چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۱:۱۶Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آتش نشانان»

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش نشانان در اسفندماه ضمن اطفای 334 مورد حادثه حریق، جام 295 نفر را نجات دادند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، گفت: اولین حادثه آتش سوزی سال 1402 یک دقیقه بعد از تحویل سال نو رخ داد که طی آن یک اصله درخت خشک دچار حریق شده بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان از استقرار 150 نیروی آتش نشان در کمپ گردشگری باغ فدک به منظور تأمین ایمنی این محدوده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایلام از امدادرسانی آتش نشانان ایلامی به 2 هزار و 232 مورد حادثه در شهر ایلام در سال گذشته خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تاکید بر نیاز به بروز شدن تجهیزات آتش نشانی داریم، گفت: باید به سمت شرکت های دانش بنیان برویم تا تجهیزات فنی و ردیاب را به تجهیزات انفرادی آتش نشانان اضافه کنیم.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیر عامل آتش نشانی مشهد از استقرار قریب به 100 نفر از پرسنل این سازمان در لحظه تحویل سال 1402 در ورودی ها و خیابان های منتهی به حرم رضوی خبر داد و افزود: تعدادی از آتش نشانان نیز در حرم امام رضا (ع) مستقر می شوند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: نیروهای امدادی حریق در پاساژ افتخار را اطفا کردند، اما پس از حریق دو دود (دودشدید) ایجاد شده بود که عوامل آتش نشانی خروج دود را انجام دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش آتش نشانان حریق مغازه ای در بازار افتخار اصفهان مهار شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۰    
گروه فیلم: آتش نشانان در شهر اورگرین ایالت کلرادو، یک گوزن را که در یک دریاچه یخ زده سقوط کرده بود، نجات دادند. فیلم نشان می دهد که یک تیم پنج نفره حیوان را از آب یخ زده بیرون می کشند. سازمان آتش نشانی گفت که گوزن صدمه ای ندید و توانست دوباره به گله خود بپیوندد. ....
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران: عملیات اطفای حریق در ساختمان خیابان بهار تهران همچنان ادامه دارد و آتش نشانان به طبقه منفی سه که حریق از آن نقطه شروع شده رفته اند و در حال انجام ماموریتند. این حادثه تا کنون مورد مصدوم و فوتی نداشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام اولین خودرو آتش نشانی مجهز به نردبان هیدرولیکی بلندمرتبه با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد تومان با عنوان فرشته نجات در اختیار آتش نشانان ایلام قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۴    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آماده باش نیروهای عملیاتی این سازمان در ایام نوروز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی دزفول گفت: حریق زیرزمین مسکونی توسط آتش نشانان ایستگاه شماره 1 دزفول کنترل و مهار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۶    
رئیس آتش نشانی دزفول از مهار آتش سوزی شرکت کشت و صنعت دزدشت (تکین) توسط آتش نشانان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دختر جوان که قصد خودکشی از پشت بام یکی از برج های تجاری مشهد در منطقه سیدی مشهد را داشت با تلاش نیروهای آتش نشانی و صحبت های روانشناسان ، از اقدام خود منصرف و نجات پیدا کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول آتش نشانی فریمان از تلاش برای مهار سنگین آتش در حاشیه جاده اصلی فریمان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دود زرد مشکوکی بالای یک کارخانه شیمیایی در شهر نیو آلبانی (ایالت ایندیانا) مشاهده شد. نزدیک ترین جاده ها به کارخانه Blue Grass Chemical Specialties بلافاصله مسدود شد. آتش نشانان در محل حاضر شدند؛ اگرچه شعله های آتش در محل وجود نداشت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا :آتش سوزی در فروشگاه بزرگ پلاسکو فروشی در رشت آتش نشانان را به محل کشاند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رکنا :عملیات نجات آتش نشانان در پی گیر کردن چهار سرنشین خودروی سواری و در این حادثه یک سرنشین در دم جان باخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آتش نشانی کرمان با اشاره به آماده باش آتش نشانان برای شب چهارشنبه آخر سال از 53 عملیات اطفای حریق طی این شب در سطح شهر کرمان خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۲۹    
شهردار اردبیل همزمان با چهارشنبه سوری با حضور در ایستگاه های سازمان آتش نشانی، به نیروهای آتش نشانی خداقوت گفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی: ماموران آتش نشانی در محل حادثه با یک پاساژ 2 طبقه مواجه شدند که 11 باب مغازه در طبقه همکف آن دچار آتش سوزی شده بود. ماموران در یک عملیات نفسگیر حریق را مهار کردند که 2 نفر از آتش نشانان در این حادثه دچار مصدومیت شدند و این حادثه تلفات جانی نداشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۰    
تیم آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در دوره غواصی در شهر بندر عباس شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در شب چهارشنبه آخر سال آتش نشانان تربت حیدریه 47 ماموریت اطفای حریق در سطح شهر انجام دادند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۲    
حوادث رکنا: جلال ملکی می گوید: خوشبختانه مردم شب گذشته اصولی جشن گرفتند و کسی دنبال مزاحمت و سر و صدا نبود و مردم برای شاد بودن به خیابان ها آمده بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: در چهارشنبه آخر سال، مأموران آتش نشانی شهرکرد 35 مأموریت امدادی انجام دادند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۵    
بیشتر شبیه یک کنجکاوی بود و می خواستم بدانم که در شب چهارشنبه سوری واقعا در کف میدان چه اتفاق هایی می افتد. برای رسیدن به یک روایت واقعی، با هماهنگی قبلی از عصر دیروز با آتش نشانان همراه شدم تا یک چهارشنبه سوری متفاوت را تجربه کنم ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گفت: در شب چهارشنبه آخر سال، آتش نشانی کرمانشاه 11 مورد عملیات امدادرسانی انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد از انجام 35 ماموریت امدادی توسط آتش نشانان در چهارشنبه آخر سال خبر داد.
