یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۲:۱۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهک تروریستی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقدامات کیفری علیه یک دولت با هدف ایجاد وحشت در اشخاص و گروه های خاص و یا در سطح جامعه، اقدام تروریستی تعریف شده است و بر این اساس گروهک تروریستی منافقین مصداق بارز یک گروه تروریستی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۴    
بر اثر انفجار انتحاری در سومالی که گروهک تروریستی الشباب آن را بر عهده گرفت، دست کم 7 نفر کشته و 8 تن دیگر مجروح شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عبدالغفار نقشبندی سخنگوی غیررسمی گروهک تروریستی جیش العدل (شاخه ای از گروهک ریگی) است، اما این شخص چگونه در عرض چند ماه تا این سطح تغییر جهت داده است؟
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی پروژه، مجموعه 10 قسمتی تارکد به 10 پرونده از حساس ترین موضوعات در تاریخ انقلاب اسلامی می پردازد و با استفاده از مجموعه اسناد پژوهشی دقیق، جزئیات کمتر شنیده شده از این رویداد ها را بیان می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۰    
اعترافات وابستگان داخلی گروهک تروریستی منافقین، سازوکار به آشوب کشاندن سیستان و بلوچستان در روز های اغتشاشات 1401 را به خوبی نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اعترافات وابستگان داخلی گروهک تروریستی منافقین، سازوکار به آشوب کشاندن سیستان و بلوچستان در روزهای اغتشاشات 1401 را به خوبی نشان می دهد. آنچه در این ویدئو مشاهده میکنید عبارتست از چگونگی به آشوب کشاندن خیابان ها تا پروپاگاندای رسانه ای در صفحات فضای مجازی.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دادستان عمومی و انقلاب فارس با اشاره به چگونگی فعالیت گروهک تروریستی داعش، در رابطه با چرایی و چیستی حملات تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) نکاتی را بیان کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۱    
تمام طیف های گروهک تروریستی کومله همچنان در اردوگاه های اصلی خود مستقر هستند و با وجود پایان ضرب الاعجل جمهوری اسلامی ایران به دولت عراق و حکومت اقلیم، این گروهک ها نه خلع سلاح شده و نه اردوگاه های اصلی را ترک کرده اند و تنها از مناطق مرزی عقب نشینی کرده اند!
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خالد عزیزی، سخنگوی گروهک تروریستی دموکرات کردستان گفت: باید قبول کنیم که نتوانستیم آلترناتیو و جایگزینی برای جمهوری اسلامی معرفی کنیم! خالد عزیزی، سخنگوی گروهک تروریستی دموکرات کردستان گفت: باید قبول کنیم که نتوانستیم آلترناتیو و جایگزینی برای جمهوری اسلامی معرفی کنیم!
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۱    
سخنگوی قوه قضاییه از عملیات تروریستی ناکام در تهران خبر داد و گفت: تروریست های وابسته به گروهک تروریستی داعش به دنبال بمب گذاری در مراسم جاماندگان اربعین و مراسم آغاز مدارس بودند؛ در عملیات دستگیری این گروهک، 30 تروریست بازداشت شدند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فرزند شهید لویمی باقری: اگر خون 500 عرب خوزستانی سیرابتان کرده، ترور ها را متوقف کنیددادگاه حقوقی بین المللی پیرامون حادثه تروریستی 31 شهریور سال 97 در اهواز، صبح امروز در مجتمع امام خمینی برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۹۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: سخنگوی قوه قضاییه گفت: مواضع رییس جمهور در اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و قرآن کریم، جای تقدیر و تشکر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۷    
نیرو های امنیتی ترکیه 12 عنصر وابسته به گروهک تروریستی پ ک ک / ک ج ک را شناسایی و دستگیر کردند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری دستگیری فرزندان یک مقام ارشد قوه قضاییه را تایید کرد و گفت: این پرونده در حال رسیدگی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از عملیات تروریستی ناکام در تهران خبر داد و گفت: تروریست های وابسته به گروهک تروریستی داعش به دنبال بمب گذاری در مراسم جاماندگان اربعین و مراسم آغاز مدارس بودند؛ در عملیات دستگیری این گروهک، 30 تروریست بازداشت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
این گروهک تروریستی پیمانکاران آمریکا و اسرائیل بودند و علیرغم نقشه های پیچیده و آموزش های فنی، در تور اطلاعات وزارت اطلاعات ایران افتادند. طبیعی است که رسانه های بیگانه از این رویداد عصبانی و پریشان باشند، اما ایا رسانه های وابسته به جریان غربگرا نیز از این رویداد ناراحت و عصبی هستند؟!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل بنیاد هابیلیان (خانواده های قربانی ترور) ضمن اشاره به قطعنامه پارلمان اروپا درباره اقدامات خشونت آمیز گروهک تروریستی منافقین و فریبکاری عناصر این گروهک، می گوید که این موضوعات پیش از این هم در گزارش وزارت خارجه آمریکا مطرح شده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور ترکیه از بازداشت 10 عنصر گروهک تروریستی داعش در شهر ازمیر خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶    
بالاخره 28 شهریور هم به پایان رسید و فرصتی که جمهوری اسلامی ایران به حکومت عراق و اقلیم کردستان داده بود نیز به اتمام رسید.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به رئیس شورای حقوق بشر و کمیسر عالی از رویکرد و مواضع جانبدارانه جاوید رحمان در حمایت از گروهک های تروریستی و تروریست ها به شدت انتقاد کرد و گفت: اقدامات این گروهک تروریستی علیه مردم مظلوم ایران، مصداق بارز جنایت علیه بشریت و نسل کشی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع ملی ترکیه از کشته شدن 12 عنصر گروهک تروریستی پ ک ک در شمال سوریه خبر داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شهدای ایران :به نقل از مشرق، اواخر سال 1401 سرویس های اطلاعاتی غربی، عبری و عربی با محوریت رژیم صهیونیستی و بازیگری اقلیم کردستان سناریوی از پیش طراحی شده خود را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی به اجرا گذاشتند ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۴    
جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکه النضال (الاحوازیه) در رژه نظامی اهواز در سال 1397، صبح چهارشنبه (29 شهریور 1402) در شعبه 55 دادگاه بین الملل دادگستری استان تهران به ریاست قاضی حسین زاده برگزار شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکة النضال صبح امروز چهارشنبه 29 شهریور به ریاست قاضی حسین زاده رئیس شعبه 55 دادگاه حقوقی ویژه روابط بین الملل تهران با حضور خواهان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۴    
تجمع گروهک تروریستی منافقین و سلطنت طلبان در نیویورک با شکست روبرو شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکة النضال صبح امروز چهارشنبه 29 شهریور به ریاست قاضی حسین زاده رئیس شعبه 55 دادگاه حقوقی ویژه روابط بین الملل تهران با حضور خواهان برگزار شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان - جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکة النضال صبح امروز چهارشنبه 29 شهریور به ریاست قاضی حسین زاده رئیس شعبه 55 دادگاه حقوقی ویژه روابط بین الملل تهران با حضور خواهان برگزار شد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، علی حججی فرزند شهید محسن حججی در دیدار امروز پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس و مقاومت با رهبر انقلاب حضور داشت. شهید محسن حُجَجی از نیروهای مدافع حرم لشکر زرهی 8 نجف اشرف در سوریه ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکة النضال صبح امروز چهارشنبه 29 شهریور به ریاست قاضی حسین زاده، رئیس شعبه 55 دادگاه حقوقی ویژه روابط بین الملل تهران، با حضور خواهان برگزار شد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکه النضال (الاحوازیه) در رژه نظامی اهواز در سال 1397، صبح امروز چهارشنبه 29 شهریور در شعبه 55 دادگاه امور بین الملل دادگستری استان تهران به ریاست قاضی حسین زاده آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکه النضال (الاحوازیه) در رژه نظامی اهواز در سال 1397، صبح چهارشنبه (29 شهریور 1402) در شعبه 55 دادگاه بین الملل دادگستری استان تهران به ریاست قاضی حسین زاده برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نیرو های امنیتی ترکیه 35 مظنون مرتبط با گروهک تروریستی داعش را دستگیر کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جلسه رسیدگی حقوقی به پرونده گروهک تروریستی حرکة النضال صبح امروز چهارشنبه 29 شهریور به ریاست قاضی حسین زاده، رئیس شعبه 55 دادگاه حقوقی ویژه روابط بین الملل تهران، با حضور خواهان برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اولین جلسه رسیدگی به پرونده گروهک تروریستی الاحوازیه، به ریاست قاضی حسین زاده برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اولین جلسه رسیدگی به پرونده گروهک تروریستی الاحوازیه، به ریاست قاضی حسین زاده برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی فیروزی 1 دی 1335 در شیراز به دنیا آمد و در 28 شهریور 1360 هنگامی در حال عزیمت به محل خدمت به دست دو نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسید.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
لیلا حسین زاده به عنوان دانشجوی پانکرد در دانشگاه تهران با لباس گروهک تروریستی پژاک و ادای احترام به طرفداران استالین پایان نامه خود را دفاع کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۵    
افشای فایل صوتی از رئیس گروهک تروریستی کومله، دلایل بیشتری از اختلافات براندازان را برملا کرده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۶    
سرکرده گروهک تروریستی کومله، اصالت فایل صوتی افشا شده از او را تایید کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۲    
به فاصله یک روز مانده به پایان ضرب الاعجل جمهوری اسلامی، گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران، اردوگاه اصلی خود در کویه را ترک کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش منابع خبری به نقل از برخی مقامات گروهک تروریستی دموکرات، اعضای این گروهک صبح امروز ساختمان اصلی قلعه دموکرات در شهر کویسنجق را تخلیه کردند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
گروهک تروریستی منافقین برای برگزاری تجمعات خود یک شیوه مرسومی همچون دادن وعده های مالی دارد اما درحال حاضر این شیوه دیگر جوابگوی نیاز آنها نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بویین زهرا به تشریح جزییات دستگیری 6 نفر از مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین در این شهرستان پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ملارد- ایرنا- 2 تبعه خارجی وابسته به گروهک تروریستی داعش که قصد خرابکاری داشتند، در ملارد شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روایتی از زندگی و سرنوشت شوم مریم فرتوک زاده از اعضای گروهک تروریستی منافقین را در این فیلم مشاهده می کنید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۶۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: معاونت روابط عمومی سپاه ثارالله استان کرمان از دستگیری یکی از عناصر اصلی و عملیاتی گروه تروریستی داعش در یکی از شهرهای شمالی استان کرمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۸    
عبدالله مهتدی از درز فایل صوتی جلسه درون حزبی اش در گروهک تروریستی کومله متعجب شده است.