یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۳:۳۲Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد شدید»

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 25 خرداد در برخی نقاط شرق کشور به ویژه زابل و در سه روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال وقوع گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۸    
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده آسمانی صاف و جوی پایدار در اکثر مناطق کشور حاکم است و روند کُند تدریجی افزایش دما برای بیشتر مناطق کشور پیش بینی شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۱    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف، در بعدازظهر همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: دمای هوا در 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا 2 درجه گرمتر می شود. بنابراعلام اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، بر اساس نقشه های هواشناسی جو نسبتا پایدار تا اواخر هفته در استان برقرار است و در این مدت آسمان بیشتر مناطق استان صاف و گاهی با وزش باد پیش بینی می شود. ...
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده پیش بینی می شود، از بارش پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی ایران، امروز 22 خردادماه در مناطق جنوبی کشور طی ساعات بعد ازظهر افزایش ابر، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در استان، گفت: این پدیده از اواسط امروز آغاز می شود و تا اواخر وقت دوشنبه هفته جاری ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق در برخی استان ها طی امروز تا سه شنبه و احتمال خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اشاره به آرامش جوی در اکثر نقاط کشور طی 5 روز آینده، از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در برخی نقاط خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۴    
وزش باد شدید در تمام شهرهای استان و افزایش دمای هوا مهمان این روزهای مردم آذربایجان غربی خواهد بود و با توجه به تغییرات فصلی دما و شرایط جوی، ضرورت دارد تا تمهیدات لازم برای آسیب کمتر محصولات کشاورزی اندیشیده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۱    
هواشناسی درباره وزش باد شدید در چهارمحال و بختیاری هشدار داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آسمان امروز شهرستان های آبادان و خرمشهر صاف همراه با وزش باد است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان وقوع رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به دلیل وزش باد شدید و وقوع سیل در استرالیا، یک نفر جان خود را از دست داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه موسمی و رشد ابرهای همرفتی بویژه در ساعات بعدازظهر و افزایش ارتفاع موج بین یک تا یک و نیم متر و در فراساحل تا دو متر هشدار داد. ...
سازمان هواشناسی نسبت به احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها و معابر، احتمال برخورد صاعقه و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی در سه استان کشور هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 3 روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر و در 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان، وزش باد شدید و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت و غبارآلود شدن هوا پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین : سازمان هواشناسی کشور هشدار داد که رگبار و رعد و برق و گرد و خاک شدید در سه استان جنوبی رخ می دهد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وقوع رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید موقتی، گاهی همراه با گرد و خاک و با احتمال تگرگ در مناطق مستعد امروز و فردا (19 و 20 خردادماه) برای جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان، شرق هرمزگان و جمعه (21 خردادماه) برای نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: با افزایش سرعت وزش باد در خلیج فارس به بیش از 60 کیلومتر در ساعت، ارتفاع موج دریا تا سه متر افزایش می یابد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
از امروز تا پنج روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد که در برخی نقاط سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صابری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی بعد از ظهر امروز و فردا در نیمه شمالی آذربایجان غربی شاهد افزایش ابر خواهیم بود و در برخی نقاط گوشه شمالی استان، احتمال ضعیف رگبارهای پراکنده باران وجود خواهد داشت. وی با بیان اینکه وزش باد شدید همراه با گردو غبار محلی نیز [...]
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۶    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 تا 4 درجه سانتیگراد دمای هوای اصفهان طی امروز خبر داد و گفت: دمای هوای اصفهان با اوج گیری دوباره تا روز جمعه به 40 درجه سانتیگراد می رسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان از بعد از ظهر امروز افزایش ابر و رگبار پراکنده در برخی نقاط استان و وزش باد نسبتا شدید در شرق استان پیش بینی کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۶    
خارگ نیوز:صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی :امشب تا شنبه در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار و آسمانی صاف و آفتابی خواهیم داشت، در این مدت در برخی مناطق گیلان ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، از امروز تا روز شنبه در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با آسمانی صاف و آفتابی پیش بینی می شود، طی این مدت در برخی مناطق استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش پراکنده و به سبب جریانات گرم و مرطوب جنوبی طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در دامنه و ارتفاعات استان های کرمان ...
