شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۹:۱۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون سیاسی وزیر امور خارجه»

برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و رایزنی کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه گفت وگوهای صریحی در مورد بسیاری از حوزه های روابط ایران و اتحادیه اروپا و تحولات مربوط به مذاکرات رفع تحریم با انریکه مورا داشته، گفت: رایزنی ها در آینده، ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انریکه مورا معاون مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و رایزنی کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با نمایندگان 3 کشور اروپایی عضو برجام در نیویورک دیدار و درباره موضوعات مورد علاقه و مذاکرات رفع تحریم ها به گفت وگو پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با نمایندگان 3 کشور اروپایی عضو برجام در نیویورک دیدار و درباره موضوعات مورد علاقه و مذاکرات رفع تحریم ها به گفت وگو پرداخت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۴:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
حسین امیر عبداالهیان و جوزف بورل مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با یکدیگر دیدار و رایزنی کردند. به گزارش ایسنا، در این دیدار علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه و انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز حضور داشتند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی باقری سه شنبه در صفحه اجتماعی ایکس در این ارتباط نوشت: در ادامه نشست های قبلی، با مدیران سیاسی فرانسه، آلمان و انگلیس در نیویورک دیدار نمودم. ما طیفی از موضوعات مورد علاقه دو طرف از جمله مذاکرات رفع تحریم ها را مورد بحث قرار دادیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: در ادامه نشست های قبلی، با مدیران سیاسی فرانسه، آلمان و انگلیس در نیویورک دیدار و رایزنی کردم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدارهای جداگانه با وزیر مشاور در امور خارجی قطر و نماینده سلطان عمان از تلاش های 2 کشور در به سرانجام رسیدن تبادل زندانیان و آزادسازی دارایی های ایران قدردانی کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۱    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در دیدارهای جداگانه با وزیر مشاور در امور خارجی قطر و نماینده ویژه سلطان عمان از تلاش های دو کشور در به انجام رسیدن تبادل زندانیان قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: از دولت های قطر و عمان بخاطر نقش مهمشان در فرآیندی که منتج به آزادی شهروندان ایرانی شد قدردانی می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به همراه رییس جمهور جهت شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است، به صورت جداگانه با وزیر مشاور در امور خارجی قطر و نماینده ویژه سلطان عمان دیدار و رایزنی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر خارجه قطر دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه از آزادی 5 زندانی ایرانی و آزاد شدن 5 زندانی آمریکایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه آزادی زندانیان ایرانی از بند دولت آمریکا را نشان دهنده اهتمام ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت سیزدهم به سرنوشت همه ایرانیان دانست.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون سیاسی وزیر امور خارجه آزادی زندانیان ایرانی از بند دولت آمریکا را نشان دهنده اهتمام ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت سیزدهم به سرنوشت همه ایرانیان دانست و تاکید کرد اطلاع از شرایط و وضعیت همه ایرانیان در هر نقطه از جهان از اولویت های دولت است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که همراه با رئیس جمهور به نیویورک سفر کرده است در تشریح آخرین وضعیت تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا گفت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا گفت: ایران و دولت سیزدهم نسبت به سرنوشت همه ایرانانیان در همه جای دنیا اهتمام ویژه دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
آغاز دور جدید فروش ویژه ایران خودرو از امروز 27 شهریور | فروش فوری محصولات ایران خودرو از دم قسط و فقط با 100 میلیون تومان!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران درباره تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا گفت قاعدتاً طبق زمان بندی انجام شده ما الان باید تبادل زندانیان را دوحه داشته باشیم .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی در واکنش به سخنان معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا و تروئیکای اروپا قصد ازسرگیری مذاکرات رفع تحریم های ضدایرانی ندارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : لاوروف به سخنان اخیر علی باقری کنی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیات ایرانی در مذاکرات رفع تحریم ها واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: اروپا هیچگاه در فهرست سیاه روابط خارجی ایران قرار نداشته و ندارد و به هر میزان که این کشور ها آماده نقش آفرینی در توسعه کشور باشند با اقبال طرف ایرانی مواجه خواهند شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین در واکنش با سخنان معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان درباره برجام گفت: آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان از یک سال پیش مذاکرات بر سر احیای برجام را متوقف کرده اند.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه درباره مذاکرات رفع تحریم ها گفت: جمهوری اسلامی ایران در صورت واقع بینی طرف های مقابل و پرهیز آنها از تکرار اشتباهات گذشته، مانعی برای ازسرگیری مذاکرات و نهایی سازی توافق نمی بیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۷۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه درباره مذاکرات رفع تحریم ها گفت: جمهوری اسلامی ایران در صورت واقع بینی طرف های مقابل و پرهیز آنها از تکرار اشتباهات گذشته، مانعی برای ازسرگیری مذاکرات و نهایی سازی توافق نمی بیند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور خلیج فارس با اشاره به عزم و اراده ایران برای تعامل دوجانبه، گفت: ایران از هرگونه ابتکار طرف اروپایی برای گشایش دریچه های جدید تعامل و همکاری استقبال می کند.
علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه صبح امروز با لوئیجی دی مایو نماینده ویژه اتحادیه اروپا در امور خلیج فارس و هیات همراه دیدار نمود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام منابع خبری نماینده ویژه اتحادیه اروپا در منطقه خلیج فارس دیروز به تهران آمد و در جریان این سفر با علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه نیز دیدار و رایزنی کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۰۴    
اقتصاد ایران: معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه مقابله با تروریسم یک ضرورت بین المللی است، تصریح کرد: همکاری صادقانه و جمعی تنها راه مقابله مؤثر با این شر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران در مقابله با تروریسم ثابت قدم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه مقابله با تروریسم یک ضرورت بین المللی است، تصریح کرد: همکاری صادقانه و جمعی تنها راه مقابله مؤثر با این شر است.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۰    
وقت نیوز - هشت کشور حاشیه خلیج فارس شهریور ماه (سپتامبر) امسال مذاکراتی مشترک درسطح وزیران امور خارجه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد خواهند داشت که هدفآن ، آن طور که علی باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران به رسانه ها گفته است : زمینه سازی خروج نرم بیگانگان از منطقه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
در تماس تلفنی علی باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و مارسل دیفینک همتای هلندی، درباره آخرین وضعیت روابط جمهوری اسلامی ایران و هلند گفت وگو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در گفتگو با همتای هلندی خود بیان کرد که گفتگو و رایزنی مستمر همواره انتخاب اول جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با هلند است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه امریکایی ها از خواسته های خود عقب نشینی کرده و خارج از چارچوب توافق پول های ایران را آزاد کردند، گفت: در سه هفته گذشته نزدیک هفت برابر کل پولی که در سال گذشته توانستیم از منابعمان در عراق استفاده کنیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دیگر پول بلوکه شده نداریم علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه پنج شنبه شب در گفت وگویی تلویزیونی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا در جای دیگری پول بلوکه شده داریم، گفت: خیر، پول بلوکه شده نداریم. بخشی از پول های بلوکه شده ما در کره جنوبی بود ...
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه در خصوص سیاست خارجی در دولت سیزدهم گفت: رویکرد دو سال گذشته دولت در عرصه سیاست خارجی تصویر و درک روشنی را از بینش و درک دولت از سیاست خارجی روشن می کند ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اختتامیه پویش کتابخوانی هیس طوری در کاخ سعدآباد برگزار شد. علی باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه در این مراسم با بیان اینکه هر فردی هویت نداشته باشد، موجودیت ندارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۲:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه آمریکایی ها از خواسته های خود عقب نشینی کرده و خارج از چارچوب توافق پول های ایران را آزاد کردند، گفت: در حاشیه مجمع عمومی در نیویورک تاریخ هایی را برای مذاکره با دست اندرکاران مذاکرات تعیین کرده ایم.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نصر: معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت:ویژگی سیاست همسایگی دولت آقای رییسی مبتنی بر بازی برد _ برد است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت که در عرصه سیاسی مهم ترین ویژگی دولت اولویت داشتن سیاست همسایگی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت:ویژگی سیاست همسایگی دولت آقای رییسی مبتنی بر بازی برد _ برد است .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- قائم مقام جدید وزارت امور خارجه پاکستان با قدردانی از پیام تبریک معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد که به تلاش برای تقویت روابط میان دو کشور مصمم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت حضور نیروهای آمریکایی و ناتو در عراق و افغانستان ثابت کرد امنیت وارداتی نه پایدار است و نه می تواند دستاوردی به همراه داشته باشد.
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با ایسنا با تشریح اقدامات و دستاوردهای مهم دولت در حوزه سیاست خارجی طی دو سال گذشته گفت: ابتکار دولت سیزدهم شرایط جدیدی را در منطقه فراهم کرد و موجب احیای اعتماد متقابل سیاسی میان کشورهای منطقه شد.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه فرآیند آزادسازی چند میلیارد دلار از دارایی های ایران آغاز شد، گفت: تضمین لازم برای پایبندی آمریکا به تعهدات خود را دریافت کرده ایم و آزادی چند ایرانی بازداشت شده در این چارچوب است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان با بیان این که ایران از ظهور هند قدرتمند در عرصه جهانی که به چند جانبه گرایی کمک می کند، حمایت خواهد کرد، گفت: تعاملات متنوع و گسترده ایران و هند علیه هیچ بازیگری در منطقه نیست و همکاری های دو کشور موجب ثبات و امنیت منطقه خواهد شد.