چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۹:۵۱Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایاب»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر،خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اعلام آمادگی "هلدینگ ماهان" برای سرمایه گذاری در پایاب سد ارسباران اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: منابع بیت المال در پروژه پایاب سد خداآفرین به تاراج رفته و غارت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه؛ مهم ترین برنامه های این شرکت را تکمیل ساخت، سد کبوترلانه کنگاور، سد قشلاق صحنه و شبکه پایین دست یا پایاب سد شرف شاه سنقر اعلام کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت های ویژه منطقه مغان در استان، نگاه ملی به این منطقه را ضروری دانست و گفت: پایاب سد خداآفرین، یکی از ظرفیت های منطقه مغان است که بهره برداری از آن موجب افزایش یک میلیون تنی محصولات کشاورزی و تولید سالانه 15هزار میلیارد تومان ثروت خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل شیلات گلستان گفت: بزودی بزرگترین طرح تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری با استفاده از پایاب سد کبودوال علی آبادکتول در این شهرستان اجرا خواهد شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳    
بررسی مشکلات اراضی پایاب سد عمارت شهرستان اصلاندوز به ریاست فرماندار و با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، رئیس جهادکشاورزی، رئیس میراث فرهنگی و گردشگری اصلاندوز و پارس اباد و مدیران شرکت بارمان سازه
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی گفت: از سال 97 پروژه پایاب سد خداآفرین بلاتکلیف به حال خود رها شده و هیچ اقدامی در واگذاری اراضی در حال انجام نیست. ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از تصویب 680 میلیارد تومان اعتبار برای احداث کانال های 3 و 4 پایاب سد نهب در سفر رئیس جمهوری به این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پارس آباد- رئیس امور اراضی کشور گفت: 10 هزار هکتار اراضی پایاب سد خداآفرین به افراد واجد شرایط واگذار شده است.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۷    
نسیم اردبیل_ معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور در سفر به شهرستان پارس آباد از اراضی پایاب سد خدا آفرین و مزارع کشت و صنعت مغان و پارس بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی به 9 پروژه قابل افتتاح در سال جاری اشاره کرد و گفت: رینگ جنوبی و مخزن 100 هزار هزار مترمکعبی آب تبریز، آبگیری کامل با حجم تنظیمی 62 میلیون مترمکعب سد قیز قلعه سی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به محدودیت منابع آبی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد تاکید کرد، هرگونه کشت دوم در کاشت محصولات پاییزه در شبکه مغان و پایاب خداآفرین ممنوع است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رودسر- سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست رودسر از جاماندن 27 فلامینگوی نابالغ در سواحل این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، رحمان پورحسین اظهار کرد: مأموران یگان حفاظت محیط زیست رودسر حین پایش و گشت کنترل، 27 قطعه پرنده مهاجر فلامینگو را در فاصله 150 متری از ساحل رودسر و در محدوده پایاب [.. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۵    
رکنا:تفاهم نامه اجرای 4200 هکتار از اراضی پایاب سد سهند هشترود با تاکید و توجه ویژه استاندار آذربایجان شرقی عصر چهارشنبه به امضا رسید.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
کتاب تاریخ روابط ایران و آمریکا: در 1941، نخستین دستور کاری برای شاه نو این بود که دریابد چگونه پایاب های غدار سیاست جهانی را هدایت کند. او با آگاهی از اینکه اگر حمله متفقین به کشورش نبود، به قدرت نرسیده بود ...