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه بارش پراکنده طی امروز در استان های شمالی و جنوبی کشور پیش بینی شده است، از مواج بودن خلیج فارس و دریای عمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز در برخی ساعات در استان های البرز، تهران، سمنان و خراسان رضوی وزش باد به نسبت شدید تا شدید پیش بینی می شود؛ روز آینده این شرایط جوی در شمال شرق و نوار شرقی کشور و روز چهارشنبه در نوار شرقی کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزش باد شدید سبب جدا شدن سقف شیروانی یک واحد دامداری و سقوط آن روی تاسیسات برق در روستای ناروهه گرمسار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن هشدار نسبت به فعالیت سامانه موسمی و رشد ابرهای همرفتی در برخی مناطق کشور، از وزش باد شدید و مواج شدن خلیج فارس و دریای عمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۱    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف، در بعدازظهر وزش باد شدید پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یاسر اشتاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وزش باد شدید همراه با گردو غبار محلی نیز پدیده غالب در جنوب استان است که در هفته جاری در ساعت های بعد از ظهر ادامه دارد. وی بیان کرد: هوای گرم در استان ادامه دار است و با تدام این وضعیت دمایی تغییرات خاصی برای [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۶    
گروه استان ها-مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: به علت وزش باد شدید و مواج بودن دریا از صبح امروز اسکله های مسافربری مرکز استان تعطیل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان اصفهان آسمان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد نسبتاً شدید در مناطق شرقی و در مناطق مرکزی گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پیش بینی می شود، امروز شدت وزش باد در استان شدید باشد، افزود: روز سه شنبه تا حدودی وزش باد کاهش پیدا می کند، اما از روز چهارشنبه مجددا وزش باد در استان شدت می گیرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده در برخی ساعات در استان های تهران، البرز، سمنان و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در تهران، سمنان و البرز خبر داد و گفت: این شرایط در 24 ساعت آینده در نوار شرقی به ویژه زابل موجب خیرش گرد و خاک و کاهش دید خواهد شد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام اینکه بارش پراکنده طی امروز در استان های ساحلی خزر و خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا نیز در 24 ساعت آینده در تهران، البرز، سمنان و مرکز کشور پیش بینی شده است، از مواج بودن خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۷:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده در برخی ساعات در استان های تهران، البرز، سمنان و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گفته یک کارشناس هواشناسی در ارتفاعات البرز، مرکزی، خراسان شمالی و شمال، خراسان رضوی، ارتفاعات استان های کرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وقوع وزش باد شدید در استان، گفت: این وضعیت تا روز دوشنبه تداوم دارد و منجر به خیزش گرد و خاک می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی سه روز آینده و در ساعات بعد از ظهر به خصوص درمناطق بادخیز جنوب شرقی استان، وزش باد شدید و به نسبت شدید با احتمال ایجاد خسارت محتمل است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۵۵    
ایسنا/کردستان با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان کردستان تا چند روز آینده صاف همراه با وزش باد و گرد و غبار محلی مواجه خواهد بود.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی استان خوزستان نسبت به وزش باد ها و افزایش ارتفاع موج ، از امروز تا پایان هفته درشهر های استان و شمال خلیج فارس، هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان آسمانی صاف برای 24 ساعت آینده استان پیش بینی کرد و گفت: در بعد از ظهر فردا انتظار وزش باد نسبتا شدید داریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خبر داد که طی 5روز آینده بارشهای پراکنده و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور را شاهد خواهیم بود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدارهایی درباره وزش باد شدید و مواج شدن دریا در شمال و جنوب از بارش های پراکنده در 11 استان از جمله سواحل دریای خزر خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه از امشب تا فردا شب در نیمه غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش بینی می شود، گفت: طی سه روز آینده روند تدریجی کاهش دما را خواهیم داشت و از روز چهارشنبه دمای هوا افزایش می یابد.