دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۱:۲۶May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایلان ماسک»

ایلان ماسک اعلام کرده که به 83درصد درخواست های سانسور بیشتر از سوی دولت ها پاسخ مثبت داده است.
گزارشی تازه می گوید نرخ رسیدگی به درخواست سانسور محتوا توسط دولت ها در دوره ایلان ماسک افزایش یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۸ ساعت پیش    
ایلان ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس، گفته است که دومین پرواز استارشیپ باید تا دو ماه دیگر انجام شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۶    
تولید جدید شرکت ایلان ماسک قرار است روی انسان ها آزمایش شود و محققان امیدوارند که در فاز نخست این تراشه منجر به بینایی افراد نابینا شود.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مردان مشهور زیادی پدر شدن را تجربه کرده اند. اما برخی ستاره های مرد نه تنها در کار خود به جایگاه بالایی رسیده اند، بلکه خانواده ی بزرگی نیز با فرزندان فراوان ساخته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۲    
هدف این شرکت از کاشت ریزتراشه در مغز انسان کمک به درمان بیماری هایی مانند نابینایی، فلج اندام و فراهم آوردن امکان استفاده از رایانه و تلفن همراه برای افراد ناتوان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نشریه آلمانی در گزارشی فاش کرد شرکت تسلا متعلق به ایلان ماسک نتوانسته از داده های مشتریان، کارمندان و شرکای تجاری اش محافظت کند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فضایی اسپیس ایکس تأیید کرد: یک راکت ماهواره بر فالکون 9 این شرکت با موفقیت موشک ماهواره ارتباطاتی بدر 8متعلق به عربستان سعودی را در مدار مستقر کرده است. ...
شارا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۰    
شرکت روابط عمومی سابق توییتر روز جمعه شکایتی را علیه این شرکت تنظیم کرد و آن را به عدم پرداخت صورت حساب های پرداخت نشده از زمانی که ایلان ماسک در اکتبر سال گذشته مدیریت شرکت را به دست گرفت، متهم کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۹    
بحث بر سر نکات مثبت و منفی پیشرفت های تکنولوژیکی اخیر و هراس عده ای از احتمال بروز آشوب و خارج شدن کنترل این مصنوعات از دست انسان ها، هر روز ابعاد جدیدتری به خود می گیرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۰۵    
آیا ایلان ماسک به کاشت تراشه در مغز می شود؟ سازمان غذا و داروی امریکا تاییدیه برای انجام فاز انسانی این تحقیقات را صادر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارمند سابق شرکت تسلا 100 گیگا بایت از اطلاعات حساس این شرکت را افشا کرده که در این بین اطلاعات شخصی صدها هزار نفر هم فاش شده است.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلان ماسک می گوید اگرچه احتمال نابودی بشر با هوش مصنوعی بسیار کم است، اما باید آن را جدی گرفت. اریک اشمیت ، مدیرعامل سابق گوگل و ایلان ماسک هشدارهایی درمورد هوش مصنوعی ارائه داده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت نورالینک (Neuralink) که به دست ایلان ماسک تاسیس شده، می خواهد با استفاده از توسعه تراشه مغزی محدودیت های ارتباطی بین انسان و کامپیوتر را بردارد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرنامه نوشت: در عکس های اخیر ایلان ماسک که در دنیای فناوری های پیشرفته مانند وسایل نقلیه الکتریکی و اکتشافات فضایی چهره شناخته شده است، او در حال بوسیدن ربات های انسان نما است که مردم را پاک گیج کرده است. مردم به این فکر می کنند آیا واقعا او همسر آینده ایلان ماسک خواهد بود؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که ایلان ماسک پلتفرم خود را به عنوان پناهگاهی برای آزادی بیان تبلیغ کرده، این سایت از زمانی که توسط او خریداری شد تقریباً 80 درصد از کارکنان خود را تعلیق یا اخراج کرده و مملو از دیدگاه های افراطی و سخنان تنفر آمیز بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ساختارشکنی های ایلان ماسک پایانی ندارد و به نظر می رسد به زودی نام این ثروتمند پرحاشیه به جای تسلا و توییتر، با شرکت دیگرش یعنی نورالینک بر سر زبان ها بیفتد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۵    
شب گذشته اعلام شد که شرکت تراشه های مغزی الون ماسک با نام نیورالینک (Neuralink) توسط رگولاتورهای ایالات متحده تایید شده است تا آزمایش های انسانی در این خصوص انجام بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت نورالینک متعلق به ایلان ماسک برای انجام آزمایش ایمپلنت مغزی در انسان از سازمان غذا و دارو تاییدیه دریافت کرده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
شرکت تولیدکننده ایمپلنت مغز ایلان ماسک اعلام کرد که از سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا (FDA) چراغ سبز دریافت کرده است تا اولین مطالعه بالینی انسانی خود را آغاز کند.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
روند جذب متقاضی نورالینک برای این کارآزمایی بالینی هنوز آغاز نشده و به زودی اطلاعات بیشتری در این مورد اعلام خواهد شد. شرکت نورالینک (Neuralink) ایلان ماسک که با توسعه تراشه مغزی می خواهد محدودیت های ارتباطی بین انسان و کامپیوتر را از بین ببرد تا افراد بتوانند با استفاده از آن و اتصال مغزشان به ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تصاویری که ادعا می شود اولین نما از داخل سایبرتراک تسلای ایلان ماسک هستند در فضای مجازی منتشر شده است.
