جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۹:۵۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سربازان»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از کشف 500 تن کود شیمیایی قاچاق با تلاش سربازان گمنام امام زمان (ع) در کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عوامل هتک حرمت لباس روحانیت توسط سربازان گمنام سپاه در آذربایجان غربی دستگیر شدند.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه حضرت عباس(ع) از شناسایی و دستگیری شبکه وابسته به ضد انقلاب در استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شهید سیدحمید میرافضلی از آن دسته شهدایی است که از فرش به عرش رسید و پس از پیروزی انقلاب در زمره سربازان اسلام قرار گرفت و در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) همراه با شهید همت به دیگر هم رزمان شهیدش پیوست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۴۸ سایت دیگر  
تعدادی از سرشبکه های اصلی فعال در فضای مجازی که نقش هدایتگری برای انجام اقدامات مخل امنیت را داشتند توسط سازمان اطلاعات سپاه استان قم دستگیر شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه امروز اعلام کرد که ارتش روسیه ممکن است برای مدت طولانی در اوکراین بجنگد، اما وی نیازی به بسیج سربازان ذخیره در این مرحله از جنگ با اوکراین نمی بیند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه گفت که ارتش او ممکن است برای مدت طولانی در اوکراین بجنگد، اما او نیازی به بسیج سربازان اضافی در این مرحله نمی بیند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
درپی تصادف یک مینی بوس حامل سربازان روسی با کامیون در دونتسک، 16 نفر جان باختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران به مناسبت روز دانشجو میزبان خانواده شهید عجمیان، آسیب دیدگان بمباران شیمیایی، کودکان پروانه ای، بازاریان، کامیان دارن و سربازان آسیب دیده از اغتشاشات بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امیر عظیمی گفت: کارکنان وظیفه رکن جدایی ناپذیر نیروهای مسلح هستند که باوجود همه دشواری ها برای حفاظت از این مرز و بوم شبانه روزی تلاش می کنند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خانم افشاری نژاد با بیان اینکه برنامه های خود را در راستای خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی برنامه ریزی می کنیم، به تبیین برنامه های اولویت دار در اداره کل امور تربیتی جامعه الزهرا سلام الله علیها پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حدود 7 تن کالای قاچاق به ارزش 2میلیارد و 400 میلیون ریال توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه میاندورود کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گوشت دم توپ (Cannon fodder)، واژه ای است برای نامیدن افراد و سربازان بی ارزش که در صف نخست حمله در جنگ ها استفاده و بنوعی به عنوان سرباز یک بار مصرف شناخته می شدند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۰    
ایسنا/اصفهان تصویر مادری که برای عبور از خط بازرسی آلمان ها، بچه اش را نمک اندود کرده تا تب کند و سربازان از تیفوس بترسند و او بتواند در قنداق بچه ی گریان با پوست ملتهب و سرخ شده برای پارتیزان ها دارو ببرد، یکی از تصاویر کتاب جنگ چهره زنانه ندارد است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۱    
فرمانده کل ارتش پاکستان با حضور در میان سربازان این کشور تاکید کرد در پاکستان دیگر جایی برای برهم زنندگان امنیت باقی نخواهد ماند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
زلنسکی با سربازان در نزدیکی خطوط جبهه شرقی اوکراین دیدار و از آنها بابت تلاش هایشان قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سربازانی که مرز محل خدمتشان است درد دل هایی داشتند که مادر و امنیت کلیدواژه اصلی آنها بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: با تلاش و مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) مقادیر قابل توجهی سلاح گرم و کوکتل مولوتوف در این استان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
69 سال از واقعه 16 آذر سال 32 و شهادت سه دانشجو به دست سربازان حکومت پهلوی می گذرد و همچنان جنبش دانشجویی در طی این سالها روحیه استکبارستیزی را به عنوان هویت اصلی خود حفظ کرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۰۴    
در پی بارش برف، سربازان هم با برف بازی، خوشحالی خود را از نزول رحمت الهی نشان دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
سه نفر از افرادی که بازاریان سنندج را تهدید به تعطیلی کسب و کارشان می کردند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات استان هرمزگان عوامل اصلی تهدید کامیون داران که قصد ناامن سازی جاده های مواصلاتی استان های جنوبی کشور را داشتند، شناسایی و دستگیر کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۷    
تصاویری متفاوت از مراسم سراسری جشن ازدواج برخی سرباز وظیفه منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان (عج) 23 قبضه سلاح گرم به همراه فشنگ و کوکتل مولوتف را در استان قزوین کشف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: عشایر سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی هستند که با کمترین امکانات توانسته اند 25 درصد از گوشت قرمز مورد نیاز کشور را تأمین کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه مجارستان گفته است که این کشور با سایر کشورهای اروپایی همراه نشده و به سربازان اوکراینی، خدمات آموزشی ارائه نخواهد داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۱    
دوره آموزشی آشنایی با دفاع مقدس ویژه کارکنان و سربازان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سربازان مجروح در خط مقدم درگیری های خشونت آمیز در اوکراین، در بیمارستان شهر باهموت برای زنده ماندن در شرایط سخت تلاش می کنند. به گزارش فرارو، بیمارستان باهموت که تحت کنترل ارتش اوکراین است در خط مقدم قرار دارد که اطراف آن تحت حملات موشکی و توپخانه ای دائمی است. ...
