چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۱۱May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تهاجم فرهنگی»

ایکنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه گالیکش با بیان اینکه که دشمن نسبت به برپایی نماز جمعه ها حساس است، گفت:: دشمن نسبت به حضور مردم، ترکیب جمعیتی و نوع شعارهایی که مردم سر می دهند و همچنین نسبت مواضع خطیب جمعه، حساسیت ویژه ای دارد بنابراین برپایی هر چه باشکوه تر نماز جمعه، سدی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن می باشد.
به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) روز دختر و میلاد امام رضا (ع) بامحوریت جایگاه نماز و زیست عفیفانه درشهرستان گچساران جشن بزرگی برگزارشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان در عراق نسبت به خطر تهاجم فرهنگی که از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی به فرزندان ما می رسد و سعی در بزرگ سازی افراد کم اهمیت و الگو قرار دادن برای جوانان ما دارند، هشدار داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان مینودشت؛ علی ملکان فرماندار شهرستان مینودشت با تاکید بر جایگاه ارزشمند ورزش و نگاه تعلیم و تربیتی که بمقوله ورزش وجود دارد از مسئولان مربوطه و هیات های ورزشی خواست که در راستای حرکت ورزش به سمت و سوی تعلیم و تربیت و آموزش همت گمارند . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در هرجایی فعالیت قرآنی داشته باشیم نسبت به تهاجم فرهنگی مصون خواهیم بود. اگر بخواهیم در دولت به یک جامعه اسلامی برسیم باید سیر و سلوک قرآنی در کشور مستقر شود. این یک مساله فوری در دستور کار دولت و وزارت فرهنگ است.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان باید بیش از گذشته به معرفی هویت دینی، اسلامی، فرهنگی و منطقه ای پرداخته شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن فاضلیان عنوان کرد: کرامت و منزلت زن در اسلام به اهمیت حفظ حجاب و عفاف است و دختران در این زمینه باید توجه ویژه کنند؛ چراکه دختران در معرض تهاجم فرهنگی هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت: خطه طلایی ایران داشته های فرهنگی فراوان و چهره های ماندگار بسیاری دارد که اگر با کاهلی و کم همتی خودمان اجازه دهیم این ارزش ها به دست فراموشی سپرده شود، آیندگان ما را نخواهند بخشید و مورد تهاجم فرهنگی قرار خواهیم گرفت.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۵۶    
رضا چاوشی یکی از چالش های فرهنگی و رسانه ای کشور ما طی چهار دهه اخیر، بازنمایی فرهنگ و اندیشه و سبک زندگی اسلامی/ ایرانی در رسانه هایی چون سینما و تلویزیون است. به واقع تمام صاحب نظران بر این مسئله تاکید دارند که فرهنگ دینی باید از طریق راهکارهای فرهنگی روزبه روز گسترش پیدا کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصلحی گفت: دشمن برای مدت بیش از 10 سال در موضوع تهاجم فرهنگی سرمایه گذاری قابل توجهی کرد و هنوز هم از تلاش هایش دست برنداشته اما دیگر این تلاش ها رنگ و بوی قبل را ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو اندیشکده فرهنگ مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت بیان اینکه علوم انسانی اسلامی بدین معنی است که کارکردهای فرهنگی علوم انسانی ما متناسب با آرمان ها باشد، گفت: در این راستا، چند تحول لازم است انجام شود که یکی توجه به پیامدهای جهانی شدن و جهانی سازی ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۳    
سینماپرس: دکتر امان الله قرایی مقدم گفت: مدت مدیدی است که ما شاهد تهاجم فرهنگی و نفوذ فرهنگی بیگانگان در کشورمان هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: وقت آنست که تعارف را کنار بگذاریم و با صراحت اعتراف کنیم که عامل اصلی تهاجم فرهنگی به اردوگاه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و سیادت ملت ایران، خودمان بودیم و آنچه ما را گرفتار ناهنجاری های کنونی کرده تهاجم از درون است. ...
