چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۳۵Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دمای هوا»

قم نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: هواشناسی قم از کاهش دمای هوای استان در روز های ابتدایی هفته آینده خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، روند تدریجی افزایش دما در خراسان رضوی تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوای این استان از امروز/چهارشنبه / تا روز جمعه به طور میانگین چهار درجه سانتیگراد در مناطق مختلف استان افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس آخرین نقشه های هواشناسی دمای هوا در استان تا پایان هفته روند افزایشی خواهد داشت.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی سواحل شمالی کشور تا روز پنجشنبه (هفتم مهر ماه) با روند نسبی افزایش دما روبرو خواهد بود. تهران -اقتصادبرتر – 05 مهر 1401 ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۹    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند افزایشی دما در استان خراسان رضوی از فردا با شیب ملایم آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه دمای هوا طی چند روز آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، شرایط جوی استان در روزهای آینده را پایدار پیش بینی کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا در شهرهای شمالی کشور و سواحل دریای خزر شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۳    
شفقنا آینده- خبرگزاری الجزیره در گزارشی درباره گرم تر شدن هوای چین- در تابستان امسال- و پیامدهای این روند نوشته که انتظار می رود بالا رفتن دمای هوا باعث افزایش قابل توجه مصرف انرژی شده و بحران انرژی را در این کشور در سال های آینده بیشتر کند. ...
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گیلان: با وزش باد جنوبی در گیلان؛ دمای هوا 4 تا 8 درجه افزایش می یابد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با اشاره به استقرار سامانه جدید که با بارش باران و کاهش محسوس دما همراه بود، پیش بینی کرد که با خروج این سامانه از اواخر وقت امروز، جو پایداری در استان حاکم خواهد شد و دمای هوا نیز بتدریج روند افزایشی را در پیش خواهد گرفت. سامانه جدید بارشی که از اواخر وقت [...]
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، از صبح امروز دوشنبه روند کاهش دمای هوا در مشهد و بیشتر نقاط استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۱    
زنجان - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی زنجان گفت: دمای هوای این استان از ظهر فردا /سه شنبه/ تا روز جمعه به تدریج افزایش می یابد بطوریکه در مناطق مختلف هوای به نسبت گرمی را تجربه خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۲    
ایسنا/زنجان کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: تا پایان روز دوشنبه هفته جاری دمای استان کاهش محسوسی داشته و هوا سرد خواهد شد.
سلامت نیوز / جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان می دهد که تغییرات آب و هوایی می تواند برای مبتلایان به نارسایی قلبی دردسر ایجاد کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مناطقی از استان خوزستان از امروز دوشنبه و در آغازین روزهای فصل پاییز شاهد کاهش 2 تا چهار درجه ای دمای هوا می باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۷    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه دمای هوا طی چند روز آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، شرایط جوی استان در روزهای آینده را پایدار پیش بینی کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد برای 15 استان از تداوم فعالیت سامانه بارشی و کاهش دما در 6 استان کشور خبر داد. بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش هایی از گیلان، مازندران ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
امروز کاهش دما در سواحل دریای خزر، شمال شرق و شمال غرب کشور رخ می دهد و روز های سه شنبه تا پنجشنبه به تدریج افزایش دما خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۷    
بسیاری از محققان پس از انجام مطالعات متعدد به این نتیجه رسیده اند که رابطه ای کاملا معکوس میان درختان و تغییرات اقلیمی وجود دارد؛ وجود درختان و فضاهای سبز باعث کاهش چشمگیر دمای هوا می شود و این در حالی است که تغییرات اقلیمی نیز می تواند مرگ درختان را در پی داشته باشد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۷    
در کشور ایران با توجه به این که فصل زمستان هوای سرد و خنکی را دارد و دمای هوا دربرخی مناطق به شدت کاهش می یابد ، نیاز است تا با استفاده از برخی تجهیزات گرمایشی دمای هوا را افزایش داد و گرم نمود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۱    
اهواز - ایرنا -مدیرکل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: کاهش 2 تا چهار درجه ای دمای هوا در برخی نقاط خوزستان از فردا دوشنبه تا روز چهارشنبه پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۰    
یاسوج- ایرنا-کارشناس اداره هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی ،دمای هوای استان تا روز دوشنبه چهارم مهرماه جاری افزایش می یابد.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، یکشنبه شب و روز دوشنبه (3 و 4 مهرماه) شاهد کاهش دمای بین 3 تا 5 درجه خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۵۱    
کارشناس هواشناسی استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی پایدار تا اواسط هفته در استان گفت: دمای هوا طی 24 ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان اعلام کرد: دمای هوا در برخی نقاط خوزستان از جمله آبادان و خرمشهر 2 تا چهار درجه کاهش می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
فصل سرما و کاهش دمای هوا به معنای آغاز و شیوع بیماری هایی مانند سرماخوردگی، آلرژی فصلی و افسردگی است، اما با توصیه های غذایی ساده می توان از تمام بیماری های فصل پاییز و زمستان در امان ماند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۶    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای صبحگاهی بیشتر نقاط استان از فردا (یکشنبه)، 2 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۹    
ارومیه - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با بیان اینکه طی هفته جاری هوای استان نسبتا صاف خواهد بود، گفت: تا اواسط هفته جاری کاهش 2 تا سه درجه دمای هوا را پیش بینی می کنیم.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در برخی استان های کشور خبر داد.
