یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۷:۲۶May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره بین المللی قصه گویی»

روز چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 در استقبال از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی اولین جلسه کارگاه آموزشی "قصه های آیینی سنتی و شاهنامه ای" برای مربیان کانون و علاقه مندان به قصه گویی آیینی برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قوامی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد با دکتر کریمی مدیرکل صداوسیمای استان یزد دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، قوامی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این دیدار ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست کارگروه برنامه ریزی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی با محوریت ایده پردازی برای ارتقاء سطح این رویداد فرهنگی در سالن نشست های معاونت فرهنگی کانون برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده کانون پرورش فکری در نمایشگاه قرآن گفت: هر روز 2 نفر از قصه گوهای برتر جشنواره بین المللی قصه گویی در غرفه قصه گویی، بخش باغ آیات نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، حضور پیدا کرده و برای بچه ها، داستان های قرآنی روایت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان به دستاورد های اعضای کانون در کسب موفقیت هایی از المپیاد هنری بنیاد واشنگتن، جشنواره بین المللی قصه گویی و جشنواره های ملی اشاره کرد.
مراسم نقالی خوانی در وصف پیر مردآباد توسط علیرضا متقی نماینده کانون استان در جشنواره بین المللی قصه گویی روز شنبه 27 اسفند ماه در موزه چهار فصل برگزار گردید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۹    
همزمان با فرارسیدن ایام نوروز و بهار طبیعت، طی برنامه ای از عوامل اجرایی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در یزد تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، پنجشنبه 4 اسفند 1401 از سارا نادری و لایق رحمانی برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون که با اثر بررسی اثربخشی مرور زندگی روش قصه گویی توسط سالمندان بر سلامت روان آنان و هوش هیجانی دانش آموزان تک ...
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۳    
درحاشیه دیدار استاندار محترم استان مرکزی، مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری مرکزی با برگزیدگان جشنواره بین المللی قصه گویی که از 25دی به مدت چهار روز در شهر یزد برگزار شده بود ، دیدار و گفتگو کرد . 1401/11/9
تندیس جشنواره و کسب رتبه اول بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش های قصه گویی ملی بزرگسال و جستارنویسی از آن یزدی ها شد.
کتاب پیکرگردانی در افسانه های سیستان و بلوچستان اثر پژوهشی زهرا پردل کارشناس ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان که رتبه ی نخست بخش علمی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی را به خود اختصاص داده بود، منتشر شد
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
محمد سیمزاری با بیان اینکه هدف ما در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تربیت است، گفت: قصه گویی به مثابه یک ابزار تربیتی در مراکز است. خبرگزاری میزان – طبق اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ترنم رزاقی، شایسته تقدیر بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش ملی نوجوانان می گوید: در آینده می خواهم تاجر شوم و به نظرم قصه کمک می کند تاجر بهتری بشوم.
با هدف قدردانی از مربیان برگزیده و دست اندرکاران استانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی نشستی در دفتر مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر جشنواره بین المللی قصه گویی به مسئولان آموزش و پرورش سفارش کرد قصه گویی را در مدرسه ها به ویژه در دبستان ها، به طور جدی به کار گیرند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان گفت: نوجوان کاشانی در بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش آیین سنتی نوجوانان برگزیده شد.
نام محمد امین ابراهیمیان در بخش 90 ثانیه ای بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در میان برگزیدگان قرار گرفت.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همکار صداوسیمای چهارمحال و بختیاری در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی، برگزیده بخش پادکست گردید. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی که در شهر یزد برگزار شد، مریم خلجی از همکاران معاونت صدا موفق شد در بخش پادکست، بین 6 نفر برگزیده جای گیرد. ...
داور جشنواره بین المللی قصه گویی در یزد گفت: جذاب ترین بخش جشنواره اجرای مرشد مهدی اسپرهم بود ای کاش بنده پول داشتم و نقل های ایشان را ثبت و ضبط می کردم تا به عنوان یک آرشیو ماندگار برای کسانی که قرار است یاد بگیرند و دوست دارند که این نمونه کارها را ببینند باقی بماند.
داور بخش آئینی سنتی جشنواره بین المللی قصه گویی گفت: کار مربیان کانون این است که اصول اصلی هنر نقالی را آموزش دهند و هنرآموز خود را به چالش بکشند تا نوجوانان در مسیر پرورش استعدادها رشد کرده و شکوفا شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت: برگزاری بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در یزد نشان داد استعدادها و توانایی زیادی در بین کودکان، نوجوانان و جوانان ما در حوزه ادبیات، داستان، قصه و نشر فرهنگ و معارف ایران، اسلام و تمدن یزد وجود دارد.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری رویدادهایی مانند بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان یزد منجر به شناخت بیشتر جامعه و مردم اقوام مختلف کشور نسبت به استان یزد و ویژگی های این استان در حوزه های فرهنگی، علمی و اجتماعی می شود.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نوجوانان کاشانی موفق به کسب مقام برگزیده بخش آیینی سنتی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی نوجوانان کشور شدو
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۱    
همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی قصه گویی در یزد، علی اصغر اسپرهم، قدیمی ترین پرده خوان کشور با قدیمی ترین پرده امام حسینی ایران، پرده خوانی کرد.
