یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۷:۱۷May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش عالی»

بازتاب ایلام   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: با موافقت شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مجوز یک رشته تحصیلی در مقطع دکتری تخصصی و دو رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد اخذ شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: استان های شمالی کشور ظرفیت و قابلیت خوبی برای جذب دانشجویان و علاقمندان به کشاورزی دارد و دانشجو می تواند در کنار آموزش مباحث تئوری، نکات عملی و مهارتی را در زمین کشاورزی یاد بگیرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خیلی ها آمده بودند، به جز چهره ها و استادان، جمعیت زیادی هم خود را به تولد صدسالگی محمدعلی موحد رسانده بودند، آمده بودند برای بزرگداشت یک عمر تلاش و خدمت او به فرهنگ این سرزمین.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: آیین نامه جامع میهمانی و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی – غیردولتی، پژوهشی و فناوری ابلاغ شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۲    
به همت معاونت فرهنگی موسسه آموزش عالی ریحانة الرسول (س) ساوه جشن دخترانه خانواده ریحان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تدوین اسناد ستاد علم و فناوری شورایعالی انقلاب فرهنگی، کلیات سند آمایش آموزش عالی را تشریح و بر توجه به تمام مواد این سند از سوی مسؤولان آموزش عالی تأکید کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آزمون جذب عمومی منصب قضا توسط سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد. روز گذشته 5 خرداد 1402 آزمون جذب عمومی منصب قضا همزمان با سراسر کشور و با حضور رئیس جهاد دانشگاهی خوزستان، رئیس دادگستری خوزستان و معاون آموزش دادگستری در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرسی علمی ترویجی با عنوان فرزندآوری حق یا تکلیف به همت مؤسسه آموزش عالی کوثر قزوین در سالن شهید برونسی مؤسسه آموزش عالی کوثر قزوین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۳    
رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با صدور حکمی سرپرست امور اداری و پشتیبانی این مؤسسه را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات امنای دانشگاه مهرالبرز از ارتقاء این موسسه به دانشگاه خبر داد و گفت: کرسی آموزش یادگیری الکترونیکی یونسکو نیز در اختیار این دانشگاه قرار گرفت.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
شبکه متخصصان آموزش عالی (شماع) مستقر در موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی از خبرگان، متخصصان و علاقه مندان برای عضویت در این شبکه دعوت کرد. به گزارش سیناپرس به نقل از موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی ...
دبیرخانه شورای عالی علوم تحقیقات   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۳    
سامانه ساتع ظرفیت جذب اعتبار تا 650 میلیارد تومان برای دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور فراهم نموده است به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی عتف در محیط اقتصادی امروز برای صنایع کوچک و بزرگ نوآوری مستمر در محصولات، فرایندها و خدمات امری مهم و ضروریست ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۲    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم گفت: در جلسه اخیر شورای برنامه ریزی آموزش عالی با پیشنهاد دفتر برنامه ریزی مصوب شد تا در دو سال حدود 1500 برنامه درسی با رویکرد آمایشی- ماموریتی و مهارتی- کارآماددگی در دستور کار قرار بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مصاحبه علمی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت پذیرش مقطع دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1402 دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم دانشگاه بجنورد در اولین دوره مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، دکتر مهدی فاطمی پور افزود: آغاز این دوره از فروردین1401بوده و تا امروز این جشنواره ادامه پیدا کرده است که در مراسم اختتامیه تقدیر از فعالان این عرصه و جمعبندی این رویدا که بیش از یکسال فضای آموزش عالی کشور را درگیر صحیفه سجادیه این کتاب نورانی امام سجاد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مصاحبه علمی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت پذیرش مقطع دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1402 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از امروز شنبه ششم خرداد ماه سال جاری آغاز می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان-شورای هم اندیشی استان همدان با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان همدان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در مجتمع آموزش عالی دختران نهاوند برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و عضو هیأت امنای علمی دانشگاه مهر البرز درباره تاسیس و اهمیت شناخت محدودیت کشور گفت: باعث خوشحالی ما است که موسسه آموزش عالی مهرالبرز به اولین دانشگاه یادگیری الکترونیکی در جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان در گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور گفت: هدف ما فعال سازی تمام دانشجویان در حوزه ورزش است به همین منظور همه امکانات و فضاهای ورزشی دانشگاه ها باید در اختیار تمام دانشجوها قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اقدامات فنی و حرفه ای در کشور برای گسترش امر مهارت آموزی گفت:آغاز اجرای طرح مهارت افزایی 500 هزار نفر از دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موسوم به طرح نخلستان را در دستورکار داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان در گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور گفت: هدف ما فعال سازی کلیه دانشجویان در حوزه ورزش است به همین منظور همه امکانات و فضاهای ورزشی دانشگاه ها باید در اختیار کلیه دانشجوها قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۰    
نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی طی روزهای آتی بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خطراتی در پی سالمندی جمعیت کشور وجود دارد اعم از هزینه های نگهداری سالمند، کم شدن نیروی کار و کاهش تولید، مهاجرت که منجر به کم شدن نیروی کار می شود، ضعیف شدن نیروی دفاعی کشور و کاهش جمعیت جوان و نخبه کشور.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون آموزش وزارت علوم گفت: دانشجویانی که وارد رشته های صنعت و جامعه می شوند، ماهانه 7 میلیون تومان بورس دریافت می کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۰    
تاکید رهبری بر ساماندهی کنکور توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی، محرومیت از کنکور برای داوطلبان فعال در کانال های مدعی تقلب و پایان مهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 1402 مهم ترین خبرهای آموزش عالی در هفته گذشته بودند.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری اشتغال تمام وقت و همزمان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در دستگاه های مشمول قانون رسیدگی به تخلفات اداری ممنوع می باشد.طبق این قانون افرادی چون عبدالملکی، زاهدی وفا، خاندوزی و یامین پور از دولت کنار می روند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
18 اردیبهشت ماه سال جاری درست در بحبوحه ای که داوطلبان کنکور خود را برای حضور در این آزمون پر استرس آماده می کردند، در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی طرح یک فوریتی اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با حضور رئیس سازمان سنجش ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش آموزش عالی اشتغال آفرین و هدفمند در پرتو طراحی نظام هدایت شغلی در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهیِ برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر فرهنگی و اجتماعی سازمان جهاددانشگاهی استان آذربایجان شرقی از آغاز دوره تربیت دانشجو معلم قرآن کریم با حضور 40 نفر از دانشجویان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ثبت نام مهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای سال تحصیلی1402- 1403 تا 15 خرداد ماه 1402 تمدید شد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تایید انتخاب 35 نفر از روسای دانشگاه های کشور و همچنین روسای موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران و مرکز آموزش عالی کاشمر خبر داد.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۳    
دانشگاه هنر اصفهان از سال 1402 با مجوز دفتر گسترش آموزش عالی وزارت عتف نسبت به راه اندازی رشته های زیر در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد اقدام نموده است و برای سال تحصیلی 1403-1402 پذیرش دانشجو خواهد داشت. ردیف مقطع تحصیلی عنوان رشته 1 دکتری هنر های اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی با همکاری پانزده نهاد، دانشگاه و دستگاه اجرایی؛ کنگرۀ ملی آموزش هدفمند، مهارتی و نیازمحور را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نخستین یادواره شهدای تربیت بدنی و ورزش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت عتف ضمن تأکید بر اهمیت ارتقای کیفی خدمات آموزش عالی گفت: دانشگاه ها در راستای افزایش بهره وری و توسعۀ کیفی حرکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تدوین اسناد ستاد علم و فناوری شورایعالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در مهارت آموزی حرفی برای گفتن در دانشگاه ها نداریم، گفت: سند آمایش آموزش عالی شاهراه حل مشکلات دانشگاهی کشور است، اما باید به تمام مواد سند توجه شود.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۱    
مدیر کل دفتر آینده پژوهی مدل سازی و مدیریت اطلاعات اقتصادی وزارت اقتصاد و دارایی در همایش تخصصی آموزش عالی اشتغال آفرین و هدفمند در پرتو طراحی نظام هدایت شغلی که توسط معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی برگزار شد گفت ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه آموزش عالی حوزوی مشکات در سال تحصیلی در رشته های سطح 3و 4 ثبت نام می کند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۸    
معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی در همایش تخصصی آموزش عالی اشتغال آفرین و هدفمند در پرتو طراحی نظام هدایت شغلی بر اختصاص سهم نظام مند برای نقش آفرینی نهاد ها و مراجع تخصصی و منطقه ای و بخش عمومی غیردولتی، خصوصی و... در زمینه هدایت شغلی و مهارت آموزی دانش آموختگان تاکید کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
براساس آمار منتشرشده طی سال 1401 سهم جمعیت بیکار فارغ التحصیلان آموزش عالی از کل بیکاران 2/37درصد بوده است
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۲    
همایش آموزش عالی اشتغال آفرین و هدفمند در پرتو طراحی نظام هدایت شغلی در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهیِ آغاز شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۳۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری به نقل از فرهیختگان ؛ در گزارشی که به تازگی از سوی شرکت مشاور پژوهش و آموزش عالی sirisacademic منتشر شده، به بررسی تعیین وابستگی ها و اولویت محققان در مؤسسات پژوهشی و آموزش عالی عربستان سعودی پرداخته شده است ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی سه رشته جدید شامل کارشناسی ارشد روانشناسی اجتماعی، کارشناسی ارشد مدیریت ورزش و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی به رشته های دانشگاه آزاد واحد ایلام اضافه شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۰۳    
تهران(پانا)- دهمین دوره جشنواره تدریس برتر منطقه یک شامل استان های البرز، تهران و سمنان به میزبانی استان تهران در مرکز آموزش عالی شهید بهشتی اجرا شد. دهمین دوره جشنواره تدریس برتر در مرحله منطقه ای با شرکت دانشجومعلمان سراسر کشور برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان (س) گفت: توجه به سلامت بانوان در کنار آموزش و تحصیل علم از مؤلفه های مهم و ارزشمند آموزش عالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۵    
حسین نستری نصرآبادی به عنوان سرپرست مجتمع آموزش عالی تربت جام منصوب شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی، محوریت آمایش آموزش عالی و نگاه ویژه این دانشگاه به کدرشته های دارای تضمین اشتغال را به لحاظ مبانی تشریح و آثار آن در پذیرش دانشجوی سال 1402 را بیان کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مرکز تخصصی علم کلام موسسه آموزش عالی امام صادق(ع) از میان طلاب واجد شرایط در سطح 4 پذیرش می کند.