آنا / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۳۱ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از متلاشی شدن هسته های عملیاتی وابسته به منافقین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شبکه خبری الجزیره پرونده ترور شیرین ابوعاقله، خبرنگار خود در فلسطین به دست سربازان رژیم صهیونیستی را به دیوان کیفری بین المللی برد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کودک فلسطینی با شجاعت در مقابل سربازان تا دندان مسلح رژیم کودک کش صهیونیستی ایستاده گی می کند.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۹    
مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: از محل تبصره 16، یک هزارمیلیارد تومان برای ایجاد کسب و کار سربازانی که کارت مهارت دارند، اختصاص یافته است. به گزارش دیارجنوب ، عبدالمجید دوراهکی در حاشیه جلسه شورای مهارت آموزی شهرستان دشتی استان بوشهر اظهار کرد: تمام سربازانی که تا سال 97 ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری افرادی خبر داد که قصد داشتند با تهدید و شلیک به کامیون ها، رانندگان جنوب کشور را مجبور به اعتصاب کنند. مجتبی قهرمانی اظهار کرد: در پی دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر شناسایی و مجازات تهدیدکنندگان مردم، کسبه و کامیونداران ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۲    
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل از مهارت آموزی یک میلیون و سیصد هزار سرباز خبر داد و گفت: 5 هزار میلیارد تومان برای اعطای وام 150 میلیون تومانی به سربازان ماهر منقضی خدمت پیش بینی شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: ما باید آگاهانه دانش آموزان و جوانان را در راستای تقویت با هویت دینی خودشان بیشتر آشنا کنیم تا سربازان تمدن نوین اسلامی از نسل دهه هشتادی ها و نودی ها تربیت شوند ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان اطلاعاتی اسرائیل برای مقابله با نفوذ ایران حداقل شش افسر برجسته مرتبط با میز ایران را به اتهام ارتباط با سربازان گمنام امام زمان (عج) حذف کرده و آنها را به روش های مختلف کشته است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران توییتر به آمار خودکشی در بین سربازان آمریکایی اشاره کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که باید حقوق سربازان مشمول قانون اصلاح قانون بودجه 1401 کل کشور و ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری شود و براساس آن حقوق سربازان افزایش پیدا کند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
5 هزار میلیارد تومان برای اعطای وام 150 میلیون تومانی به سربازان ماهر منقضی خدمت پیش بینی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در قشم خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سردار محمد قنبری گفت: در پی حمله شب گذشته اشرار مسلح به 2 سرباز وظیفه پلیس راهور شهرستان چابهار، یکی از این سربازان بر اثر شدت جراحات به شهادت رسید.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی حمله شب گذشته اشرار مسلح به 2 سرباز وظیفه پلیس راهور شهرستان چابهار، یکی از این سربازان بر اثر شدت جراحات به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام قمی گفت: اگر طلاب انقلابی و سربازان رهبر معظم انقلاب، مردم را به میدان بیاورند، حتماً اتفاقات بزرگی رقم خواهد خورد؛ می توان ورق این جنگ را برگرداند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از حمله اشرار مسلح به ماموران وظیفه پلیس راهور شهرستان چابهار و شهادت سرباز مدافع امنیت خبرداد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور در شهرستان چابهار مورد اصابت گلوله افراد شرور مسلح قرار گرفته و مجروح شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تشریح اقدامات کمیسیون متبوعش به اصلاح ساختار بودجه، افزایش حقوق سربازان و تامین قیر رایگان اشاره کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۴   + ۴۷ سایت دیگر  
سردار محمد قنبری گفت: ساعت 19 شب جاری در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی شهرستان چابهار دو نفر شرور مسلح به دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور این شهرستان که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند حمله و به سمت آنان تیراندازی و از محل فراری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که ساعت 19 شب جاری در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی شهرستان چابهار دو نفر شرور مسلح به صورت ناجوانمردانه به دو تن از سربازان وظیفه پلیس راهور که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند حمله و به سمت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 2 سرباز وظیفه پلیس راهور شهرستان چابهار بر اثر تیراندازی افراد ناشناس مجروح شدند
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از مجروح شدن دو سرباز وظیفه در پی حمله مسلحانه در چابهار خبر داد. تسنیم نوشت: سردار محمد قنبری اظهار داشت: ساعت 19 در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی (ره) چابهار دو نفر شرور مسلح به دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور شهرستان که در حال انجام وظیفه و ارائه ...