سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۵:۲۸Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل هواشناسی»

ایرنا   ۴۶ دقیقه پیش    
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته دیر با 44، برازجان، کنگان و خورموج با 42 و اهرم با 41 درجه سانتیگراد بیشترین دما را در این استان داشتند.
ایمنا   ۴۶ دقیقه پیش    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کردستان گفت: از امروز سه شنبه تا صبح پنجشنبه شاهد عبور موجی بارشی از شمال غرب کشور خواهیم بود که موجب افزایش پوشش ابر، وزش باد شدید و در برخی از مناطق استان کردستان رگبار باران با احتمال رعد و برق می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از عصر امروز تا پنجشنبه (11 تا 13 مهرماه) با افزایش شرایط ناپایداری جو در بعضی ساعات وزش باد شدید در سطح استان پیش بینی می شود.
زیر نویس   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طلیعه محمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به نقشه های پیش بینی هواشناسی، برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه در ساعاتی از بعد از ظهر وزش باد با سرعت متوسط مورد انتظار است. کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: برای روزهای پنجشنبه و جمعه در سطح استان بوشهر و روی دریا وزش باد [...]
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان با اشاره به صدور هشدار زرد از وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، خیزش گردوخاک محلی، وقوع تندباد لحظه ای در مناطق نیمه غربی، شمال غرب، غرب، جنوب غرب و با شدت کمتر مرکز استان تا پایان هفته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: دمای هوا در استان بوشهر از روز جمعه کاهش محسوس خواهد داشت.
امروز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات شرقی و شمالی استان احتمال رگبار پراکنده باران و رعد وبرق دور از انتظار نیست. به گزارش صبح ساحل، ابراساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان؛امروز و فردا، ساعات صبح شرایط دریا جهت تردد های دریایی مساعد خواهد بود در ساعات بعدازظهر ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: امروز (سه شنبه) آسمان استان قسمتی ابری همراه با افزایش ابر است و وزش باد نیز در ساعات بعد از ظهر به حد شدید می رسد.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
کارشناس مسئول اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از احتمال سیل و آب گرفتگی معابر در شهرستان های استان خبر داد.
اداره کل هواشناسی استان اعلام کرد: افزایش تدریجی دما تا روز پنجشنبه در استان یزد ادامه دارد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آستارا- شهردار آستارا با اشاره به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر صدور هشدار نارنجی هواشناسی نسبت به وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر در این شهر هشدار داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه های های پیش بینی و پیش یابی از فردا، سه شنبه بارش های رگباری در استان تشدید می شود و لازم است شهروندان و دستگاه های خدمات رسان به هشدار نارنجی صادر شده توسط هواشناسی توجه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی از تشدید فعالیت سامانه بارشی و کاهش محسوس پنج الی هشت درجه ای دما از بعدازظهر سه شنبه 11 مهر تا عصر پنجشنبه 13مهر در استان خبر داد.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان روز دوشنبه 10 مهرماه با اشاره به تغییرات دمایی و وضعیت جوی استان، گفت: دمای هوای استان تا پایان هفته به صورت نسبی و تدریجی تا 2 درجه افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس بررسی نقشه های هواشناسی با وزش با شدید شمال غربی در برخی از ساعت ها علاوه بر تلاطم دریا، برای نقاط مستعد این استان خیزش گرد و خاک پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل هواشناسی اردبیل با صدور هشدار نارنجی شماره 50 به عشایر استان توصیه کرد از چرای احشام در دامنه کوه و تردد در حاشیه رودخانه ها و نواحی مرتفع خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به شرایط جوی پیش رو هشدار دریایی سطح زرد صادر کرد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی افزایش ابرناکی ها در اغلب نقاط استان بارش هایی به شکل پراکنده و رگبار موقتی از امروز (دوشنبه) تا سه روز آینده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین از افزایش ابر و وزش بادهای به نسبت شدید غربی طی هفته جاری در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از وزش باد و وقوع گرد و غبار در استان بوشهر خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فردا سه شنبه 11 مهر 1402 آسمان کمی تا قسمتی ابری، بتدریج با وزش باد، رشد ابر و کاهش نسبی دما رو به رو خواهیم شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اداره کل هواشناسی گیلان با صدور هشدار سطح نارنجی نسبت به آگاهی و اقدام دستگاه ها هشدار داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود امواج ناپایدار به جو استان خبر داد و گفت: این امواج تا روز پنجشنبه(13 مهر) کرمانشاه را تحت تاثیر قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروزجوی پایدار بر آسمان استان حاکم است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در ساعات صبح جوی آرام و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب وزش باد های غربی برروی خلیج فارس و نیمه غربی تنگه هرمز پیش بینی می شود. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۴    
بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه، بارش های پاییز امسال به صورت مقطعی و خصوصا در آبان و آذر نسبتا سنگین خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بر اساس بررسی آخرین نقشه های پیش یابی شاهد فعالیت امواج بارشی در سطح استان خواهیم بود.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز، یکشنبه نهم مهرماه، پدیدۀ غالب جوی در سطح استان کرمان افزایش ابر و وزش باد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: صبح امروز شرایط جوی آرام و در بعدازظهر و اوایل شب وزش باد های غربی در خلیج فارس و نیمه غربی تنگه هرمز پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در برخی شرقی و جنوبی استان، احتمال وقوع ناپایداری جوی به صورت رگبار پراکنده و رعدوبرق وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۸    
ارومیه - ایرنا - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه های پیش بینی و پیش یابی بارش های رگباری در استان که از هفته قبل آغاز شده تا پایان این هفته ادامه دارد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی کردستان در خصوص آخرین وضعیت هوای این استان، اطلاعیه را صادر کرد که بر اساس آن از امروز تا روز دوشنبه دمای هوا 3 تا 4 درجه کاهش می یابد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان با احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور همچنین کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۶    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: افزایش ابرناکی و وزش باد در ساعات عصرگاهی طی چند روز آینده برای این استان پیش بینی می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، آسمانی صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات به ویژه امروز تا فردا (5 تا 6 مهر) گاهی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود. ...
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی تهران وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک و همچنین کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان با احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور همچنین کاهش نسبی دما از چهارشنبه (12 مهرماه) پیش بینی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از افزایش یک تا دو درجه ای دمای هوا طی 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره وزش باد شدید، تندباد لحظه ای و خیزش گردوخاک محلی در مناطقی از استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به دلیل گذر متناوب امواجی کم دامنه از جو منطقه، رگبارهای موقت باران از فردا دوشنبه 10 شهریور استان را فرا می گیرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان با احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور همچنین کاهش نسبی دما از چهارشنبه (12 مهرماه) پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: برای روزهای دوشنبه 10 مهر ماه و روز چهارشنبه در پاره ای مناطق رگبار باران، رعدوبرق و گاهی وزش بادهای لحظه ای پیش بینی می شود، وزش بادهای نسبتاً شدید غربی در روز دوشنبه برای برخی مناطق غبار محلی را به همراه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۵    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: تا پایان هفته جاری در کرمان با افزایش نسبی دما مواجه خواهیم شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
علی محمد زورآوند در گفت و گویی، در خصوص وضعیت بارش های پاییزی امسال، گفت: براساس پیش بینی ها، بارش های پاییز امسال نرمال و با گرایش به بیشتر از نرمال بوده و احتمال آغاز زودهنگام بارش ها نیز وجود دارد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۷    
وضعیت آب و هوای برخی شهرهای استان اصفهان در 24 ساعت آینده توسط اداره کل هواشناسی اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: آسمان قم عصر امروز نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان از وزش نسبتا شدید باد در هفته جاری خبر داد و گفت: اواسط هفته کاهش چند درجه دمای هوا در استان قطعی است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه هوای استان امروز صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات با وزش باد نسبتا شدید خواهد بود و فردا از شدت وزش باد کاسته خواهد شد گفت: احتمال نفوذ گردوغبار به زنجان زیاد است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان اردبیل در خصوص فعالیت سامانه بارشی و بروز ناپایداری های محلی در این استان هشدار سطح زرد شماره 49 صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ساعت های پایانی امروز یکشنبه نهم مهر ماه به مدت سه روز وزش شدید باد در استان پیش بینی می شود.