برترین ها / زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نورالینک، شرکت تحت مالکیت ایلان ماسک، از دریافت تأییدیه ی سازمان غذا و داروی آمریکا برای کاشت تراشه در مغز انسان خبر داده است.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت Neuralink که با هدف مطالعه در حوزه مغز و ذهن توسط Elon Musk تاسیس شد امروز در خبری مهم اعلام کرد که از سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) مجوزهای لازم برای تاسیس اولین کلینیک پژوهش بر روی مغز انسان را دریافت کرده است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲    
شفقنا – نورالینک می گوید برای آزمایش ایمپلنت مغزی توسط انسان تایید شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا از فرانس 24، شرکت نوپای ایلان ماسک، نورالینک روز پنجشنبه اعلام کرد که مجوزهای تنظیم کننده ایالات متحده را برای آزمایش ایمپلنت های مغزی خود در افراد دریافت کرده است. ...
یک پزشک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۷    
شرکت نورالینک، شرکت رابط مغز و کامپیوتر ایلان ماسک می گوید که مجوز اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) را برای ترتیب دادن اولین مطالعه بالینی انسانی دریافت کرده است. اگر این خبر درست باشد، به این معنی است که در مغز انسان های واقعی می تواند دستگاه نورالینک کاشته شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت تراشه های مغزی به نام نورالینک می گوید که تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (اف دی اِی) را برای انجام اولین آزمایش های خود بر انسان دریافت کرده است. این شرکت، که میلیاردر آمریکایی ایلان ماسک بنیانگذار آن است، می خواهد با وصل کردن مغز به کامپیوتر به احیای بینایی و تحرک افراد معلول کمک کند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از آنکه ایلان ماسک مالکیت شبکه اجتماعی توییتر را در دست گرفت، چالش های فراوانی برای این پلتفرم به وجود آمد تا جایی که بسیاری از کاربران اعلام کردند دیگر حاضر نیستند در توییتر فعالیت کنند و به پلتفرم های مشابه کوچ کردند.
فوت وفن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۵۸    
Tesla Model X Plaid از قبل قادر به انجام شتاب زنی 0-60 مایل در ساعت در زمانی به اندازه 2.5 ثانیه است. تسلا تازه ترین بار Track Mode را برای Tesla Model Y به ارمغان آورده است. اکنون، مدیر عامل ایلان ماسک تأیید کرده است که Tesla Model X Plaid نیز این قابلیت را خواهد داشت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. زانو زدن بی سابقه کیم جونگ اون خبرساز شد تصور ایلان ماسک در نژادها و حالت های مختلف خاطره ای تلخ به بهانه شهادت پنج مرزدار مظلوم این دختر 13 ساله توانست کوسه را شکست بدهد ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های جنجالی ثروتمند ترین فرد جهان در مورد بشر را بشنوید! همین صحبت ها لزوم تلاش برای چند سیاره ای شدن انسان را نشان میدهد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تسلا پس از اما و اگرهایی و فرازو فرودهایی در مذاکرات با دولت هند در صدد ساخت یک کارخانه در این کشور است. هند که به تازگی از چین از نظر جمعیتی جلو زده و به پر جمعیت ترین کشور دنیا تبدیل شده می تواند از هر نظر بازار بسیار مناسبی برای تولید خودروهای برقی باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از شخصیت های معروف که با هوش مصنوعی لباس کردی پوشیدند را ببینید.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک می گوید جانشینان احتمالی خود را برای شرکت هایش پیدا کرده است تا درصورتی که اتفاقی غیرمنتظره برای او افتاد، این جانشین کنترل امور را در دست بگیرند. این میلیاردر جنجالی باور ندارد که انتقال قدرت یا حق رأی در این شرکت ها به فرزندانش تصمیم درستی باشد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۳۲    