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۶    
به گزارش اداره بهبود تولیدات گیاهی ،جلسه توزیع و تقسیم آب در شبکه سد حنا در فرمانداری سمیرم برگزار شد. ️در این جلسه مصطفی طایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سمیرم نسبت به آمار سطح زیر کشت اراضی پایاب سد، نیازخالص آبیاری محصولات زراعی و باغی، وضعیت مزارع و زمان بازگشایی دریچه های سد مطالبی ارائه [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: تکمیل شبکه آبیاری پایاب سد خداآفرین نیازمند 30 هزار میلیارد ریال اعتبار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه سرمایه گذاری بخش خصوصی برای احداث فاز 3 و 4 شبکه پایاب سد سهند هشترود به وسعت 2000 هکتار با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی امضاء شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج – اسکندری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی از تحت پوشش قراردادن هزار و 100 هکتار از اراضی پایاب سد گاران مریوان خبر داد و گفت: فاز نخست آبیاری تحت فشار در قالب این طرح در آینده ای نزدیک افتتاح می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۰    
سحر گه رهروی در سرزمینی، همی گفت این معما با قرینی/ که ای صوفی شراب آنگه شود صاف، که در شیشه بماند اربعینی ؛ چهل روز بود که نه سر در دل درها برده و نه پا در کانون هامون بی قانون گذارده و نه چشم به آبی بی پایان دریای بی پایاب دوخته بودیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه بیله سوار گفت: پایاب سد خداآفرین نیازمند 4000 میلیارد دیگر برای تکمیل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: نظام بهره برداری درستی برای پایاب سد خداآفرین تعریف نشده و ما با اصلاح در این حوزه تنها 25 درصد پروژه پایاب سد خداآفرین را تعیین تکلیف کردیم.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، بررسی آخرین وضعیت پروژه آبرسانی به میانه از سد گرمی چای و شبکه پایاب سد آیدوغموش، از برنامه های سفر یکروزه عابدین خرم به شهرستان میانه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون طرح توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از اختصاص 208 میلیارد ریال اعتبار برای شبکه آبیاری پایاب سد احمد بیگلو مشگین شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از آغاز عملیات اجرایی فاز سه و چهار شبکه پایاب سهند در قالب طرح مشارکت با سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۴۶    
با اختصاص 8 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار، عملیات اجرایی طرح آبیاری تحت فشار در اراضی پایاب سد بابا احمد چالدران تا پایان سال به اتمام می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار ویژه میانه از پروژه شبکه پایاب سد آیدوغموش بازدید و روند پیشرفت پروژه را بررسی کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۳    
وزیر نیرو از تجربه موفق طرح مشارکت سرمایه گذاران در اجرای شبکه های پایاب سدهای آذربایجان شرقی که به همت مدیرعامل آب منطقه ای استان انجام شده بود، قدردانی کرده و بر اجرای این مدل مشارکتی در سایر استان ها تاکید کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام پایاب گفت: محافل ویژه شب های قدر برای زائران ناشنوا، از ساعت 21:45 در رواق حضرت زهرا (س) بارگاه منور رضوی برپا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از اجرای سیستم نوین آبیاری تحت فشار در اراضی پایاب سد ایوشان در مرکز این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۵۰    
استاندار کردستان آز آبی شدن زمین های پایاب سدگاران خبر داد و گفت: این تغییر برای 4 هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: 120 میلیون متر مکعب آب سد درود زن برای اراضی زراعی پایاب رودخانه کر در شهرستان های خرامه، زرقان و مرودشت رهاسازی می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: 120 میلیون متر مکعب آب سد درود زن برای اراضی زراعی پایاب رودخانه کر در شهرستان های خرامه، زرقان و مرودشت رهاسازی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی به اولویت های استان در سال 1402 اشاره کرد و گفت: اتمام 8 سد نیمه تمام و اجرای پروژه های پایاب آنها، احیای واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید، تکمیل زنجیره اشتغال، افزایش بهره وری، توسعه کسب وکارهای کوچک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تالاب دهنو در پایاب حوضه آبخیز دشت های فرادنبه و سفیددشت، در جنوب شرقی منطقه حفاظت شده تنگ صیاد قرار دارد که پس از 20 سال خشکسالی، دوباره آبگیری شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مانی مهدوی: همزمان با انتشار آخرین آمار اعلام شده از سوی دفتر مطالعات پایه منابع آب درباره ذخیره فعلی سد زاینده رود، وزارت نیرو اعلام کرد نیروگاه برق آبی زاینده رود بعد از پنج ماه تعطیل بودن در مدار تولید قرار گرفته است. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۲    
