پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۵۶Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون های تخصصی مجلس»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان عضو کمیسیون های تخصصی مجلس این هفته میزبان تعدادی از وزرا و مقامات ارشد کشور هستند که بر این اساس وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون انرژی و وزیر نیرو در کمیسیون عمران مجلس، حاضر خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
این هفته چهار وزیر به کمیسیونهای تخصصی مجلس می روند و ضمن ارائه گزارش پاسخگوی سوالات نمایندگان خواهند بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
بررسی حادثه انفجار معدن طزره دامغان و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران از جمله موارد کاری کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته آینده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بررسی حادثه انفجار معدن طرزه دامغان و لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران از جمله موارد کاری کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته آینده است. مهمترین دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته آینده به شرح زیر است: ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامهو بودجه مجلس مجلس گفت: اعضای کمیسیون در جلسه عصر امروز با طرح دوفوریتی تمدید اجرای قانون برنامه ششم توسعه تا پایان سال موافقت کرد و احتمالا این طرح فردا و یا پس فردا در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وزاری کار، کشور، نفت و نیرو برای پاسخگویی به 73 سوال نمایندگان مجلس شورای اسلامی، این هفته به کمیسیون های تخصصی مجلس می روند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزرای نفت، نیرو، کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری حضور می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری نحوه تخصیص و تأمین ارز ترجیحی به کالا های اساسی را با حضور وزیر جهاد کشاورزی بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شش وزیر در این هفته برای پاسخ به سوال نمایندگان به کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی می روند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
وزرای نفت، نیرو، کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری حضور می کنند.
ارائه خدمات مناسب به زوار اربعین و تسهیل در تردد مسافران، چه از طریق هوایی و چه به صورت زمینی و سایر مسائل مرتبط با برگزاری مراسم اربعین موضوع داغ این روز ها است و کمیسیون های تخصصی مجلس نشست هایی را با مسئولان اجرایی مربوطه داشته اند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رسیدگی به اصلاح قانون سربازی، بررسی ابعاد امنیتی حمله تروریستی به شاه چراغ و سوال جمعی از نمایندگان از چند وزیر در دستورکار نمایندگان در کمیسیون های تخصصی مجلس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی ابعاد امنیتی حمله تروریستی به حرم شاهچراغ و بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان اداری و استخدامی کشور در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس قرار دارد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با اشاره به اصلاح لایحه ساماندهی ته لنجی در کمیسیون های تخصصی مجلس گفت: با تصویب دوفوریتی این لایحه به زودی در صحن علنی مجلس برای تصویب مورد بررسی قرار می گیرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از کوتاهی دولت در ارائه لایحه مقابله با رسوب کالا، گفت: توقع مجلس از دولت این است که با توجه به این که متولی امور اجرایی بوده و بیش از هر قوه دیگری از نقاط ضعف امور اجرایی کشور با خبر است، لایحه ای را برای حل این معضل به مجلس ارائه دهد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۳۲    
به گزارش ایران اکونومیست، مهم ترین دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری به شرح زیر است: جلسه کمیسیون اصل نود با حضور وزیر راه و شهرسازی در خصوص بررسی وضعیت خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل هوایی و ریلی و آخرین وضعیت سامانه املاک و اسکان و جلسه با وزیر نفت دریاره آخرین وضعیت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۵:۳۲    
کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی این هفته، روزهای پرکاری را در پیش رو دارند و میزبان هفت وزیر و تعدادی از معاونان رئیس جمهور و وزرا خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
وزرای کشور، راه وشهرسازی، نفت، اقتصاد، بهداشت، ارتباطات و نیرو، جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان و بررسی مسائل مربوطه، هفته آینده در جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی، حضور خواهند یافت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کار در نشست با کمیسیون های تخصصی مجلس توضیحاتی درباره پشت نوبتی های سازمان بهزیستی داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس جلسه داشتند که در این نشست ها موضوعات مختلفی از جمله سوال از وزیر کار، رتبه بندی معلمان و بازدید از سازمان انرژی اتمی را انجام دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۶    
مجلس شورای اسلامی 12 کمیسیون تخصصی دارد که هر کدام از این کمیسیون ها به بررسی طرح ها ولوایح مرتبط می پردازد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس عصر امروز جلسه داشتند که در این نشست ها موضوعات مختلفی از جمله سوال از وزیر کار، رتبه بندی معلمان و بازدید از سازمان انرژی اتمی را انجام دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: بررسی لایحه عفاف و حجاب طبق اصل 85 قانون اساسی در نشست مشترک هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری جلسه دارند که در این جلسات با حضور مسئولان دولتی موضوعات مختلفی را بررسی می کنند که جزئیات دستورکار کمیسیون ها را در این گزارش می خوانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بررسی سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور در دستور کار هفته جاری کمیسیون های عمران و امور داخلی کشور و شورا ها قرار دارد.
