چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۰۳Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد شدید»

خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و کاهش دما در 10 استان، وزش باد شدید در 5 استان و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در خلیج فارس هشدار داد.
روز پلاس   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
قلم نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
آنا / خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش بینی می شود. امروز و روزهای جمعه و شنبه (5 و 8 و9 مهرماه) به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان دربعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد همراه با خیزش موقتی گردوخاک و ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی و وزش باد شدید در استان تهران خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از روند افزایشی دما در سواحل شمالی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همچنین کاهش دما در نوار شرقی کشور خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از روند افزایشی دما در سواحل شمالی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همچنین کاهش دما در نوار شرقی کشور خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۱    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: امروز 5 مهرماه در بخش هایی از شرق و شمال شرق وزش باد شدید موقت و گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی جمعه آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، نسبت به وقوع باد شدید و گرد و خاک در استان تهران هشدار داد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در روزهای 4 و 5 مهرماه دربعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی افزود: هم اکنون آسمان استان کمی ابری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۹    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و امروز و فردا در نیمه شرقی احتمال گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی 72 ساعت آینده به دلیل افزایش میزان گرد و غبار، شاهد کاهش کیفیت هوای استان به ویژه در کرج هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وزش باد شدید در کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس اداره پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره پیش بینی وزش باد در بیشتر مناطق این استان طی روزهای آینده گفت: شدت وزش باد در مناطق شرقی کرمان بیشتر از سایر مناطق خواهد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی از استقرار جوی به نسبت پایدار بر استان اصفهان، وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک موقت در سه روز آینده حکایت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازان هواشناسی گفت: رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید بویژه در ساعات عصر و شب از روز یکشنبه (سوم مهرماه) تا روز دوشنبه ( چهارم مهرماه) هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید، در مناطق مستعد خیزش گردوخاک و نفوذ گردوغبار در 17 استان هشدار داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، یکشنبه شب و روز دوشنبه (3 و 4 مهرماه) شاهد کاهش دمای بین 3 تا 5 درجه خواهیم بود.
سلامت نیوز / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد به نسبت شدید تا شدید طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری پدیده غالب هواشناسی در مناطق مختلف این استان پیش بینی شده است.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آسیب به محصولات کشاورزی در 9 استان از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در برخی مناطق کشور خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده از آماده باش نیروهای امدادی در استان ها در معرض خطر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرکل هواشناسی خوزستان، از احتمال برخاستن گرد و خاک های محلی و موقتی در این استان خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی دوشنبه شاهد کاهش نسبی دما همراه با وزش باد شدید در نوار شرقی کشور خواهیم بود.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور، نیروهای امدادی هلال احمر به حالت آماده باش در آمدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده از آماده باش نیروهای امدادی در استان ها در معرض خطر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۶    
گرگان - ایرنا - هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که با نفوذ سامانه بارشی از فردا یکشنبه، این استان شاهد وزش باد شدید و کاهش دما است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: برای شهرستان های منطقه سیستان وزش باد نسبتاً شدید و برخی ساعات باد و گرد و خاک پیش بینی می شود که دوشنبه بر شدت آن افزوده خواهد شد.
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده از آماده باش نیروهای امدادی در استان ها در معرض خطر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد: فردا و پس فردا در ارتفاعات استان مه و به تدریج وزش بادگاهی شدید و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در برخی استان های کشور خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های محلی ژاپن در گزارشی اعلام کردند: در پی وقوع توفان در مناطق مرکزی این کشور دست کم دو تن کشته شدند. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام رسانه های محلی، امروز (شنبه) توفان مناطق مرکزی ژاپن را درنوردیده که با بارش باران های سیل آسا و وزش باد شدید همراه است ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز تا روز دوشنبه در نوار شمالی کشور بارش باران پیش بینی می شود. از امروز با نفوذ جریانات خنک شمالی در استان های گیلان،مازندران،آذربایجان شرقی و اردبیل بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده، نسبت به عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها توصیه کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق جنوب و غرب استان و بارش های رگباری در شمال تهران هشدار داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آب گرفتگی معابر در 13 استان از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده همراه با وزش باد شدید روی می دهد ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور کاهش نسبی دما را برای نیمه شمالی کشور طی روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش بینی کرد. تهران – اقتصادبرتر – 01 مهر 1401 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سازمان هواشناسی، برای نیمه شمالی کشور طی روزهای یکشنبه و دوشنبه، کاهش نسبی دما پیش بینی شده است ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در جنوب تهران در بعضی ساعات وزش باد و گاهی کمی ابری پیش بینی می شود.