سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۲۷Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز درمانی»

شهر بیست   ۱ ساعت پیش    
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم در حالی اعلام شد که تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی به مرز 150 نفر رسید.
همدان پرس   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 برای ششمین روز متوالی در استان به صفر رسید به نحوی که در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا گزارش و ثبت نشده است | بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی. سی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
117 تن به ویروس کرونا مبتلا و 64 بیمار کرونایی نیز در مراکز درمانی آذربایجان غربی بستری شدند.
86 درصد واجدان شرایط در پلدختر نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کردند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
سنندج- ایرنا- علی محمد لطیفی معاون سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور روز سه شنبه در سفر خود به بانه از مرز سیرانبند، مراکز درمانی و بیمارستانی و پایگاه های سلامت شهری و روستایی این شهرستان بازدید کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه آمار بستری های کرونا در مراکز درمانی استان اکنون 90 نفر است، گفت: از این تعداد 20 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و حال سه نفر آنها وخیم است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه در 24 ساعت منتهی به پنجم بهمن ماه جاری 34 نفر با علائم کرونا پذیرش و 25 بیمار بستری شدند، گفت: از 148بیمار بستری در مراکز درمانی قم 13 نفر در وضعیت وخیم آن قرار دارند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: خیرین در ساخت مدرسه و مساجد و مراکز درمانی فعالیت خوبی دارند، اما برای ساماندهی مواد مخدر این ظرفیت مغفول مانده که باید بیشتر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
هم اکنون 3 بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت و درمان هستند.
کوشکی، با بیان اینکه 93 بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند، از شناسایی 40 مبتلای جدید به این بیماری در لرستان خبر داد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: با افزایش میزان مبتلایان و بستری شوندگان کرونایی در مراکز درمانی استان مرکزی، احتمال تغییر رنگ بندی کرونا در شهرهای مختلف وجود دارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
اردبیل- ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: 31 هزار نفر طی 2 سال گذشته به علت پنج موج ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده و تحت مداوای مستقیم قرار گرفتند.
پانا   ۹ ساعت پیش    
رشت (پانا) - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد با بستری 63 بیمار جدید در شبانه روز گذشته، امروز تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان به 168 نفر رسید. ...
در پی انفجار گاز در کرج دو نفر مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.
فاخته نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
در اداره کل دامپزشکی خوزستان صورت پذیرفت: جلسه وبینار آموزشی-توجیهی نظارت بر نسخه نویسی و نسخه پیچی درمانگاه ها و داروخانه های دامپزشکی در محل اداره کل دامپزشکی استان خوزستان و با حضور مسئولین و کارشناسان ادارات دامپزشکی شهرستان ها برگزار گردید. 1400-11-05 12:42 ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
با بستری 63 بیمار جدید در شبانه روز گذشته، امروز تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان به 168 نفر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران با بستری شدن 81 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل، تعداد کل بستری شدگان مبتلا به کووید 19 و یا مشکوک به ویروس کرونا در این استان به 283 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با بستری 63 بیمار جدید در شبانه روز گذشته، امروز تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان به 168 نفر رسید.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی مشورتی تعرفه و بیمه شورای عالی نظام پزشکی با اشاره به این که هزینه های مراکز پزشکی به شکل تصاعدی در حال افزایش است؛ گفت: با توجه به این که تعرفه موجود کفاف تامین هزینه های مراکز درمانی را نمی کند باید قیمت واقعی خدمات پزشکی مبنای تعیین و محاسبه تعرفه ها برای سال 1401 قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته مورد فوت قطعی از بیمار کووید 19 دراستان ثبت نشده و مجموع جان باختگان این بیماری در استان همچنان 6499 نفر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 18 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: در ادامه روند پایدار شیوع کووید.19 در استان اردبیل، 18 بیمار جدید طی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی این استان بستری شده و تحت مداوا قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۵۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با بیان اینکه طبق بررسی های صورت گرفته، کشور در آستانه آغاز پیک ششم کرونا با سویه امیکرون است؛ در عین حال بر ضرورت اصلاح معیارهای رنگ بندی کرونایی شهرها، اهمیت تزریق دز سوم واکسن کرونا و الزام رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه استفاده صحیح از ماسک، تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۶    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد مراجعین سرپایی با علائم کرونا به مراکز درمانی در کشور 5 برابر و در استان 3 برابر شده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا جماعتی، دبیر کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا معتقد است که کشور در آستانه ورود به پیک اومیکرون است و مردم باید به شدت پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و هرچه سریع تر نسبت به تزریق دوز سوم واکسن اقدام کنند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، مهدی مصری با اشاره به آخرین وضعیت کووید 19 در قم، افزود: در 24 ساعت منتهی به چهارم بهمن ماه 1400، 49 بیمار با علائم ابتلا به کرونا در مراکز درمانی قم پذیرش شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 81 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 283 نفر رسید که از این تعداد 63 نفر بدحال هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_در حال حاضر نیز 271 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که 43 بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به بستری پنج بیمار جدید کرونایی در شبانه روز گذشته در مراکز درمانی استان گفت: مجموع بستری های استان از 37 نفر به 29 نفر کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
متاسفانه با وجود تداوم تزریق دز سوم واکسن ، تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گیلان به تدریج در حال افزایش است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین شیبانی درباره آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا و با بیان اینکه روزانه چهار الی پنج بیمار کرونایی در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بستری می شوند، تاکید کرد: تعداد مبتلایان نسبت به هفته گذشته تفاوتی نکرده اما موضوع نگران کننده شناسایی مواردی از امیکرون است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته 344 مبتلای جدید کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی و چهار بیمار مشکوک به ابتلای این ویروس هم فوت شدند.
زرک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۷    
دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به شناسایی 88 مبتلای جدید به کرونا در این استان گفت: در حال حاضر 97 بیمار در مراکز درمانی لرستان بستری هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
344 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۸    
امکان ساخت مدرسه و مراکز درمانی در روستاهای دور افتاده تا ایجاد مراکز کارآفرینی و پل سازی در شهرهای مختلف به شرط مشارکت نیروهای مردمی و خیران برای رایحه ای ها امکان پذیر شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۳    
شفقنا- براساس اعلام روابط دانشگاه علوم پزشکی قم، 407 بیمار کرونایی در قم شناسایی شدند. به گزارش شفقنا و براساس آمار رسمی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، در 24 ساعت منتهی به چهارم بهمن ماه 1400 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: در 24 ساعت گذشته، 10 بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید-19 در مراکز درمانی شهرستان های تابعه این دانشگاه بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۲    
مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: نیاز مراکز درمانی به خون نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش یافته است.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان راهکارهای تامین پزشک مورد نیاز مراکز درمانی و بیمارستانی ناجا را با حضور محمدرضا حسینی معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا بررسی کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رکنا:در شبانه روز گذشته مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان اردبیل وجود نداشت و 20 مبتلای جدید کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۲    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 97بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان بستری هستند.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 20 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رضوی مسئول کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید 19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: روند مراجعه بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا به مراکز خدمات جامع سلامت، درمانگاه ها و بیمارستان ها نیز در سطح استان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزایشی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
25 بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی گیلان بستری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۷    
نوشهر- ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان عباس آباد گفت: آمار مراجعه کنندگان سرپایی ابتلای مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی شهرستان ، طی شبانه روز گذشته به دست کم 70 مورد رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 42 بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دامغان- فرمانده سپاه استان سمنان درباره ارائه راهکار رفع دغدغه های درمانی در مناطق محروم دامغان، گفت: استفاده از نیروهای بومی، ساخت مراکز درمانی و تأمین نیروی انسانی از اولویت های سپاه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به شناسایی 88 مبتلای جدید به کرونا در این استان گفت: در حال حاضر 97 بیمار در مراکز درمانی لرستان بستری هستند.