شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۳۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور بهداشتی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: به صورت میانگین نزدیک به 98 درصد نوزادان زیر یکسال کردستانی واکسن های(ب.ث.ژ، پنتاوالان، فلج اطفال و سرخک، سرخجه و اوریون) را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از توزیع واکسن سه گانه در تمام مراکز بهداشتی استان خبر داد و افزود: از فردا (20 شهریور) این واکسن در این مراکز در دسترس افراد خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی استان اردبیل گفت: پیشگیری از خودکشی در قالب همکاری های بین بخشی از طریق آگاه سازی عمومی در استان ضرورت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: 85 مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی در مسیر تردد زائرین اربعین حسینی، در حالت آماده باش حداکثری جهت ارائه خدمات سلامت هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط آموزش و پرورش کردستان جلسه مشترک آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت و معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با هدف برنامه ریزی و هماهنگی اجرای طرح مکمل یاری ویتامین D و آهن برگزار شد. ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: خدمات بهداشتی و درمانی سطح یک در 17 مرکز خدمات جامع سلامت در مسیر تردد زائران اربعین از کنگاور تا مرز خسروی ارائه خواهد شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تشدید نظارت های بهداشتی ویژه محرم با حضور 350 بازرس سلامت محیط در سطح استان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان سنقر، پس از بهسازی و انجام اصلاحات لازم مجدداً وارد مدار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : از ابتدای امسال تاکنون موردی از فوت بر اثر ابتلا به تب کریمه کنگو در استان کرمانشاه مشاهده نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: 38 مورد ابتلا به تب کریمه کنگو در کشور شناسایی شده که 9 مورد آن مربوط به استان اردبیل است و کمیته ای برای مدیریت بیماری های مشترک انسان و حیوان در استان تشکیل دادیم.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: مادران باید بدانند که هیچ چیز جایگزین شیر مادر نمی شود و شیر مادر علاوه بر تغذیه در افزایش بهره هوشی کودک نیز موثر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: همه مردم استان کرمانشاه تا پایان سال جاری از طرح پزشک خانواده به منظور دسترسی به خدمات سلامت و ارتقای آن برخوردار می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: اسهال حاد آبکی و ناگهانی، عطش فراوان، استفراغ بدون حالت تهوع قبلی، احساس پُری و غرغر شکم، گرفتگی عضلات ساق پا و فقدان دل درد و دل پیچه، از نشانه های ابتلا به بیماری وباست.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۱    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در صورت ابتلاء به بیماری وبا باید سریع به پزشک مراجعه کرد.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۲۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در صورت ابتلاء به بیماری وبا باید سریع به پزشک مراجعه کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۲۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه گرم شدن هوا شرایط را برای رشد میکروب وبا فراهم می کند، گفت: در صورت ابتلا به این بیماری سریعا به پزشک مراجعه کنید؛ چرا که تاخیر در روند درمان خطر جانی به دنبال دارد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه با اشاره به اینکه گرم شدن هوا شرایط را برای رشد میکروب وبا فراهم می کند، گفت: در صورت ابتلا به این بیماری سریعا به پزشک مراجعه کنید، چرا که تاخیر در روند درمان خطر جانی به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از شناسایی بیش از 9 درصد افراد بالای 30 سال با فشار خون بالا در استان اردبیل خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از نظر میزان ناباروری در وضعیت قرمز قرار دارد تا جایی که رتبه های دوم یا سوم ناباروری را به خود اختصاص داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: نرخ رشد جمعیت در این استان پایین تر از میانگین کشوری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : به دلیل بحرانی بودن کیفیت هوا در شهر کرمانشاه همه افراد به ویژه افراد حساس شامل سالمندان، مادران باردار، کودکان و افراد دارای سابقه بیماری قلبی عروقی و تنفسی از منزل خارج نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۲    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: میانگین سنی ازدواج و فرزندآوری در استان نسبت به کشور بالاتر است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام برنامه های هفته جمعیت در استان از مقدمات راه اندازی یک مرکز آموزشی برای جلوگیری از ترس مادران از زایمان طبیعی در کرمانشاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ارائه خدمات بهداشتی و مراقبتی عشایر کوچ رو در مناطق گرمسیری استان کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۰    
