سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۱۰Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاعات مازندران»

مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مازندران سرسبز این روزها با بارش برف و سفیدپوش شدن مناطق طبیعی استان چهره ای زیباتر از گذشته به خود گرفته است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷    
تصاویری از طبیعت برفی ارتفاعات مازندران را مشاهده می کنید.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بالاخره در آخرین روز از دی ماه 1400 برف در بسیاری از نقاط مازندران بارید تا آرزوی دیدن برف در دل مازنی ها نماند. برفی که سرتاسر ارتفاعات مازندران را سپیدپوش کرد و البته مشکلاتی هم برای برخی از اتومبیل های عبوری در برخی جاده ها و سکنه ی روستاهای کوهستانی به وجود آورد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عدم نظارت دستگاه های صدور مجوز در نحوه اقدامات موجب شد تا یکی از معادن کوهی در منطقه پشت کوه چهاردانگه ساری بصورت علنی و عادی در حال تخریب گسترده و ازبین بردن گونه ای درخت کمیاب،ممنوع القطع و با ارزش بومی ایران بنام اُرس،وُرس یا سرو کوهی که در ارتفاعات بیش از 2500 متر می روید،نموده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان امروز بارانی و سرد و در ارتفاعات همراه با بارش برف پیش بینی می شود.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل هواشناسی مازندران بیشترین سرعت وزش باد ثبت شده را در استان به میزان 126 کیلومتر برساعت در رینه لاریجان بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به هشدار سطح زرد هواشناسی مازندران، گفت: از دو شنبه شب 29 و سه شنبه 30 آذر ماه امسال شاهد وزش باد شدید و بارندگی (در گردنه های کوهستانی با بارش برف) به ویژه در ارتفاعات استان هستیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۲۰:۴۹    
احمد اسدی با بیان اینکه احتمال بارش های متناوب و پراکنده برای روزهای سه شنبه، پنج شنبه و جمعه به ویژه در ارتفاعات مازندران پیش بینی می شود؛ گفت: در مجموع در سه ماهه پاییز به جز آبان ماه شاهد کاهش 25 و 40 درصدی بارندگی در ماه های مهر و آذر بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرال به تنهایی در هر فضایی زیباست اما برف ارتفاعات مازندران این زیبایی را دو چندان کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی، چند بچه خرس را در حال شیطنت و بازیگوشی به تصویر کشیده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خرس ها ممکن است در روز یا شب ها فعالیت داشته باشند و تقریباً در اکثر مواقع به استثنای زمان تولید مثل و هنگام نگهداری از توله ها زندگی انفرادی دارند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان _ حساب توییتری فلات ایران تصاویری از بازی بچه خرس ها در ارتفاعات مازندران منتشر کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/ ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد باقر غفاری که در ارتفاعات مازندران محیط بان است با کارگذاشتن دوربین در یک محل خاص، فیلمی زیبا از تردد پلنگ، گراز و روباه در آن مکان ثبت و منتشر کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۲    
محیط بان فعال و زحمتکش، محمدباقر غفاری چلاوی و احوالپرسی با یک خرس هنگام پایش منطقه ای، در ارتفاعات مازندران
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۰    
ویدئویی از آواز خواندن پیرطاهر غفاری ، فعال محیط زیست در ارتفاعات مازندران را در ادامه میبینید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از هشدار سطح نارنجی و وقوع بارش های رگباری، برف و تگرگ در ارتفاعات استان خبر داد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۰    
این تصاویری که مشاهده میکنید توسط دوربین های تله ایی که محیط بانان زحمت کش در ارتفاعات مازندران تعبیه شده؛ ثبت گردید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۳:۳۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی روزمرّگی های یک محیط بان فیلمی از کَل ها و اولین برف پاییزی در ارتفاعات مازندران منتشر کرد. دانلود
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۲:۳۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی روزمرّگی های یک محیط بان نوشت: محمد باقر غفاری یکی از دوستداران محیط زیست سالهاست برای حفاظت از حیات وحش زادگاه خود چلاو آمل در ارتفاعات مازندران زندگی میکند و با کارگذاشتن دوربین تله ای در یک محل خاص، فیلمی زیبا از تردد پلنگ ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد باقر غفاری که در ارتفاعات مازندران محیط بان است با کارگذاشتن دوربین در یک محل خاص، فیلمی زیبا از تردد پلنگ، گراز و روباه در آن مکان ثبت و منتشر کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی تصاویر دیدنی از پلنگ، گراز و روباه در ارتفاعات مازندران را منتشر کرد. فیلم از محیط بان محمد باقر غفاری است. دانلود
