شنبه ۰۲ بهمنساعت ۲۱:۵۰Jan 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق آزاد»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون معادن و امور فرآوری مواد وزارت صنعت، مجدد در نامه ای خطاب به روسای سازمان صنعت ، معدن و تجارت 31 استان و جنوب کرمان، سازمان مناطق آزاد تجاری و صنعتی قشم ...
برترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: ارگان رسانه ای سعید محمد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور برای حمایت از او انیمیشن ویژه کودک و نوجوانان تولید و منتشر کرده که در بین کاربران شبکه های اجتماعی بازتاب داشته است.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۳۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون معادن و امور فرآوری مواد وزارت صنعت، مجدد در نامه ای خطاب به روسای سازمان صنعت ، معدن و تجارت 31 استان و جنوب کرمان، سازمان مناطق آزاد تجاری و صنعتی قشم ...
راه امروز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
برخی مناطق آزاد با وجود مصوبه هیات وزیران درباره ممنوعیت تردد خودروهایی با حجم بیش از 2500 سی سی اقدام به نقض این مصوبه کردند. این نگرانی وجود دارد که این رویه غیرقانونی به سایر مناطق آزاد تسری پیدا کرده و از این پس ...
ایران خبر   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی دیدار و گفت وگو کرد.
روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت رئیس انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی را به مردم شریف استان گیلان و خانواده محترم ایشان تسلیت گفت.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اهمیت ویژه حکمرانی یکپارچه در مناطق آزاد اظهار داشت: این مناطق از ظرفیت گسترده ای برای خنثی سازی جنگ اقتصادی برخوردار است که باید برنامه ریزی ویژه ای برای استفاده از این ظرفیت در دستور کار قرار گیرد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سی ام دی ماه برای نخستین بار همایش و نمایشگاه لجستیک ملی با حضور مقامات کشوری و متخصصان حوزه حمل و نقل توسط سازمان منطقه آزاد چابهار و اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد چابهار برگزار گردید . ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور پنج شنبه 30 دی ماه با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان درنمایشگاه لجستیک چابهار گفت: این شرکت با توجه به ظرفیت هایی که دارد می تواند در راستای توسعه ریلی چابهار نقش مهمی را داشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
آرمین خوشوقتی با اشاره به نظر فقهای شورای نگهبان گفت: کارفرما در مناطق آزاد نمی تواند کارگران را ضمن قرارداد اخراج کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی گفت: شورای پژوهشی مناطق آزاد تجاری - صنعتی، طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی بجنورد را تایید و تصویب کرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۵۳    
مناطق آزاد به عنوان ویترین و شاهراه اقتصادی یک کشور، نقش بسزایی در رشد و توسعه ورزش و تعمیم آن به سرزمین اصلی خواهند داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۰    
چابهار - ایرنا - نمایشگاه سه روزه لجستیک چابهار با حضور "سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور امروز (پنجشنبه) در منطقه آزاد چابهار آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اهمیت و جایگاه ویژه چابهار در دسترسی به آبهای آزاد و ایران به عنوان نقشه تقسیم جهان، مورد تاکید مسئولان مناطق آزاد قرار دارد ولی در این بین عدم هماهنگی لازم و ایفای نقش دستگاه های مربوطه در حوزه لجستیک و خلاء موجود در آن و همچنین عدم استفاده از ظرفیت های مالی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - نمایشگاه لجستیک چابهار با حضور "سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد چابهار آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۷    
همایش لجستیک چابهار با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد چابهار برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با تاکید بر اینکه باید زنجیره لجستیک کشور را تکمیل کنیم گفت: اگر بتوانیم خلاءهای زنجیره لجستیک کشور را برطرف کنیم آن موقع می توانیم کریدورهای حمل و نقل را احیا کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: اگر بتوانیم خلاهای زنجیره لجستیک کشور را جبران کنیم در احیا کریدورهای بین المللی موثرتر خواهیم بود و زمان سِیر کالا به حداقل می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۷    
چابهار - ایرنا - "سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور روز پنجشنبه در همایش لجستیک چابهار گفت: باید با استفاده از ظرفیت های کشور در حوزه کریدورها، زمان سِیر کالا را به حداقل برسانیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بحث و تبادل نظر پیرامون راهکارهای اجرایی کردن پیوست فرهنگی مناطق آزاد با حضور محترم شورای عالی مناطق تجاری- صنعتی ویژه اقتصادی در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - "سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با استقبال عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار برای شرکت در همایش ملی لجستیک ترکیبی وارد چابهار شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۴    
براساس ماده 13 از قانون اداره مناطق آزاد، اشخاص حقیقی و حقوقی که در منطقه به انواع فعالیت های اقتصادی اشتغال دارند، نسبت به هر نوع فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد از تاریخ مجوز به مدت 20 سال، از پرداخت مالیات بر درآمد و دارایی موضوع قانون مالیات های مستقیم معاف هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مناطق آزاد صنعتی تجاری و مناطق ویژه اقتصادی در مجلس شورای اسلامی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام کیش از سوی سرمایه گذاران تاکید کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۴:۴۰    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: طبق قانون باید بنادر، شهرهای جدید و دستگاه های خدمت رسان در مناطق آزاد تحویل ما بشوند، ولی دستگاه ها اختیارات را واگذار نمی کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
با تأسی از فرمایش های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای اجتناب از خام فروشی ذخایر ملّی از جمله نفت در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، پالایشگاه نفت خام فوق سنگین پاسارگاد قشم روز جمعه مورخ 24 دی ماه 1400 باحضور آیت اللّه رئیسی، رئیس جمهور، مدیران هولدینگ گسترش انرژی پاسارگاد ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۶    
پیرو تاکیدات صریح رئیس جمهور در سفر استانی ایشان به استان هرمزگان، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه در بخشنامه ای کلیه وظایف، اختیارات و مسئولیت های دستگاه های اجرایی دولتی مستقر در مناطق آزاد را بر عهده مدیرعامل سازمان های مناطق آزاد اعلام کرد. ...