اقتصاد ایران: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: اولین بیمار قطعی تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در استان اردبیل در سال 1402 شناسایی و تحت درمان قرار گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نرخ باروری استان را پایین تر از میانگین کشوری عنوان کرد و گفت: حداقل نرخ باروری باید 2.1 باشد که متأسفانه در کشور به 1.7 و در استان کرمانشاه به 1.51 رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از شناسایی نخستین بیمار قطعی تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در استان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۴    
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به روند کاهش جمعیت گفت: تنها حدود 8 سال برای جایگزینی جمعیت فعال فرصت داریم.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اجرای طرح پزشک خانواده تا شهریور ماه در سراسر استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به آمار بالای بیماری های غیرواگیر شایع در استان در مقایسه با کشور، گفت: اصلاح سبک زندگی و اجرای سندهای تدوین شده در زمینه بیماریهای غیرواگیر و عوامل خطر مرتبط برای کنترل وضعیت فعلی الزامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان بر ضرورت سلامت محور بودن سیاست ها تاکید کرد گفت: سلامت هدفی است که می تواند تضمین کننده توسعه پایدار جامعه باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه استان اردبیل از آغاز برنامه تشخیص و مراقبت بیماری آسم در شهرستان مشکین شهر خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت آغاز هفته ملی سلامت سمپوزیوم “پزشکی خانواده با موضوع چالش های فرهنگی و اجرایی” با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توسط جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۱    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از آغاز فعالیت کانون سلامت محله در اردبیل خبر داد و گفت: این طرح ابتکاری برای اولین بار در کشور اجرا می شود
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۲    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اینکه در شعارهای هفته سلامت چند سال اخیر، بعد سلامت همگانی مورد توجه واقع شده است، گفت: ارتقا سلامت نیازمند همکاری جدی مردم و تلاش های بین دستگاهی در این حوزه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از بستری 32 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دبیر قرارگاه جمعیتی استان گفت: طبق آخرین آمار امید به زندگی در کشور 74سال و در استان 77سال است که این حاصل بهبود مراقبت های درمانی، واکسیناسیون بیماری ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۵    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس جدیدترین رنگ بندی کرونایی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان بیجار در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: علاوه بر نظارت بر واحدهای تولید و عرضه زولبیا و بامیه، نظارت بر واحدهای خدماتی و غذایی نیز در ایام نوروز تشدید می شود. داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از پلمب و تعطیلی 43 واحد تجاری به علت تخلفات بهداشتی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: بر اساس آمار ارائه شده از سوی وزارت بهداشت شهرستان گرمی همچنان در شرایط زرد کرونایی قرار دارد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار دشتستان گفت: 11 هزار ویزیت رایگان توسط گروه های جهادی در دشتستان انجام شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس جدیدترین رنگ بندی کرونایی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 6 شهرستان کردستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۰    
ایسنا/همدان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در سال جاری 688 زن باردار و 670 کودک زیر 5 سال به علت سوءتغذیه و عدم توانایی در تامین نیازهای تغذیه ای از طریق مراکز بهداشتی به کمیته امداد و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) معرفی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: براساس آمار اعلام شده وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل و گرمی در وضعیت زرد قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در حال حاضر بیش از 7 درصد جمعیت دارای اختلالات شنوایی متوسط تا عمیق هستند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۸    
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: همه دانش آموزان دچار علائم مسمومیت در کرمانشاه، با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰    
نشست خبری معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اصحاب رسانه امروز (نهم اسفند ماه برگزار شد. دکتر ابراهیم شکیبا در این نشست با اشاره به حضور 943 واحد بهداشتی درمانی در 14 شهرستان گفت: چهار هزارو 587 نفر در این زمینه فعالیت می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس جدیدترین رنگ بندی کرونایی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت ، شهرستان دهگلان از رنگ آبی به رنگ زرد تغییر پیدا کرده است.