یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۲۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد»

زیر نویس   ۴۰ دقیقه پیش    
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری زیرنویس، تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد امروز و فردا در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، برخی مناطق استان های اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد روی می دهد ...
رویداد 24   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور 2 هشدار زرد از رگبار باران، رعد و برق وزش باد شدید موقت و کاهش نسبی دما و در بخشی از کشور و همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در بخش دیگر خبر داد.
تدبیر و امید   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اثر این مخاطره جوی احتمال لغزندگی جاده ها، احتمال آبگرفتگی معابر، احتمال جاری شدن روان آب، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، وزش باد شدید موقتی، احتمال خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره وزش باد شدید، تندباد لحظه ای و خیزش گردوخاک محلی در مناطقی از استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان با احتمال نفوذ گرد و غبار انتقالی از استان های مجاور همچنین کاهش نسبی دما از چهارشنبه (12 مهرماه) پیش بینی می شود.
55آنلاین   ۲ ساعت پیش    
شرایط آب و هوا کشور در روزهای آتی وزش باد شدید خواهد داشت در ادامه برای اطلاع از شرایط آب و هوا ایران در چند روز آینده با ما همراه باشید.
کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به وزش بادهای شدید، گلخانه داران و کشاورزان نسبت به مقاوم سازی تاسیسات و در و پنجره گلخانه ها اقدام کنند.
خوزنیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: افزایش 2 تا سه درجه ای دمای هوا از فردا دوشنبه تا روز چهارشنبه هفته جاری در استان مورد انتظار است. محمد سبزه زاری با بیان اینکه امروز شمال خلیج فارس مواج است بیان کرد: بررسی نقشه های پیش یابی جوی پایدار را تا چند روز آینده برای استان نشان می دهد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن افزایش 4 درجه ای دما در سطح استان، گفت: روز سهشنبه وزش باد در مشهد شدید خواهد شد و حداکثر دما در این روز به 31 درجه خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
وزش باد نسبتا شدید تا احتمال گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان از وزش نسبتا شدید باد طی هفته جاری در این استان خبر داد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: آسمان قم عصر امروز نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل هواشناسی لرستان از پیش بینی بارش پراکنده باران و وزش باد شدید برای آسمان این استان خبر داد.
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای فردا باتوجه به وزش بادهای نسبتا شدید غربی و احتمال خیزش گردو خاک محلی در برخی مناطق هشدار زرد هواشناسی صادر شده است.
حیات   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: وزش تندباد و گرد و خاک برای سه روز آینده در مناطق مختلف این استان پیش بینی می شود. به گزارش گروه استان های حیات ...
کارشناس هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی نقطه ای همراه با وزش باد از روز دوشنبه وارد آسمان استان می شود و تا پنجشنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: پدیده غالب جوی درسطح استان برای امروز، افزایش ابر و وزش باد است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد و رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و کاهش 5 تا 8 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر و اردبیل خبر داد.
تهران پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: برای آسمان تهران امروز صاف همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار باران در برخی استان ها، وزش باد شدید و گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش دما تا 6 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: طی دو روز آینده در شمال استان های [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با وزش بادهای شدید شمال غربی از اواخر وقت شنبه تا بعدازظهر پنجشنبه هفته جاری نسبت به مواجی و تلاطم خلیج هشدار سطح زرد ( آگاهی و در صورت نیاز اقدام) داده می شود.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی به صدور هشدار سطح زرد از فعالیت سامانه بارشی، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت از شنبه تا دوشنبه (8 تا 10 مهر) در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل خبر داد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هواشناسی بوشهر نسبت به وزش باد و مواجی خلیج فارس هشدار داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار باران در برخی استان ها، وزش باد شدید و گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش دما تا 6 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از بعدازظهر روز دوشنبه افزایش ابر و در نیمه غربی گاهی وزش باد شدید، احتمال توفان لحظه ای و در نیمه شرقی گاهی همراه با گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وزش باد در برخی از مناطق این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وزش باد و احتمال وقوع گرد و غبار محلی در استان خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد از فعالیت سامانه بارشی، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت از شنبه تا دوشنبه ( 8 تا 10 مهر) در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وضعیت جوی در بیشتر مناطق طی امروز و فردا به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و از بعدازظهر روز دوشنبه برخی اوقات افزایش ابر و در نیمه غربی، وزش باد شدید و در نیمه شرقی بعضی مواقع همراه با گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان مرکزی از افزایش پوشش ابر و وزش باد در بیشتر مناطق استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با تاکید بر اینکه وزش باد در روز سه شنبه به حد نسبتا شدید تا شدید خواهد رسید، گفت: این وضعیت احتمالا سبب نفوذ گردو غبار به جو استان و کاهش کیفیت هوا می شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
همشهری آنلاین نوشت: سازمان هواشناسی با صدور شدار زردرنگ از فعالیت سامانه بارشی همراه با رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت خبر داد. بر اساس این هشدار، از امروز (شنبه) تا دوشنبه هفته جاری شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل تحت تاثیر سامانه بارشی مذکور خواهند بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان تهران از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غرب تهران خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درخصوص رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت برای 3 استان هشدار زردرنگ صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: هشدار سطح زرد برای وزش باد شدید و رگبار باران در نواحی شمال غرب کشور صادر شده است.
قم نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: کارشناس هواشناسی قم، گفت: برای روز دوشنبه سرعت وزش باد در برخی مناطق استان قم حداکثر به 70 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید؛ و در ارتفاعات استان احتمال بارش های پراکنده وجود دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درخصوص رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت برای 3 استان هشدار زردرنگ صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از گذر متناوب امواج ناپایدار از روی استان و وزش باد و احتمال بارش پراکنده در مناطق مستعد خبرداد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی گفت: امروز شنبه (هشتم مهر)، آسمان البرز کمی تا قسمتی ابری است و در برخی ساعات شاهد وزش باد و گرد و غبار هستیم و بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد این وضعیت تا سه روز آینده ادامه دارد. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۱    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و وزش باد و گرد و خاک در نیمه شرقی همچنین غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درخصوص رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت برای 3 استان هشدار زردرنگ صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: طی این هفته آسمان استان صاف و آفتابی است و در اواسط روز افزایش وزش باد را خواهیم داشت.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: احتمال وقوع گرد و غبار محلی و موقتی طی امروز و فردا به دلیل وزش باد در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی استان وجود دارد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل، جنوب فارس، بوشهر، غرب هرمزگان و ارتفاعات البرز طی هفته پیش رو خبر داد که در برخی مناطق همراه با وزش باد است.
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۴    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در نقاط مختلف کشور و وزش باد و گرد و خاک در نیمه شرقی همچنین غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران، رعد و برق و وزش باد طی 5 روز آینده در برخی مناطق برای استان های سواحل جنوب هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۶    
آسمان استان همدان در هفته جاری صاف تا قسمتی ابری و در برخی از ساعات با وزش باد و غبار رقیق همراه خواهد بود.