سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۲۰:۳۱Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع لبنی»

سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی کشور گفت: تمام دانش آموزان پایه اول تا ششم دوره ابتدایی در مدارس دولتی دو بار در هفته شیر دریافت خواهند کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی کشور از توزیع شیر برای تمام دانش آموزان دبستان های دولتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: شیر مدارس در برنامه هفتم گنجانده شده و آن طور که به نظر می رسد بودجه ای نیز برای این طرح تخصیص داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی گفت: به مقامات مسئول پیشنهاد دادیم که از محل مالیات بر ارزش افزوده در مدارس مناطق محروم شیر رایگان توزیع شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: قیمت سایر محصولات لبنی بر اساس هزینه تمام شده با در نظر گرفتن 17 درصد سود تولید می شود که البته این نرخ ها نیز باید مورد تایید سازمان حمایت قرار گیرد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
گزارش میدانی حاکی است، 4 محصول لبنی که دارای قیمت مصوب هستند در مقایسه با سایر محصولات لبنی حضور کمرنگ تری در بازار دارند و صنایع لبنی با وجود تذکر ها، تمایل بیشتری برای تولید سایر محصولات دارند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تغییرات قیمت اقلام لبنی به دنبال افزایش نرخ مصوب شیر خام از خردادماه توسط شرکت های صنایع لبنی اعمال شد و تمام محصولات جدید با افزایش 30تا 35درصدی به بازار عرضه شدند.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت لبنیات گفت: با احیای طرح شیر مدارس می توان عادتی در دانش آموزان ایجاد کرد که به جای غذای ناسالم از غذای سالم استفاده کنند.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی ایران گفت: توزیع شیر مدارس باید در کشور اجرا شود. به گزارش فارس، محمدرضا بنی طبا از طرح کارخانه های لبنی برای توزیع شیر مدارس کشور پرده برداشت و گفت ...
فودنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی ایران گفت: در چند دوره بر اساس عملکردهای نادرست بخش دولتی، سرانه مصرف به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و روند نزولی داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع لبنی خراسان رضوی با بیان اینکه لبنیاتی های سنتی به راحتی می توانند افزایش قیمت داشته باشند اما کارخانجات صنعتی این امکان را ندارند، تصریح کرد: ما هزینه هایی داریم که لبنیاتی های سنتی ندارند، لذا این واحدها در حال توسعه هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
امید داوودیان/ تحلیلگر بازار سرمایه مهم ترین منابع پروتئین حیوانی، ویتامین ها و اسیدهای چرب ضروری در تغذیه انسان به خصوص در کودکان، صنایع لبنی و فرآورده های آن هستند. در اکثر کشورهای دنیا از جمله ایران، مهم ترین منبع تولید شیر، گاو است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۶    
وارداتی بودن فناوری ها و فرسودگی ماشین ها به چالشی برای صنعت لبنیات کشور تبدیل شده است
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۱:۲۳    
وارداتی بودن فناوری ها و فرسودگی ماشین ها به چالشی برای صنعت لبنیات کشور تبدیل شده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۸    
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار گفت:حدود 25 غرفه با تعرفه پایه در اختیار انجمن صنایع لبنی قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی ایران می گوید: قیمت گذاری دستوری، مشکلات و تبعات زیادی برای صنایع لبنی ایجاد می کند و تمام حلقه های تولید از این موضوع ناراضی و متضرر می شوند و در عین حال به دلایلی مورد اتهام نیز هستند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنایع لبنی ایران در مورد سرانه مصرف محصولات لبنی در ایران گفت: سرانه مصرف لبنیات مطابق میانگین جهانی که توصیه شده است باید حدود 150 تا 165 کیلوگرم باشد اما در ایران در حال حاضر به طور خوشبینانه 70 کیلوگرم است و این عدد ممکن است کمتر هم باشد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنایع لبنی گفت: این حق مصرف کننده است که به محض مواجه شدن با محصولاتی که خراب شده اند آنها را به مغازه دار برگرداند و وجه آن را به صورت نقدی یا به ازای کالای دیگر دریافت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۴    
روز چهارشنبه 28 تیر ماه طی مراسمی با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور تفاهم نامه ایجاد مرکز هم آفرینی صنایع لبنی میان شرکت لبنیات پاک، موسسه تحقیق و توسعه دانشمند بنیاد مستضعفان و معاونت علمی ریاست جمهوری در محل این معاونت به امضاء رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: برآوردها حاکی از آن است که با ثبات قیمت شیرخام، نرخ محصولات لبنی تا پایان سال تغییری ندارد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنایع لبنی گفته است اگر قیمت شیرخام تا پایان سال افزایش پیدا نکند، قیمت محصولات لبنی هم افزایش پیدا نخواهد کرد.
