چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۲۳Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد»

خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و کاهش دما در 10 استان، وزش باد شدید در 5 استان و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در خلیج فارس هشدار داد.
تازه ترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تا روز پنجشنبه هفته جاری به ویژه امروز چهارشنبه پدیده غالب بر استان وزش باد متوسط تا شدید در ساعات بعدازظهر در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی خوزستان خواهد بود. ...
روز پلاس   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
قلم نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: پدیده غالب جوی در خوزستان تا پایان هفته جاری وزش باد متوسط تا شدید و وقوع گرد و غبار محلی است.
فکر شهر   ۷ ساعت پیش    
فکرشهر: هواشناسی بوشهر از کاهش سرعت باد های شمالی و آرام شدن وضعیت جوی و دریایی از فردا خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از وزش باد موقت در برخی از نقاط استان خبر داد و گفت: سرعت وزش باد به صورت موقت به 50 کیلومتر در ساعت نیز می رسد.
مثلث آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، از عصر فردا در برخی از نقاط مازندران و از جمعه هم در برخی از نقاط خراسان شمالی، سمنان، ارتفاعات البرز و شرق استان تهران بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
تدبیر و امید   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد و بارش پراکنده در برخی استان ها خبرداد. صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز و فردا (6 و7 مهرماه) در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است. ...
ایران آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد و بارش پراکنده در برخی استان ها خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
تسنیم : از بعدازظهر پنجشنبه در مناطقی از استان های ساحلی دریای خزر و جمعه علاوه بر سواحل شمالی، در خراسان شمالی و ارتفاعات البرز در سمنان و شرق تهران بارش پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، از عصر فردا در برخی از نقاط مازندران و از جمعه هم در برخی از نقاط خراسان شمالی، سمنان، ارتفاعات البرز و شرق استان تهران بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان به صورت صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد به نسبت شدید و در نیمه شرقی احتمال گردوخاک محلی به ویژه طی امروز پیش بینی می شود.
آنا / خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش بینی می شود. امروز و روزهای جمعه و شنبه (5 و 8 و9 مهرماه) به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان دربعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد همراه با خیزش موقتی گردوخاک و ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی و وزش باد شدید در استان تهران خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از روند افزایشی دما در سواحل شمالی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همچنین کاهش دما در نوار شرقی کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهارکرد: از امروز تا پنجشنبه (5 تا 7 مهرماه) در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار استقرار می یابد. وزش باد در شرق و شمال شرق کشور کاهش می یابد به ویژه در سواحل شمالی روند افزایش نسبی دما حاکم می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای مشهد در گرمترین ساعات 28 درجه و در خنکترین ساعات 14 درجه خواهد بود امروز آسمان این کلان شهر صاف تا کمی ابری و گاهی با وزش باد همراه است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۱    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: امروز 5 مهرماه در بخش هایی از شرق و شمال شرق وزش باد شدید موقت و گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی جمعه آینده خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۸    
فکرشهر: هواشناسی بوشهر از ادامه وزش باد های شمالی و تلاطم دریا تا روز پنج شنبه خبر داد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد تا اوایل وقت پنج شنبه با وزش متناوب باد های شمالی ...
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گیلان: با وزش باد جنوبی در گیلان؛ دمای هوا 4 تا 8 درجه افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد به نسبت شدید و خیزش گردوخاک محلی نیمه شرقی استان را طی 24ساعت آینده در بر می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، نسبت به وقوع باد شدید و گرد و خاک در استان تهران هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان های همجوار به تهران هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۳    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سرعت وزش باد در زابل صبح امروز به بیش از 80 کیلومتر بر ساعت رسید که گرد و غبار ناشی از آن شعاع دید افقی را به چهار هزار متر کاهش داد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در روزهای 4 و 5 مهرماه دربعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی افزود: هم اکنون آسمان استان کمی ابری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۹    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و امروز و فردا در نیمه شرقی احتمال گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد: طی 2 روز آینده وزش بادهای ساعتی به نسبت شدید و گرد و خاک برای این استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد در این استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در بعدازظهر امروز-دوشنبه 4 مهرماه- در همدان شاهد وزش باد با سرعت 50 تا 60 کیلومتر بر ساعت باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی 72 ساعت آینده به دلیل افزایش میزان گرد و غبار، شاهد کاهش کیفیت هوای استان به ویژه در کرج هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وزش باد شدید در کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- کارشناس هواشناسی قم گفت: وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت که همراه با گردوخاک خواهد بود، استان قم را تحت تاثیر قرار می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید تا بیشینه 83 کیلومتر بر ساعت، صبح امروز دوشنبه زابل را در نوردید و گرد و غبار حاصل از آن شعاع دید افقی در این شهر را به چهار هزار متر کاهش داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس اداره پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره پیش بینی وزش باد در بیشتر مناطق این استان طی روزهای آینده گفت: شدت وزش باد در مناطق شرقی کرمان بیشتر از سایر مناطق خواهد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۴    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: با توجه به پیش بینی وزش باد و خیزش گرد و غبار، برای روزهای 4، 5 و 6 مهر ماه 1401، هشدار به رنگ زرد برای استان قزوین صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی از استقرار جوی به نسبت پایدار بر استان اصفهان، وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک موقت در سه روز آینده حکایت دارد.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (4 مهرماه) در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - رییس اداره هواشناسی قشم اعلام کرد: با توجه به وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی در محدوده 40 کیلومتر بر ساعت و مواج بودن دریا در تنگه هرمز و دریای عمان شناورهای سبک (امروز دوشنبه چهارم و فردا سه شنبه پنجم مهر 1401) از رفت و آمد در مناطق یادشده خودداری کنند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو- امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و دو درجه به مرور و در طول روز به سی و یک درجه می رسد. به گزارش فرارو؛ براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی 5 روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان به گفته رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان، در این هفته پدیده جوی خاصی در استان وجود ندارد و فقط وزش باد نسبتا شدید پدیده غالب شرق استان خواهد بود.
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
تسنیم : بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش هایی از گیلان، مازندران، شرق اردبیل و ارتفاعات غربی البرز ابرناکی و بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۳    
ایسنا/گلستان مدیر کل هواشناسی استان گلستان گفت: هوای استان گلستان از فردا (سه شنبه 5 مهر ماه 1401) صاف تا قسمتی ابری و در برخی اوقات همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.