تلاش جدی برای تأمین زیرساخت های اساسی اصلاندوز در یک سال اخیر/ از خط دوم انتقال گاز و پست برق تا انتقال آب از طریق سیفون دره رود و پایاب سد عمارت سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در نشست صمیمی با جمعی از فعالان اجتماعی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۷    
اردبیل- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: کشت بهاره در اراضی پایاب سد خداآفرین ممنوع است و کشاورزان حق کشت صیفی و محصولات متنوع در این زمینه را ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۰    
کشت محصولات بهاره در اراضی پایاب سد خداآفرین شهرستان اصلاندوز به دلیل کمبود شدید منبع آبی ممنوع است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۹    
استاندار اردبیل با اشاره به برخی مشکلات گذشته در زیرساخت های شهرستان اصلاندوز در زمینه گاز، برق، آب کشاورزی و... از تلاش جدی در یک سال اخیر برای تأمین زیرساخت های اساسی این شهرستان با اجرای پروژه هایی همچون خط دوم انتقال گاز به شمال استان، پست برق، سیفون دره رود و پایاب سد عمارت خبر داد. ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در جریان دور سوم سفر شهرستانی به اصلاندوز، آخرین وضعیت پیشرفت پروژه خط انتقال و شبکه آبیاری تحت فشار پایاب سد عمارت را در این شهرستان به صورت میدانی بررسی کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از اختصاص 400 میلیارد تومان در سفر ریاست جمهوری به پایاب سدهای استان خبر داد و گفت: امسال 4800 هکتار از پایاب سدهای موجود در استان به بهره برداری رسیده که این رقم در سال آینده 5 هزار هکتار خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از اختصاص 400 میلیارد تومان از سفر ریاست جمهوری به پایاب های سد های استان خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: با انجام عملیات جابجایی و بهره برداری از یک خط پمپاژ و یک خط انتقال جدید، برداشت از پایاب چشمه ها و دریاچه سد ایلام به ظرفیت 50 لیتر بر ثانیه افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبودات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: آب سد کرخه از طریق تونل انحرافی دشت عباس برای اراضی پایاب این سد پس از یکسال راه سازی شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نصر: نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهره برداری از مرحله نخست پایاب سد سهند مراحل نهایی را سپری می کند، گفت: اجرای پنج هزار هکتار باقیمانده نیز به بخش خصوصی واگذار شد و طرح آن نیز با 70 میلیارد تومان اعتبار در حال مطالعه است.
هورگان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۶    
محمد درویش عضو هیئت علمی مؤسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع ایران، درباره آسیب های احتمالی احداث کارخانه در جوار دریاچه بختگان به تجارت نیوز گفت: بختگان تالاب بین المللی ایران ثبت شده در کنوانسیون رامسر است و در پایاب دو رودخانه مهم کر و سیوند قرار گرفته است؛ با این حال احداث سد های سیوند ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۳    
جلسه بحث و بررسی برای ایجاد تعاونی آب برای شبکه پایاب سد کوثر به ریاست فرماندار و با حضور نمایندگان جهاد کشاورزی شهرستان و دهیاران روستاهای درگیر مسئله برگزار شد؛ 1401/11/30.
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین گفت: یک کانال درجه 3 و 4 از شبکه آبیاری پایاب سد سلمان فارسی به طول 2000 متر در اراضی علی آباد بهمن و منال بخش مرکزی این شهرستان به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۲    
افتتاح پروژه پست برق رسانی 63/20 کیلوواتی ناحیه عمرانی 1 اراضی پایاب سد خداآفرین با حضور معاون استاندار اردبیل، فرماندار، مدیر کل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل، معاون فرماندار و سایر مسئولان شهرستانی