ران دیسانتیس در این رویداد طی گفتگویی با ایلان ماسک که بیش صد و چهل میلیون دنبال کننده در سراسر جهان دارد ، رسما نامزدی خود را اعلام خواهد کرد. انتظار می رود شامگاه روز بیست و چهارم ویدیویی از اعلام نامزدی وی منتشر شود ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
انتظار می رود که ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، بامداد پنجشنبه به وقت تهران به شیوه ای غیرعادی در یک رویداد به همراه ایلان ماسک در توییتر، وارد رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۵    
این روزها هوش مصنوعی در فضای مجازی سروصدای بسیاری به پا کرده است، لباس کردی پوشیدن مایکل جکسون ، ایلان ماسک و انیشتین یکی از این استفاده های جالب از این فناوری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اگر برای حفظ یک شغل به اندازه ی کافی سختی می کشید، از این تعجب نخواهید کرد که سه شغل قابل توجه ایلان ماسک روزهای او را تا چه اندازه طولانی و پیچیده می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا : زمانی که خبرنگار وال استریت ژورنال از ماسک پرسید که آیا هند برای ایجاد کارخانه جالب است، او در این باره اطمینان داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار راست گرای ایالت فلوریدا قصد دارد کمپین انتخاباتی خود را امروز (چهارشنبه) با حضور ایلان ماسک آغاز کند.
شارا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با آغاز مالکیت ایلان ماسک بر توییتر، موضوع انکار پدیده تغییرات اقلیمی هم در این پلتفرم غالب شده است؛ بطوریکه برخی از دانشمندانی که خود را در معرض توهین و هرزنامه های (اسپم ) انبوه دیدند، توییتر را به مقصد شبکه های اجتماعی جایگزین ترک کردند.
برترین ها / آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
این روزها هوش مصنوعی در فضای مجازی سروصدای بسیاری به پا کرده است. لباس کردی مایکل جکسون خواننده ی آمریکایی یکی از این استفاده های جالب از این فناوری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۴:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قاضی با رسیدگی به یک شکایت گروهی علیه ایلان ماسک که مدعی است وی سال گذشته در جریان خرید 44 میلیارد دلاری توییتر، سهامداران این شرکت شبکه اجتماعی را به دفعات فریب داده است، مخالفت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه سالانه سهامداران تسلا دیروز در گیگا تگزاس برگزار شد و ایلان ماسک، به روش همیشگی خود، وقتی تایید کرد که تسلا در حال کار بر روی دو محصول جدید است، دنیا را درگیر کرد.
یک پزشک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چقدر نژاد و اندام ما بر روی آینده ما موثر خواهند بود. هر چقدر هم بخواهیم انکار کنیم حتی در کشورهای توسعه یافته هم ممکن است مسیر رشد و پیشرفت یک سیه چرده یا کسی با اصلیت خاورمیانه یا یک شخص بومی با یک شخص سفیدپوست متفاوت باشد. این تفاوت های البته ظاهرا این سال ها کم شده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس : توئیتر در دوران ایلان ماسک دستخوش تغییرات مختلفی شد، برخی از این تغییرات نحوه عملکرد توئیتر را دچار مشکل کرده است به طوریکه گاهی باگ هایی در آن ظاهر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اظهارنظر اخیر ایلان ماسک در مقایسه جورج سوروس میلیاردر آمریکایی با یک شخصیت شرور داستانی، او را هدف هجمه رسانه های جریان اصلی در آمریکا قرار داده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاران به شدت نگران آینده شرکت تسلا هستند و علت اصلی آن را تمکز ایلان ماسک بر تجارت های بزرگ دیگر می دانند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سانفراسیسکو در پی ادعاهای شش کارمند سابق توییتر، تحقیقات جدیدی را درباره برنامه های ایلان ماسک برای تغییر دفتر مرکزی توییتر، گشود.
رسانه کلیک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
روز گذشته و با کمک ایلان ماسک نخستین فضانوردان عربستان سعودی شامل یک زن و مرد به همراه دو فضانورد دیگر به ایستگاه فضایی بین المللی رفتند.