شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۰:۵۰Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل جنوبی»

روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در جهان امروز با مفاهیمی از توسعه که مبنایش اقتصاد دریا پایه است مواجهیم.یعنی آنکه بنادر به موتور پیشران توسعه کشورها تبدیل شده اند. این مفهوم برمبنای وجود بنادر بزرگ و مهمیست که دارای کارکردی صنعتی(Industrial port) یا لجستیکی یا تجاری (sea port) یا با هر دو کارکرد، دانسته می شود ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: قوه قضاییه مطابق وعده های مطرح شده در گذشته اقدام به آزادسازی سواحل جزیره قشم از دست سودجویان کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : پس از رزمایش های نظامی به رهبری آمریکا, تعداد زیادی کشتی و هواپیماهای نیروی دریایی ارتش چین از نزدیکی سواحل جنوبی تایوان عبور کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۵    
سازمان هواشناسی با پیش بینی تشدید سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج در آب ها و سواحل جنوبی کشور، برای 21 تا 26 شهریور هشدار زرد دریایی صادر کرد.
احداث 8 سکونتگاه ساحلی در پهنه های استقرارسکونتگاه های جدید ساحلی در سواحل جنوب استان سیستان وبلوچستان به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
با نزدیک شدن اَبَرتوفان "سائولا" به سمت سواحل جنوبی چین، هنگ کنگ پروازهای خود را متوقف کرد، بازار سهام و مدارس را تعطیل کرد.
مکانیابی احداث شهر جدید کوشک و خلیج فارس و 10 پهنه سکونتگاه ساحلی با رویکرد مولدسازی در سواحل جنوبی استان هرمزگان در جلسه کارگروه امور زیربنایی این استان به تصویب رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۱    
سازمان هواشناسی از کاهش دوباره دما در نوار شمالی کشور از روز چهارشنبه خبر داد و برای برخی مناطق کشور از جمله سواحل جنوبی هشدار صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۹   + ۸۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش دوباره دما در نوار شمالی کشور از روز چهارشنبه خبر داد و برای برخی مناطق کشور از جمله سواحل جنوبی هشدار صادر کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور و در پی آن احتمال اختلال در تردد شناورهای مسافربری هشدار داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس سیاست های برنامه هفتم توسعه، 7درصد جمعیت کشور در سواحل جنوبی و جنوب شرق کشور مستقر شود و زمینه سازی برای تحقق این امر، در کنار سایر سیاستها در دستور کار زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد افزایش سرعت باد در سواحل جنوبی و خسارت های احتمالی آن، از بارش باران و رعد و برق 4 روزه در برخی استان ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد افزایش سرعت باد در سواحل جنوبی و خسارت های احتمالی آن از بارش باران و رعدوبرق 4روزه در برخی استان ها خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۴:۴۲    
روزنامه ایران: صدها صیاد سواحل جنوبی کشور در نامه های مختلف به فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی خواستار جلوگیری از شروع مجدد صید صنعتی ترال شدند و آغاز آن را مساوی با خالی شدن سفره هایشان دانستند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج تا 1.5 متردر جنوب کشور هشدار داد.به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۲    
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج در آب ها و سواحل جنوبی از سه شنبه تا پنجشنبه این هفته، هشدار زرد دریایی صادر کرد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید بر لزوم همکاری تمامی دستگاه های متولی برای تسریع در اجرای پروژه های توسعه ای سواحل جنوبی کشور تأکید کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۱    
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو)، خواستار ارایه برنامه ای برای ایجاد توازن در تامین آب صنایع معدنی، بازبینی برنامه های تامین آب از سواحل جنوبی کشور و تسریع در عملیات اجرایی آن شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، روزنامه دیلی تلگراف در مطلبی با اشاره به جذابیت هایی که شهرهای آمریکا در گذشته داشته اند، آنها را در حال حاضر مملو از فساد، جرم و جنایت توصیف کرد و نوشت: برای رفع چالش کنونی یک نظام قضایی هوشیار و کارآمد لازم است. ...
