شنبه ۱۳ خردادساعت ۱۲:۳۶Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز خسروی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از تردد 29 هزار مسافر در 2 ماه اول سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : این دانشگاه برای خدمات رسانی بهتر به زوار اربعین حسینی (ع) ساخت مرکز بهداشتی درمانی خسروی با 2 هزار متر مربع مساحت و 50 میلیارد تومان اعتبار را آغاز کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر کشور یکی از توافق های مهم را شبانه روزی شدن مرزهای ایران و عراق بویژه مرز خسروی دانست و گفت: مرز خسروی اربعین سال گذشته شبانه روزی نبود، اما امسال با توافق صورت گرفته، این مرز واقع در استان کرمانشاه نیز شبانه روزی خواهد بود.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: شش مرز برای ورود به عراق در نظر گرفته شده است و عراق اعلام کرد آمادگی دارد تا مرز خسروی 24 ساعته فعال باشد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه 6 مرز در عراق برای تردد در نظر گرفته شده است، گفت: امسال مرز خسروی 24 ساعته شد و گذر از مرز با گذرنامه های ویژه انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اجرای پروژه روکش آسفات راه های شریانی منتهی به مرز خسروی و استان ایلام به میزان 180 کیلومتر را از جمله پروژه های اربعین دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
توسعه زیرساخت های جاده ای منتهی به مرز خسروی و استان ایلام، آماده سازی پارکینگ 80 هکتاری، ساخت قرارگاه اربعین و اورژانس پیش بیمارستانی در پایانه مرزی و ساخت سرویس بهداشتی از اقداماتی است که به منظور ارتقای سطح خدمات رسانی به زائران اربعین در حال انجام است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: به منظور ارائه خدمات اورژانسی به زوار اربعین درصدد راه اندازی قرارگاه عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی و درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مرز خسروی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، از تردد 29 هزار مسافر از پایانه مرزی خسروی طی 2 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۴    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه گفت :ساخت این درمانگاه از اوایل امسال در نقطه صفر مرزی آغاز شده و تا اربعین امسال یک طبقه آن برای ارایه خدمت به زوار آماده خواهد شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گردان766 تکاور ارتش مسئولیت تأمین و اعزام اسرای عراقی را به عهده داشت. آنها تعداد 35 دستگاه خودرو حامل اسرای عراقی را به مرز خسروی تأمین و اسکورت کردند تا در حضور نمایندگان صلیب سرخ جهانی و نماینده سازمان ملل و رسانه های داخلی و خارجی به کشور خود بازگردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه برافزایش گیت های مرز خسروی و منذریه عراق برای ایام اربعین و تقویت زیرساخت های مرزی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی برای تقویت زیرساخت های مرزی، گفت: گیت های مرز خسروی و منذریه عراق برای ایام اربعین افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه در راستای مبارزه با قاچاق سوخت موفق به کشف پنج هزار و 700 لیتر سوخت قاچاق در مرز خسروی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور و دستیار استاندار کرمانشاه در امور عراق، از فراهم شدن زمینه ها و بسترها برای نقش آفرینی بیشتر مرز بین المللی خسروی در اربعین 1402 خبر داد.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
احمد وحیدی ، وزیر کشور در قالب یک سفر کاری صبح پنج شنبه با استقبال استاندار کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد. سفری که در ابتدا به صورت یک روز طراحی شده بود ولی به دلیل گستردگی برنامه ها و درخواست استاندار کرمانشاه، به سفری 2 روزه تبدیل شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قصرشیرین گفت: کلید برگزاری با شکوه اربعین در مرز رسمی خسروی با توجه به زیرساخت های مناسب در این گذرگاه به عنوان قدیمی ترین و اصلی ترین محل تردد زائران شبانه روزی شدن تردد زوار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- وزیر کشور با اشاره به اهمیت رونق بخشیدن به مرز خسروی به عنوان قدیمی ترین مرز تردد با کشور عراق، گفت: امکانات موردنیاز برای تردد زائران اربعین از مرزخسروی تامین می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۰۷    
وحیدی گفت: مرز رسمی خسروی و پایانه منذریه عراق و زیرساخت های اربعین با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح های توسعه ای این و تسهیل در تردد زائران اربعین و خدمات رسانی مطلوب به زوار اقدام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۷    
استاندار کرمانشاه از تلاش و هماهنگی های لازم برای رفع اشکالات و نواقصی که از اربعین سال گذشته در مرز خسروی وجود داشت تا اربعین امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور از پایانه بین المللی مرز رسمی خسروی و پایانه منذریه عراق در راستای تسهیل تردد زائران اربعین و خدمات رسانی مطلوب به آنها بازدید کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
وحیدی با بیان اینکه مرز خسروی در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه ظرفیت بسیار خوبی برای تردد زائران اربعین است، گفت: امسال نیز به مانند سال گذشته تردد زائران ابعین از مرز خسروی انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۵    
