایش 20 درصدی حداقل حقوق کارگران خبرداد و گفت :در راستای کاهش فقر و بهبود معیشت خانوارهای دهک های پایین، مستمری مددجویان از سال 92 تاکنون 7تا 11 برابر افزایش داشته است .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۵    
با افزایش حدود 40درصدی حداقل حقوق کارگران در سال 1400، نسبت به سال گذشته، حداقل حقوق کارگران به حدود دو میلیون و 600هزارتومان رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم یک معلم رسمی آموزش و پرورش ضمن گلایه مندی نسبت به حقوق معلمان تازه کار که از حقوق دیگر کارگران در قانون کار نیز کم تر است، گفت: دریافتی مرکز معلمان از دیگر ارگان ها بسیار کمتر است ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری عصر روز یکشنبه 2خرداد 1400 را زمان واریز نوبت ششم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان این صندوق اعلام کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
حداقل حقوق دریافتی و تسویه بدهی وام های گذشته دو شرط اصلی برای بررسی واجدین شرایط دریافت این تسهیلات است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: نگاهی به بازار خودرو نشان می دهد که برای خرید خودرو صفر حداقل مبلغی که باید داشته باشید 100 میلیون پول رایج کشور است. یعنی اگر کارمند یا کارگری با حداقل حقوق باشید، باید دو سال حقوق تان را کامل کنار بگذارید تا بتوانید یک پراید صفر بخرید. البته که تا دو سال بعد قیمت ها متفاوت خواهد بود ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد روز گذشته حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شده، قرار بود گروهی از بازنشستگان در اردیبهشت حقوق بیشتری دریافت کنند. حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باید امسال مشمول دو نوع افزایش می شد، افزایش 39 درصدی سالانه و متناسب سازی با حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۲    
نیروهای فضای سبز شهرداری شیراز با وجود زحمات بسیار و سختی کاری که دارند، بسیار کمتر از حداقل حقوق اداره کار دریافت می کنند که این موضوع سبب ایجاد مشکلات بسیاری برای آنها شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
کلیه دانشجویان سراسر کشور برمبنای حداقل حقوق (2 میلیون و 656هزار تومان ) و با نرخ 12درصد حق بیمه و تنها با پرداخت 318 هزار تومان می توانند تحت پوشش حمایت های تامین اجتماعی قرار گیرند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۳۹ سایت دیگر  
روحانی، رئیس جمهور گفت: در دوران کرونا، همسان سازی حقوق را انجام دادیم و حداقل حقوق بازنشستگان را دو و نیم برابر کردیم، یعنی حقوق 14 ماه پیش، تا 14 ماه بعد 2.5 برابر شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با تصویب هیئت وزیران، حق مسکن کارکنان تابع قانون کار به 450 هزار تومان افزایش یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
این روزها اجاره خانه با قیمت مناسب در پایتخت تبدیل به معضل بزرگ بسیاری از مستاجران به ویژه در میان اقشار متوسط و ضعیف جامعه شده است زیرا حداقل حقوق های دریافتی کفاف مخارج را نمی دهد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: کافیست چند وقتی به دنبال کار بگردی؛ بیمه، حداقل حقوق و مزایا، رعایت ساعات قانونیِ کار و خب امکان استفاده از مرخصی های استحقاقی و ... اینها حداقل هایی است که در قانون برای کارگران در نظر گرفته شده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۹    
سخنگوی سازمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی به دنبال پرداخت بیمه بیکاری زیر حداقل حقوق قانون کار به تشریح جزئیات افزایش مستمری بیمه بیکاری در سال 1400 پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان من یک رزیدنت هستم ، شرایط دستیاران تخصص و پزشکان جوانی می گوید که بیمه ندارند و کشیک هایشان بیشتر از استانداردهای بین المللی بوده و بیشتر از استادانشان کار می کنند، اما دریافتی آنها کمتر از حداقل حقوق تصویب شده در سال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: مجموع دریافتی بازنشستگان تامین اجتماعی حداقل بگیر از سال 98 تاکنون 2.5 برابر شده و سایر سطوح نیز افزایش بیش از 2 برابری داشته اند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه شهر: گزارشات حاکی است که هزینه مسکن در سراسر شهرهای ایالات متحده آمریکا، هر ساله حدود دو برابر بیش از افزایش حقوق مردم بالا می رود و همین امر، اجاره نشینان را از پس انداز برای خرید خانه ناامید کرده است. ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق گفته مدیرکل مستمری های تامین اجتماعی با اعمال تغییرات جدید، حداقل میزان پرداختی یک مستمری بگیر با 20 سال سابقه به نسبت سال 1398 حدود 135درصد بیشتر شده و این مبلغ در سال 1400 با داشتن همسر و دو فرزند به 3 میلیون و 900 هزار تومان رسیده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود پزشک در سیستان و بلوچستان بیداد می کند و مردم از حداقل حقوق خود محروم هستند؛ اکثر درمانگاه های روستایی استان فاقد پزشک عمومی هستند و متاسفانه شاهد مرگ و میر مادران باردار هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش 39درصدی حداقل حقوق کارگران در سال 1400، نسبت به سال 99، حداقل حقوق کارگران به حدود دو میلیون و 600هزارتومان رسید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مهم ترین چالش و مسائل روز بازنشستگان، شکاف درآمدی و مشکل مالی آن ها است؛ چراکه روزبه روز سفره آن ها کوچک تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت : مجموع دریافتی بازنشستگان حداقل بگیر در 13ماه بیش از 2 و نیم برابر شده و سایر سطوح نیز افزایش بیش از 2 برابری داشته اند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۱    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: مجموع دریافتی بازنشستگان حداقل بگیر از سال 98 تاکنون 2 و نیم برابر شده و سایر سطوح نیز افزایش بیش از 2 برابری داشته اند و با هر معیار و هر مرجعی که حساب کنید در این مدت نرخ تورم به این اندازه نبوده و کار بسیار ارزشمندی انجام شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۰۹ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: مجموع دریافتی بازنشستگان حداقل بگیر در 13ماه بیش از 2 و نیم برابر شده و سایر سطوح نیز افزایش بیش از 2 برابری داشته اند و با هر معیار و هر مرجعی که حساب کنید در این مدت نرخ تورم به این اندازه نبوده و کار بسیار ارزشمندی انجام شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
دولت ونزوئلا در جدیدترین تصمیم خود حداقل دستمزد این کشور را با افزایش 300درصدی به 5/ 2دلار رساند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : تصمیم دولت نیکلاس مادورو، برای افزایش حداقل حقوق به هفت میلیون بولیوار در ماه در حالی اتخاذ شد که همچنان به دلیل تورم افسارگسیخته امکان خرید یک کیلوگرم گوشت با این رقم وجود ندارد. هفت میلیون بولیوار معادل تنها 2.5 دلار آمریکا است ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
عصر ایران: یک شانه 30 عددی تخم مرغ یا کیلو پنیر حدود 11 میلیون بولیوار در ونزوئلا قیمت دارد که باز هم بالاتر از حداقل دستمزد است. دولت "نیکولاس مادورو" در ونزوئلا دیروز و همزمان با روز جهانی کارگر حداقل دستمزد را 3 برابر کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۵    
سید اسلام نمازی رئیس اداره کار ، تعاون و رفاه شهرستان کهگیلویه ضمن تبریک و گرامی داشت روز جهانی کار و کارگر از حداقل حقوق بر اساس مصوبه شورای عالی کار 885165 ریال روزانه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه زنان خانه کارگر استان گیلان، گفت: حمایت از کارگران و بازنشستگان علی الخصوص زنان کارگر و سرپرست خانوار باید از اولویت های مهم دولت باشد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، احکام جدید حقوق کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فردا 11 اردیبهشت ماه اعلام می شود. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- متوسط قیمت یک مترمربع آپارتمان مسکونی در پونک تهران، 45 میلیون و 699 هزار تومان است. رقمی که از حداقل حقوق کارگری، 10 برابر بیشتر است. خرید یک آپارتمان 100 متری در پونک حدود چهار میلیارد و 569 میلیون و 900 هزار تومان هزینه خواهد داشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۷    
شرکت امداد خورد ایران (وابسته به گروه صنعتی ایران خودرو)، فعال در زمینه خدمات امدادی خودرو و پس از فروش خودرو، جهت تکمیل کادر امدادگری خود در استان بوشهر از آقایان واجد شرایط، بصورت کارمزدی و با تضمین حداقل حقوق دعوت به همکاری می نماید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۴۶    
اقتصادی رکنا: حداقل حقوق یک کارگر در سال 1400 ، 2 میلیون و 655 هزار و 495 تومان است که با مزایا و سوابق کار این رقم تا 4 میلیون و 111 هزار تومان افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با افزایش 125 درصدی مستمری رزمندگان معسر، تعداد رزمندگان معسر دریافت کننده مستمری به میزان حداقل حقوق کارکنان دولت از 63 هزار نفر به 98500 نفر افزایش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران گفت: از مشکلاتی که در سال های اخیر موجب گلایه کارگران طرف قرارداد با شهرداری بوده است، دریافت حداقل حقوق کارگری و تفاوت محسوس در دریافت حقوق کارگران پیمانکاری با کارگران طرف قرارداد مستقیم با شهرداری است که توانستیم اعتبار لازم را برای همسان سازی حقوق نیروهای ...
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۵    
حداقل حقوق در سال 99رشد 4 برابری نسبت به سال 92 داشته است در حالیکه قیمت مسکن رشد 6 برابری را تجربه کرده است.