پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۰۵Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانش بنیان»

پژوهشگران شرکت دانش بنیان فناوران پایدار انرژی یاشار مستقر در مرکز رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، پس از تکمیل مراحل مطالعاتی و تحقیقاتی طرح های تجدیدپذیر خود موفق به طراحی ...
سیتنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و دبیر اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران گفت: تسهیل در سرمایه گذاری بخش خصوصی در جهت توسعه لایه زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات و بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان برای توسعه لایه خدمات شبکه ملی اطلاعات امری کاملا ضروری است.
مرصاد   ۴ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در کشور به 400 هزار شرکت دانش بنیان نیاز داریم در حالی که اکنون شمار این شرکت ها شش هزار است.
هانا خبر   ۴ ساعت پیش    
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: در چشم انداز آتی ارومیه هوشمند، پشتیبانی از تمامی شرکت ها در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته و حمایت خواهند شد.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حسین مهرابی گفت: وقتی ترکیب رشد اقتصادی در ایران و استان کرمان 80 درصد متکی بر استفاده از منابع است، یعنی اقتصاد دانش بنیان جایگاه خود را پیدا نکرده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۵ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی، "علی فرخنده" مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) در جمع مدیران و اعضای شرکت های دانش بنیان و دانشور مستقر در پردیس شرکت های دانش بنیان بسیج علمی استان اظهارداشت: هدف از این جلسه آشنایی با فعالیت شرکت های دانش بنیان و دانشوربود. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - 10 محصول شرکت های دانش بنیان کرمان عصر روز چهارشنبه با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و همکاری پارک علم و فناوری این استان رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی کشور گفت: 6300 شرکت دانش بنیان در کشور داریم که کم کم جایگاه خود را در حوزه اقتصاد پیدا کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۷    
ایسنا/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: در اتاق کرمان انجمن شرکت های دانش بنیان را تشکیل داده ایم و تهیه سند توسعه فناوری استان به این انجمن سپرده شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۶    
کرمان - ایرنا - رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: 6 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که تاکنون جایگاه خود در اقتصاد پیدا کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در اولین رویداد استان آپ کرمان در مرکز نوآوری و شتابدهی "تگ"، از تازه ترین محصولات دانش بنیان استان رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: استان کرمان در سال های اخیر پیشرفت های خوبی در حوزه شرکت های دانش بنیان و فناور، مجموعه پارک ها و مرکز نوآوری داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۱    
یک شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی صفادشت ملارد با تولید دستگاه قطع اتوماتیک گاز بعد از وقوع زلزله نخستین پروانه استاندارد دانش نما در کشور را کسب کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کتاب تندتر از عقربه ها حرکت کن به نویسندگی بهزاد دانشگر روایت گر تأسیس یک شرکت دانش بنیان است که در جایزه کتاب روایت پیشرفت ، مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان سامانه ای سازمانی طراحی کرده است که گردش کار داخلی سازمان ها را مدیریت می کند. این سامانه در اختیار شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ قرار داده شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت راهکار نوین زیبا مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، یکی از 5 شرکت برتر پرداخت یار در کشور محسوب میشود. در همین راستا مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در مورد دستاورد های این شرکت توضیح می دهد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق های سرمایه گذاری جسورانه و خصوصی از بازیگران زیست بوم فناوری و نوآوری به عنوان ابزاری نوین برای تامین مالی نقش آفرینی می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید حوزه فناوری، دانش بنیان ها و خلاقیت را جدی بگیریم، زیرا چه بخواهیم و چه نخواهیم دنیا به سمتی حرکتی کرده که فناوری روی سبک زندگی، مهارت و زندگی فردی و حکمرانی اثرگذار بوده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۰    
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: باید با نگاه به ظرفیت های درونی و اعتماد به جوانان فرهنگ خودباوری را در راستای شکوفایی اقتصاد دانش بنیان در استان ایلام نهادینه کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۳    
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به توسعه روشی برای شناسایی ناهنجاری های ژنتیکی شده اند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گاززدایی از آب و محلول های آبی با استفاده از ماژول های غشایی پوشش دهی با روش نو، از فعالیت های یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش ها و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ساختمان شیخ فضل الله نوری مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد از پیگیری مسئله دانش بنیان توسط دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: در حوزه دانش بنیان اقدامات و همراهی های خوبی را از سوی دانشگاه آزاد داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به لزوم حل معضل انحصار در کسب و کار سوپراپلیکیشن ها گفت: فراکسیون اقتصاد دانش بنیان باید شرایطی فراهم کند تا تخلفات اپلیکیشن های داخلی قابل پیگیری باشد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین کنفرانس ملی شهرسازی و معماری دانش بنیان روز پنجشنبه، 25 آذر، 1400 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در شهر تهران برگزار می شود. از دانشجوان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود در این دوره کنفرانس حداکثر تا 7 آبان با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند ...