کمیسیون های تخصصی مجلس عصر امروز با حضور مسئولان دولتی جلسه داشتند که در این گزارش جزئیات مصوبات این نشست ها را می خوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پیرو طرح و بررسی لایحه عفاف و حجاب در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی و در پیش بودن بررسی این لایحه در صحن مجلس، علما و روحانیون شاخص شیراز، در این خصوص به رئیس و نمایندگان مجلس نامه ای ارسال کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس این هفته جلسه دارند که در این نشست ها با حضور مسئولان دولتی طرح ها و لوایح را بررسی می کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی نحوه همکاری ایران با FATF و همچنین بررسی مشکلات صنعت خودروسازی در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی نحوه همکاری ایران با گروه ویژه مالی و همچنین بررسی مشکلات صنعت خودروسازی در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری قرار دارد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در روز هفدهم تیر، بررسی مفاد برنامه هفتم توسعه کشور را آغاز کرد و پس از بررسی های کارشناسی برنامه در کمیسیون های تخصصی مجلس و به عنوان مرحله نهایی بررسی تخصصی ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بحث از ابعاد اقتصادی و اجتماعی برنامه هفتم توسعه کشور آن هم با نقطه نظری که منافع جامعه کارگری و بازنشستگی کشور را تامین کند، یکی از مهمترین دغدغه های این روزهای کارشناسان و فعالان اقتصادی و اجتماعی کشورمان شده است ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح امروز، در کمیسیون های تخصصی مجلس مبنای محاسبه حقوق بازنشستگان حذف شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۷۴ سایت دیگر  
همین جا لازم است برای آرامش خاطر شما و مردمی که نگران حفظ بنیان خانوادهٔ خود هستند، اطمینان دهم با برگزاری پرحجم و فوری جلسات کارشناسی در حضور خودم و کمیسیون های تخصصی مجلس و مرکز پژوهش ها، حتی یک روز در تصویب قانون تأخیر نخواهیم داشت و شما به زودی شاهد بررسی آن در مجلس خواهید بود.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، هفته گذشته زمان ارائه پیشنهادات کمیسیون های تخصصی به کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه به اتمام رسید و پیشنهادات درباره این لایحه به کمیسیون تلفیق ارائه شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۶    
وزرای دولت و اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس در نشست مشترک با رئیس مجلس دربارۀ حل مشکل ناترازی انرژی در برنامۀ هفتم توسعۀ کشور چه گفتند؟
دولت   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۹:۳۵    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست علاوه بر دیدارهایی که با نمایندگان مردم در قالب سفرهای استانی و نیز حضور در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی داشته است، میزبان بیش از 100 نفر از نمایندگان مجلس از استان های مختلف کشور در دفتر خود بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسات علنی و کمیسیون های تخصصی مجلس از هفته آینده به مدت دو هفته تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس عصر امروز جلسه داشتند که در جلسات خود با حضور مسئولان دولتی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه کل کشور را بررسی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با انتقاد از موانع موجود در مسیر تولید بخش کشاورزی و دامداری، گفت: ضرورت دارد کمیسیون های تخصصی مجلس برای برداشتن این موانع اقدام کنند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی این هفته بررسی احکام لایحه برنامه پنج ساله هفتم توسعه را آغاز می کنند تا گزارش آنها به کمیسیون تلفیق برنامه ارسال شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در نشست هفته آتی خود به بررسی احکام لایحه برنامه پنج ساله هفتم توسعه خواهند پرداخت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسن آصفری، ولی اله بیاتی و علیرضا نظری نمایندگان استان مرکزی، در جریان انتخابات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی به عضویت هیئت رئیسه کمیسیون ها درآمدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس عصر امروز جلسه داشتند و موضوعات مختلفی را با حضور مسئولان دولتی بررسی کردند که در این گزارش می خوانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دو نماینده هرمزگان در رای گیری روز گذشته برای انتخاب هیأت رییسه کمیسیون های انرژی و عمران مجلس موفق به راهیابی در ترکیب هیأت رییسه در سال پایانی مجلس یازدهم شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس برای حضور در کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه مشخص شدند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - انتخابات اعضای هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز (یکشنبه 28 خرداد ماه) با دستور کار انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون برگزار شد. کمیسیون عمران ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- اعضای هیئت رئیسه کمیسیون های مجلس شورای اسلامی برای سال چهارم مشخص شد. به گزارش، شفقنا عصر امروز (یکشنبه 28 خرداد ماه) انتخابات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی برگزار و اعضای هیئت رئیسه این کمیسیون ها در چهارمین سال فعالیت مجلس یازدهم به شرح زیر تعیین شدند: کمیسیون انرژی ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در چهارمین سال فعالیتشان مشخص شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در چهارمین سال فعالیتشان مشخص شد.