یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۴۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رئیس جمهور»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس شورای سیاست گذاری پنجمین دوره جایزه مصطفی(ص) در آئین افتتاحیه جایزه مصطفی(ص) که امروز جمعه (7 مهرماه) در مرکز همایش های امام خامنه ای در اصفهان برگزار شد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تعریف استاندارد جهانی علم یکی از برنامه های بنیاد مصطفی (ص) است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: یکی از مباحثی که رهبری همواره دنبال کرده اند، مرجعیت جمهوری اسلامی ایران در خصوص مسائل علمی بوده است که قطعاً یکی از ارکان این مرجعیت، برگزاری مراسم و برنامه هایی از جنس رویداد جایزه بزرگ مصطفی (ص) است.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
عصر امروز و در حاشیه مراسم بهره برداری رسمی از واحد تصفیه گازوئیل پتروپالایشگاه اصفهان که با حضور دکتر رئیسی برگزار شد، تفاهم نامه همکاری توسعه زیست بوم فناوری زنجیره های ارزش صنعت نفت میان معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و هلدینگ پتروپالایش اصفهان در حضور دکتر سید ابراهیم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فتتاحیه مراسم اولین رویداد ملی دانش آموزی هوش مصنوعی امروز _جمعه هفتم مهرماه_ هم زمان با پنجمین دوره جایزه بین المللی مصطفی به همت اداره کل آموزش و پرورش استان و بنیاد نخبگان استان اصفهان در هتل عباسی و با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: 2 فناوری مهم “ هوش مصنوعی و زیستی” از فناوری های انسان ساز آینده هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل فناوری و نوآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: همایش رویداد ملی صنعت دانش بنیان پنجشنبه ششم مهر در سالن همایش های کتابخانه ملی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری با معاون دیپلماسی وزارت امورخارجه دیدار کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حضور در اجلاس سران گروه 77 از رشد و توسعه اکوسیستم نوآوری در ایران طی دو دهه گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 400 هزار شغل باکیفیت به کمک دانش بنیان ها ایجاد شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که برای شرکت در اجلاس گروه 77 به نمایندگی از دولت ایران در کوبا حضور دارد، امروز با انتشار ویراستی پیشرفت پیام رسان های ایرانی را قابل تقدیر دانست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در هاوانا با میگوئل دیاز کانل رئیس جمهور کوبا دیدار کرد. همکاری دو کشور در ساخت واکسن از محورهای گفت وگو بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: کشور، چهار نسل را در معاونت علمی به عنوان دستگاه اجرایی و توسعه علم و فناوری تجربه کرده است.
نشست هم اندیشی شرکت های دانش بنیان به ویژه گروه های نوپا امروز با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۳    
با حضور روح ا لله دهقانی فیروز آبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مرحله نخست کارخانه تولید دستکش های معاینه و جراحی، انواع سوند های پزشکی و ست های تزریق در ملایر افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: رویداد نکست با هدف تشویق شرکت ها برای نگرش بلند نظرانه به آینده کشور و سرمایه گذاری برای آینده خطرپذیر برگزار می شود.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
یزدفردا "در نشستی با حضور وزیر کشور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار یزد و رئیس مجمع نمایندگان استان توافق نامه سه هزار و 100 میلیاردی تومانی جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان به امضا رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خط تولید ماده اولیه انسولین برای نخستین بار در کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های دانش بنیانی که با محوریت دانشگاهیان و پژوهشگران فعالیت می کنند، مورد حمایت قرار می گیرند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی معاون علمی وفناوری رئیس جمهور درباره خودروسازی و هواپیماسازی در کشور گفت: سیاست کشور ساخت هواپیمای مسافربری نیست؛ ما نیاز داریم با پنج کشور توانمند و دوست برای هواپیماسازی بین المللی همکاری کنیم و بخشی از آن را بر عهده بگیریم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۴    
دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: سیاست کشور ساخت هواپیمای مسافربری نیست؛ ما نیاز داریم با پنج کشور توانمند و دوست برای هواپیماسازی بین المللی همکاری کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به بابل: از مجموعه های صنعتی و تولیدی دانش بنیان با سرمایه گذاری و اعتبار مالیاتی حمایت خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز رشد و نوآوری بابلسر صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: دولت در دو شاخه از فناوری های آینده ساز از شرکت هایی که در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان و متناسب با نیاز بازار و آمایش سرزمین است، حمایت ویژه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در راس هیأتی از مرکز رشد و نوآوری نوشهر بازدید و از دستاوردهای جدید این مرکز دیدن کرد. این مرکز که زیر نظر پارک علم و فناوری مازندران اداره می شود، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیز از برخی طرح ها و پروژه های آن حمایت می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: این امکان وجود دارد که گرنت حمایتی تربیت نیروی انسانی به کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری اختصاص داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم رونمایی از نظام جدید ارزش گذاری دارایی های نامشهود: تکمیل این نظام، مهم ترین رکن شکل گرفتن اقتصاد دانش بنیان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در توافق با گمرک قرار است دانش بنیان های ایرانی در مدت 2 سال 50 دستگاه آشکارساز کانتینری را ساخته و تحویل گمرک دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس ویتنام با همراهی دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از نمایشگاه دائمی دستاوردهای خانه فناوری و نوآوری ایران در تهران بازدید کرد.
