چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۷:۵۸Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معظم شهدا»

ایثار   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: ملاقات و دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به دنبال خدمت رسانی در خور شأن و منزلت ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بعنوان دو رسالت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۳۴    
پل خیابان فرهنگ و ساختمان تجاری-اداری شورای شهر سرانجام به فاصله چندروز مانده به تحلیف شورای ششم در مراسمی با حضور مسوولان محلی و تعدادی از خانواده های معظم شهدا افتتاح گردید. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از برقراری 8779 ارتباط با جامعه ایثارگری استان در قالب طرح سپاس و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در چهار ماه ابتدای سال خبر داد و گفت: از این مجموع تعداد 2931 مورد آن به صورت ارتباط تلفنی با این عزیزان ایثارگر بوده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۸    
عبداله پاکاری صبح امروز با تعدادی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان گیلان دیدار و ملاقات کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: اجر و قرب شهدا و جانبازان در پیشگاه خداوند محفوظ است و ما برای کسب نورانیت از خانواده های معظم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به این دیدارها نیاز داریم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۰    
پیکر مرحوم حاج محمدرحیم پژمان پدر شهیدان حسین و حسن پژمان با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین تشییع و در گلزار شهدای محمودیه شهرستان شیراز در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۲۰    
امام جمعه شهر فیروزان نهاوند در دیدار از خانواده ی شهید گرانقدر فریدون خزائی گفت: خانواده های معظم شهدا به ویژه والدین بزرگوار شهیدان با صبر، استقامت، گذشت و فداکاری درس بزرگی به همه آموختند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۴۱    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی؛ مرحوم آقای حاج غلامرضا زارعی پدر بزرگوار دانش آموز شهید شکراله زارعی دار فانی را وداع و به فرزند شهیدش پیوست. پیکر پاک این بزرگ پدر مورخه 1400/05 ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۲۶    
مدیرکل کانون استان زنجان با اهدای لوح یادبود از حماسه خانواده های معظم شهدا تجلیل کرد و بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین آینده سازان میهن اسلامی تاکید کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۲۱    
مدیرکل کانون استان زنجان با اهدای لوح یادبود از حماسه خانواده های معظم شهدا تجلیل کرد و بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین آینده سازان میهن اسلامی تاکید کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه صوفیان گفت: : شهادت قله فداکاری انسان است و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حافظان اصلی فرهنگ ایثار و شهادت هستند
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: تولید برنامه هایی با عنوان اسناد افتخار و بازگویی خاطرات والدین معظم شهدا در جهت انتقال درس ایثار و فداکاری به جامعه و در بین نسل جوان است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برای آسایش و امنیت ما از بهترین هستی خود گذشتند، امروز همه ما در قبال این عزیزان مسئولیم و باید بدون هرگونه منتی به آنان خدمت کرده و در رفع مشکلات یاری شان کنیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۶    
به گزارش ایثار واحد اصفهان ، حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر مبارکه و یونس سعیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان به مناسبت دهه ولایت و هفته نماز جمعه، از خانواده معظم شهدا دیدار کردند انتهای پیام/ نادری خبرنگار ایثار اصفهان از مبارکه
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۰    
به گزارش ایثار اصفهان،حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر، خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان و علی اکبر فاطمی نیا رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران لنجان با خانواده شهیدان والامقام حسینی و کریمیان و جانباز 70 درصد ادیبی دیدار و گفتگو کردند. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۴۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۴۰    
جمعی از فعالان حوزه ایثار و شهادت و خانواده های معظم شهدا با حضور در منزل جانباز 70 درصد دفاع مقدس، از روحیه ایثارگری وی تجلیل کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد از دیدار امام جمعه به هماره جمعی از مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سادات به مناسبت دهه امامت و ولایت خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به مناسبت دهه امامت و ولایت در جاده چالوس خبر داد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان همزمان با عید سعید غدیر خم با خانواده ی معظم شهدای فولاد خوزستان دیدار نمود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰    
به مناسبت پنجم مرداد ماه، سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی، مسئولان شهرستان چرداول با با خانواده معظم شهید والامقام رحمان بیگی و جانباز گرانقدر 30درصد اعظم بیگی دیدار و از مقام والای آنان تجلیل و تقدیر کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۳    
به مناسبت پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نمازجمعه کشور و عید غدیر، مسئولان آستارایی با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس در این شهرستان دیدار کردند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۴    
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان همزمان با عید سعید غدیر خم با خانواده ی معظم شهدای فولاد خوزستان دیدار نمود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۸    
