پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۵۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تبلیغات اسلامی»

نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان عصر چهارشنبه در جلسه هماهنگی هفته افشای حقوق بشر آمریکایی و بزرگداشت شهدای هفتم تیر که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نقش بانوان در سنگر انتخابات بسیار سنگین است و عهده دار روشنگری و معرفی نامزدهای انقلابی و انگیزه سازی جهت مشارکت حداکثری برای جوانان هستند.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
گرگان- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه دشمن مقبولیت و مشروعیت نظام را هدف قرار داده است، گفت: حضور مردم در صحنه، مولفه قدرت و آبروی نظام است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نگاه مدیریتی بنده حذف اشخاص نیست، بلکه نگاه تعالی بخشی و تعاملی است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گرمی - رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گرمی گفت: همواره در آستانه رویدادهای حساس کشور رسانه های غربی برای جهت دهی به اذهان عمومی با هدف تضعیف مشارکت عمومی در ایران توطئه چینی می کنند.
روزنامه وارش   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران ، حجت الاسلام والمسلمین روح الله حریزاوی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات در کشور و با تاکید بر رسالت عظیم شبکه های تبلیغی در این برهه از زمان و در راستای لبیک به ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم- مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: راهبرد اساسی قرارگاه از روز شنبه 29 خرداد رصد وعده های انتخاباتی مخصوصا شکل گیری دولت متعهد به انقلاب است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/قم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره اینکه رسانه ها نقش خطیری در پیگیری مطالبات مردم دارند، گفت: قرارگاه حوزوی روحانیت؛ صدای مردم ایران، آماده شنیدن نظرات اصحاب رسانه است.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: روز جمعه 28 خرداد ماه، مردم یزد در گروه های مختلف از مساجد، حسینیه ها و امامزادگان به صورت دسته جمعی به سمت شعب اخذ رای حرکت می کنند.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس میز قرآن دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از تألیف فرهنگنامه سبک زندگی در بیش از 50 جلد و تدوین تفسیر آموزشی در ده جلد خبر داد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین زوبین از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی مادرم، فاطمه(س) تا 25 تیرماه خبر داد و گفت: اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات با موسسه روح الجنان و دانشگاه امام صادق(ع) برای برگزاری این جشنواره مشارکت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: برنامه های هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی از شش تیرماه در مسجد ابوذر آغاز می شود و ویژه برنامه های متعدد بصیرتی با محوریت تبیین جنایات بی شمار آمریکا علیه ایران انجام خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به لزوم توجه به مسائل فرهنگی مناطق حاشیه نشین کرمانشاه گفت: فعالیت های قرآنی در مناطق حاشیه نشین کرمانشاه مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی قم با اشاره به تشکیل قرارگاه حوزوی انقلاب اسلامی گفت: این قرارگاه از 29 خردادماه صدای رسای مردم ایران خواهد بود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/همدان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه باید با رأی دادن سینه را در مقابل دشمن سپر کنیم، گفت: شرکت در انتخابات باعث می شود دشمن شاد نشویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۰    
بجنورد- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی روز چهارشنبه با اعلام فراخوانی مردم ولایتمدار و انقلابی این خطه را به حضور حداکثری در انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا فراخواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خراسان شمالی گفت: اگر زمین یا مکان مختص به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تا یک ماه آینده اختصاص پیدا نکند، شورای هماهنگی از استان برچیده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۲    
رئیس سازمان مدارس صدرا و مسؤول کودک و نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی در آستانه انتخابات سال 1400 از کتاب بایدها و فرصت های وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم که توسط جبهه تعلیم و تربیت انقلاب اسلامی تألیف شده است، رونمایی کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام شعبان زاده گفت: قرارگاه حوزوی انقلاب اسلامی در 31 استان کشور رابط دارد؛ چند ستاد ملی در این ایام از سوی این قرارگاه تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: باید جهانیان در جریان جنایت های آمریکا قرار گرفته و با چهره خبیث و پوشش بزک کرده آمریکا آشنا شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۶    
