پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۰:۲۹Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاسیسات هسته ای»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سالنامه شرق به نقل از یک کارشناس نوشت: یکی از خطرهای دیگر احتمال حمله اسرائیل به تاسیسات هسته ای ایران است به ویژه با روی کار آمدن نتانیاهو که فردی فاشیست با دیدگاه های تند است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد صدر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید با به قدرت رسیدن بنیامین نتانیاهو، خطر حمله اسرائیل به تاسیسات هسته ای ایران افزایش یافته است. معاون پیشین وزات امور خارجه دولت تصلاحات در گفتگو با روزنامه شرق با بیان این مطلب به تلاش های اسرائیل و رایزنی ها و لابی ها این کشور اشاره کرده و می افزاید ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معنای توافق برای احیای روابط دیپلماتیک تهران و ریاض، آینده نامشخصی را برای تلاش های واشنگتن جهت متقاعد اعراب برای برقراری رابطه دیپلماتیک با اسرائیل رقم زده است. بنیامین نتانیاهو به درستی گفته که محاسبات و ضعف های آمریکا و اسرائیل، ریاض را واداشته تا به کانال های دیگری روی بیاورد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی یکشنبه شب گفت که حکومت وی با سه جنگ روبه روست، در عین حال با تکرار ادعای خود علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، ادعا کرد: هرگز به تهران اجازه دستیابی به تسلیحات هسته ای را نخواهیم داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد صدر گفت: موضع گیری های زیادی درباره برجام شده است. اما به شخصه دیدگاه هایی را که پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان راجه به برجام بیان و از توقف اجرای آن اظهار نگرانی کرد، بسیار مهم تلقی می کنم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اولیانوف نماینده روسیه در مذاکرات وین گفت: سفر گروسی به تهران در پایان هفته گذشته کاملا سازنده بود. مدیرکل آژانس اتمی با رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار و گفتگو کرد. فعالیت های راستی آزمایی و نظارتی بیشتر در تاسیسات هسته ای ایران مشخص شده است که هنوز نهایی نشده است .
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلوت انگل نماینده کنگره آمریکا می گوید: اسرائیل قصد دارد از خاک جمهوری باکو برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران استفاده کند و باکو با این امر موافقت کرده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
اولیانوف نماینده روسیه در مذاکرات وین گفت: سفر گروسی به تهران در پایان هفته گذشته کاملا سازنده بود. مدیرکل آژانس اتمی با رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار و گفتگو کرد. فعالیت های راستی آزمایی و نظارتی بیشتر در تاسیسات هسته ای ایران مشخص شده است که هنوز نهایی نشده است .
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
گروسی، مدیرکل آژانس اتمی همچنین اظهار داشت: اکنون مشتاقانه منتظر بحث های فنی بعدی و اجرای سریع و کامل تضمین های ایران و بیانیه مشترک من و اسلامی، معاون رئیس جمهور ایران هستم ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل آژانس بین الملل انرژی اتمی گفت: ما هر گونه حمله به نیروگاه ها و تاسیسات هسته ای را محکوم می کنیم. من طی چند سال اخیر همیشه درهای دیپلماسی را باز نگه داشته ام.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زمینه های تردید صهیونیست ها در توانایی نتانیاهو برای ضربه زدن به تاسیسات هسته ای ایران، موضوع العین الاسرائیلیه شبکه العالم است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پروژه های آمریکایی و رژیم اسرائیل در منطقه و اذعان کارشناسان صهیونیستی در قدرت بلامنازع ایران و ناتوانی نتانیاهو در مقابله با آن ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره حمله نظامی به تاسیسات هسته ای و واکنش نتانیاهو در این خصوص و قطعنامه 533 بیان کرد: بهتر بود این سؤال را از مسؤولان سازمان انرژی اتمی بپرسید و آنها پاسخ دقیق و فنی ارائه می دادند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۵    
