پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۹:۴۶Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور ؛ مولدسازی املاک و اموال غیرمنقول بلااستفاده را یکی از سیاست های دولت مردمی معرفی کرد که با حمایت وزیر آموزش و پرورش در حال پیگیری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۵    
رئیس سازمان نوسازی توسعه وتجهیز مدارس کشور از نیاز 45 هزار و 543 کلاس درس در کشور به مقاوم سازی خبر داد و گفت: از این تعداد 22 هزار و 762 کلاس درس بافت فرسوده باید تخریب و بازسازی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت باز آفرینی شهری و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور بین معاونان وزرای راه و شهرسازی و آموزش و پرورش امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس گفت: در برنامه هفتم توسعه پیشنهاد چندساحتی کردن مدارس موجود را دادیم و اعتبار آن نیز پیشنهاد شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت افتتاح پروژه ها به ویژه در مناطق پرجمعیت شهری برای کاهش تراکم کلاس های موجود، یکی از اهدافی است که باعث نزدیک شدن به عدالت آموزشی می شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، حمیدرضا خان محمدی در دیدار با مدیرعامل و اعضای کانون بازنشستگان این سازمان با تأکید بر این که بازنشستگان هر دستگاهی گنجینه ای از تجربه های مرتبط محسوب می شوند ...
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۱    
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور با دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی دیدار و گفتگو نمود در این دیدار سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بهمراه توازنی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۷    
فکرشهر: با حضور معاون وزیر آموزش پرورش و رییس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کل کشور، دو پروژه در بخش شبانکاره شهرستان دشتستان افتتاح شد و چند بازدید هم به عمل آمد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس از برچیده شدن مدارس سنگی در کشور تا سال 1402 خبر داد.
سرپرست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در دیدار با کارکنان اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی: رفع دغدغه های کارکنان اولویت ماست، چرا که رسالت آن ها برچیدن بساط جهل است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدرسه 12 کلاسه قلم چی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس در شهر بیرجند به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- سرپرست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه در هر مدرسه باید یک گروه جهادی با همکاری معلم ها و دانش آموزان ایجاد شود گفت:برای ساخت مدرسه و تامین تجهیزات باید از نظر دانش آموزان استفاده کرد.
سرپرست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در سفر یک روزه به استان خوزستان مدرسه 12 کلاسه شهید نگهبان شهرستان بهبهان را افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس از بهره برداری از500 کلاس درس در سطح کشور تا پایان سال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در حال حاضر 6400 پروژه در دست ساخت دارد که مسئولان این سازمان تخمین زده اند برای اتمام این پروژه ها در مجموع حدود 29 هزار میلیارد تومان مورد نیاز است.
رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در جلسه شورای اداری شهرستان راور استان کرمان، گفت: اعتبار سفرهای استانی رییس جمهور در بخش مدرسه سازی 28000 میلیارد تومان است.
رودسری ها   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیل رمضان زاده یا عظیم امام پناهی گزینه های مدیرکلی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس گیلان هستند
موکریان بوکان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ روز پنجشنبه 15 اردیبهشت ماه 1401 در راستای پیگیری مشکلات فضاهای آموزشی شهرستان بوکان دکتر عطائی مشاور ریاست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، دکتر عبدالهی معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس در بازدید از واحدهای آموزشی اسلامشهر گفت در سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران 2500 میلیارد تومان اعتبار به آموزش و پرورش استان اختصاص یافته است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در کهگیلویه و بویراحمد گفت: بامشارکت سازمان نوسازی توسعه وتجهیز مدارس استان، در سال جدید36مدرسه بااعتبار9میلیارد تومان در کهگیلویه وبویراحمداحداث می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جدید 36 مدرسه با اعتبار9 میلیارد تومان با مشارکت سازمان نوسازی توسعه وتجهیز مدارس استان و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در راستای برچیده شدن مدارس کانکسی احداث خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، از استان قزوین به عنوان پیشرو در جذب اعتبارات نوسازی و تجهیز مدارس خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - یوسف نوری در حاشیه سفر به کاشان، مدرسه شهیدان بار فروش را خشت گذاری کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مراسم خشت گذاری مدرسه شهیدان بارفروش با حضور یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش؛ رخشانی مهر ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش؛ عصر امروز با حضور در منطقه بادرود، پروژه ساخت مدرسه روستای اریسمان را خشت گذاری کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در بیست و نهمین روز از دی ماه 1400 ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
از جاده های خاکی و راه های صعب العبوری می گذریم. قرار است از مدارسی بازدید کنیم که در محروم ترین روستا های مرزی میرجاوه و پاکستان به همت سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کل کشور (معاونت عمرانی وزارت آموزش و پرورش) ساخته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدرسه ابتدایی هفت کلاسه روستای عمان شهرستان درگزین از توابع استان همدان با حضور رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس به بهره برداری رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن بازدید از مدارس روستاهای خلف آباد و سرابتاوه با معلمین و دانش آموزان این مدارس دیدار کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
همایش احسان و همدلی به میزبانی و حمایت بانک پارسیان و مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، سازمان برنامه و بودجه، سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، بیمه ایران، بنیاد احسان، بنیاد رودکی و بانک توسعه تعاون برای کمک به مردم زلزله زده اندیکا، لالی و بازفت برگزار شد.