نشست خبری جشنواره ملی مادرم فاطمه (س) با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گسترده و آگاهانه درانتخابات، عمل به وظیفه مهم شرعی به عنوان واجب عینی و عقلی برای حفظ اسلام و یکی ازمهمترین راهکارهای صیانت از نظام مقدس اسلامی می باشد که عمل به این وظیفه برهمگان لازم و تکلیف شرعی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: گفتمان عدالت محور و مبارزه با فساد مطالبه مردم از رئیس جمهور در انتخابات 1400 است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بابل- قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی بر لزوم کار جهادی شبکه ای برای حضور حداکثری و مشارکت در پای صندوق های رای تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز طی بیانیه ای با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در انتخابات 1400 ، این حضور را پشتوانه ای برای منتخب انتخاباتی خوانده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه فصل کارتون یک با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در خانه هنرمندان اصفهان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هم اندیشی مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی با مداحان تهران برگزار شد و در آن بنا شد کارت های شناسایی مداحان ساماندهی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۸    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای از مردم استان خواست در انتخابات حضور گسترده و باشکوه داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور بیانیه ای با اعلام اینکه برگزاری باشکوه و پرنشاط انتخابات عامل حل معضلات جامعه است بر مشارکت حداکثری مردم در این رویداد مهم سیاسی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۰    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی شاخصه بعدی فرد اصلح را دغدغه مندی برای مردم دانست و گفت: اگر کسی به فکر مردم نباشد اولویتی در بخش فساد و عدالت اجتماعی نخواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بیله سوار - رئیس تبلیغات اسلامی بیله سوار گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات 28 خرداد علاوه بر جواب دندان شکن به جریان های ضدانقلابی غیرت ملت در صیانت از جمهوریت نظام را به اثبات می رساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از آمادگی مؤسسات قرآنی مردمی استان، جهت توسعه ی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به کتاب پرسمان کارآمدی نظام اسلامی ، بیان کرد: یکی از مهم ترین حلقه های کارآمدی نظام و منطقی که می تواند هم در ابعاد نظری و هم در ابعاد عملی، نظام را کارآمد و مقاوم سازد، تناسب و پیوند بین تکلیف عام مردمی و تکلیف خاص فقیهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: انتخابات پنجره ای رو به آینده است و مجازات نسبت به گذشته نیست، نباید به خاطر بی کفایتی و کمبودهایی که وجود دارد از شرکت در انتخابات انصراف داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قمی گفت: مردم باور کنند حضورشان برای تعیین تکلیف و سرنوشت، غیر از این که در زندگی خودشان تأثیر دارد در کلیت کشور هم منابعی که همه ما در قبالش دغدغه داریم و ممکن است با یک دولت ضعیف به هدر برود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کاریکاتور فصل کارتون یک که از اقدامات خانه کاریکاتور استان اصفهان می باشد با موضوع وعده و وعید و وعده های تو خالی و محوریت افزایش مشارکت در انتخابات امروز با حضور حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در خانه هنرمندان اصفهان افتتاح شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - نمایشگاه فصل کارتون یک با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در خانه هنرمندان اصفهان افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
یاسوج- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه انتخابات 28 خرداد 1400 فراخوان عمومی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان با صدور بیانیه ای مردم را به حضور گسترده در پای صندوق های رأی دعوت کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ای از مردم ایران دعوت کرد باردیگر باهمان بصیرت؛ فهم؛ رشادت؛ وظیفه شناسی واحساس تکلیف دینی؛ انقلابی و ملی در انتخابات 28 خردادحضور گسترده و پرشور داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: روحانیت مرجع مورد اعتماد متدینین در تشریح معیار های انتخاب اصلح هستند و نباید در کارزار انتخابات سکوت کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۳    
همزمان با آغاز دهه کرامت جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) ویژه دختران رای اولی با همکاری دستگاه ورزش و جوانان و سازمان تبلیغات اسلامی کردستان برپا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رفیق تنهایی عنوان نماهنگی از معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که همزمان با ایام دهه کرامت تقدیم می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به تشریح نقش حاکمیت، مردم و جناح ها و احزاب سیاسی در صیانت از مردم سالاری دینی پرداخت و بر لزوم حضور پرشور وحداکثری مردم پای صندوق های رأی تأکید کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر داود ضامنی معاون فرهنگی هنری امور استان های حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با برنامه گفتگوی فرهنگی درباره چالش های فرهنگی شهرنشینی در ایران مصاحبه کرد. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور بیانیه ای از مردم برای شرکت پرشور در انتخابات دعوت کرد و گفت: برگزاری عالمانه انتخابات عامل حل مشکلات کنونی جامعه است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه انتخابات حاکمیت اراده مردم محسوب می شود، گفت: مشارکت معقول و منطقی در طراز انتخابات گذشته اصلی بسیار مهم است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه انتخابات با صدور فراخوان دعوت عمومی اعلام کرد: حضور مردم در صحنه انتخابات، خنثی کننده دسیسه های دشمنان است. به گزارش راه مردم ، متن فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است. بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برای حضور پرشور در انتخابات در بیانیه ای دعوت به حضور پرشور کرد.