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، توافق نامه های همکاری برای ایجاد مراکز هم آفرینی در حوزه صنایع لبنی و نوشیدنی به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
انجمن صنایع لبنی طرحی را ارائه کرده است که شیر در همه مدارس ابتدایی کشور توزیع شود.
سلام نو / اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
انجمن صنایع لبنی با صدور اطلاعیه ای از کاهش مصرف شیر در ایران در کشور خبر داد که منجر شده ایران در پایین ترین رتبه جهانی مصرف شیر از منظر فائو برسد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۱    
لطفا برای مشاهده واضح این ویدئو بعد از پلی روی مربع سمت راست بزنید حسین چمنی می گوید: سالیان طولانی برای مصرف شیر و لبنیات در بین مردم فرهنگسازی شده ولی اکنون به این نتیجه رسیده ام که باید جهت فرهنگسازی به سمت مسئولین باشد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۲    
سخنگوی انجمن صنایع لبنی به بیان توضیحاتی درباره میزان افزایش قیمت محصولات لبنی در سال جاری پرداخت و گفت اگر قیمت شیر خام افزایش پیدا نکند قیمت محصولات لبنی تا پایان سال افزایش نخواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت غذا در جنوب کشور که به بهانه روز جهانی ایمنی غذا در شیراز برگزار شد، شرکت نام آشنای رامک توانست با کسب شش عنوان برتر در آسمان صنایع لبنی بدرخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: اگر قیمت شیر خام افزایش پیدا نکند قیمت محصولات لبنی تا پایان سال افزایش نخواهد یافت.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز) ، محمدعلی اسفنانی، سخنگوی سازمان تعزیرات در پنل تخصصی همایش صنعت لبنیات گفت: اغلب پرونده های تعزیراتی شرکت های لبنی مربوط به تعهدات ارزی است و ربطی به گرانفروشی ندارد. ...
هنر صدا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
برنامه “مجله کشاورزی” یکشنبه 24 تیر ماه به موضوع حمایت صنایع لبنی از بخش کشاورزی می پردازد. به گزارش هنرصدا به نقل از شبکه رسانه ملی، اگر تشکل های صنایع لبنی که از قدرت چانه زنی بیشتر و سازماندهی بهتری برخوردار هستند از حلقه اول زنجیره تولید یعنی مرکز پرورش دام و تولید شیر حمایت کنند مانع از ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره صنایع لبنی اقتصاد دستوری را عامل رانت و توسعه فقر دانست و افزود: اکنون نمی دانیم چقدر یارانه در داخل و چقدر در خارج مصرف می شود. به عنوان مثال در خصوص شیر خشک بچه از اوکراین و قزاقستان با نرخ 10 دلار می رود، اما از ایران با دو دلار صادر می شود.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۲    
شهریار دبیریان می گوید صادرات لبنیات به کشورهای اروپایی نشان از کیفیت مطلوب محصولات لبنی از درب دامداری تا تولید محصول نهایی دارد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور نمایندگان مجلس و معاون وزیر صمت برگزار شد، از شرکت توریس تجلیل به عمل آمد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از انجمن صنایع لبنی کشور، غلامعلی سلیمانی افزود: اگر بخواهیم فرمایشات مقام معظم رهبری را اجرا کنیم تا با تولید دانشی بتوانیم محصولات را صادر و مانع واردات شویم، نیاز به آموزش داریم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده گفت: در جلسه ای که هفته گذشته با حضور انجمن صنایع لبنی برگزار شد، حذف قیمت گذاری دستوری و روش جایگزین پیشنهاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن صنایع لبنی گفت: با ایجاد پالایشگاه شیر، صادرات محصولات لبنی افزایش چشمگیری خواهد داشت.