با درخشش کانون استان در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در استان یزد، مدیر کل کانون استان ضمن صدور پیام تبریک به این برگزیدگان از خانواده ی رابط استانی جشنواره ی قصه گویی به پاس همراهی و همکاری تقدیر کرد.
بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزیدگان خود را در شهر یزد شناخت.
عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهرود در آیین اختتامیه بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی، برگزیده بخش قصه های 90 ثانیه ای شناخته شد.
بر این اساس سوسن حیاتی در بخش بین الملل ، قمر غلامیان در بخش برگزیدگان و نیما پارسا در بخش 90 ثانیه ای، سه قصه گوی بوشهری بودند که در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی برگزیده شدند.
کارشناس و عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان، در بخش های کتاب و آیینی سنتی بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی درخشیدند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: امروز قصه گویی در شرق و به ویژه در ایران به یک جریان بزرگ فرهنگی تبدیل شده است و جشنواره بین المللی قصه گویی کانون نیز به عنوان یکی از بزرگترین رویداد های فرهنگی جهانی در بخش قصه گویی شناخته می شود.
برگزیدگان بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در شهر یزد اعلام شدند که دراین میان، مربیان و عضو کانون به عنوان برگزیده دربخش های رساله و پایان نامه و قصه های 90 ثانیه ای خوش درخشیدند.
همزمان با برگزاری آیین پایانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در یزد؛ شرکت کنندگان از استان خراسان رضوی در بخش مقاله، زبان اشاره، بخش نوجوان آیینی سنتی، بخش ملی بزرگسال و بخش برگزیدگان جشنواره حائز رتبه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نوجوان ساروی عضو کانون پرورش فکری استان مازندران، موفق به کسب رتبه نخست بخش آیینی سنتی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
موسوی گفت: شرکت کنندگان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی 6 عنوان برتر را کسب کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، اختتامیه بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی روز گذشته پنجشنبه 29 دی در سالن شهید عباس نژاد شهر یزد برگزار شد. این جشنواره از 25 دی در شهر یزد آغاز به کار کرد و طی مدت چهار روز قصه گویان در بخش های ملی، بین الملل، زبان اشاره، پادکست، قصه های 90 ثانیه ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۶    
تجلیل قصه گوی برتر فریمانی در جشنواره بین المللی قصه گویی به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، معاون فرماندار فریمان گقت:داوود ریحانی قصه گوی فریمانی که درجشنواره بین المللی قصه گویی که در شهر یزد برگزار شد تجلیل شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- قصه گویان کانون خوزستان با کسب پنج مقام برتر جشنواره بین المللی قصه گویی خوش درخشیدند.
آیین پایانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پنجشنبه 29 دی ماه 1401 در استان یزد برگزار و با معرفی برگزیدگان، کانون استان کرمانشاه در چهار بخش قصه گویی با زبان اشاره، قصه گویی بخش ملی نوجوان، قصه گویی آیینی سنتی بخش بزرگسال و مقاله موفق به کسب رتبه ی برگزیده شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ شش قصه گوی خارجی از کشورهای لبنان، مالزی، هند، کلمبیا و ترکیه، با 15 قصه گوی ایرانی در بخش بین الملل بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی رقابت می کنند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی که امسال با شعار قصه صدای زندگی است در شهر یزد برگزارمی شود، با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز به کار کرد تا قصه گویانی از سراسر ایران در دو سالن هلال احمر و ارشاد یزد طی مدت 4 روز به اجرای برنامه بپردازند. ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ترنم رازقی عضو کانون پرورش فکری استان قم در بخش ملی نوجوانان بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ 27 قصه در دو بخش بین الملل (21 قصه) و زبان اشاره (6 قصه)، در سومین روز از بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در یزد معرفی شدند و این جشنواره به کار خود پایان داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۱    
بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزیدگان خود را در شهر یزد شناخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
این جشنواره از 25 دی در شهر یزد آغاز به کار کرد و طی مدت 4 روز قصه گویان در بخش های ملی، بین الملل، زبان اشاره، پادکست، قصه های 90 ثانیه ای، آیینی سنتی و در بخش علمی مقاله، کتاب، پایان نامه و رساله و جستار با هم به رقابت پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی با معرفی نفرات برتر در استان یزد به کار خود پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی با معرفی نفرات برگزیده در سالن برق منطقه ای شهید عباسپور یزد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یزد- مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی قصه گویی امروز در یزد برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجلیل شدند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۱    
حوزه/ اختتامیه بیست وچهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی با معرفی برترین ها در بخش های مختلف برگزار شد.