گروسی در سفر اخیر خود به ایران، با اشاره به حملات دوره اخیر علیه نیروگاه اتمی اوکراین در جریان یورش روسیه، گفت: هرگونه اقدام نظامی علیه نیروگاه های اتمی کاملا محکوم و غیرقانونی و خارج از موازین بین المللی است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد آژانس بین المللی انرژی اتمی باید به تهدید ها علیه تاسیسات هسته ای ایران پاسخ دهد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی اسرائیل نگران تحویل موشک های اس 400 روسی به ایران است.سازمان های اطلاعاتی و امنیتی اسرایٔیل بر این باورند که اگر تهران سامانه اس – 400 را به دست آورد، حمله نظامی به تاسیسات هسته ای جمهوری اسلامی دشوار می شود. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: توقعات بسیار بالا است و این توقعات در سطح جهان در خصوص کار مشترک ما وجود دارد. باید شفاف سازی کنیم و تضمین های ایران را دریافت کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در جلسه ای با اعضای کابینه این رژیم در واکنش به اظهارات رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تهران در پاسخ به سوالی درباره تهدیدهای مکرر رژیم اسرائیل و آمریکا علیه تاسیسات هسته ای ایران و سکوت متقابل آژانس در این باره گفت ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یک روز پس از سخنان مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست خبری تهران، مبنی بر این که حمله نظامی به تاسیسات هسته ای کشورها غیرقانونی است، نخست وزیر اسرائیل این سخنان را نابجا دانست. وی افزود: معلوم است که ما حق داریم از خود دفاع کنیم، معلوم است که ما این کار را می کنیم .
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ادعای نتانیاهو: " روش برخورد دیپلماتیک با ایران در آستانه مرگ است. نابودی تاسیسات هسته ای ایران مجاز است تا از اسلحه ای که قرار است ما را بکشد خلاص شویم."
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۵۷ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: 1- رافائل گروسی مدیرکل کنونی آژانس بین المللی انرژی اتمی (جانشین آمانو از سال 2019 ) به رابطه تنگاتنگ با اسرائیل شهرت دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اسرائیل اظهارات مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره حمله احتمالی به ایران را مهمل خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اظهارات مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که هر گونه حمله نظامی به تاسیسات هسته ای را غیرقانونی خواند، واکنش نشان داد.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اظهارات روز گذشته مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در تهران، واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اظهارات مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه تاسیسات هسته ای ایران انتقاد کرده و آن را ناشایست تلقی کرد.
سلام نو / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در واکنش به اظهارات گروسی در تهران گفت: گروسی فرد شایسته ای است که اظهارات ناشایستی در تهران بیان کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد جمهوری اسلامی پس از چند سال مقابله با اقدامات راستی آزمایی آژانس این بار عقب نشینی کرده و وعده داده است که امکان دسترسی این نهاد ناظر سازمان ملل متحد را به تاسیسات هسته ای خود بیشتر کند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در مورد نصب دوربین های جدید در تاسیسات هسته ای نیز تاکید کرد که در مورد نصب دوربین ها صحبت یا توافقی صورت نگرفته است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، ایران از رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برای بازدید از تاسیسات هسته ای و رایزنی پرونده هسته ای اش دعوت کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۴۲   + ۸۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در مورد نصب دوربین های جدید در تاسیسات هسته ای تاکید کرد که در مورد نصب دوربین ها صحبت یا توافقی صورت نگرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروسی گفت: بازرسی های آژانس برپایه توافقات قانونی است و ایران عضوی از NPT است، در نتیجه افکار عمومی ایران باید بدانند که توقعاتی که از ایران داریم بر پایه همین توافقات است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رافائل گروسی گفت: من کشورهایی را بازرسی می کنم که عضو پیمان خاصی هستند، کشورهایی هستند که عضو NPT نیستند، از جمله اسرائیل. ما توافق های متفاوتی با اسرائیل داریم که بسیار محدودتر هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: توقعات بسیار بالا است و این توقعات در سطح جهان در خصوص کار مشترک ما وجود دارد. باید شفاف سازی کنیم و تضمین های ایران را دریافت کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پاسخ گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به عدم محکومیت تهدیدهای مکرر رژیم صهیونیستی و آمریکا به تاسیسات هسته ای ایران را در این فیلم مشاهده می کنید.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، رافائل گروسی روز شنبه در نشست خبری خود در تهران که پس از دومین دور مذاکراتش با رئیس سازمان انرژی اتمی ایران انجام شد، اظهار داشت: خوشحالم که به تهران برگشتم؛ در این دیدار بسیار مهم همانطور که آقای معاون رئیس جمهور توضیح دادند ...
