شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۴۳May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی»

ایرنا   ۲۴ دقیقه پیش    
تبریز- ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از بعد از ظهر روز دوشنبه با ورود سامانه جدید بارشی به استان، رگبار باران و در نواحی مستعد بارش تگرگ آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۳۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مشهد اداره کل هواشناسی استان خراسان رضوی با صدور اطلاعیه سطح نارنجی نسبت به وقوع باران و افزایش سرعت وزش باد هشدار داد.
ایرنا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان از صدور هشدار سطح زرد با توجه به فعالیت یک موج ناپایدار جوی و افزایش سرعت وزش باد همراه با گرد و غبار در بیشتر نقاط استان طی 48 ساعت آینده خبر داد.
خبر آنلاین   ۵۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود توده گردوخاک به استان از عصر امروز و کاهش کیفیت هوا در مناطق شمالی و مرکزی اصفهان خبر داد.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
باران سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد برا ی دو سامانه هواشناسی از وزش باد و وقوع گرد وخاک طی امروز و فردا و همچنین بارش باران تا پایان هفته خبر داد.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: بر اساس الگوی نقشه های پیش یابی هواشناسی از عصر امروز تا فردا(یکشنبه) وزش باد شدید تا خیلی شدید همراه با گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
اداره کل مدیریت بحران خوزستان با توجه به هشدار هواشناسی نسبت به وقوع پدیده گرد و خاک در استان اخطاریه (هشدار سطح نارنجی) صادر کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/یزد هواشناسی یزد با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع طوفان گرد و خاک در سطح استان از بعدازظهر امروز تا اواخر امشب هشدار داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان به دلیل کاهش کیفیت هوا و غبارآلودگی از فردا یکم تا چهارشنبه چهارم خرداد هشدار زرد اعلام کرد.
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر افزایش نسبی دمای هوا از فردا (یکشنبه) در بیشتر مناطق استان اردبیل است.
اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان با توجه به هشدار هواشناسی نسبت به وقوع پدیده گرد و خاک در استان اخطاریه (هشدار سطح نارنجی) صادر کرد.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود. ...
سازمان هواشناسی   ۲ ساعت پیش    
حضور هواشناسی در ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه وشهرسازی در شهرکرد ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه وشهرسازی باهماهنگی شورای هماهنگی امورراه وشهرسازی استان چهارمحال و بختیاری در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برگزار شد. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید، گرد و خاک و کاهش نسبی دما از صبح امروز شنبه 31 اردیبهشت تا اواخر وقت در این استان هشدار داد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مرکز ملی پایش و هشدار سریع گرد و خاک هواشناسی خوزستان با پیش بینی رخداد گرد و خاک، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
اداره کل هواشناسی استان اصفهان در خصوص افزایش غلظت ریزگرد ها و کاهش کیفی هوا هشدار زرد صادر کرد. بر اساس اطلاعیه هواشناسی سطح زرد مبنی بر وزش باد و افزایش غلظت ریزگرد ها و کاهش کیفیت هوا از امروز 31 اردبهشت تا روز روز سه شنبه سوم خرداد با توجه به سنجش های بعمل آمده ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: با توجه به شکل گیری توده گرد و خاک در کشورهای همسایه و انتقال آن به کشورمان در روزهای آینده، وضعیت هوای استان تا پایان هفته غبارآلود است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: وزش باد، تندباد شدید و خیزش گرد و خاک برای مناطق شمال، غرب و شرق این استان از عصر امروز (شنبه) پیش بینی می شود.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی فعال بر روی کشور روز یکشنبه در برخی مناطق شمال غرب، غرب کشور سبب ابرناکی رگبار باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهد شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد:امروز در نیمه شمالی استان و از فردا و در آغاز ماه خرداد در تمام نقاط استان شاهد روند کاهشی دما خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری از انتقال و ماندگاری گرد و غبار برای این استان خبر داد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از پیش بینی وزش باد نسبتاً شدید، خیزش کانون های گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی از روز شنبه تا سه شنبه این هفته در بیشتر مناطق استان و به ویژه در شمال، شرق و مرکز استان خبر داد. ...
فکر شهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: هواشناسی بوشهر از ادامه وزش باد های شمالی، تلاطم دریا و خیزش گردو خاک خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، معاون پیش بیینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به بارش باران در سطح استان گفت: با توجه به رگباری بودن بارش ها احتمال روان آب، سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم گرد و خاک در نوار غربی کشور و وزش باد شدید موقتی در تهران، استانهای مرکزی و دامنه های جنوبی البرز خبر داد.
