چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۱:۲۹May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار رحیمی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۴    
سردار رحیمی گفت: اراده و ایمان قوی رزمندگان و فرماندهان و عنایت خداوند متعال از اصلی ترین عوامل موثر در پیروزی دفاع مقدس و فتح خرمشهر بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: تجهیز و تقویت پلیس امنیت اقتصادی به خصوص در مناطق مرزی از جنبه های نرم افزاری و سخت افزاری در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: رسالت اصلی بسیج علمی رفع نیازهای اولویت دار و کسب مرجعیت علمی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار رحیمی با اشاره به راه اندازی قرارگاه مقابله با قاچاق کالا و ارز گفت: برای مقابله با قاچاقچیان کالا و ارز از تمامی ظرفیت های داخلی و برون سازمانی استفاده می کنیم.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از روند رو به رشد اجرای طرح های سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: با تلاش همکارانم در پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی شاهد افزایش 61 درصدی ارزش ریالی کشفیات فرار مالیاتی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۹    
سردار رحیمی گفت: مهمترین رکن انقلاب اسلامی توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است بر همین اساس دشمن همه امکانات خود را برای هدف قرار دادن ولایت فقیه به کار گرفته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: از شروع تعطیلات نوروزی تا به امروز یک هزار و 509 پرونده به ارزش تقریبی بیش از 14 هزار میلیارد ریال تشکیل و پیگیری شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از دستگیری 778 مجرم اقتصادی و تشکیل 764 پرونده در زمینه مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی به ارزش بیش از 10 هزار میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار رحیمی از دستگیری 778 مجرم اقتصادی و تشکیل 764 پرونده در زمینه مقابله و مبارزه با مفاسد و جرایم اقتصادی به ارزش بیش از 10 هزار میلیارد ریال در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: همه باید در حوزه مسئولیت خود تمام تلاش خود را بکار ببندند تا گره ای از مشکلات مردم را باز کنند .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سردار رحیمی کوچک ترین تعلل در مقابله با جرایم اقتصادی را گناهی بزرگ و نابخشودنی عنوان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار رحیمی از رسیدگی به 214 پرونده در حوزه فرار مالیاتی و دستگیری 314 متهم در این زمینه خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: آمار پرونده های تشکیل شده در حوزه مبارزه با فرار مالیاتی در 11 ماه بالغ بر 214 پرونده بود و 314 متهم فرار مالیاتی با هماهنگی سازمان مالیاتی دستگیر شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: تمرکز بر پیشگیری و مقابله با جرایم کلان و سازمان یافته، قاچاق کالا و ارز و مفاسد اقتصادی، ایجاد امنیت مطلوب بر فعالیت های فعالان اقتصادی با مشارکت دستگاه های ذیربط از اولویت های جدی این پلیس است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۳    
سردار رحیمی گفت: شب عملیات یک شب ویژه بود و آن شب باران می بارید و طوفانی هم بود اما توسل به ائمه به بچه های ما قوت قلب داد که به آب بزنند و به نقطه هدف برسند و در طول جنگ هر جا کار گیر می کرد نام حضرت زهرا توسل ما بود.
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بغض های سردار رحیمی در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید نیروی انتظامی را ببینید.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بغض های سردار رحیمی در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید نیروی انتظامی را ببینید.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با صدور حکمی، سردار حسین رحیمی را به عنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا منصوب کرد. در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید نیروی انتظامی سردار رحیمی، فرمانده سابق انتظامی پایتخت در حین سخنرانی احساساتی شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۴    
فرمانده انتظامی کل کشور گفت: شهادت می دهم در مدتی که سردار رحیمی مسئولیت سنگین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ را برعهده داشت، به همراه تمام همکاران خود توانست این ماموریت را با ظرافت و البته با اقتدار به سرانجام برساند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار رحیمی فرمانده سابق انتظامی تهران بزرگ گفت: تلاش ما بود که با مدارا با مردم و مقابله با ناامنی ها و ناآرامی ها، محافظت از آرامش و اموال مردم تمام موارد ناامنی را با کمترین خسارت مرتفع کنیم. بیشترین فراخوان های دشمن و تمرکز آنها بر تهران بود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس سابق پلیس تهران بزرگ گفت: آمار جرایم و تخلفات و سرقت ها در پایتخت 9 درصد کاهش پیدا کرده است هر چند که اغتشاشات اخیر یک درصد بر آمار جرائم و تخلفات افزوده بود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس بازرسی کل فراجا از تغییر فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد و بدین ترتیب سردار رحیمی از پلیس پایتخت خداحافظی کرد و رئیس پلیس امنیت اقتصادی شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۵:۲۱    
هشتمین طرح اقتدار، برخورد با اراذل و اوباش
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار "عباسعلی محمدیان" با حکم سردار رادان به عنوان فرمانده جدید انتظامی تهران بزرگ انتخاب شد و سردار رحیمی به عنوان رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا منصوب شد.