به همت مشاور امور بانوان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، نخستین نشست تخصصی زنان فعال کشور در محل این دبیرخانه برگزار شد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر لزوم هم افزایی مجموعه های متولی فرهنگ در این مناطق و پرهیز از موازی کاری ها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
صفایی از برگزاری نشست کارگروه ماده هشت آئین نامه استفاده از زمین در مناطق آزاد خبر داد.
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی تاکید کرد؛ اشرافیت گرایی در مدیریت این مناطق جایی ندارد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با تاسی از فرمایش های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای اجتناب از خام فروشی ذخایر ملّی از جمله نفت در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، پالایشگاه نفت خام فوق سنگین پاسارگاد قشم روز جمعه مورخ 24 دی ماه 1400 با حضور آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری، مدیران هولدینگ گسترش انرژی پاسارگاد ...
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رحمان سادات نجفی رئیس هیئت مدیره شورای هماهنگی فعالین اقتصادی مناطق آزاد و عضو هیئت مدیره و مدیر عامل جامعه بازاریان کیش در پاسخ به این پرسش مطرح شده توسط مدیران پایگاه های خبری “کافه رسانه” که چرا مناطق آزاد کشور چندان که باید در همه ی زمینه ها نسبت به مناطق آزادی نظیر “جبل علی” موفق نشدند معتقد ...
دنیای سفر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه #اقتصادی گفت: هم اکنون سه فروند کشتی #گردشگری برای جزیره #قشم خریداری شده تا در بین مناطق آزاد داخلی و کشورهای حوزه خلیج فارس تردد کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در 9 ماه امسال با همت محیط بانان در مناطق چهارگانه و مناطق آزاد (خارج از مناطق چهارگانه محیط زیستی) در این استان 145 متخلف شکار و صید دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
جلسه ستاد هماهنگی روابط اقتصادی خارجی با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و معاون یپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه برگزار شد.
روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، انتشار یک خبر در فضای مجازی را تکذیب کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: هیئتی از ازبکستان به ایران می آید و به چابهار به عنوان یکی از مکان هایی که برای ایجاد انبار و دپوی کالا و نیز صادرات و واردات استفاده می شود، خواهند رفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، مهدی صفری با اشاره به برگزاری جلسه امروز ستاد هماهنگی روابط اقتصادی خارجی با موضوع مناطق آزاد گفت: امروز به بررسی سرمایه گذاری در مناطق آزاد و بررسی مشکلات و اینکه چگونه می توان به رفع چالش ها کمک کرد نشستی را با آقای سعید محمد رئیس مناطق آزاد کشور برگزار ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفته امارات با سوخت قاچاق ایران 20 میلیارد دلار درآمد دارد. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
انزلی - ایرنا - جمعی از کارآفرینان در جریان دیدار با2 نماینده گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود مشکلاتی نظیر عدم پیاده سازی درست قوانین توسط مناطق آزاد و وجود چالش کارآفرینان مناطق آزاد با قانونگذاران و مجریان قانون، خواستار حل این مسایل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه گفت: اصلاح و همسان سازی قوانین و مقررات، بخشنامه ها و رویه ها در حوزه های مختلف مانند گمرک، استاندارد، قرنطینه و بهداشت از مواردی است که در توسعه روابط تجاری باید مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان منطقه آزاد بندر انزلی همانند سایر مناطق آزاد برای انجام امور و فعالیت های تجاری در نظر گرفته شده که طبق قوانین مناطق آزاد مشمول برخی از قوانین خاص گمرکی و مالیاتی نیستند ولی این روزها کارآفرینان و سرمایه گذاران این منطقه با چالش هایی روبه رو هستند که عزم جدی مسئولان را برای رفع این ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - 230 کودک و نوجوان ساکن در مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور در پویش "حاج قاسم فردا" به مناسبت دومین سالگرد شهادت این شهید شرکت کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفته امارات با سوخت قاچاق ایران 20 میلیارد دلار درآمد دارد. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرگزاری خبر آنلاین شد. 6060
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تعدد بخشنامه ها و دستورالعمل ها و وجود برخی تناقض ها در قوانین موجب سردرگمی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در مناطق آزاد شده است.
سلام نو / اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
3367 مدرسه هیئت امنایی داریم که 2534 مدرسه (75 درصد) سطح یک، 652 مدرسه سطح دو و 181 مدرسه سطح سه هستند. مدارس سطح دو و سه فرصت دارند در سال های آتی خودشان را به سطح بالاتر برسانند.
2250 خودرو وارداتی که سال هاست در گمرک دپو شده است، بین رایزنی های مناطق آزاد برای واگذاری به آنها و صاحبان کالا مانده و تکلیف مشخصی ندارد ولی رایزنی برای واگذاری ها همچنان ادامه دارد و مناطق آزاد به طور جدی روی آن حساب کرده است.