دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۵:۲۷Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیلاب»

نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محسن منصوری در حاشیه مراسم بهره برداری و بازدید از پروژه های جمع آوری آب های سطحی مدیریت سیلاب غرب تهران، با بیان این که در واقع با افتتاح این پروژه مشکلات شهر قدس در حوزه آب های سطحی هم حل می شود ...
آقای خبر   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: باید تهدید آب های سطحی را با جمع آوری و توسعه شبکه به فرصت تبدیل کرد. به گزارش ایسنا، عباس شعبانی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ...
همشهری   ۵ ساعت پیش    
محمد سرابی - خبرنگار محدوده غرب تهران در فصل بارندگی با احتمال جریان یافتن آب های سطحی روبه رو ست. اکنون اما با بهره برداری از پروژه های جمع آوری آب های سطحی در چارچوب پروژه مدیریت سیلاب غرب تهران ...
استاندار تهران گفت: نمی توان ماهیت شهر تهران را از شهرستان های اطراف جدا کرد و حل معضلات پایتخت، رفع مشکلات شهرستان های استان را به همراه دارد.
همزمان با سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص) پروژه شبکه مدیریت سیلاب بزگراه های فتح و آزادگان به طول 6200 متر عصر یک شنبه 2 آبان ماه 1400 با حضور زاکانی شهردار تهران، منصوری استاندار تهران و دیگر مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه افتتاح شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه فتح و آزادگان شهرهای غربی استان را به لحاظ وقوع سیلاب ایمن کرد گفت: این طرح عمرانی با همکاری شهرداری و قرارگاه خاتم با اعتبار 200 میلیارد تومانی به بهره برداری رسید.
شهردار تهران با بیان اینکه به تدبیر مقام معظم رهبری تهران یک کشور است گفت: پیشرفت تهران در همه ابعاد به تنهایی ساخته نمی شود بلکه با مشارکت تمامی اجزا و دستگاه ها محقق می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ، کاهش دید و احتمال تاخیر در پروازها پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بهره برداری از قطعات 2 و 3 شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه های فتح و آزادگان با حضور استاندار و شهردار تهران آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جسد یک مادر و دو کودکش در زیر گل و لای سیلاب هند کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران بر ضرورت توسعه، تجهیز و نوسازی شبکه هدایت و جمع آوری آب های سطحی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۵    
شهردار تهران به همراه شورای شهری ها و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از بزرگترین تونل مدیریت سیلاب در غرب تهران بازدید کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ، کاهش دید و احتمال تاخیر در پروازها پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه سوم آبان تا چهار آبان، در هفت استان آبگرفتگی معابر، وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها به ویژه گذرگاه های کوهستانی ، کاهش دید و احتمال تاخیر در پروازها پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه های فتح و آزادگان طی مراسمی با حضور شهردار تهران مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از خسارت 50 میلیارد تومانی ناشی از سیلاب اخیر به زیرساخت های استان خبر داد و گفت : 30 پل در استان در معرض تخریب قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران گیلان گفت: پیکر مرد 45 ساله موتورسوار که روز پنجشنبه قربانی سیلاب شده بود صبح امروز در رودخانه فومن پیدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رشت- رئیس جمعیت هلال احمر ماسال گفت: جسد زن 67 ساله ماسالی که بر اثر سیلاب در رودخانه گیله سرا این شهرستان غرق شده بود پیدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری عضو هیات علمی گروه منابع طبیعی دانشگاه شهرکرد مدیریت یکپارچه آمایش سرزمین را یکی از مهم ترین راهکارها برای مقابله با بیابان زایی دانست و گفت: اگر وضعیت اقلیمی در چهارمحال و بختیاری بهبود پیدا کند ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۰    
62 شهر از85 شهر خوزستان بعد از دستور سازمان بازرسی کل کشور مطالعات خود را درباره دفع آب های سطحی به استانداری خوزستان ارائه کرده اند که از این تعداد فقط مطالعات 3شهر به اتمام رسیده و آماده تصویب است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر روز یکشنبه دوم آبان ماه سال 1400 همزمان با سالروز ولادت فرخنده حضرت رسول اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)، شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه های فتح و آزادگان طی مراسمی با حضور دکتر علیرضا زاکانی شهردار تهران مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