صبح خرد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۰    
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش دمای هوا در استان تا روز دوشنبه چهارم مهرماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از کاهش نسبی سه الی پنج درجه ای دمای هوا و تداوم جوی نسبتاً ناپایدار تا اواسط هفته ی جاری در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۹    
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش دمای هوا در استان تا روز دوشنبه چهارم مهرماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۱    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان اظهار داشت: طی 24 ساعت آینده دمای هوا در گلستان 10 درجه خنک می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی زنجان گفت: دمای هوای این استان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد که در این خصوص توصیه می شود با توجه به احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی، تمهیدات لازم اتخاذ شود.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان از کاهش دمای هوا در استان با ورود سامانه ناپایدار خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: شنبه با توجه به نفوذ جریانات شمالی بر روی دریای خزر در شرق اردبیل و گیلان، بارش باران همراه با وزش باد و کاهش دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از اواخر وقت شنبه به استان گفت: دمای هوای گیلان 8 تا 14 درجه سلسیوس کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از روند افزایشی دمای هوا تا روز جمعه در استان خبرداد و گفت: دمای هوا در روز جمعه به بیش از 40 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی طی 5 روز آینده خبر داد و برای برخی استان ها رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید موقت پیش بینی کرد که بارش هایی سبب بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و آب گرفتگی می شود.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
براساس نقشه های هواشناسی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده، دمای هوا 6 تا 10 درجه سلسیوس کاهش می یابد و باید کمک به فکر روشن کردن بخاری ها باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس نقشه های هواشناسی وزش باد تا روز یکشنبه هفته آینده در استان ادامه دارد و در برخی از ساعات روزهای آتی به شدت وزش باد افزوده می شود.
تدبیر 24   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تدبیر24 کولر تبخیری نوعی از تهویه مطبوع است که با استفاده از قدرت تبخیر برای خنک کردن دمای هوا کار می کند، هنگامی که آب تبخیر می شود از مایع به گاز تبدیل می شود که این تبدیل حالت منجر به کاهش دما می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۵    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش نسبی دما طی امروز و فردا پیش بینی کرد که دمای هوا در روزهای منتهی به آخر هفته جاری بویژه در روز جمعه در برخی مناطق به 35 درجه سانتی گراد بالای صفر برسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مصرف برق در ایام تابستان بیشتر در بخش خانگی که به اعتقاد کارشناسان صنعت برق بخش غیرمولد است، انجام می شد و بخش صنعت که از جمله بخش های مهم و رونق افزای اقتصاد کشور محسوب می شود برای همراهی با صنعت برق تا برق پایداری بیشتری تولید شود در برخی ساعت ها برق کمتری مصرف می کرد ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران از استقرار سامانه پایدار جوی از امروز تا پایان هفته جاری خبرداد و پیش بینی کرد که آسمان این استان در طی این مدت صاف و آفتابی و با افزایش نسبی دما همراه است. هواشناسی مازندران پیش بینی کرد که با استقرار این سامانه پایدار جوی دمای هوا نیز بتدریج روند افزایشی را در پیش [...] ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا تا اواخر هفته افزایش جزئی خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: طی چند روز آینده دمای هوا در استان کاهش یافته و هوا خنک خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: وضعیت جوی بیشتر نقاط استان تا پایان هفته جاری پایدار است و دمای هوا تا 2 درجه خنک تر می شود.