سلام نو / شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پی اقدام مسلحانه انجام شده در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران گفت: با دستور ویژه مقامات سیاسی و امنیتی کشور، موضوع با اولویت و حساسیت بالا در حال بررسی است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از تسنیم، با حکم سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ شد. سردار محمدیان پیش از این فرمانده انتظامی استان البرز و رییس پیشین پلیس آگاهی تهران بود. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سه نماینده مجلس شورای اسلامی با محکومیت حمله به سفارت آذربایجان در تهران تاکید کردند که این اتفاق نباید روابط عمیق دو کشور دوست و همسایه ایران و آذربایجان را تحت تأثیر قرار دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۳   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت پای صحبت های متهم حمله به سفارت جمهوری آذربایجان نشست. این شخص در گفت وگو با سردار رحیمی همچنان ادعا می کند 9 ماه است از همسر خود بی خبر است و همسر او در سفارتخانه این کشور همسایه پناه گرفته است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۱   + ۶۵ سایت دیگر  
فکرشهر: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و احمد وحیدی وزیر کشور با توجه به حادثه پیش آمده در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، در جلسه ای اهداف و انگیزه مهاجم مسلح را مورد بررسی قرار دادند. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
با حکم سردار رادان، سردار عباسعلی محمدیان به جای سردار رحیمی به عنوان فرمانده پلیس پایتخت منصوب شد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
توضیحات یکی از نیروهای حفاظت سفارت در حضور فرمانده انتظامی را بشنوید.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گفته سردار رحیمی علت عدم حرکت پلیس دیپلماتیک به سمت مهاجم این بوده که این مأمور پلیس دیپلماتیک که در کیوسک دیده می شود، مسلح نبوده است، اما با دیدن کلاشینکف در دست مهاجم و دستور ایست او که به نوعی تهدیدآمیز بوده است، از جایش حرکت نکرده و بلافاصله با مرکز پلیس تماس گرفته است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۴۴ سایت دیگر  
کسب اطلاع کرد که با حکم فرمانده انتظامی کل کشور سردار رحیمی به سمت ریاست پلیس امنیت اقتصادی کشور منصوب شد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا_ فیلم اعترافات حمله کننده به سفارت آذربایجان در مقابل سردار سردار رحیمی منتشر شد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رویداد24 درباره ادعای رسانه های آذربایجانی در واکنش به حادثه حمله به سفارت آذربایجان در تهران با سردار رحیمی رئیس پلیس تهران گفت وگو کرده است. سردار رحیمی می گوید فردی با انگیزه شخصی برای آزاد کردن همسرش که در طبقه چهارم سفارت بوده، به آنجا حمله کرده است.
تیک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۸    
ایسنا نوشت: سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت از دستگیری فردی که صبح امروز با سلاح گرم وارد سفارت آذربایجان در تهران شده و اقدام به تیراندازی کرده بود، خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۹    
سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تشریح جزئیات قتل مسلحانه یک دیپلمات در سفارت آذربایجان گفت: این فرد انگیزه خود را مسائل خانوادگی اعلام کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
جزئیات حمله به سفارت جمهوری آذربایجان از زبان یکی از نیروهای حفاظت سفارت در حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ را بشنوید.
سخنگوی وزارت خارجه آذربایجان از احتمال تخلیه سفارت این کشور در تهران در پی حمله مسلحانه خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۱    
جزئیات حمله به سفارت جمهوری آذربایجان از زبان یکی از نیروهای حفاظت سفارت در حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ را در این فیلم مشاهده می کنید.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
فکرشهر: به دنبال انتشار اخباری از حمله مسلحانه به سفارت باکو در تهران در صبح روز جمعه، وزارت خارجه جمهوری آذربایجان این حمله را تایید کرد. به گزارش فکرشهر از فارس، بنابر گفته وزارت خارجه این کشور، یک فرد مسلح با سلاح کلاشینکف وارد سفارت شده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۶۷ سایت دیگر  
سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز به عنوان رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا منصوب شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شاهد عینی حمله مسلحانه به سفارت باکو که یکی از نیروهای حفاظت سفارتخانه هم بوده در حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات حمله به سفارت جمهوری آذربایجان از زبان یکی از نیروهای حفاظت سفارت در حضور سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ را در این فیلم مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تحقیقات اولیه نشان می دهد فرد مهاجم با انگیزه شخصی به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران حمله کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار رحیمی در گفتگو با برنامه پیگیری خبر شبکه خبر گفت: انگیزه حمله کننده به سفارت آذربایجان در تهران شخصی بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۹۲ سایت دیگر  
سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت از دستگیری فردی که صبح امروز با سلاح گرم وارد سفارت آذربایجان در تهران شده و اقدام به تیراندازی کرده بود، خبر داد.