چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۸:۰۷Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق آزاد تجاری»

تازه ترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، به موجب صورت جلسه کارگروه تخصصی شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی مورخ 1399/12/26 ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۰    
در حالی تعداد زیادی از کارگران به استناد ماده 34 مقررات اشتغال نیروی انسانی، بیمه و تأمین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری - صنعتی جمهوری اسلامی ایران اخراج شدند...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
در پی درج خبری با عنوان تشدید مشکلات مناطق آزاد، از واردات بی رویه تا حقوق های نجومی مدیران در روزنامه کیهان مورخ 1400/5/6، شورای عالی مناطق آزاد با ارسال توضیحاتی کلی درباره حقوق مدیران و بدون اشاره به عملکرد این مناطق در گسترش واردات بی رویه مدعی شد: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
با حضور مسوولان دو کشور ایران و روسیه نقشه راه تجاری صادرات و واردات بین شرکت های ایرانی و روسی، نحوه فعالیت و همکاری شرکت های روسی در مناطق آزاد تجاری ایران و فرآیند بیمه های تجاری صادراتی و وارداتی مورد بحث و بررسی گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۳    
کیش - ایرنا - کتاب داستان دستان کیش روایتی از معرفی صنایع دستی این جزیره توسط اداره امور زنان و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تهیه و به همت انتشارات مناطق آزاد تجاری و صنعتی منتشر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۶:۵۹    
سامان پویان مهر می گوید: ما میتوانیم از ظرفیتهای مناطق آزاد تجاری کشورمان در زمینه تولید کالا و ارائه خدمات استفاده نماییم تا موجب افزایش سود، ایجاد ارزش افزوده و کاهش هزینه ها برای کارآفرین شود.
جلسه هیأت وزیران روز چهارشنبه (6 مردادماه) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری، مصوبه نحوه ماموریت کارمندان دستگاه های اجرایی به سازمان های مناطق آزاد تجاری صنعتی اصلاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
بررسی و تصویب تعدادی از مصوبات شورای عالی بیمه سلامت و همچنین اصلاح مصوبه نحوه ماموریت کارمندان دستگاه های اجرایی به سازمان های مناطق آزاد تجاری صنعتی بخشی از مصوبات امروز هیات دولت است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی استان به مساحت 391 هکتار مورد تایید و تصویب قرار گرفت . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۵    
بندرعباس - ایرنا- در هفتمین برنامه افتتاح پروژه های مناطق آزاد تجاری کشوردرحالی13 پروژه درقشم و کیش با سرمایه گذاری هفت هزار و 416میلیارد ریال به برداری رسیدکه حجم سرمایه گذاری دراین مناطق از مرز 67 هزار میلیارد ریال در دولت یازدهم ودوازدهم گذشت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در مجموع 6 دوره گذشته از افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از سال 99 تاکنون، 419 طرح با اعتبار 110 هزار میلیارد تومان و نزدیک به 27 هزار نفر اشتغال به بهره برداری رسید که با احتساب برگزاری دوره هفتم افتتاح ها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهوری روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح های ملی سازمان های مناطق آزاد تجاری و اقتصادی و محیط زیست در هشتاد و پنجمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، با بیان اینکه همسایگان ما باید در تصرف آب رودخانه ها عدالت را رعایت کنند، گفت: در زمینه محیط زیست باید با کشورهای منطقه و همسایه مشارکت داشته باشیم.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: پروژه هایی به ارزش 15 هزار میلیارد تومان در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آماده افتتاح در دو ماه آینده هستند. ...
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه در زمینه مناطق آزاد تجاری و اقتصادی در 8 سال گذشته فعالیت بسیار خوبی انجام شده است، گفت: تلاش ما این بود که مناطق آزاد اقتصادی و تجاری از وارد کننده کالا به مراکز تولیدی و صادراتی و مراکز جذب سرمایه داخلی و خارجی تبدیل شود.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در هشتاد و پنجمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید طرح های ملی سازمان حفاظت محیط زیست و مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی در کشور را افتتاح کرد.
بهره برداری از طرح های اقتصادی و زیر بنایی به ارزش 16 هزار و 693 میلیارد ریال با حضور ویدیوکنفرانسی رییس جمهور آغاز شد.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
بهره برداری از طرح های ملی سازمان محیط زیست و مناطق آزاد تجاری با ارزش سرمایه گذاری 2 هزار و 787 میلیارد تومان با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهوری انجام شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مناطق آزاد امروز از مناطق واردکننده به مراکز تولید، صادرات و سرمایه گذاری داخلی و خارجی تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بهره برداری از طرح های ملی سازمان محیط زیست و مناطق آزاد تجاری با ارزش سرمایه گذاری 2 هزار و 787 میلیارد تومان با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهوری انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - چهار طرح تولیدی از طریق ویدئو کنفرانس همزمان با 29 طرح دیگر در قالب هفتمین مرحله افتتاحات مناطق آزاد تجاری در کشور با دستور رییس جمهوری در منطقه آزاد کیش به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بهره برداری از طرح های ملی سازمان محیط زیست و مناطق آزاد تجاری با ارزش سرمایه گذاری 2 هزار و 787 میلیارد تومان با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهوری آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
چند طرح بزرگ سازمان های حفاظت محیط زیست و مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی تا ساعاتی دیگر با حضور رییس جمهور به صورت تصویری به بهره برداری می رسد.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صبح کیش به نقل از تسنیم، مسابقه بین دستگاه ها و ارگان های دولتی برای افتتاح پروژه در روزهای پایانی دولت شدت گرفته است. در جدیدترین نمونه دبیر شورای عالی مناطق آزاد اعلام کرده فردا با دستور رئیس جمهور در هفتمین مرحله 33 پروژه عمرانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کشور اکنون 304 هزار میلیارد تومان طرح عمرانی درحال اجرا داشته که به صورت میانگین 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
33 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی، فردا دوشنبه 4 مرداد در مناطق آزاد تجاری صنعتی با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
احتساب - مشاور رئیس جمهور طبق بازدیدهای دوره ای هر ماه از طرح های عمرانی جزیره از سالن جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد به گزارش کیاست به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، صبح یکشنبه سوم مرداد، حمیدرضا مومنی مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری ...
