شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۳:۳۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۳۶ دقیقه پیش    
مدیرکل هواشناسی مازندران در ارتباط با پیش بینی فصلی بارش و دما طی دو ماه آینده استان گفت: براساس آخرین خروجی های مدل اقلیمی پژوهشکده اقلیم شناسی سازمان هواشناسی کشور، میانگین بارش در ماه های اردیبهشت ماه و خرداد ماه 1400 در محدوده نرمال پیش بینی می شود.
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد فعالیت سامانه بارشی که از روز سه شنبه وارد استان شد، در شبانه روز گذشته به اوج خود رسید و نخستین بارش سال 1400 در استان را رقم زد. ...
صراط نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش دمای هوای استان از فردا شنبه 28 فروردین ماه تا روز دوشنبه 30 فروردین ماه خبر داد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر امروز تا اوایل وقت فردا در برخی ساعات در استان های تهران، البرز، سمنان، قزوین، قم، ایلام و شمال اصفهان، شمال مرکزی و غرب خوزستان وزش باد شدید و گرد و خاک خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش دمای هوای استان از فردا شنبه 28 فروردین ماه تا روز دوشنبه 30 فروردین ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با وزش بادهای شمالی خنکی هوا در این استان تا روز یکشنبه هفته پیش رو تداوم دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۳    
زاهدان - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک از امروز تا روز یکشنبه در شمال استان موجب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۵    
کارشناس هواشناسی گفت: تا اوایل هفته آینده وضعیت جوی در استان قزوین پایدار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان از ورود موج بارشی جدید به استان خبر داد و گفت: رگبارهای بهاری موقت از یکشنبه مناطق غرب و تا حدودی مرکز و جنوب استان را در برمی گیرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی کشور نشان می دهد که امروز استان های شرق و شمال شرق کشور با رگبار باران و رعد و برق و همچنین وزش باد شدید رو به رو است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد که امروز- جمعه (27 فروردین) سامانه بارشی در شمال شرق و شرق کشور فعال است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا دو روز آینده جوی نسبتا پایدار بر روی استان اصفهان حاکم است و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق صاف تا قسمتی ابری است، گاهی افزایش ابر و وزش باد را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه های پیش یابی هوای استان تا روز یکشنبه بدون پدیده خاصی بوده و پایدار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: تا اواسط هفته آینده، دمای هوای استان با افزایش نسبی همراه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: برای 24 ساعت آینده در استان افزایش متناوب ابر و سرعت وزش باد همچنین وقوع رگبار پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار جوی پایدار طی 72 ساعت آینده در استان، گفت: در برخی ساعت با گذر امواج ناپایدار شاهد بارش های رگباری خواهیم بود.
برترین ها / آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. فریبا گودرزی گفت: امروز در بیشتر مناطق کشور هوا ابری همراه با بارش های خفیف رخ خواهد داد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز با ناپایداری های جوی به صورت رگبار و رعد و برق، بارش باران، وزش باد های شدید و موقت در نیمه شرقی کشور مواجه خواهیم بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
صادق ضیائیان، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ، با بیان اینکه براساس آخرین داده های هواشناسی در روز جمعه (27 فروردین) سامانه بارشی در شمال شرق و شرق کشور فعال است، اظهار کرد: بر این اساس در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات شرق مازندران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی برای 24 ساعت آینده در استان، افزایش متناوب ابر و سرعت وزش باد و بارش باران برخی نقاط تگرگ را پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: پیش بینی می شود علاوه بر بارشهای رگباری، وزش باد در نواحی بادخیر و وقوع باد شدید لحظه ای طی امروز و فردا در نواحی مختلف استان روی دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در گزارش امروز هواشناسی از وضعیت جوی، افزایش دما و احتمال برخاستن گرد و خاک در آسمان استان خوزستان پیش بینی شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پایش هواشناسی کشاورزی گفت:با توجه به کاهش بارش ، کشاورزان غرب کشور کشت بهاره دیم را انجام ندهند یا طبق اصول کم بارشی سطح زیرکشت را پیاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد هوایی بهاری طی هفته پیش رو در آسمان مازندران هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران شرایط جوی این استان را از امروز جمعه تا اواسط هفته آینده صاف تا نیمه ابری با بارش پراکنده باران پیش بینی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می ددهد طی 24 ساعت آتی از صبح آدینه، در برخی نقاط استان سمنان به خصوص در نواحی غربی و مرتفع شاهد بارش باران و رگبار پراکنده خواهیم بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: ضمن گذر ابر ، در ارتفاعات استان ، احتمال وقوع رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و افزایش موقتی سرعت باد دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۶    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: وزش باد شدید در استان همان به 70 کیلو متر در ساعت هم رسید و تا پایان هفته آینده هیچ سامانه بارشی وارد استان نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۵    
مدیر کل هواشناسی استان فارس گفت: به دلیل استقرار جو پایدار، برای امروز جمعه آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۳    
شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش های رگباری در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۱    
هواشناسی مازندران: وضعیت جوی استان امروز پایدار، اما همراه با رگبار پراکنده و رعد و برق است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی امروز در نیمه شرقی کشور بارش باران و وزش باد شدید خواهیم داشت. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد، از افزایش دما و وزش باد های نسبتاً شدید در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی طی امروز تا سه شنبه آینده در برخی استان ها از جمله تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۷    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز جمعه اعلام کرد: جوی پایدار طی 2 روز آینده در استان حاکم است و در بیشتر مناطق آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در 12 استان کشور طی امروز (26 فروردین) خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است که از امروز (26 فروردین) تا روز یکشنبه (29 فروردین) سواحل جنوبی کشور مواج خواهد بود و ارتفاع موج بین یک تا 1.5 متر و در مناطق فراساحل تا 2 متر خواهد رسید.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۴۷    
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: روز جمعه در نواحی کوهپایه ای استان احتمال افزایش توده ابری و رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق در ساعاتی از عصر پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به افزایش سرعت بادهای شمالی به ویژه در سواحل و فراساحل گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم است. به گزارش فکرشهر ...
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: غبار صبحگاهی و افزایش دما به ویژه در نیمه غربی استان پیش بینی می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۰    
مدیرکل هواشناسی استان کرمان امسال را کم بارش ترین سال کشور در 50 سال اخیر عنوان کرد و ادامه داد: استان کرمان از این امر مثتثنی نبوده و تاکنون در سال زراعی جاری میانگین بارش ثبت شده 35.3 میلی متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته و دوره آماری بلند مدت به ترتیب کاهش 77 و 70 درصدی را داشته است.
خبر معتبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران برای روز جمعه از وقوع رگبار در ارتفاعات پایتخت، به خصوص در ساعات بعد از ظهر خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: دمای هوا در بیشتر نقاط خوزستان از روز جمعه 27 فروردین تا پایان هفته آینده هفت تا 9 درجه افزایش می یابد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی دریایی قشم گفت: خلیج فارس و تنگه هرمز در عصر روز پنجشنبه با وضعیت طوفانی مواجه خواهند بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد، برای برخی نقاط بویژه ارتفاعات رگبار باران با احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید در 13 استان کشور طی امروز 25 فروردین خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در 12 استان کشور طی امروز پنج شنبه خبر داد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز پنج شنبه 26 فروردین در نیمه شرقی کشور و در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، شرق مازندران، سمنان ...