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۳    
نود و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلامشهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر برقراری امام جمعه، حسین حبیبی فرماندار، حسین کشاورزیان رئیس اداره و دیگر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلیل آباد با تاکید براینکه حفظ فرهنگِ دفاع مقدس، سپر امنیت آفرین جامعه در برابر تهاجم فرهنگی است گفت: فتح خرمشهر، همانند ستاره ای بر تارک انقلاب اسلامی و آسمان هشت سال دفاع مقدس ایران اسلامی می درخشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه های تهاجم فرهنگی غرب نقشه های وسیعی برای از بین بردن زن، خانواده و هویت اصلی جوانان و زنان دارد و وظیفه ما روزبه روز سنگین تر می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ابوالقاسمی گفت: دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به سهم خود برای تشویق دانشجویان برای فرزندآوری به نسبت سایر دانشگاه های کشور بیشترین خوابگاه متاهلی را دارد، ولی با این حال این تعداد را کافی نمی دانیم.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سال 1368 علی الظاهر جنگ رژیم بعث صدام به نیابت از قدرت های بزرگ دنیا با ایران به اتمام رسید اما خیلی زود مشخص شد نظام سلطه جنگ را از قالب سخت و نظامی به اشکال دیگر آن منتقل کرده و اتمام جنگ هم فقط به این دلیل بود که آنها دیدند در این عرصه کاری از پیش نبرده اند و ان شاءالله نخواهند برد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اهل سنت ارومیه: دشمنان با تهاجم فرهنگی و با استفاده از ابزار و امکانات متعدد و متنوع رسانه ای درصدد سست کردن باورها و اندیشه های اخلاقی کشورمان هستند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
غبیشاوی گفت: نسل جوان بخصوص دختران ایرانی در آماج جنگ نرم و فرهنگی دشمن قرار دارند و دشمن با تشکیل شبکه های ابتذال سعی در فروپاشی خانواده ایرانی دارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۳    
نیکخواه مساجد را امن ترین مکان برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان عنوان کرد و گفت: تعالیم تربیتی و دینی اسلام با تلاش امامان جماعت مساجد بیان می شود که می تواند در هدایت فرهنگی درست جامعه اثرگذار باشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۸    
حیدری بابیان اینکه فعالیت های مذهبی و قرآنی یکی از برنامه های مهم کانون فرهنگی هنری شهید علم الهدی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر بن است گفت: این کانون با برگزاری برنامه های متنوع سنگری برای مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به شمار می آید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۵    
حجت الاسلام رئیسی بابیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری مساجد جایگاه ویژه ای در ترویج و اشاعه فرهنگ اسلامی دارند گفت: فلسفه اصلی راه اندازی کانون های فرهنگی و هنری مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و ترغیب جوانان به مساجد است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۴    
مظاهری گفت: هدف از تاسیس این کانون ها احیای نقش واقعی مساجد، ترویج فرهنگ دینی، استقرار ارزش های دینی در جامعه از بستر مسجد و مقابله با تهاجم فرهنگی با رویکرد پرداختن به حوزه فرهنگ و هنر به ویژه هنر متعهد و مسجد محور بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اولین جلسه هم اندیشی و هم افزایی بزرگداشت دهه امامت و ولایت و پاسداشت عید غدیر با حضور فعالان و دست اندرکاران اجرایی و صاحب نظران، اندیشمندان و تشکل های مردمی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۷:۱۶    
خطیب جمعه شهرقدس با بیان این که دشمن سعی دارد آرام و بی صدا تهاجم فرهنگی انجام دهد، گفت:باید برای مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن تدبیر کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۵۴    
امام جمعه شهر دلند در شهرستان رامیان، گفت: بدترین، زشت ترین و خسارت بارترین کار در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن، منفعل بودن است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۴    
امام جمعه ملایر گفت: تهاجم فرهنگی میلی متری به جلو می آید و یک روز به خودمان می آییم که دیگر کار از کار گذشته است، ده سال پیش چه کسی تصور می کرد فرهنگ غرب در جامعه ما آنقدر نفوذ کند که شاهد وضعیت بی حجابی امروز در کشور باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- امام جمعه محمودآباد گفت: امروز نقشه تحریم و جنگ سخت در ایران اسلامی با شکست مواجه شده است و راهبرد دشمن امروز ایجاد اختلاف و سست کردن باورهای ایمانی مردم از طریق تهاجم فرهنگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
