شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۴:۴۸Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ویروس»

ایسنا   ۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 98 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تاکنون در استان خبر داد.
ایرنا   ۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - واکسیناسیون فرهنگیان استان کردستان علیه ویروس کرونا در مراکز تخصصی پیش بینی شده در سطح استان آغاز شد.
شمال نیوز   ۷ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
حریرچی گفت: باتوجه به قدرت سرایت پذیری ویروس دلتا نظر تمام مراجع بین المللی این است که باید یک آرایش جدید برای مقابله با این بیماری در نظر بگیریم.
خبرگزاری تابناک   ۱۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
از میان ویروس ها تنها ویروس سرخک از سویه دلتا ویروس کرونا سرایت پذیرتر است. 74 درصد از مبتلایان به کرونا در ایالت ماساچوست آمریکا از افراد کامل واکسینه شده هستند و 90 درصد آن ها مبتلا به سویه دلتا.
خبرگزاری تابناک   ۱۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
استادیار ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: ویروس کرونا با سویه دلتا تاکنون 15 جهش و تغییر نسبت به واریانت اصلی خود داشته و این تغییرات موجب افزایش قابلیت سرایت آن شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه به جز شهرستان فامنین، تمام شهرستان های استان در وضعیت قرمز قرار دارند گفت: واکسیناسیون به تنهایی برای مهار ویروس کرونا کافی نیست.
ایسنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اعلام رنگ بندی شهرهای کشور از نظر شیوع ویروس کرونا، وضعیت نحوه فعالیت رشته های ورزشی در سراسر کشور تا پایان 15 مردادماه سال جاری به گونه ای است که شدیدترین محدودیت ها در 285 شهرستان با وضعیت قرمز، اعمال می شود.
جی اس ام   ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای شیوع بیماری کرونا با توجه به اینکه این ویروس به سرعت قابل انتقال می باشد و دائم در حال جهش است رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از این بیماری بسیار حائز اهمیت می باشد.
ایفنا   ۲۲ دقیقه پیش    
پایگاه خبری فولاد ایران - تحلیلگران و اقتصاددانان نفتی معتقدند که 70 دلار در هر بشکه چشم انداز واقعی تری برای قیمت نفت برنت در مابقی سال نسبت به نفت 80 دلار است، زیرا انواع ویروس کرونا و ژئوپلیتیک نفت همچنان منبع بی ثباتی در بازار خواهند بود ...
ایفنا   ۲۲ دقیقه پیش    
پایگاه خبری فولاد ایران - بهبود جهان از همه گیری ویروس کرونا باعث افزایش قیمت انرژی، فلزات و مواد غذایی شده و به صادرکنندگان بزرگ کالاها کمک کرده و آن دسته از کشورهایی را که عمده مواد اولیه خود را از دیگران خریداری می کنند، هدف قرار داده است ...
نقدینه   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - رئیس جمهور با اشاره به ابلاغ 573 مصوبه ستاد کرونا، گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا با تصمیم گیری دقیق و ایجاد یک راه بینابینی هم اجازه تعطیلی کسب و کار مردم و تولید و معیشت را نداد. ...
شوشان   ۲۶ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به افزایش حدود 30 درصدی موارد ابتلا به کرونا در استان خوزستان، گفت: ویروس دلتا وارد خوزستان شده و به تدریج در حال تبدیل شدن به ویروس غالب است.
ایمنا   ۲۶ دقیقه پیش    
در حالی که اصفهان در شرایط قرمز شیوع کرونا قرار دارد اما همچنان شهروندان اصفهانی به جریان روزمره زندگی خود ادامه می دهند و توجهی پروتکل های بهداشتی نمی کنند. اکنون در اصفهان از تمامی مراکز خدمات درمانی جهت بستری و درمان مبتلایان به ویروس کرونا استفاده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۲۸ دقیقه پیش    
بسیاری از مردم آمریکا با وجود شیوع نوع دلتای ویروس کرونا و وجود ابزارهای تشویقی، از تزریق واکسن کرونا امتناع می کنند.