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):مدیر عامل شرکت تامین و انتقال آب خلیج فارس(WASCO)، گفت: انتقال آب به کارخانه تغلیظ مس دره آلو، با انشعاب از خط یک طی هجده ماه آینده، انجام می شود. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل ایمیدرو، احسان انصاری که در نشست مدیران عامل شرکت های انتقال آب سواحل جنوبی با رئیس [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، خواستار ارائه برنامه ای برای ایجاد توازن در تامین آب صنایع معدنی، بازبینی برنامه های تامین آب از سواحل جنوبی کشور و تسریع در عملیات اجرایی آن شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی خواستار ارائه برنامه ای برای ایجاد توازن درتامین آب صنایع معدنی، بازبینی برنامه های تامین آب ازسواحل جنوبی کشورو تسریع درعملیات اجرایی آن شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق وزارت نیرو و وزارت نفت مکلف شدند برای تامین برق و گاز مورد نیاز شرکت های صنعتی، شهرک های کشاورزی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو)، خواستار ارایه برنامه ای برای ایجاد توازن در تامین آب صنایع معدنی، بازبینی برنامه های تامین آب از سواحل جنوبی کشور و تسریع در عملیات اجرایی آن شد.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو )، خواستار ارایه برنامه ای برای ایجاد توازن در تامین آب صنایع معدنی، بازبینی برنامه های تامین آب از سواحل جنوبی کشور و تسریع در عملیات اجرایی آن شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ارتش تایوان از بیم حملات احتمالی چین قصد دارد در روزهای آتی رزمایش دریایی و هوایی درسواحل جنوبی این جزیره برگزار کند. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ ارتش تایوان از بیم حمله محتمل چین قصد دارد در روزهای آتی رزمایش دریایی وهوایی برگزار کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دست کم 30 مهاجر در سواحل جنوبی ایتالیا پس از غرق شدن دو قایق ناپدید شده اند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۴    
امباپه که برای گذراندن تعطیلات به سواحل جنوبی ایتالیا رفته، در حال خوشگذرانی با دو دختر ناشناخته دیده شده است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار اختلال در تردد کشتی های تجاری در سواحل جنوبی از جو پایدار و آسمان صاف طی امروز در اکثر مناطق کشور خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق بررسی انجام گرفته، ماندگاری هوای گرم در استان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۶۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار برای سواحل جنوبی کشور، اعلام کرد: طی 5 روز آینده در سمنان، تهران و البرز با افزایش سرعت باد، خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از ساخت نخستین شهر جدید بین المللی در نوار ساحلی جنوب کشور تحت عنوان شهر جدید خلیج فارس خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
طوفان در چندین منطقه از شمال چین از جمله پکن، پایتخت این کشور موجب رگبار و بارندگی شدید شده و گزارش ها حاکیست که هزاران نفر از شهروندان پکن از سوی مقامات شهری، دستور تخلیه خانه هایشان را گرفته اند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۱:۲۰    
جنگل های مانگرو با حدود 10 میلیون هکتار مساحت در دنیا زیستگاه امنی برای هزاران پرنده آبزی و کنار آبزی و گونه های آبی است که بیشترین پراکنش را در سواحل رودخانه ها و دریاهای مناطق نیمه استوایی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر لزوم ایجاد مرکز بین المللی حفاظت از مانگروها گفت: در سه دهه اخیر در ایران بیش از هشت میلیون اصله نهال حرا در سواحل جنوبی ایران کاشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- استاندار یزد با بیان اینکه سرمایه گذاری در سواحل جنوبی کشور از برنامه های مورد پیگیری استان است گفت: برقراری ارتباط بیشتر بخش خصوصی استان با کشورهای هدف صادرات ضروری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور، مهدی رهنما از برگزاری کنفرانس بین المللی با مشارکت سازمان هواشناسی کشور و به میزبانی این پژوهشگاه در مهرماه سال جاری خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش وزش باد و افزایش ارتفاع امواج از سوم تا ششم مرداد در آب ها و سواحل جنوبی کشور، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت 64 هزار نفری ملوانان و صیادان فعال در چهار استان جنوبی کشوربرابر با مصوبه مجلس و همچنین با پیگیری های انجام شده برای نخستین بار بیمه شدند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن صدور هشدار نارنجی برای سواحل جنوبی درباره طوفانی شدن خلیج فارس و دریای عمان، از رگبار، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقتی در برخی استان های شمال و شمال غرب کشور خبر داد.
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران، گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به بهبود شرایط جوی در نیمه دوم سال، پایگاه های ساحلی سالم سازی شده در مناطق جنوبی، باز می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۶    
سازمان هواشناسی درباره فعال شدن سامانه جوّی که سبب افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج در دریای عمان، تنگه هرمز و خلیج فارس خواهد شد، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح نارنجی برای افزایش سرعت وزش باد و رسیدن ارتفاع امواج به 2 متر در سواحل جنوبی کشور صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۰    
در دستورالعمل دولت بریتانیا آمده است که خطر حملات تروریستی در پاکستان وجود دارد و شهروندان انگلیسی تنها اجازه سفر به سواحل جنوبی ایالت بلوچستان را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج از 20 تا 22 تیرماه، برای آب ها و سواحل برخی استان های جنوبی هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا افزود: از بعد از ظهر سه شنبه (20 تیر) با نفوذ جریانات خنک شمالی روی سواحل جنوبی دریای خزر تا پنجشنبه(22 تیر) ضمن کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور، در استان های ساحلی خزر، اردبیل ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
لحظات خنده دار و جالب از ضربات پنالتی در دنیای فوتبال را در این بخش از فوتبالی مشاهده کنید.