تدبیر و امید   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: حذف نمایش دستگاه های سنجش آلودگی هوا، از نرم افزار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اتفاق عجیبی بود که امروز رخ داد. بر خلاف روزهای گذشته که در هر منطقه 1 دستگاه سنجش نمایش داده می شد، اکنون در کل تهران تنها 6 دستگاه نمایش داده می شود ...
فرادید   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 31 اردیبهشت ماه در برخی نقاط کشور طوفان گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی رخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس اداره هواشناسی کاشان ضمن اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی در کاشان گفت: افراد آسیب پذیر در فضای باز حضور پیدا نکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: از ظهر دوشنبه تا اواخر وقت سه شنبه شاهد وزش بادهای شدید و خیزش گردوغبار در تمام مناطق استان قزوین هستیم.
گروه استان ها اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به وزش باد و گرد و خاک در استان از روز شنبه هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به خروج سامانه بارشی از اواخر امشب، پیش بینی کرد که با افزایشی شدن دمای هوا در دو روز آینده، مردم این استان گرمای بیش از 32 درجه سانتی گراد را تجربه خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر روز دوشنبه شاهد نفوذ سامانه بارشی نسبتاً فعالی به استان اردبیل خواهیم بود و فعالیت این سامانه موجب آبگرفتگی و سیلاب خواهد شد.
فکر شهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود گرد و غبار به غرب کشور و کاهش کیفیت هوا و دید افقی خبر داد. به گزارش فکرشهر، صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی با صدور هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: با تقویت ناپایداری های جوی از اواخر امروز وزش باد شدید تا خیلی شدید همراه با خیزش گرد و خاک در مرز شرقی و برخی نقاط غربی استان پیش بینی می شود و ایجاد خسارت نیز محتمل است.
عصر تبریز   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از بارش باران از روز دوشنبه تا چهارشنبه هفته ی جاری به ویژه در منطقه قره داغ(ارسباران) خبر داد.
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: قسمتی از این توده احتمالا بخش هایی از غرب، شمال غرب، جنوب غرب و بخشی از مرکز استان خوزستان را در اواسط روز امروز شنبه تحت تاثیر خود قرار خواهد داد که با توجه به وزش بادهای متوسط و شدید به احتمال زیاد با گردوخاک های محلی ترکیب خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
بر اساس پیش بینی های کاشناسان هواشناسی توده هوای جدیدی که از دوشنبه وارد آسمان استان خواهد شد، با خود تندباد، گرد و خاک، رگبار باران و در برخی مناطق تگرگ به همراه خواهد داشت.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: براساس گزارش هواشناسی با توجه به جهت وزش باد و کانون های گرد و خاک شمال عراق تا اواسط هفته جاری کیفیت هوا کاهش می یابد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: متاسفانه شرایط منطقه به گونه ای شده که هر روز باید انتظار برخاستن توده گرد و خاک را داشته باشیم.
گروه استان ها_مسئول پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: از روز دوشنبه پدیده گرد و غبار و وزش شدید باد را در استان خواهیم داشت.
جام جم   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز: بهاروند احمدی گفت: آسمان البرز آفتابی است و بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد این وضعیت تا سه روز آینده ادامه دارد. به گفته مدیرکل هواشناسی البرز : در این مدت میانگین بیشینه دما در استان به 30 و کمینه آن نیز به 10 درجه بالای صفر می رسد. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- رییس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: ورود ریزگردها به قصرشیرین و شدت گرد و غبار باعث کاهش دید افقی این شهرستان مرزی طی امروز شنبه به میزان چهار هزارمتر شد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، خیزش گردوخاک و ماندگاری آن در بیشتر مناطق را منجربه کاهش دید و کیفیت هوا تا اواسط هفته دانست و گفت: از فردا تا اواسط هفته شاهد نفوذ توده گردوخاک از کانون های خارجی و منابع داخلی به هوای اصفهان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
در نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی خوزستان وزش بادهای متوسط تا شدید و خیزش گردوخاک در آسمان خوزستان پیش بینی کرده است.
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای گلستان، گیلان، مازندران و به تدریج و در اواسط روز برای خراسان شمالی و نیمه شمالی خراسان رضوی ...