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی مازندران گفت: باتوجه به شرایط نامساعد دریا و طوفانی و مواج بودن، صیادان مازنی به دریا نروند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران از پایان هفته ای برفی در ارتفاعات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ساری- اولین برف پاییزی بخش های مرتفع و روستایی در مناطق مختلف مازندران از جمله گرسماسر بخش جنت رودبار رامسر را سفیدپوش کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به کاهش حدود 5 تا 7 درجه ای دما در برخی استان های کشور، از وقوع بارندگی در برخی استان های شمالی کشور و احتمال بارش برف در ارتفاعات این مناطق طی هفته جاری خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویر دیده نشده از یک گوزن مست در ارتفاعات مازندران خواهید بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: با توجه به شکل گیری جریانات جنوبی در ارتفاعات استان شاهد افزایش محسوس دما بودیم که بیشینه دما در بیشتر مناطق ارتفاعات که در اولین روزهای فصل پاییز و مهر ماه رکورد زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۰    
امروز وزش باد گرم جنوبی و افزایش دما را بویژه در دامنه ها و ارتفاعات مازندران خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: ترافیک به مسیرهای خروجی شمال رسید و در ارتفاعات مازندران شاهد کاهش دید برای رانندگان هستیم.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان: در سال های اخیر بسیاری از افراد عادی، صاحبان بنگاه های املاک با تبدیل اراضی کشاورزی به مسکونی و بنا کردن سازه های آهنی نه تنها اراضی حاصلخیز و مستعد کشاورزی را تخریب و نابود کردند بلکه دکانی برای سودجویی برخی افراد باز نموده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شنبه و یکشنبه هفته آینده در ارتفاعات مازندران بارش پراکنده و خفیف پیش بینی می شود و وزش باد شدید در نوار شرقی تداوم خواهد داشت.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری زیبا از بازیگوشی و آب تنی تابستانه خرس مادر به همراه 3 توله اش در منطقه البرز مرکزی شمالی مازندران خواهید بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک قلاده خرس به همراه توله هایش در ارتفاعات مازندران در حال بازی بودند که تصاویر آنها توسط محیط بانان ضبط شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
روزهای پنجشنبه و جمعه در استان های ساحلی دریای خزر، برخی نقاط اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی در برخی ساعات بارش باران، رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات هرمزگان و جنوب فارس در بعد از ظهر رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در برخی نقاط، از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در شرق کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تصاویری زیبا از خرس مادر به همراه 3 توله اش توسط محیط بان ابوالفضل رهبری زاده در منطقه البرز مرکزی شمالی مازندران به ثبت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای پنجشنبه و جمعه در شرق کشور در بعضی ساعات، وزش باد شدید و گرد و خاک رخ خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از هشدار سطح زرد در استان و احتمال آبگرفتگی خبر داد و گفت: پرهیز از صعود به ارتفاعات مورد تاکید است .
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی چند روز آینده برای بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
امروز و فردا در ارتفاعات مازندران، شرق تهران و زاگرس مرکزی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ خواهد داد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در نیمه شرقی کشور در برخی ساعات افزایش سرعت وزش باد خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا داریم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: امروز و فردا در بیشتر مناطق کشورمان آسمانی صاف و جوی پایدار خواهیم داشت ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا (6 و 7 شهریور) در غالب مناطق کشور آسمان صاف است و فقط ساعات بعدازظهر در ارتفاعات مازندران و گلستان افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار و رعدوبرق طی امروز تا چهارشنبه در برخی مناطق کشور نسبت به وزش باد خیلی شدید در 5 استان هشدار داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۷:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شنبه و یکشنبه در اغلب مناطق کشور آسمان صاف است و فقط در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات مازندران و گلستان افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می دهد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد اصغری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه در ساعات بعدازظهر امروز شاهد رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در استان های خراسان شمالی و گلستان همچنین ارتفاعات مازندران هستیم، اظهار داشت: امروز در برخی نقاط خوزستان، بوشهر و ایلام وزش باد شدید گاهی گردوخاک وجود دارد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری زیبا از حیات وحش اداره پارک ملی و پناهگاه حیات وحش کیاسر که توسط دوربین های تعبیه شده در این منطقه ضبط شد، را در این فیلم کوتاه ببینید.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز : سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که طی روزهای آینده در نیمه غربی و سواحل کشور افزایش دما رخ می دهد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از پانا، امروز (5 شهریور) در استان های گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات مازندران رگبار ورعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...