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان در این سفر که با همراهی محمد نجف زاده مدیر امور شعب منطقه یک کشور و بهرام واقفی رییس اداره کل بازاریابی و امور مشتریان صورت گرفت، ضمن ابراز خرسندی از اینکه بانک ملی ایران توانسته در شرایط بحرانی در کنار صنعت، معدن ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۱    
همدان- تعدادی از مسئولان استان همدان از شرکت تعاونی دانش بنیان پایا بسپار آریا و شرکت تعاونی خوراک آفرین بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل استاندارد ایلام از صدور اولین گواهینامه استاندارد محصولات دانش بنیان، در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
کیسه های بسته بندی برای افزایش ماندگاری محصولات کشاورزی از دستاوردهای یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران است که از ضایعات مواد غذایی و نشاسته تولید شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی درجهت حمایت از استارتاپ های معدنی با مرکز نوآوری ایمینو تفاهم نامه ای را منعقد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ادغام و همگرایی فناوری ها به ظهور نوآوری های جدید در حوزه انرژی منجر شده است و منابع انرژی نو با کمک شرکت های دانش بنیان توسعه می یابند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: صندوق نوآوری در دوره سوم استقرار هیات عامل خود، بیش از 17 هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان اعطا کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ساعت فرمان های روشنایی تولید کرده است که علاوه بر کاهش مصرف برق، یک سوم نمونه خارجی قیمت دارد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۰    
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در صورت مشارکت شهروندان در طرح های سرمایه پذیر شرکت های دانش بنیان که روی سکوهای تامین مالی جمعی مورد تایید فرابورس ایران قرار می گیرند، صندوق نوآوری و شکوفایی اصل سرمایه شهروندان به عنوان سرمایه گذار را بیمه می کند و در صورت عدم موفقیت طرح ها ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: مدیریت منطقی در شرکت های دانش بنیان، بهره وری بالایی را به دنبال دارد و تولیدات پارکهای علم و فناوری از کیفیت زیادی برخوردار است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۲    
اقتصاد نفت محور را زمانی می توان کنار گذاشت که به سراغ اقتصاد دانش بنیان برویم، اقتصادی که ارز آوری بسیاری برای کشور به همراه دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- صحرایی، استاد دانشگاه تبریز و نخبه کشوری بر ضرورت حمایت از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان نقش ویژه ای دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اسلامی گفت: یکی از ماموریت های این سازمان تولید محصولات دانش بنیان و گسترش کاربرد های علوم هسته ای در سطح وسیع است.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازاریابان تجارت جهانی گفت : بازاریابی مهمترین معیار موفقیت برای یک ایده دانش بنیان است. حمید بروغنی با بیان این که توسعه شرکت های دانش بنیان راهبرد اصلی پیشرفت کشور است افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا -یک شرکت دانش بنیان دارویی در کشورمان موفق به ساخت و صادرات قطره گیاهی تاناستوم به عنوان داروی ضدمیگرن شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۴    
گرگان - ایرنا - معاون مدیریت منابع و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت که این سازمان از طرح های دانش بنیان که دارای توجیه فنی و اقتصادی برای تولید باشد حمایت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ملارد جهت رفع مشکلات شرکت های دانش بینان برگزار شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
فناوری های دیجیتال در تمامی عرصه ها نقش آفرین شده اند و سلامت یکی از همین حوزه ها به شمار می رود که با کمک شرکت های دانش بنیان و خلاق متحول می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۵    
هوشیار گفت: اوقاف و امور خیریه از طرح های دانش بنیان حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رئیس اداره ثبت احول ورامین گفت: برای درخواست صدور کارت ملی هوشمند مشکلی نداریم، ولی در ارائه فیزیک آن با توجه به تحریم ها مشکلاتی وجود داشت که در حال حاضر دو شرکت ایرانی دانش بنیان بصورت آزمایشی کارت ها را صادر می کنند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اجرای طرح کلان ملی فناوری مرکز توانبخشی از راه دور که با حمایت مالی این معاونت از سال 97 آغاز شد، فرصتی ایجاد کرد تا شرکت های دانش بنیان و خلاق، ایده های نوآورانه خود را در مسیر یاری بیماران توان یاب به کار بگیرند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت های شورای اسلامی شهر کرج در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز بر استفاده از ظرفیت نخبگان و حمایت از شرکت های دانش بنیان تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام موفق به تولید فن آوری توان بخشی هوشمند برای افرادی شد که از لرزش دست رنج می برند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاونت علمی و فناوری اعلام کرد بازار محصولات فناورانه دارویی و فرآورده های پیشرفته درمانی با فعالیت 393 شرکت دانش بنیان رونق گرفته است.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۸    
شرکت نفت بهران با همکاری شرکت توسعه دانش بنیان سینا اقدام به پذیرش طرح و ایده در مرکز نوآوری بهران تِک می نماید.