خرمشهر- امام جمعه خرمشهر با انتقاد از کمبود لباس های متناسب با حجاب در کشور گفت: باید با تولید و عرضه لباس های مناسب در جامعه با تهاجم فرهنگی دشمنان مقابله کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه گفت: دشمن در تلاش است که فرهنگ را از کشورهای مسلمان به ویژه ایران بگیرد، بی بند وباری را ترویج داده و شجاعت و غیرت را از جوانان بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ساوه- امام جمعه ساوه گفت: جهاد تبیین راه مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ ترکیبی دشمنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره تهاجم فرهنگی گفت: بزرگترین مسئله دشمن ترویج بی بنداری و بی عفتی در جامعه است و باید هشیارانه و بدور از غفلت با برنامه ریزی صحیح با این موضوع مقابله کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه سلطانیه گفت: مسئولان به وظیفه خود در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی و فرهنگ سازی عفاف و حجاب عمل نکرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تلویزیون، سینما، پلتفرم ها و شبکه های نمایش خانگی بایکدیگر رقیب نیستند و در یک گروه قرار دارند، نباید تلویزیون و بخش های نمایشی اش یا همان پلتفرم ها را رقیب یکدیگر بدانیم ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه ضرورت جامعه ما درست دیدن و درست عمل کردن است، گفت: دشمن امروز در خانه های ما سنگر زده و با تهاجم فرهنگی و تبلیغات گسترده در فضای مجازی، ذهن نسل جدید را منحرف و گمراه می کند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۸    
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شبستر گفت: حفظ آرمان های والای شهدا و مقابله با تهاجم فرهنگی علیه جوانان وظیفه ای همگانی است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندرپل گفت: شهید الداغی با نثار کردن جان خود تبدیل به اسوه غیرت و مردانگی در عصر تهاجم فرهنگی شد و قطعا بعنوان بزرگترین معلم غیرت نام خود را در دفتر یاران امام علی (ع) جاودانه کرد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اهمیت برگزاری آئین های عهدواره چله مهدویت گفت: برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان باید از گنجینه مهدویت کمک بگیریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۹    
ولی پوری با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در جهاد تبیین، روشنگری و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان گفت: رسانه ها در سنگر نخست مقابله با دشمنان قرار دارند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۲    
رئیس دانشگاه آزاد پارس آباد گفت: حادثه سبزوار نتیجه تهاجم فرهنگی دشمنان است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عرب خراسانی انس با قرآن کریم و معارف اهل بیت و عصمت و طهارت(ع) را یکی از راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان عنوان کردوگفت: برکت در مسیر قرآن زمینه ساز سعادت و رستگاری بشر و تقویت روحی و معنوی انسان می شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۱    
معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه میانه، حفظ آرمان های والای شهدا و مقابله با تهاجم فرهنگی علیه جوانان را وظیفه همگانی توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بعد از اغتشاشات سال گذشته روند کشف حجاب سلبریتی هایی که با پول و رسانه همین مملکت سلبریتی شدند، سیری تداومی داشته و گویا قرار نیست به این راحتی از میدان به در بروند، معضلی که بیش از همه می تواند تاثیرات سوء بر قشر نوجوان داشته باشد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۷    
محمدرضا ولیلو با اشاره به تهاجم فرهنگی برای هدف قراردادن دانش آموزان عنوان کرد: معلمان باید در مصون سازی افکار و ایده های دانش آموزان نقش آفرینی کنند.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۲    
مدرس سواد رسانه گفت: شهید الداغی الگوی غیرت در عصر تهاجم فرهنگی و جنگ ترکیبی و شناختی دشمن است، زیرا برای نهی از منکر جان خود را در طبق اخلاص گذاشت. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
به گزارش روابط عمومی استانداری، رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد تکریم و بزرگداشت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر اظهار داشت ...
عطنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
عطنا - شهادت غم انگیز شهید غیرت و شرف حمیدرضا الداغی توسط عده ای از اراذل و اوباش که قصد دخترربایی با تهدید ابزار قتاله را داشتند، جریانی را در کشور راه انداخته که قطعا" اگر درست هدایت شود ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با بیان اینکه دشمن در تکاپوی حیا زدایی در جامعه است، گفت: برای تقویت پایگاه اجتماعی نظام باید تهاجم فرهنگی دشمنان را جدی بگیریم. به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی صدیقی ظهر جمعه در گفتگو با رسانه ها با اشاره به توطئه های دشمن در حوزه [...] ...