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست خبری امروز به همراه محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی گفت: آماده هستیم کار را به پیش ببریم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: توقعات بسیار بالا است و این توقعات در سطح جهان در خصوص کار مشترک ما وجود دارد. باید شفاف سازی کنیم و تضمین های ایران را دریافت کنیم.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح در گفتگو با علی بیگدلی تحلیلگر روابط بین الملل سفر گروسی به تهران را بررسی کرد: ستاره صبح/پیام فیض:رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین الملل انرژی اتمی روز گذشته وارد تهران شد.گروسی در این سفر با رئیس جمهور و برخی مقامات دیگر دیدار و گفتگو می کند ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مایکل مک کال نماینده جمهوری خواه کنگره ایالات متحده از دولت جو بایدن درخواست کرد تا به طور مستحکم با رژیم اسرائیل علیه جمهوری اسلامی ایران ائتلاف نظامی تشکیل دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۶    
ایلوت انگل نماینده کنگره آمریکا می گوید: اسرائیل قصد دارد از خاک جمهوری باکو برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران استفاده کند و باکو با این امر موافقت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : حمله نظامی به تاسیسات هسته ای ایران خطر تشدید تنش منطقه ای بسیار پرهزینه را به همراه خواهد داشت و در بهترین حالت تنها یک مهلت موقت از تهدید یک ایران هسته ای ارائه می کند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : هم زمان با انتشار گزارش هایی از یافت شدن ذرات اورانیوم غنی شده در تاسیسات هسته ای فردو و تداوم همکاری های نظامی ایران و روسیه، یک مقام ارشد پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، خواهان تشکیل یک ائتلاف جهانی برای جلوگیری از فعالیت های مشترک ایران و روسیه شد! ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه سفر رئیس سازمان انرژی اتمی به ایران و نیز با هدف بررسی احتمال شکل گیری میز مذاکرات که امیر عبداللهیان، وزیرخارجه کشورمان اخیرا مطرح کرده است با عبدالرضا فرجی راد، کارشناس مسائل بین الملل به گفت وگو پرداخته ایم، مشروح این گفت وگو را در ادامه می خوانید. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه اگر آژانس بین المللی انرژی اتمی رویکرد سیاسی را کنار بگذارد، به راه حل فنی بسیار نزدیک هستیم، نسبت به احتمال هرگونه تحرک منفی در نشست ماه مارس شورای حکام هشدار داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۰    
شهدای ایران :به نظر می رسد رهبران رژیم صهیونیستی و رسانه ها و روزنامه نگاران آن طبق دستورات مشخص شده درباره ایران و به ویژه درباره ادعاها مبنی بر “حمله به تاسیسات هسته ای ایران” حرکت می کنند گویی تصمیم “حمله” اتخاذ شده است و فقط باید زمان آن اعلام شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۰    
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت رژیم صهیونیستی توان حمله به تاسیسات هسته ای ایران را ندارد، این رژیم هر وقت یک ضربه زده، چند برابر آن را در اقدامات تلافی جویانه دریافت کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی اگر قدرت و توان حمله نظامی به ایران را داشت به جای اقدامات ایذایی و فاقد کارایی که سعی دارد آنها را ذیل راهبردهای دهن پُرکن، نشانه اقتدار خود معرفی کند، بسیار پیش از این، مانند حمله به تاسیسات هسته ای عراق و سوریه به ایران حمله کرده بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فاکس نیوز می گوید بر اساس یک گزارش درز شده ، پس از آنکه رهبران اسرائیل اخیرا یک سری جلسات محرمانه برگزار کردند، این کشور در حال تدارک برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران است.