رویداد ایران   ۲۸ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
سیدعلیرضا مروجی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون 207 هزار و 349 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده اند، اظهار کرد: 13 هزار و 49 بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده اند. ...
بهنوش بختیاری با انتشار یک پیام اینستاگرامی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۳۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی مشهد امروز نهم مرداد ماه با صدور اطلاعیه عمومی هشداردهنده در مورد رعایت نشدن دستورات بهداشتی پیشگیرانه از انتقال ویروس کرونا اعلام کرد.
پیام خاوران   ۳۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند از ضربه 5 میلیاردی کرونا به اتوبوسرانی بیرجند خبر داد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا، شاهد کاهش محسوس تردد مردم در سطح شهر هستیم.
شبکه خبر   ۳۶ دقیقه پیش    
درگیر شدن 29 استان کشور با ویروس دلتا و قرار گرفتن 286 شهر کشور در وضعیت قرمز کرونا، مهمترین عناوین اخبار مشروح 13 است.
شفاف نیوز   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سامانه نام نویسی واکسیناسیون کرونا ویروس برای گروه سنی بالای 55 سال فعال شد.
عصر ایران   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشمندان بریتانیایی هشدار داده اند ممکن است در آینده شاهد جهشی در ویروس کرونا باشیم که یک سوم مبتلایان را به کام مرگ بفرستد.
خبرگزاری تسنیم   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بررسی های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا (CDC) نشان می دهد که سویه دلتای ویروس کرونا مانند آبله مرغان به راحتی گسترش پیدا می کند و می تواند باعث بروز موارد شدید بیماری شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۶ دقیقه پیش    
از ظهر دیروز تا کنون 37 نفر دیگر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان زنجان افزوده شده است.
یکتا پرس   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به شیوع ویروس دلتا در 29 استان کشور گفت: نیز یک میلیون دوز واکسن کرونا به دست ما می رسد.
اقتصاد نیوز   ۴۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور فیلیپین در ادامه تهدیداتش علیه کسانی که از تزریق واکسنهای کروناویروس خودداری می کنند گفت، برایش مهم نیست کسانی که با تزریق واکسن کروناویروس مخالفت کرده اند در اثر این ویروس بمیرند.
می متالز   ۵۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - اقتصاددان ها عقیده دارند انواع جدید ویروس کرونا روند بهبود تقاضا برای نفت را کند خواهد کرد، چون کشور های آسیایی از جمله چین در حال محدود کردن رفت و آمد ها برای مهار این ویروس هستند.
پیام فوری   ۵۰ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
مهم ترین برنامه ریزی ها و اقدامات بانک مسکن در دوره فراگیری کرونا با هدف ارتقای خدمات رسانی به مشتریان بررسی شد. به گزارش پیام فوری به نقل از بانک مسکن -هیبنا، سایه اندازی ویروس کرونا از اواخر سال 98 و استمرار و اوج گیری آن تا سال جاری ...
رویداد ایران   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پرویز یزدانپناه ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: میانگین سنی بیماران مبتلا به این ویروس 42 و میانگین سنی بیماران فوت شده 63 سال است. وی با بیان اینکه در روز گذشته از مجموع 882 تست پی سی آر 45 درصد موارد، مثبت بوده است ...
استانداری گلستان   ۵۴ دقیقه پیش    
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با بیان اینکه تک تک مردم در ریشه کن کردن کرونا نقش مؤثر دارند ...
کبنا نیوز   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
هر چند هنوز ویروس کرونا از میان ما رخت نبسته است، با این وجود برگزاری اعیاد مذهبی، به ویژه عید غدیر خم که از بزرگترین اعیاد مسلمانان است، شور و نشاط و امید را به جامعه برگرداند.
ایرنا   ۵۷ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- گروه مشاوره علمی دولت انگلیس هشدار داد: گونه جدید ویروس کرونا می تواند از هر سه نفر یک نفر را به کشتن دهد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۵۷ دقیقه پیش    
کتاب فیلمنامه بلند "سیروس و ویروس " نوشته مجید نوروزی فر از هنرمندان پیشکسوت انجمن سینمای جوانان ایران دفتر لاهیجان منتشر شد.
