چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۴۴Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل هواشناسی»

خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: غبار صبحگاهی تا پایان هفته پدیده غالب مرکز و شرق اصفهان است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: شرایط جوی استان در پنج روز آینده نسبتا پایدار است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
بوشهر - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با کاهش سرعت وزش بادهای شمالی از فردا، وضعیت جوی و دریایی این استان آرام می شود و این شرایط تا میانه هفته آینده نیز تداوم خواهد داشت.
روز پلاس   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی   ۶ ساعت پیش    
انتصاب سرپرست اداره کل هواشناسی خراسان رضوی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور با صدور حکمی علی اصغر دهقان پور را به عنوان سرپرست اداره کل هواشناسی استان خراسان رضوی منصوب کرد . ...
قلم نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۷ ساعت پیش    
فکرشهر: هواشناسی بوشهر از کاهش سرعت باد های شمالی و آرام شدن وضعیت جوی و دریایی از فردا خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از وزش باد موقت در برخی از نقاط استان خبر داد و گفت: سرعت وزش باد به صورت موقت به 50 کیلومتر در ساعت نیز می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: براساس نقشه های پیش یابی و با توجه الگوهای پایدار در منطقه تاپایان هفته جاری و در اغلب نقاط استان جوی آرام و پایدار حاکم می شود.
فرارو   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و یک درجه به مرور و در طول روز به سی و چهار درجه می رسد. به گزارش فرارو؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران آفتابی خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بارش های پاییزی از نیمه دوم آذرماه آغاز می شود، گفت: با این شرایط اواخر پاییز بارش های خوبی برای استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به آخرین بررسی صورت گرفته در این استان شاهد بارندگی دیررس و کمتر از نرمال در فصل پاییز خواهیم بود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در ساعات صبحگاهی وضعیت جوی نسبتا آرام و در ساعات بعدازظهر ناپایداری وضعیت جوی خواهیم داشت. به گزارش صبح ساحل، مرضیه سی سی پور ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۴:۵۳    
اداره کل هواشناسی مازندران میانگین دمای هوای این استان طی امروز سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری را 32 درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان به صورت صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد به نسبت شدید و در نیمه شرقی احتمال گردوخاک محلی به ویژه طی امروز پیش بینی می شود.
آنا / خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: پدیده جوی خاصی تا هفته دوم مهر ماه در استان نخواهیم داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلنا : بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 34 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: تا روز پنجشنبه وقوع گردوخاک محلی در برخی نقاط و احتمال نفوذ گردوغبار فرامنطقه ای به استان دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- اداره کل هواشناسی مازندران میانگین دمای هوای این استان طی امروز سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری را 32 درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه دمای هوا طی چند روز آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، شرایط جوی استان در روزهای آینده را پایدار پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: وضعیت جوی استان با توجه به وزش بادهای جنوبی امروز و فردا /چهارشنبه/ با افزایش نسبی دما روبرو خواهد بود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۸    
فکرشهر: هواشناسی بوشهر از ادامه وزش باد های شمالی و تلاطم دریا تا روز پنج شنبه خبر داد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد تا اوایل وقت پنج شنبه با وزش متناوب باد های شمالی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد به نسبت شدید و خیزش گردوخاک محلی نیمه شرقی استان را طی 24ساعت آینده در بر می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان های همجوار به تهران هشدار داد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در روزهای 4 و 5 مهرماه دربعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد شدید در غرب و نیمه جنوبی استان همچنین خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۹    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و امروز و فردا در نیمه شرقی احتمال گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از روند کاهشی دمای هوای استان از روز سه شنبه خبر داد و توصیه هایی را برای کشاورزان نیز ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۲    
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از بازگشت هوای آفتابی و گرم، همراه با افزایش نسبی دما و آسمانی صاف تا نیمه ابری در روزهای پایانی هفته نخست مهرماه 1401 در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۷    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه فعلا خبری از باران نیست گفت: طبق پیش بینی فصلی، پاییز امسال کمتر از نرمال بارندگی خواهیم داشت اگرچه بارش ها در زمستان بیشتر از میانگین پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۴    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: با توجه به پیش بینی وزش باد و خیزش گرد و غبار، برای روزهای 4، 5 و 6 مهر ماه 1401، هشدار به رنگ زرد برای استان قزوین صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۱    
زنجان - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی زنجان گفت: دمای هوای این استان از ظهر فردا /سه شنبه/ تا روز جمعه به تدریج افزایش می یابد بطوریکه در مناطق مختلف هوای به نسبت گرمی را تجربه خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۲    
ایسنا/زنجان کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: تا پایان روز دوشنبه هفته جاری دمای استان کاهش محسوسی داشته و هوا سرد خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان به گفته رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان، در این هفته پدیده جوی خاصی در استان وجود ندارد و فقط وزش باد نسبتا شدید پدیده غالب شرق استان خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۷    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه دمای هوا طی چند روز آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، شرایط جوی استان در روزهای آینده را پایدار پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: شرایط آرام و پایداری که در حال حاضر در جو استان داریم همچنان تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر نوشت؛ بنا بر اعلام اداره حفاظت از محیط زیست آبادان، عصر امروز یکشنبه میزان ذرات آلاینده در هوا به چهار هزار و 398 میکروگرم بر متر مکعب یعنی نزدیک 30 برابر فراتر از حد استاندارد است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی اعلام کرد: بررسی آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی استان نشان می دهد که نفوذ زبانه پرفشار خزری در منطقه شمالی و شرقی استان موجب کاهش محسوس دما بین سه تا 6 درجه و بارش های پراکنده باران می شود.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید بویژه در ساعات عصر و شب از روز یکشنبه (سوم مهرماه) تا روز دوشنبه ( چهارم مهرماه) هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی و شرق استان تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید بویژه در ساعات عصر و شب از روز یکشنبه (سوم مهرماه) تا روز دوشنبه ( چهارم مهرماه) هشدار داد.
خلخالیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان دهنده اوج ناپایداری در استان طی امروز (3 مهر) در نوار شرقی و نیز نواحی منتهی به استان گیلان است. به گزارش خلخالیم به نقل از اداره کل هواشناسی استان ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، یکشنبه شب و روز دوشنبه (3 و 4 مهرماه) شاهد کاهش دمای بین 3 تا 5 درجه خواهیم بود.
سلامت نیوز / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به بارش باران در شمال غرب استان و وزش شدید باد، گفت: فردا هوای مشهد آلوده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر و شب در برخی ارتفاعات استان، رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعدو برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود. ...
مرآت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان سمنان با موضوع احتمال بارش های پراکنده، رگبار، رعد و برق و گرد و خاک، هشدار زرد اعلام کرد.