پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۹:۱۱Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنج»

آفتاب نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
برگ انگور که در غذا های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، به صورت تازه از درخت انگور چیده و با مخلوطی از گوشت، برنج و انواع ادویه ها پر می شود. ترکیب حاصل در نهایت آب پز یا بخار پز شده و بدین ترتیب برگ انگور پر شده به عنوان غذای اصلی یا پیش غذا در نقاط مختلف سرو می شود.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش    
در این خبر قیمت انواع برنج موجود در بازار را بررسی کرده ایم.
نبض بازار   ۴ ساعت پیش    
جدیدترین قیمت برنج ایرانی امروز 11 خرداد 1402 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت با بیان اینکه اختلاف قیمت برنج بین کشاورز و مصرف کننده بسیار زیاد است که کشاورزان را هرساله متضرر می کند، گفت: در خرید و فروش برنج باید منافع تولید کننده و مصرف کننده دنبال شده و تنها راه برای انجام این مهم برندسازی محصول برنج است.
در این خبر قیمت انواع برنج موجود در بازار را بررسی کرده ایم.
معاون وزیر کار گفت: 11 قلم مشمول طرح کالابرگ شامل شیر کم چرب بطری، پنیر UF، تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، گوشت مرغ، گوشت منجمد گوساله، حبوبات، قند و شکر و ماست پرچرب می شود.
شهر بورس   ۴ ساعت پیش    
امروز (پنجشنبه 11 خرداد) قیمت برنج ایرانی در بازار مشخص شد که براین اساس، قیمت برنج هاشمی 955 هزار تومان است.
دیار میرزا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان در دیدار با معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت، به تامین منافع کشاورز در قیمت گذاری برنج، تولید ارقام مقاوم در برابر کم آبی توسط موسسه تحقیقات برنج، شناسایی میزان نیاز کشور به واردات برنج و عدم واردات برنج در فصل برداشت تاکید کرد. ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس جهاد کشاورزی گیلان، از انجام نشاء برنج در 94 درصد اراضی شالیزاری خبر داد و گفت: در 70 هزار هکتار نیز وجین انجام شده است.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مصرف زیاد برنج سفید موجب افزایش چربی شکم، ریسک دیابت نوع دوم و سندرم متابولیک می شود، اما سؤال این است که چقدر برنج بخوریم؟
خارگ نیوز   ۸ ساعت پیش    
فرماندار بابل گفت: با توجه به وسعت زیر کشت و حجم بالای برنج انبار شده، مراکز خرید در این شهرستان به سه مرکز افزایش یافت.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
این وضعیت موجب شده اقتصاد شمال ایران در حال تغییر باشد. از یک طرف بسیاری زمین های خود را رها کرده اند و سراغ کار اداری را گرفته اند و از طرفی بسیاری از زمین های فاقد سند، خرد شده اند تا به محل اسکان مسافران و سرمایه گذاران تبدیل شوند؛ روندی که تیشه به ریشه اقتصاد شمال ایران زده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اینجا آدم ها دوست دارند مثل دانه های برنج زیر باران حرم نم بکشند، ری کنند و قد بکشد دلشان. مثل دانه های گندم خیس بخورند زیر برف و باران حرم جوانه بزنند، شیرین شود وجودشان و سمنو شوند. اینجا زائران میل دارند انار باشند؛ صد دانه یاقوت حرف دل و غم قلبشان را امانت بسپارند دست آقا و با خیال راحت برگردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن برنج مازندران گفت: نبود نرخ خرید تضمینی، واردات ارزان برنج های خارجی که دولت هزینه آن را می دهد و واردات بیش از حد نیاز دست و پای تولید را بسته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت جهاد کشاورزی، میثم جاهدی در این خصوص اعلام کرد: با توجه به ساختار جدید و نظر شورای بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی بر شفافیت و تسهیل امور بازرگانان، تجار و فعالان امنیت غذایی مردم؛ مهمترین حلقه اولیه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹    
شالیکاران گیلانی تاکنون در 220 هزار هکتار معادل 93 درصد از شالیزار های این استان برنج کاشته اند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع برنج ایرانی و خارجی + جدول قیمت کامل (10 خرداد 1402)
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات نشاء برنج به شیوه سنتی و با نیروی انسانی
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱    
در این خبر قیمت انواع برنج موجود در بازار را بررسی کرده ایم.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ دولت با هدف حمایت از معیشت خانوارها و حفظ سلامت غذایی افراد طرح کالابرگ الکترونیکی را به اجرا درآورده و اجرای موفق این طرح به کاهش تورم و تقویت معیشت خانوار کمک بسیاری خواهد کرد. ...