مدیر اینفو   ۵۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
فراگیری حضور مردم در بازار سرمایه در شرایط شیوع ویروس کرونا همزمان با تغییر مدل کسب وکار ارائه خدمات مالی و سرمایه گذاری در بازار سرمایه از بستر فیزیکی به بستر فن آوری های مالی و دیجیتال، ضرورت فراهم سازی زیرساخت های لازم و زیست بوم مورد نیاز فن آوری های نوین مالی را بیش از پیش ایجاد کرده است. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی برخورد با تالارهای متخلف، ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در تمام شهرستان ها، عدم کوتاهی در اجرای مصوبات ستاد کرونا را مورد تاکید و توجه قرار داد و گفت: فعالیت ستاد کرونا تا ریشه کنی این ویروس ادامه دارد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد روند مبتلایان به ویروس کرونا نوع دلتا در استان را نگران کننده و افرایشی خواند و از مردم خواست تا با رعایت پروتکل های بهداشتی از چالش و بحران در حوزه درمانی جلوگیری کنند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 44088 نفر خبر داد.
صدای زرند   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان در آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: در همه زمینه ها بویژه مقابله با کرونا ویروس به اتباع خارجی در استان کرمان، خدمات مناسبی بدون تبعیض با شهروندان ایرانی ارائه شده است.
شبکه خبر   ۱ ساعت پیش    
کرونای دلتا، که سویه غالب ویروس در کشور است، برخلاف تصور، کودکان و نوجوانان را نیز خیلی سریع درگیر می کند.
برترین ها / ایسنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مرزهای عربستان به روی گردشگرانی که علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند بدون نیاز به قرنطینه باز خواهد شد. عربستان اعلام کرد از یکم اوت گردشگرانی که علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند می توانند بدون نیاز به سپری کردن دوران قرنطینه وارد این کشور شوند. ...
باز خبر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که هرمزگان این روزها سیاهترین روزهای خود در بحث شیوع کرونا را سپری می کند به نوعی که شاهد بالارفتن قربانیان کرونا و شیوع ویروس آن هم از نوع دلتا هستیم اما واکسیناسیون فعالین رسانه ای این استان تنها برای برخی خواص صورت می گیرد.
باریش نیوز   ۱ ساعت پیش    
باتوجه به همه گیری ویروس کرونا در آذربایجان غربی نیاز است تا همه افراد موارد بهداشتی و پروتکل ها اعم ازماسک زدن و فاصله اجتماعی را رعایت کنند چرا که در وضعیت فعلی جولان کرونا، چاره ای جز رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای در امان ماندن از کرونا وجود ندارد.
رییس شرکت داروسازی آسترازنکا گفت: این شرکت برای همیشه نمی تواند هیچ سودی دریافت نکند و به زودی از کشورهایی که خواستار واکسن کرونا هستند هزینه بیشتری دریافت می کند.
آفتاب نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه 29 استان کشور درگیر ویروس کرونا دلتا هستند، گفت: میزان بستری ها به شدت رو به افزایش است.
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، رشید حیدری مقدم روز شنبه در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا خاطر نشان کرد: بیش از 250 هزار دوز واکسن تاکنون در استان همدان تزریق شده است و هم اینک ثبت نام از افراد دارای 55 سال سن به بالا در سامانه در حال انجام است. وی [...]
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون 866 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان شناسایی شده اند.
آفتاب نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
گرچه با شیوع ویروس کرونا، خرید مکمل های ویتامین سی از داروخانه ها به شدت افزایش یافته اما این ویتامین قرار نیست درمانی برای ویروس جدید باشد یا به طور حتم از ابتلا به آن پیشگیری کند.
ابنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: 29 استان کشور گرفتار موج کرونا با ویروس دلتا شده اند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با اشاره به این که شیب ابتلا به کرونا در این استان کمی کُند شده تاکید کرد که تعداد بستری های مبتلا به این ویروس در گلستان صعودی است.