ایسنا/کرمانشاه احمد وحیدی وزیر کشور، امروز(چهارم خرداد) از مرز خسروی در استان کرمانشاه بازدید کرد تا با رفع مشکلات و ایجاد زیرساختهای مناسب، برای تردد زوار در ایام اربعین آماده تر شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۶    
وزیر کشور حاشیه بازدید در مرز خسروی گفت:با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود در ایام اربعین امسال روزانه بیش از 100 هزار زائر از این مرز تردد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: با ایجاد و گسترش راه جدید در مرز خسروی مسیر تردد زائران تسهیل می شود و معطلی ها نیز کاهش می یابد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۲    
مرصاد نیوز: وزیر کشور گفت: توسعه زیرساخت ها خصوصا در بخش اسکان و فضاهای سرپوشیده و بهبود امکانات در مرز خسروی در دستور کار ستاد اربعین قرار دارد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر احمد وحیدی در حاشبه بازدید پایانه بین المللی خسروی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: خسروی یک مرز خوب است که از امکانات و زیرساخت های مناسبی برای عبور زوار حسینی برخوردار است . ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۳۳    
وزیر کشور با بیان اینکه زیرساخت های خوبی در مرز رسمی خسروی وجود دارد و یکی از مرزهای خوب برای تردد زوار اربعین به کربلای معلی محسوب می شود، گفت: در حال رایزنی و مذاکره با طرف عراقی برای 24 ساعته کردن تردد زوار از مرز خسروی هستیم و امیدواریم به نتیجه برسیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- وزیر کشور در جریان بازدید از پایانه مرزی خسروی و منذریه عراق، گفت: 24 ساعت شدن مرز خسروی در حال پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۱    
کرمانشاه- سرپرست معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه بر در اولویت بودن تردد 24ساعته از مرز خسروی در ایام اربعین تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۰    
وزیر کشور گفت: تلاش بر این است که با موافقت طرف عراقی و تأمین و تضمین امنیت زوار مرز خسروی به صورت 24 ساعته فعالیت کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۷    
اقتصاد ایران: کرمانشاه- احمد وحیدی وزیر کشور با حضور در پایانه مرزی خسروی در شهرستان قصرشیرین آخرین وضعیت تردد مسافران و زوار را بررسی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۰    
کرمانشاه- احمد وحیدی وزیر کشور با حضور در پایانه مرزی خسروی در شهرستان قصرشیرین آخرین وضعیت تردد مسافران و زوار را بررسی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- وزیر کشور با اشاره به تلاش برای عبور بیش از 100 هزار زائر به طور روزانه از مرز خسروی گفت: زیرساخت های مرزی در خسروی توسعه می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور در مرز خسروی گفت: برنامه ریزی شده در اربعین امسال روزانه بیش از 100 هزار نفر از مرز خسروی تردد داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه چالش اربعین امسال را گرما عنوان کرد و افزود: در تلاشیم امکانات موجود در مرز خسروی با توجه به این مسئله تقویت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۷    
وزیر کشور پس از ورود به کرمانشاه عازم مرز خسروی شد و در طول مسیر از زیرساختهای اربعین بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۷    
وزیر کشور پس از بازدید از پایانه منذریه عراق، در مرز خسروی از توسعه زیر ساختهای اربعین در این مرز خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:وزیر کشور که برای شرکت در جلسه ستاد اربعین استان کرمانشاه و بازدید میدانی از مرز خسروی به استان کرمانشاه سفر کرده دقایقی پیش وارد شهرستان سرپل ذهاب شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه 24 ساعته شدن مرز خسروی در حال پیگیری است، گفت: این مرز امکان تردد زائر تا 100 هزار نفر در روز را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه وزیر کشور از تلاش برای 24 ساعته شدن مرز خسروی جهت تردد زوار خبر داد و افزود: در این زمینه مذاکرات با طرف عراقی ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور، به منظور بازدید از مرز خسروی و پیگیری تکمیل زیرساخت های این مرز برای تردد زوار اربعین، امروز(چهارم خرداد) وارد کرمانشاه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: خوشبختانه از سال گذشته امکان تردد زوار از مرز خسروی فراهم شده و با تلاش های صورت گرفته امسال هم تردد زوار حسینی از طریق این مرز همچنان برقرار است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور با هدف بررسی وضعیت مرز خسروی صبح امروز وارد کرمانشاه شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر کشور گفت: خوشبختانه از سال گذشته امکان تردد زوار از مرز خسروی فراهم شده و یک ظرفیت خوب در حوزه اربعین حسینی ایجاد شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر کشور با بیان اینکه مرز خسروی در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه ظرفیت بسیار خوبی برای تردد زائران اربعین است، گفت: امسال نیز به مانند سال گذشته تردد زائران ابعین از مرز خسروی انجام می شود. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۸    
وزیر کشور دقایقی قبل به منظور بررسی زیرساخت های موجود در ستاد اربعین و مرز خسروی و پیگیری آسیب های اجتماعی موجود وارد کرمانشاه شد.