فردا دوشنبه(4مردادماه) در هفتمین و آخرین مرحله افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، 33 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی با ارزش 16 هزار و 693 میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری صنعتی با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس آغاز خواهد شد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نشست بررسی مسائل و مشکلات مناطق ویژه اقتصادی استان با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور و استاندار خراسان رضوی در محل دفتر استاندار برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آقای اسماعیل بشری کارشناس مسائل شرق آسیا در یادداشت کوتاهی برای بخش فارسی رادیو و تلویزیون مرکزی چین درباره توسعه و پیشرفت کشور چین بر این باور است رویکرد تنش زدایی در سیاست خارجی باعث شد راه برای سرمایه گذاری خارجی از طریق ایجاد مناطق آزاد تجاری و صنعتی هموار شود.
بانک و صنعت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون بین الملل اتاق ایران می گوید: باید سرمایه گذارانی که مایل هستند در مناطق آزاد تجاری ایران مشارکت و همکاری کنند، شناسایی شده و ظرفیت های اقتصادی کشور به آنها معرفی شود.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی یکی از اهداف اصلی تأسیس مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را توسعه صادرات دانست و گفت: تراز تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سه سال اخیر مثبت شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: بندر آزاد بوشهر به هیچ وجه به سمت واردات کالا به جز در آن محدوده هایی که تعریف شده و نیاز به کالاهای اساسی باشد حرکت نمی کند. ...
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی با بیان اینکه مقدمات اولیه تصویب اساسنامه منطقه آزاد بوشهر تهیه شده است گفت: این اساسنامه هفته آینده در هیئت دولت مطرح و پس از تصویب به شورای نگهبان ارائه می شود.
تفاهم نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و شرکت انتخاب اندیشمندان مفید در محل دبیرخانه شورایعالی به امضاء رسید.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از ثبت سرمایه 562 میلیاردی این شرکت در پایان سال99 خبر داد و گفت: بیمه ایران معین به عنوان بزرگترین شرکت بیمه گر در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی است.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: طی هشت سال دولت تدبیر و امید، 403 هزار میلیارد تومان در مناطق آزاد کشور سرمایه گذاری انجام شده است.
حمیدرضا مومنی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور ارائه گزارش در خصوص راه اندازی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی جدید با محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.
مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی با این دیدگاه شکل گرفتند تا مناطق محروم و دارای ظرفیت های اقتصادی با مشوق ها و حمایت های دولت ضمن توسعه منطق ه ای به عنوان دروازه های تجاری کشور نقش آفرینی کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۷:۵۷    
کیش - ایرنا - کاهش 36 درصدی ورود خروج مسافر، ارتقای عکسواره محرم به سطح ملی، سفر دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی، تودیع و معارفه فرمانده سپاه، اعلام میزبانی از مسابقات کشوری سیلینگ، دستگیری 24 سارق و اعمال محدویت های کرونایی بخشی از مهمترین خبرهای جزیره کیش در هفته گذشته بود.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، بر اساس ماده 13 قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری و صنعتی، اشخاص حقیقی و حقوقی بامجوز فعالیت اقتصادی، 20 سال از پرداخت مالیات بر درآمد و دارایی معاف هستند. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
62 طرح سرمایه گذاری و زیربنایی به ارزشی بیش از 3100 میلیارد تومان در مناطق آزاد تجاری - صنعتی با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاددر بازدید از مصلای بزرگ کیش و تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی در این منطقه؛ بر تسریع و رفع موانع ایجاد شده در مسیر فعالیت واحدهای تولیدی تاکید کرد. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
نشست هماهنگی برنامه ریزی و اجرای طرح جامع لجستیک شرق کشور 15 تیر ماه با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، معاونان عمرانی استانداری های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۰:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: تفاهم نامه همکاری های مشترک بین بانک پارسیان و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی به امضا رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۰:۱۱    
ایسنا : رئیس جمهوری در هفتاد و هشتمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، 62 طرح تولیدی، اقتصادی و زیربنایی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی را به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح کرد ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
در آیین بهره برداری از 62 طرح سرمایه گذاری و زیر بنایی در مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور با دستور رییس جمهور؛ از استقرار دانش مدل سازی اطلاعات ساخت ( BIM) در منطقه آزاد اروند، رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۸    
کیش - ایرنا - دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفت: خسارت های بخش گردشگری مناطق آزاد تجاری ناشی از شیوع ویروس کرونا برای جبران برآورد می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۴   + ۵۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور گفت: من نسبت به مردم عزیزی که در این روزها دچار مشکل و رنج شدند، هم از آنها عذرخواهی می کنم و هم از مردم عزیز خواهش می کنم یک مقدار همکاری و همراهی کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
62 طرح تولیدی، اقتصادی و زیربنایی در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی صبح امروز (سه شنبه) با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهور به بهره برداری رسید.