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دومین همایش صنعت لبنیات و صنایع وابسته با محوریت سرانۀ مصرف لبنیات دوشنبه 19 تیرماه 1402 در سالن مرکز همایش های برج میلاد تهران پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و سخنرانی کوتاه مجری برنامه، سیدمحمدرضا بنی طبا – سخنگوی انجمن صنایع لبنی – آغاز بکار کرد. ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
محمود نجفی عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران، در دومین همایش صنعت لبنیات و صنایع وابسته با توصیه به فعالان صنایع لبنی برای مطالبه گری بازگشت برنامه های توزیع شیر یارانه ای گفت: برای من جای تعجب دارد که دولت به شکر و روغن که برای سلامت انسان کاملاً مضر هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: توسعه صنایع لبنی و رشد تولیدات در گرو افزایش سرانه مصرف است که باید در این خصوص تدبیری اندیشیده شود.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از ادامه روند نزولی مصرف لبنیات در کشور است؛ طوری که در حال حاضر سرانه مصرف لنیات در ایران اختلاف زیادی با سرانه مصرف جهان و به ویژه اروپا دارد و دولت نیز سیاست های حمایتی خود از این صنعت را متوقف کرده است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تاکید بر اهمیت افزایش بهره وری صنایع لبنی در قالب تولید صنعتی، احیای طرح شیر مدرسه را اقدامی برد_برد با هدف فعال کردن ظرفیت خالی صنایع لبنی و همچنین تغذیه مناسب نسل آینده ساز کشور دانست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۳۹    
دبیر انجمن صنایع لبنی در دومین همایش لبنیات و صنایع وابسته سرانه مصرف را ریشه اصلی تولید دانست و عنوان کرد: اگر قرار است بخش تولید لبنیات شرایط مناسبی داشته باشد، باید به موضوع سرانه مصرف بسیار جدی گرفته شود.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ضمن اشاره به اقدام این سازمان در جهت تسهیل دسترسی مردم به لبنیات با قیمت مناسب، بر ضرورت حمایت صنایع لبنی از بخش کشاورزی به عنوان تامین کننده شیر تاکید کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنایع لبنی گفت: اگر هر یک از تولیدکنندگان تنها هزار تومان از هر تن شیر خام را به فرهنگ سازی اختصاص دهند، این موضوع قابل انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: باید به سرانه مصرف لبنیات بیاندیشیم تا تولید رشد داشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
همایش صنایع لبنی، روز دوشنبه نوزدهم تیرماه در برج میلاد تهران برای بررسی مسائل و چالش های این صنعت برگزار می شود.
فودنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۰۹:۴۳    
لاهوتی با بیان اینکه صادرکنندگان حوزه کشاورزی هم اکنون با مشکلات جدی مواجه اند گفت: رشد صادرات خشکبار هم اکنون منفی شده و این در حوزه صنایع تبدیلی و کشاورزی و صنایع لبنی نیز مشکل ایجاد خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در حوزه صنایع لبنی در کنار مشکلات حوزه مدیریت، معضلات جاری اقتصاد نیز خود را نشان داده است مثلا تحریم ها برای تولیدکننده شرایط دشواری از واردات گرفته تا تامین ارز و تبادل با شرکت های خارجی ایجاد کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس بر به اهمیت تامین نقدینگی و توسعه بازار های صادراتی محصولات تولیدی تاکید کرد.