آناج   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی با اشاره به آماده باش عملیاتی آتش نشانی در سطح شهر تبریز، گفت: 18 عملیات اطفای حریق در چهارشنبه آخر سال توسط نیروهای آتش نشانی انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آتش نشانان بیرجند در شب چهارشنبه آخر سال 26 عملیات را پوشش دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: در شب چهارشنبه آخر سال، آتش نشانی زنجان 57 عملیات انجام داد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، جزئیات 5 انفجار و حریق رخ داده در پایتخت در شب چهارشنبه آخرسال را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: تاکنون چهار مورد آتش سوزی بر اثر انفجار مواد محترقه با دخالت آتش نشانان ارومیه مهار و خاموش شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان دقایقی بعد شعله های آتش را به طور کامل مهار و اطفا کردند، گفت: دو مرد نیز در محل حضور داشتند که موفق به نجات جان خود شده و از ساختمان خارج شدند.
گیلانستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شهرام مؤمنی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آتش نشانان مستقر در پیاده راه فرهنگی در ساعت 19:45 امشب از پرتاب نارنجک دستی و پرتاب سنگ بر روی صورت عابر پیاده خبر دادند. وی افزود: در این حادثه سنگ پرتاب شده ناشی از انفجار بمبک به صورت و گونه خانم جوانی برخورد و وی را مصدوم کرد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مشاهده عینی آتش نشانان مستقر در پیاده راه فرهنگی رشت؛ حکایت از پرتاب نارنجک دستی (بمبک) و پرتاب سنگ بر روی صورت عابر پیاده را داشت. در این حادثه سنگ پرتاب شده ناشی از انفجار بمبک بر صورت و گونه بانوی جوان نشست و موجبات آسیب دیدگی وی را فراهم داشت که سریعا نسبت به انجام خدمات پیش بیمارستانی و اعزام ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۴۶    
پیشوا- رئیس آتش نشانی شهرداری پیشوا گفت: هیچ گونه گزارشی مبنی بر ایراد خسارت به اماکن مختلف و یا مصدومیت افراد در اثر استفاده از مواد محترقه به آتش نشانی شهرداری پیشوا ارسال نشده است.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس؛ آرش قنبری بیان کرد : با توجه به فرا رسیدن چهارشنبه سوری بمنظور پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی تمامی نیروهای آتشنشانی و خدمات شهری در آماده باش ویژه قرار دارند و آماده مقابله با هر نوع حادثه احتمالی هستند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از 130 ماموریت آتش نشانان تهران در مورد حوادث چهارشنبه سوری در روز جاری و از ساعت 17 تاکنون خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا_سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حریق در یک مغازه به دلیل آتش بازی خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومیت نداشته است. به گزارش شفقنا، جلال ملکی ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۸    
مهدی سمیعی شامگاه سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این حوادث شامل آتش سوزی در 2 واحد مسکونی و هفت مورد آتش سوزی در درختان است که توسط آتش نشانان مهار شد. وی افزود: در این حوادث نیز خساراتی به بار آمد اما تاکنون هیچ گونه حادثه منجر به مرگ و مصدومیت افراد در کرج گزارش نشده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران از انجام 25 عملیات اطفا حریق سطل مکانیزه و فضای سبز تا ساعت 19چهارشنبه سوری خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
54 ایستگاه آتش نشانی و استقرار آتش نشانان در 37 نقطه مشهد همزمان با شب چهارشنبه سوری در آماده باش قرار گرفتند.
صبح فومن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست واحد آتش نشانی فومن خبر داد: آمادگی کامل آتش نشانان برای جلوگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال امین خوش برش در گفت وگویی اظهار کرد: سازمان آتش نشانی فومن با 25 نیروی انسانی، سه خودروی اطفای حریق، یک خودروی امداد و نجات و یک تانکر آب رسان با استقرار در یک ایستگاه ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
محل حادثه یک انبار حدودا 10 متری در پشت بام یک ساختمان مسکونی بود که دچار حریق شده بود. در همین راستا نیز آتش نشانان بلافاصله عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و دقایقی بعد ضمن جلوگیری از گسترش آتش اقدام به مهار کامل آن کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج از آماده باش آتش نشانان این شهر در چهارشنبه آخر سال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۹    
سرپرست واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر مرزی آستارا از استقرار نیروهای این واحد در سه نقطه شهر به منظور مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از آماده باش کامل 250 آتش نشانان با 80 دستگاه خودروی اطفای حریق برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مشهد مدیر منطقه سوم عملیات آتش نشانی مشهد گفت: چهار جوان در حین ساخت مواد آتش زا در بولوار طبرسی شمالی دچار سوختگی شدند. تیتربرتر، حسن عظیمیان اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 مبنی بر شنیدن صدای انفجار از داخل یک ساختمان ...