اداره کل پزشک قانونی استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۷    
در سال گذشتته 17 نفر به دلیل مسمومیت با قرص برنج در استان جان خود را از دست دادند؛ این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات 25 نفر بود، کاهش داشته است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
امروز صحبت از 50 تا 60 درصدی دپو برنج داخلی در انبارها است؛ قیمت تمام شده بالا و کاهش سطح درآمد جامعه سبب شده تا برخی محصولات بدون بازار تقاضا از بین بروند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۴    
کار نشاء برنج در همه شالیزار های املش به پایان رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۵    
ساری- عنایتی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به ورود شرکت های زنجیره ای برای خرید برنج دپوشده در استان، گفت: محدودیتی برای خرید ارقام در استان وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۱    
رئیس اتاق اصناف اسدآباد از کشف هزار و 200 کیلو برنج تقلبی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فروشگاه های زنجیره ای کشور تاکنون 28 هزار تن برنج فروش نرفته از فصل کشت پارسال را از کشاورزان مازندرانی خریداری کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از اجرای طرح خشکه کاری برنج در 46 هکتار از شالیزارهای استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۲    
برنج دولتی باقیمت مصوب و باهدف تنظیم بازار در بهبهان توزیع می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، از سیستمی شدن ثبت سفارش کالای استراتژیک برنج خبر داد و گفت: این اقدام مهم در فاز اول برای شناسایی مشکلات واردات برنج و حذف گلوگاه فساد در کشور اجرایی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران گفت: از نیمه دوم اردیبهشت ماه حسب دستور استاندار مازندران بیش از 28 هزار تن برنج از کشاورزان مازندرانی خریداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فروشگاه های زنجیره ای کشور روزانه 2000 تن برنج های دپو شده در انبار های مازندران را خریداری می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خرداد، ماه زرد شدن مزارع گندم و کلزا در مازندران است و هرچه رخ آن طلایی تر، صورت گندمکار و کلزاکار سرخ تر می شود و نگران تکرار تراژدی برنج و شالیزار در گندمزارها هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم یازدهمین سالروز تأسیس انجمن واردکنندگان برنج این هفته برگزار شد. با توجه به شرایط نامطلوب تولید برنج، در این مراسم واردکنندگان متعهد به تأمین امنیت غذایی کشور شدند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت برنج ایرانی و خارجی امروز 9 خرداد 1402 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان و تأمین کنندگان برنج ایران با چراغ سبز استاندار مازندارن به خرید برنج های دپو شده داخلی ورود کرده است. این انجمن قیمت خرید هر کیلوگرم برنج داخلی را در ارقام مختلف از 60 تا 65 هزار تومان اعلام کرده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: برنج های باقی مانده روی دست کشاورزان شمالی با توجه به آغاز فصل گرما و رطوبت بالا دچار آسیب و آفت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن تامین برنج ایران به منظور خرید برنج کشاورزان استان طی توافقی که با استانداری مازندران داشته، خرید برنج از کشاورزان را آغاز کرد که این امر باعث خروج این محصول کشاورزی از رکود در عرضه و تقاضا شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت 10 روز خبر اعلام رسوب بیش از 40 درصد برنج تولیدی سال گذشته، معاون اول رییس جمهور امروز با قید فوریت دستور داد تا وزارتخانه های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم ، تحقیقات و فناوری اقدام به خرید برنج باقی مانده در انبارهای کشاورزان کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تعداد مراکز خرید برنج های انبارشده در شهرستان بابل از یک به سه مرکز افزایش یافته است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مراسم یازدهمین سالروز تاسیس انجمن واردکنندگان برنج روز یک شنبه با حضور برخی از نمایندگان مجلس، مسئولین وزارت جهاد کشاورزی، اتاق بازرگانی، بانک مرکزی، گمرک جمهوری اسلامی و مدیرعامل بانک شهر، مسئولین و اعضای انجمن همچنین نمایندگان رسانه های گروهی برگزار شد. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مطالعه مرکز پژوهش های مجلس می گوید که طی دهه 1390، دریافت کالری روزانه حدود 20درصد کم شده، مستاجران حتی کمتر از کالری موردنیاز دریافت می کنند. سرانه گوشت قرمز حدود 35درصد، گوشت مرغ 10درصد کمتر شده، شیر تقریبا نصف شده، تخم مرغ 5درصد بیشتر شده، برنج 30درصد کاهش داشته است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در این خبر قیمت انواع برنج موجود در بازار را بررسی کرده ایم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، رضا حاجی پور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده طی 10 ماهی که از زمان برداشت برنج می گذرد از طریق رئیس جمهور و معاون اول پیگیری هایی داشته ایم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری مشکلات شالیکاران درباره بازار پرتلاطم برنج و اجرای ناقص طرح هادی روستایی را در بسته بدون تعارف ببینید.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش شمال نیوز به نقل از ایلنا، جبار کوچکی نژاد درباره شنیدن زمزمه هایی درباره حذف ارز 28 هزار و 500 تومانی کالاهای اساسی اظهار داشت: اگر دولت نسبت به حذف ارز 28 هزار و 500 تومان اقدام کند به طور قطع قیمت کالاهای اساسی افزایش پیدا می کند ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۷۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- تجارت خارجی کشور در دو ماهه امسال به 25 میلیون و 732 هزارتن به ارزش 15 میلیارد و 454 میلیون دلار رسید .
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میان دورود در مجلس، گفت: کشاورزان حتی رضایت دارند محصول خود را با قیمتی حدود 50 هزار تومان به دولت تحویل دهند این درحالی است که هر کیلوگرم برنج با قیمت 70 هزار تومان وارد کشور می شود، متوجه این سیاست دولت نمی شوم.
دبیر انجمن تامین کنندگان و واردکنندگان برنج کشور از توافق این انجمن با کشاورزان استان مازندران برای عرضه برنج هایی که از کشت سال گذشته در انبارهای شمال کشور باقی مانده است، خبر داد.
فودنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره انجمن برنج با بیان اینکه انحصار واردات توسط شرکت های بزرگ باید لغو شود، گفت: ممنوعیت فصلی که برای واردات برنج در نظر گرفته می شود به ضرر مصرف کننده است زیرا زمانی که قیمت بازار جهانی پایین است امکان واردات وجود ندارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یک دست مصنوعی از جنس فولاد و برنج که تخمین زده می شود قدمت آن به بین سال های 1840 تا 1940 باز می گردد. این دست مصنوعی در اروپا کشف شده است. مفصل آرنج این دست مصنوعی با آزاد کردن یک فنر قابلیت حرکت دارد.