62 شهر از85 شهر خوزستان بعد از دستور سازمان بازرسی کل کشور مطالعات خود را درباره دفع آب های سطحی به استانداری خوزستان ارائه کرده اند که از این تعداد فقط مطالعات 3شهر به اتمام رسیده و آماده تصویب است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مقامات نپال اعلام کردند: عملیات جستجوی مفقودین حادثه سیلاب و رانش زمین که بیش از 100 کشته برجا گذاشته است، ادامه دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت(پانا) - مدیرکل مدیریت بحران گیلان، از بارش های حاد 260 میلیمتری در رودسر و تالش و رضوانشهر خبر داد و خاطرنشان کرد کلیه شهرستان های غرب و مرکز و شرق استان سیلابی شده است. ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد محمدی اظهار کرد : رودخانه های خرم رود و کرگانه جمعا به طول 15 کیلومتر در محدوده شهر خرم آباد در جریان هستند که متاسفانه در سیلاب فروردین ماه سال 1398 به دلیل طغیان آب از آنها باعث بروز خساراتی شدند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از مرگ 2 نفر بر اثر بی احتیاطی در سیلاب روز پنجشنبه شهرستان های ماسال و صومعه سرا خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تسنیم: سیلاب جان 2 نفر را در استان گیلان گرفت که جسد یکی از این دو تن تاکنون پیدا نشده است. طی دو روز گذشته حجم سیلاب در برخی از نقاط استان گیلان برخلاف انتظار هواشناسی و مدیریت بحران استان به بیش از 240 میلی متر رسید و علاوه بر خساراتی که از خود بر جای گذاشت جان دو نفر از هم استانی هایمان را ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- سیلاب جان 2 نفر را در استان گیلان گرفت که جسد یکی از این دو تن تاکنون پیدا نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت:مجموعه 2 هزار واحدی مسکونی شهر بندر امام خمینی(سربندر) که در سیلاب مهیب آذر ماه 1399 به شدت آسیب دید سوم خرداد 1401 با حضور رییس جمهوری به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۶    
امکانات امدادی شهرستان خوروبیابانک پاسخگوی بحران ها به ویژه سیلاب های احتمالی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۶    
بارش باران در شهرستان سیاهکل سبب جاری شدن سیلاب در رودخانه شمرود این شهرستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از نجات 3 نفر که در ارتفاعات جنگلی محور قدیم کردکوی به گرگان گیر افتاده بودند خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش، یک تیم امدادی از شعبه هلال احمر تالش به همراه یک دستگاه خودروی کمک دار به محل وقوع حادثه اعزام شدند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. اقدام فجیع طالبان علیه ورزشکار ملی افغانستان اشتباهی که خانم ها درمورد لباس زیر مرتکب می شوند راه های جلوگیری از چرب شدن مو بیرون کشیدن جنازه یک شهروند از سیلاب در کرالا هند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از آمادگی شهرداری برای مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد و گفت: پیرو انتشار برخی از اخبار مبنی بر احتمال شروع بارش های پاییزی در سراسر کشور و همچنین آمادگی در مقابل حوادث، اقدامات مناسبی توسط شهرداری اصفهان برنامه ریزی و اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده اسبق مجلس گفت: نقدینگی مانند سیلاب بوده و در صورتی که به سمت مولد اقتصاد هدایت نشود همه چیز را خراب می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وقوع سیلاب و رانش زمین در هند و نپال 116 کشته برجا گذاشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به این که در این سال ها به همت همه تلاشگران عرصه مدرسه سازی، کارهای بزرگی انجام شد؛ گفت: برچیدن مدارس خشتی و گلی، عبور موفق از بحران زلزله کرمانشاه و سیلاب گسترده سال 1398 در چند استان، جمع آوری بخاریهای نفتی مدارس ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی برای مازنداران و گیلان برای وقوع سیلاب و وقوع یک طوفان در نیمه شرقی کشور در صنعت آب و برق از هم اکنون آمادگی کافی برای مقابله را دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: میانگین سالانه خسارت های سیلاب در این استان بر مبنای سال 1398 حدود 500 میلیارد تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نور- دبیر سومین همایش بین المللی جوانان انجمن حفاظت آب و خاک گفت: وقوع پدیده هایی نظیر فرسایش خاک، سیلاب و تغییر اقلیم ناشی از بی توجهی به پدیده های آب و خاک است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیل امینی از تأثیر نگاهی که منجر می شود وزیر بیل به دست گرفته و مزرعه را شخم بزند، مدیرکل وارد سیلاب شده و برای عبور سیل راه گشایی کند و استاندار داس به دست گرفته و گندم درو کند، می گوید.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش ها در برخی مناطق هند همچنان ادامه دارد و سیلاب مناطق شمالی این کشور را فرا گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرکل هواشناسی استان گلستان از کاهش 8 تا 10 درجه ای دمای هوا و احتمال وقوع سیلاب در استان خبر داد و گفت: فعالیت مردم از نزدیک شدن به رودخانه ها و سدها تا پایان هفته خودداری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش باران شدید، آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب در برخی استان ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو در پژوهشی اعلام کرد: برای هفته جاری وقوع بارش ها در مناطق واقع در سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور پیش بینی می شود، به طوری که در برخی استان های تحت تاثیر بارش می تواند با ریسک وقوع سیلاب نیز همراه باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بارش سیل آسای باران و جاری شدن سیلاب در پارس آباد، موجب آب گرفتگی خیابان ها و معابر و مختل شدن زندگی اهالی شهر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه قرار گرفتن در زمان بازبینی و تعمیرات سدهای استان، این تاسیسات آبی آماده جمع آوری آب های ناشی از بارش باران و برف روزهای آینده هستند.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
حسین دهقان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اخطاریه هواشناسی، از روز سه شنبه شاهد نفوذ سامانه سرد و بارشی به استان خواهیم بود و افزایش فعالیت سامانه را طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه خواهیم داشت. ...