نخستین جلسه کارگروه اجرایی توسعه و بهبود فضاهای آموزشی عشایری استان خراسان شمالی در راستای تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور و سازمان امور عشایر ایران تشکیل شد .
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۶:۳۲    
در راستای تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور و سازمان امور عشایر ایران ، جلسه کارگروه متناظر آذربایجان غربی به میزبانی اداره کل نوسازی مدارس استان برگزار شد.
در راستای تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور و سازمان امور عشایر ایران نخستین جلسه کارگروه متناظر استان البرز به میزبانی اداره کل نوسازی مدارس این استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور و مدیرعامل جامعه نیکوکاری ابرار کلنگ هنرستان و خوابگاه شبانه روزی سی سخت با اعتبار 21 میلیارد تومان به زمین زده شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز (پانا)- معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در آیین افتتاح و بهره برداری از دبیرستان 12 کلاسه حاج محمد احتیاطی گفت هماهنگی خوبی بین ادارات کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس و مجمع خیران در استان خوزستان وجود دارد. ...
رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در نشست های جداگانه با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز و کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان قم؛ از رشد 2.5 برابری اعتبارات پروژه های مشارکتی این استان درسال 1399 نسبت به سال پیش از آن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کلنگ ساخت سه واحد آموزشی و یک سالن ورزشی با حضور مشاور رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در دلگان به زمین زده شد.
نشست مشترک معاونان سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور با همکاران حوزه ریاست و روابط عمومی به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: امسال با اختصاص760 میلیارد تومان اعتبار یکهزار و 60 مدرسه در سراسر سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید. ...
راه دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ زنی احداث 200 باب مدرسه در مناطق صعب العبور سیستان و بلوچستان با مشارکت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ زنی احداث 200 باب مدرسه در مناطق صعب العبور استان سیستان و بلوچستان با مشارکت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور انجام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رخشانی مهر گفت: در سال 99 هزار و 60 کلاس درس جدید تحویل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان شد که در این زمینه از تمامی ظرفیت ها و اعتبارات ملی و استانی و خیرین استفاده شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۷:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی احداث 200 باب مدرسه در مناطق صعب العبور استان سیستان و بلوچستان با مشارکت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش، فرمانده قرارگاه منطقه جنوب شرق کشور ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن–هیبنا ، بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان لرستان بصورت ویدئو کنفرانس با حضور نوبخت معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ، قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ...
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب هادی زارع پور گفت: گروه های ارزیاب آموزش و پرورش تمامی منازل حادثه دیده فرهنگیان بازنشسته و شاغل را بررسی و گزارش جامعی از آن ارائه می کنند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۵    
با حضور رخشانی مهر ،رئیس سازمان نوسازی توسعه وتجهیز مدارس کشور یک دبستان ده کلاسه امروز در کاشمر افتتاح شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان اصفهان یک پروژه آموزشی و پرورشی را افتتاح کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، در نهمین روز از دی ماه 1399، مجتمع آموزشی دختران چهارباغ مدرسه شکرالله فرقدانی با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سپیده طیب قاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کمپین آجر به آجر با مشارکت جامعه خیران مدرسه ساز و با هماهنگی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس به منظور جمع آوری کمک های مردمی جهت ساخت و تجهیز مدارس تشکیل شده است ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رخشانی مهر با بیان اینکه در حال حاضر بیش از600 پروژه فعال آموزشی در سیستان وبلوچستان درحال اجراست، گفت: در سال جاری 503 میلیارد تومان اعتبار به این استان تخصیص داده شده است که از این حیث بیشترین جذب اعتبارات را در کشور داشته است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۴    
مراسم کلنگ زنی 5 باب از مدارس خیرساز شهرستان بناب برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از بناب، صبح امروز؛ با حضور مهاجرانی معاون مشارکت های مردمی سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور ...
آنا / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس اظهار کرد: استان تهران جزو مناطق با سرانه پایین است و 300 میلیارد تومان اعتبار در سال 1399 فقط از سوی خیرین در نظر گرفته شده است.
معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، گفت: هم اکنون 40 هزار کلاس درس نیمه تمام در کشور وجود دارد.