سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۲:۴۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر حوادث»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا کنون 26 هزار و 502 عملیات توسط اورژانس استان انجام شده است، گفت: عملیات ها شامل 5 هزار و 884 عملیات ترافیکی و 5 هزار و 342 عملیات غیرترافیکی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از انتقال بیمار دچار سکته قلبی به بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: برخورد کامیونت با وانت در مسیر کبودرآهنگ به گل تپه 2 کشته و یک مصدوم بر جا گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۹    
همدان- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 13 نفر از اول شهریور امسال با آغاز برداشت محصول گردو در تویسرکان و همدان بر اثر سقوط از درخت مصدوم و به مرکز درمانی اعزام شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۳    
مدیر حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان 21 هزار و 575 مأموریت از ابتدای سال تا 20 شهریورماه انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه واژگونی 2 خودروی پژو و پراید در جاده طاقانک گفت: این حادثه یک کشته و چهار زخمی بر جای گذاشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از ثبت 21 هزار و 575 ماموریت توسط اورژانس استان سمنان طی شش ماه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در 6 ماهه نخست امسال 36 مأموریت هوایی توسط اورژانس استان انجام شده است، گفت: نسبت به مدت مشابه سال گذشته عملیات های هوایی اورژانس 12 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 39 ماموریت اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی کردستان به مناطق دورافتاده یا صعب العبور برای نجات جان بیماران و مصدومان به ثبت رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وقوع 2 حادثه تصادف در یک روز، گفت: این حوادث 14 مصدوم به همراه داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به تشریح تعداد ماموریت های این سازمان طی ایام اربعین در مناطق مرزی پرداخت و اظهار داشت: خراسان شمالی بیشترین آمار تعداد مأموریت به نسبت تعداد آمبولانس را بین استان های کشور به ثبت رساند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- رییس مرکز اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه هم اکنون 40دستگاه آمبولانس اورژانس استان فرسوده است ، گفت: ناوگان آمبولانس اورژانس استان نیاز به نوسازی دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول از نجات جان جوان دزفولی خبر داد و گفت: روز گذشته جوان 20 ساله ای که بر اثر تصادف موتورسیکلت، دچار ایست قلبی-تنفسی شده بود با تلاش کارشناسان اورژانس 115 دزفول به زندگی بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان از انجام 77 هزار و 291 ماموریت اورژانسی طی امسال در همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: نیروهای اورژانس استان به مدت 15 روز پیاده روی اربعین امسال 190 ماموریت انجام داده و به 460 بیمار و مصدوم خدما ت رسانی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از انتقال 11 مصدوم تصادف دو خودروی پژو 206 و ام وی ام توسط چهاد دستگاه آمبولانس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: 2 تصادف رانندگی در جاده های استان یک کشته و 12 مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه تصادف خودروی پژو و پراید در روستای سرقعله لردگان، گفت: این حادثه هشت مصدوم به همراه داشت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا استان همدان گفت: پنج هزار ویزیت در مرز خسروی و مهران توسط پزشکان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه واژگونی خودرو پژو در محور گدارکبک به سمت امام قیس شهرستان بروجن، گفت: این حادثه یک فوتی و پنج مصدوم بر جا گذاشت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: اورژانس استان نیازمند 100 نیروی تکنسین است که به زودی 35 نفر از این تعداد جذب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 480 نیروی تکنسین فعال در اورژانس مشغول فعالیت هستند، گفت: در حال حاضر اورژانس استان با کمبود 100 نیروی تکنسین مواجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: برخورد دو خودرو نیسان و پژو پارس در محور بلداجی به سمت بروجن باعث مصدومیت هفت نفر و فوت یک تن شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۹    
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه تصادف خودرو نیسان و پژو پارس در محور بلداجی به سمت بروجن، گفت: این حادثه یک فوتی و هفت مصدوم بر جا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: ساعت 19 امشب تصادف زنجیره ای در بزرگراه زبرخان_ مشهد 13 مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از انتقال دو بیمار دچار سکته مغزی و سکته قلبی به بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام از خدمات رسانی اورژانس به 187 هزار نفر در مرز مهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان از استقرار نیروهای اورژانس در مرز خسروی و مهران برای ارائه خدمات به زائران اربعین خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از انتقال بیمار دچار سکته قلبی به بیمارستان امام حسن(ع)بجنورد توسط اورژانس هوایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: نیمی از آمبولانس های اورژانس این استان بالای 10 سال سن دارند و فرسوده هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلام-رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام از خدمات رسانی اورژانس به 187 هزار نفر در مرز مهران خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث شهرستان مریوان از آماده باش 8 پایگاه شهری و جاده ای و 4 پایگاه بصورت موقت برای خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس پیش دبستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بامداد امروز تصادف شدید خودری سواری پژو پارس با اتوبوس در محور مهران به دهلران محدوده چنگوله (سمت دهلران) 12 مصدوم و 2کشته برجای گذاشت.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
یک دستگاه ون حامل زائران ایرانی در کشور عراق واژگون، دچار حریق شده و 7 نفر فوت و 6 نفر مصدوم شده اند.
اسامی زائران مصدوم انتقالی تصادف در خاک عراق به ایلام اعلام شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: تصادف خودرو ون در عراق هفت مصدوم ایرانی بر جای گذاشت که برای انجام مراحل درمانی به مرز شلمچه منتقل شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان از مصدومیت 7 زائر ایرانی در پی حادثه تصادف یک دستگاه ون دردمنطقه رمیله واقع در استان بصره عراق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۶    
رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: سانحه رانندگی در شهرستان کوهرنگ یک فوتی و سه مصدم برجای گذاشت.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان از آماده باش 7 دستگاه آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس و 3 دستگاه موتورلانس اورژانس 115 در پایانه مرزی باشماق و مسیر های مواصلاتی شهرستان مریوان برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: تصادف در شهرستان کوهرنگ باعث کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن سه نفر دیگر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه تصادف خودروی پراید با موتورسیکلت در محور چلگرد به دیمه، گفت: این حادثه یک فوتی و سه مصدوم بر جا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: از چهارم شهریورماه تعداد چهار دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه موتور آمبولانس از قزوین به مرز شلمچه اعزام خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان از احداث 12 پایگاه اورژانس در استان خبر داد و گفت: به زودی سیستم موقعیت یاب اورژانس 115 همدان راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۱۳    
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از اعزام آمبولانس و تیم های مختلف فوریت های پزشکی به مرز شلمچه خبر داد و گفت: 13 تکنسین برای خدمات دهی به زائران اربعین به مرز اعزام می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: به منظور خدمات رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی 30 آمبولانس اورژانس از اهواز تا پایانه مرزی چذابه مستقر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه واژگونی 2 خودروی دنا و پژو پارس در دو راهی ارمند (حوالی جاده امام آباد) گفت: این حادثه سه فوتی و 2 مصدوم بر جای گذاشت.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۱:۰۹    
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث لرستان گفت:بر اثر برخورد 2 دستگاه خودرو سواری پراید و تیبا در کهریز پنج کیلومتری خرم آباد پنج نفر مصدوم شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه واژگونی 2 خودرو پژو در سه راهی هفشجان، گفت: در این حادثه هفت نفر مصدوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تولد نوزادی در بالگرد اورژانس بر فراز آسمان زاهدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به حادثه واژگونی خودروی پژو در جاده ساکی آباد ( حوالی چغاخور) شهرستان بروجن گفت: این حادثه پنج مصدوم بر جای گذاشت.