امام جمعه نهاوند دردیدار از خانواده های معظم شهدا گفت: نخستین وظیفه ما به عنوان کارگزاران نظام پاسداری از ارزش های دینی و انقلابی و همچنین ترویج راه ایثار و شهادت است.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از روابط عمومی ایرالکو ، در این آیین معنوی که با نواختن آژیر خطر حمله ی هوایی رأس ساعت بمباران ایرالکو (9:15) آغاز شد، پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی توسط گروه موزیک سپاه ناحیه اراک؛ گلباران مقتل شهدای گلگون کفن شرکت آلومینیوم ایران ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یادواره شهدای عملیات مرصاد همزمان با سالروز این عملیات غرور آفرین با حضور پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) قم برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۲    
در مراسمی که با حضور مسئولین قضایی ،فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهر دیشموک برگزار گردید رئیس جدید دادگاه عمومی بخش دیشموک معرفی و از خدمات ارزنده رئیس پیشین این دادگاه تقدیر شد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی که با حضور مسئولین قضایی ،فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهر دیشموک برگزار گردید رئیس جدید دادگاه عمومی بخش دیشموک معرفی و از خدمات ارزنده رئیس پیشین این دادگاه تقدیر شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا از ایثار ، سعید اوحدی خطاب به خانواده شهیدان گرانقدر غلامی آورده است: ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در مسیر پاسداشت آرمان ها و ارزش های والای الهی ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان صبح امروز با تعداد کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان گیلان به تفکیک جامعه ایثارگری دیدار و ملاقات کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۴    
گروه استان ها -مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان در آستانه عید غدیر خم با چند تن از خانواده های معظم شهدا دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت در دیدارهای چهره به چهره با ایثارگران و خانواده های شهدا، به سوالات و مشکلات ایشان پاسخ داد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا سعادتی بسیار بزرگ و وصف ناپذیر است و ملاقات با بازماندگان شهدا موجب دلگرمی و اشتیاق مضاعف است. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: والدین معظم شهدا یادگاران ارزش های معنوی انقلاب هستند که نباید به فراموشی سپرده شوند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۹    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خانواده های معظم شهدا آبروی نظام و انقلاب هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خانواده های معظم شهدا آبروی نظام و انقلاب هستند.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۵۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه حنای آمریکا دیگر در ایران رنگی ندارد، گفت: امروز لبنان و حزب الله در مقابل صهیونیست ها مقتدر و قدرتمند ایستاده اند. ...
حیات   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
حیات - پیکر پاک یادگار 8سال دفاع مقدس، سردار شهید مدافع حرم حاج سید احمد قریشی صبح امروز 3مردادماه به صورت خودرویی در کرج تشییع و در گلزار شهدای امام زاده محمد علیه السلام در قطعه سرداران شهید به خاک سپرده شد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: ادامه دادن راه شهدا از وظایف مهم مسئولان است و باید شبانه روز به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خدمت رسانی کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - پیکر سردار شهید سید احمد قریشی روز یکشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی بر روی دستان همرزمان و خانواده های معظم شهدا تشییع و در گلزار شهدای آستان مقدس امامزاده محمد (ع) حصارک کرج در کنار سرداران شهید به خاک سپرده شد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری افزون بر 19 برنامه متنوع فرهنگی اجتماعی در این منطقه در ایام دهه ولایت امسال خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم علیرضا کمساری روز شنبه با اعلام این خبر، مهم ترین این برنامه ها را برگزاری مسابقات غدیر ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با بیان اینکه دهه ولایت، دهه بندگی خالصانه و اطاعت خدا در مسیر کسب رضایت اوست، گفت: اعیاد قربان و غدیر، نماد اقدام خالصانه ای از ولایتمداری و گذشت والدین معظم شهدا در ذبح فی سبیل الله اسماعیل هایشان در قربانگاه الهی است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۵    
سرپرست بنیاد مرکزی گفت: خانواده های معظم شهدا در ادامه راه شهدا با صبر و پایداری پاسدار ارزش های شهدا و مروجان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند و تکریم این عزیزان یک تکلیف است که باید همواره مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: خانواده های معظم شهدا نماد صلابت، صبر، استواری و مقاومت هستند و باید از آنان به عنوان الگوی جامعه یاد کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸    
هم زمان با عید سعید قربان و گرامیداشت روز عرفه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به اتفاق مسئولین شرکت آب و فاضلاب شهرستان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۳    
مدیرکل بنیاد استان قزوین در جلسه شورای معاونان گفت: با توجه به اهمیت سلامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، پیگیری لازم جهت تسریع در ادامه روند واکسیناسیون این قشر معظم را به عمل آید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۷    
سرپرست بنیاد شهید نهاوند در دیدار از خانواده های معظم شهدای دانشجو گفت: خانواده های معظم شهدا مایه آبرو و سربلندی کشور و انقلاب هستند و ما هر چه داریم از برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری و شناخت آسیب های اجتماعی ویژه همسران معظم شهدا و جانبازان متوفی با همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چرداول برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۷    
مدیرکل بنیاد استان همدان گفت: خانواده معظم شهدا نماد صلابت، صبر، استواری و مقاومت هستند و باید از آنان به عنوان الگوی جامعه یاد کرد.