رئیس مجلس ویتنام با همراهی دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از نمایشگاه دائمی دستاوردهای خانه فناوری و نوآوری ایران در تهران بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس ویتنام با همراهی دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از نمایشگاه دائمی دستاوردهای خانه فناوری و نوآوری ایرانIHIT بازدید کرد.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
دستیار معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: توسعه و گسترش فعالیت و فضاهای دانش بنیان در سیستان وبلوچستان یک اولویت و ضرورت مهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از همکاری جهاد دانشگاهی و این معاونت در چند طرح کلان ملی و پیشرفت خبر داد و گفت: جهاد دانشگاهی در این طرح ها بازیگر اصلی بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۴۱    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: جهاددانشگاهی امروز نیاز به شکوفایی دوباره و ورود پرانرژی دوباره به عرصه های مختلف دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از همکاری جهاد دانشگاهی و این معاونت در چند طرح کلان ملی و پیشرفت خبر داد و گفت: جهاد دانشگاهی در این طرح ها بازیگر اصلی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پیرامون عملکرد شرکت های دانش بنیان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دهقانی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: توسعه بازارهای صادراتی شرکت های دانش بنیان از جمله مواردی است که در معاونت فناوری و علمی ریاست جمهوری بر آن تاکید ویژه داریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حامد بیدی / مدیرعامل پلتفرم کارزار پس از پلمب و مسدودسازی و لغو مجوز چند استارت آپ به بهانه انتشار چند عکس، سخنگوی قوه قضائیه گفت این اقدامات بدون دستور قضائی بوده، وزیر ارتباطات گفت در این زمینه به مراجع مسوول تذکر داده اند و رئیس جمهور گفت شیوه برخورد با پلتفرم ها به صورت کنونی درست نیست ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور می گوید برخی از شرکت های اکوسیستم استارتاپی ناهنجاری های جدی فرهنگی دارند و راه حل، حمایت از جریان های اصیل انقلابی برای رقابت با آن هاست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به تصاویر منتشر شده از برخی سکوهای داخلی گفت: قانون شکنی در هر صنف و کسبی محکوم است و هر فرد یا مدیر مجموعه نیز باید در مقابل هنجارشکنی پاسخگو باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به تصاویر منتشر شده از برخی سکوهای داخلی گفت: قانون شکنی در هر صنف و کسبی محکوم است و هر فرد یا مدیر مجموعه نیز باید در مقابل هنجارشکنی پاسخگو باشد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات در فضای مجازی، درباره توقف فعالان کسب و کار های اینترنتی اعلام موضع کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پیرامون معیارهایی که در آیین نامه جدید ارزیابی شرکت های دانش بنیان آمده، توضیحاتی ارائه کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۵    
روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور روز گذشته از آیین نامه جدید ارزیابی و حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان رونمایی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی با حضور در جمع اصحاب رسانه، نظام جدید تشخیص صلاحیت و حمایت از شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان را تشریح کرد و از آغاز اجرای این ارزیابی از فردا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت ها در نظام جدید ارزیابی به نوپا، نوآور و فناور تقسیم می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از آغاز اجرای نظام جدید ارزیابی از شرکتهای دانش بنیان از فردا خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه بورسیه صنعتی دانشجویان به دفترچه کنکور امسال اضافه شده است این را شروع خوبی توصیف کرد و گفت: با این بورسیه دانشجو از همان روزهای اول هفته یک روز در صنعتی مشغول به کار می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نامه ای به کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خواستار اصلاح برنامه هفتم شدند.