سه شنبه ۲۵ خردادساعت ۰۸:۴۶Jun 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد»

مدیریت کل مدیریت بحران استانداری اصفهان در خصوص افزایش دما و وزش باد های گرم موثر در آتش سوی مراتع هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا براساس اعلام هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری در ارتفاعات استان افزایش موقت ابر انتظار می رود. همچنین در مناطق نیمه غربی و جنوبی استان وزش باد شدید به همراه گرد و خاک و به دلیل گرمای هوا در ساعات میانی روز افزایش آلاینده ازن [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه آسمان اکثر نقاط استان تا پایان هفته جاری صاف پیش بینی می شود گفت: تا پایان هفته به تدریج از شدت و سرعت وزش باد کاسته می شود به طوری که همدان جزو استان های خنک کشور به شمار می رود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در این هشدار آمده است که این شرایط از فردا (25 خرداد) تا روز جمعه (28 خرداد) در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان، خوزستان و نیمه جنوبی ایلام پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۵    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا سه روز آینده، صاف، گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت:وزش باد در روز دوشنبه به ویژه در مناطق غربی، جنوبی و مرکزی متوسط تا شدید خواهد بود و در بعد از ظهرها برخاستن گرد و خاک محلی برای ساعاتی دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید تا دوشنبه در شمال و با شدت کمتر در زاهدان و سایر نقاط مناطق مرکزی و نوار شرقی استان رخ خواهد داد، از سه شنبه تا پنجشنبه وزش باد شدید و گردوخاک در سطح سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار تا اواخر هفته در سطح استان تداوم دارد و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق استان صاف است و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به کاهش سرعت وزش باد در استان بوشهر گفت: دریا از امشب آرام می شود. به گزارش فکرشهر از مهر، پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از امروز به تدریج با کاهش سرعت وزش باد و دریا نیز از امشب آرام خواهد شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تایمز آو ایندیا، بارش شدید باران در بمبئی که از ابتدای روز شنبه آغاز شده منجر به صدور هشدار قرمز برای این شهر پرجمعیت و شلوغ شد. رعد و برق، وزش باد شدید و باران مداوم زندگی در این شهر را با اختلال روبه رو کرد ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد، از وزش باد نسبتاً شدید بعضاً با گردوخاک و کاهش نسبی دما در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با پیش بینی وزش باد شدید در برخی مناطق استان تهران طی امروز (24 خرداد ماه)افزایش غلظت آلاینده ازن و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در ساعات بعدازظهر نیز پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۵    
ایسنا/ایلام مدیرپیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: وزش باد تا فردا بعد از ظهر در ایلام ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به وزش باد های خنک شمالی در استان قزوین، امروز دوشنبه دمای هوای استان به طور نسبی کاهش پیدا می کند.
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد گفت: آسمان سایر نقاط کشور صاف و آرام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، امروز پدیده شاخص استان وزش باد نسبتا شدید در مناطق دریایی است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر و شب برای ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، جنوب سیستان وبلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و ارتفاعات شرقی هرمزگان بارش های پراکنده پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۶    
کارشناس هواشناسی استان یزد، از وزش باد نسبتاً شدید بعضاً با گردوخاک و کاهش نسبی دما در استان خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات جنوبی کرمان افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش های پراکنده و وزش باد در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا نسبت به امواج 2.5 متری در سواحل جنوبی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۲    
طی شبانه روز آینده جوی پایدار در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در بیشتر مناطق استان آسمان صاف، گاهی وزش باد شدید و برای امروز تا شدید به ویژه در نیمه غربی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۱۴    
طی شبانه روز آینده جوی پایدار در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی پنج روز آینده در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان، افزایش ابر وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در شرق کشور به ویژه زابل و در استان های ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی ساعات، پیش بینی می شود.
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز و فردا آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود. به گزارش جماران به نقل از ایرنا، براساس اعلام هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده در ارتفاعات استان افزایش موقت ابر انتظار می رود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی از روند افزایشی دما و غبار صبحگاهی در کلانشهر اصفهان تا پایان هفته جاری خبر داد. ابراهیم هنرمند اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز و فردا آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار تا اواخر هفته آینده در سطح استان تداوم دارد و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق استان صاف است و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گرد و غباردر استان خبر داد و گفت: سرعت وزش باد در استان بوشهر افزایش می یابد. به گزارش فکرشهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزش باد متوسط تا شدید در خوزستان تا فردا ادامه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران با اشاره به وضع هوای استان مازندران، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران در روز یکشنبه 27 خرداد، در مناطق ساحلی و جلگه ای ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: وزش باد شدید و افزایش دما پدیده غالب استان تا پایان هفته جاری در استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۵    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا دو روز آینده، صاف، گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ضیاییان با بیان اینکه طی سه روز آینده در برخی نقاط شرق کشور به ویژه در منطقه زابل و مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید رخ می دهد، اظهارکرد: از این رو در برخی نقاط خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گرد و غباردر استان خبر داد و گفت: سرعت وزش باد در استان بوشهر افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۳    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی تغییرات آب و هوایی و گرم شدن دمای هوا، سرعت وزش باد در ساعت های بعد از ظهر در برخی از نقاط استان افزایش می یابد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده آسمان اکثر مناطق کشور آسمان صاف و جو پایدار خواهد بود ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سکون نسبی جو طی امروز باعث افزایش غلظت آلاینده ها در پایتخت خواهد شد. همچنین طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون (23 خرداد ماه) کیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۰    
کارشناس هواشناسی: امروز و فردا و پس فردا در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش رو داریم، هر چند در جنوب غرب و جنوب شرق کشور وزش باد نسبتا شدیدی انتظار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سلاجقه گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و احتمال وقوع طوفان در برخی مناطق استان کرمان به خصوص در شرق پیش بینی می شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر و در برخی نقاط شرق کشور از جمله زابل وزش باد شدید رخ می دهد که سبب خیزش گرد و خاک و غبار آلود شدن آسمان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۶    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: وزش باد های نسبتاً شدید جنوب غربی تا شمال غربی برروی خلیج فارس، تنگه هرمز و مناطق دریایی استان پیش بینی می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، براساس آخرین مدل های هواشناسی،طی پنج روز آینده آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار در اغلب نقاط کشور حاکم است. در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد، گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا پیش بینی می شود. ...
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد و طی سه روز آینده برای زابل، ایلام، خوزستان و بوشهر، خیزش گردوخاک را پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 23 خرداد وزش باد های نسبتاً شدید جنوب غربی تا شمال غربی برروی خلیج فارس، تنگه هرمز و مناطق دریایی استان پیش بینی می شود و دریا نسبتاً مواج است.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 25 خرداد در برخی نقاط شرق کشور به ویژه زابل و در سه روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال وقوع گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان آسمان صاف، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و برای روز یکشنبه تا شدید به ویژه در نیمه غربی پیش بینی می شود.