پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۱:۱۴Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیش حقوقی»

بانک مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۶    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم : هر ساعت اضافه کاری در بیمه سرمد حدود 400 هزار تومان هزینه برای این شرکت دارد! به گزارش خبرنگار بانک مردم با منتشر شدن فیش حقوقی غلامرضا تاجگردون مدیرعامل بیمه سرمد نکات جالبی از این شرکت به بیرون درز پیدا کرده است. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از ریسک نیوز، پس از افشاء فیش حقوقی تاجگردون و همزمان پیدا شدن جسد کارگر بی جان در کولر اتاق مدیرعامل معزول بیمه سرمد، در حرکتی یکپارچه اعضا هیات مدیره بیمه سرمد در گفتگو با چند رسانه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر انتشار فیش حقوقی چند ده میلیونی مدیران یکی از بیمه های خصوصی در فضای مجازی حاشیه ساز شده است؛ این جریان بار دیگر پای فیش های حقوقی نجومی را به میان آورده و باز هم ماجرا از بیمه ها شروع شده و یادآور زمانی است که انتشار فیش حقوقی رئیس کل بیمه مرکزی آغازگر موجی در رابطه با پرداخت های ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
در پی انتشار فیش حقوق نجومی غلامرضا تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد، هیئت مدیره این شرکت، وی را از سمت خود برکنار کرد. *** تاجگردون برکنار شد به گزارش صنایع ...
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته بود که از حقوق های نجومی دریافتی غلامرضا تاجگردون در بیمه سرمد رونمایی شد. این در حالی بود که سیدمحمد یمنی مدیرعامل جدید ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته در یکی از خبرگزاری های کشور فیش حقوقی غلامرضا تاجگردون در بیمه سرمد منتشر شد، تاجگردون نیز در نامه ای به سیاسی بودن این انتشار اشاره کرده و نوشت: فارغ از صحت و سقم این موضوع، خوشحالم که همواره مورد توجه این خبرگزاری (فارس) قرار دارم در حالی که مدیران قبل از من مورد توجه نبودند ...
فارس: غلامرضا تاجگردون مدیرعامل بیمه سرمد که اواخر اسفندماه سال گذشته به مدیرعاملی این بیمه منصوب شده بود و روز گذشته فیش حقوق نجومی وی منتشر شده بود، از سوی هیئت مدیره این بیمه از سمت خود برکنار شد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار فیش حقوقی 85 میلیون تومانی یکی از نمایندگان سابق مجلس در شرکت بیمه ای وابسته به یک بانک، سوژه کارتونی از پروانه ایزدخواست در صفحه اینستاگرامش شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۱۴    
غلامرضا تاجگردون نماینده سابق شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل بیمه سرمد با ارسال نامه ای به فیش حقوقی خود در بیمه سرمد واکنش نشان داد و نوشت: آنچه را که شایسته این شرکت نیست پاک می کنم و بعد تصمیم می گیرم و درج این خبر مانع از انجام تلاشم برای پاکسازی امور نمی شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
فارس: تاجگردون که اعتبارنامه اش در مجلس یازدهم رد شد و از حضور در مجلس باز ماند، اواخر سال 99 به عنوان مدیرعامل بیمه سرمد وابسته به بانک صادرات منصوب شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اگر به فیش حقوقی خود توجه کنید، درمی یابید که هر ماه مبلغی به عنوان حق بیمه از حساب تان کسر می شود. حال این سوال برای شما پیش می آید که این حق بیمه تامین اجتماعی در واقع چیست و به چه منظور از حساب شما کسر می گردد؟ فرمول و مبنای محاسبه آن چیست؟
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۲    
سایت جدید فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد. بازنشستگان و مستمری بگیران می تواند با مراجعه به سایت fishmostameri.tamin.ir فیش حقوقی خود را دریافت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت به شهردار، به واسطه دیدار با برخی از کاندیداهای انتخابات شورای شهر رشت و لحاظ کردن حق بهره وری در فیش حقوقی شخص شهردار تذکر داده شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر چقدر حقوق دریافت می کنند و چرا فیش حقوقی مدیران و معاونین شهرداری ها منتشر نمی شوند ؟ محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران به این سوالات پاسخ می دهد .
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۱    
اخباری مبنی بر پاداش های نجومی در دفتر شهردار تهران منتشر شد و هر چند حناچی این موضوع را رد کرد اما مشخص نیست چرا شهرداری که مدعی شفافیت است می گوید انتشار فیش حقوقی مدیران به صلاح نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اخباری مبنی بر پاداش های نجومی در دفتر شهردار تهران منتشر شد و هر چند حناچی این موضوع را رد کرد اما مشخص نیست چرا شهرداری که مدعی شفافیت است می گوید انتشار فیش حقوقی مدیران به صلاح نیست.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۰    
برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح باید از طریق سایت saba.esata.ir اقدام کنید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان ، گفت: پرداخت حق مسکن 450 هزار تومانی کارگران از اول فروردین افزایش از فروردین ماه امسال در فیش حقوقی کارگران مشمول قانون کار لحاظ و معوقات آن به کارگران پرداخت می شود.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۱    
ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در حضور اینکه پیروز حناچی شهردار تهران اخیراً در نشست خبری اعلام کرد که انتشار فیش حقوقی مدیران به صلاح نیست میزان حقوق مدیران شهری میانگین چقدر است و چرا شورای شهر که شعار شفافیت دارد نسبت به این موضوع حساس نبوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران توضیحاتی درباره آخرین وضعیت کرونا در پایتخت و میزان فیش حقوقی مدیران شهری و اعضای شورای شهر ارائه داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۷    
حکم حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی با اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تغییر یافت. بازنشستگان و مستمری بگیران برای مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران چطور باید اقدام کنند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها-دبیر فراکسیون مرزنشینان کشور با بیان اینکه تا پایان سال 99حق نواری مرزی کارمندان دولت پرداخت شده اما از سال 1400 این حق پرداخت نشده و از فیش حقوقی کارمندان هم حذف گردید گفت: برای پیگیری این موضوع به دیوان عدالت اداری نامه ارسال کردیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۷    
با استفاده از این سامانه می توان فیش حقوقی کارکنان آموزش و پرورش ( معلمان ، فرهنگیان ، مدیران و ...) را مشاهده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش حق مسکن کارگران در هیات وزیران خبر داد. بر این اساس افزایش مبلغ حق مسکن از فروردین 1400 در فیش حقوقی کارگران لحاظ و معوقات آن به کارگران پرداخت خواهد شد.
خرد و کلان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
روند انتشار فیش حقوقی مدیران که مدتی متوقف شده بود، بار دیگر در فضای مجازی داغ شده است؛ اما این بار نه بر مبنای واقعیت، بلکه بر اساس یک محتوای کذب! به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
چند ماه از جذب نیروهای جدید در شهرداری تهران می گذرد. شورای شهری ها می گویند در مورد استخدام نیروها بی قانونی صورت گرفته ولی حناچی به ابهامات پاسخ نداده و شاید انتشار اسامی هم مانند فیش حقوقی مدیران به صلاح نباشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : خبر صدور فیش مستمری بگیران تامین اجتماعی، طرح پیش فروش یک ساله محصولات سایپا و آتش زدن کنسولگری ایران در کربلا در لیست اخبار پربازدید قرار گرفتند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حناچی با وجود انتشار پایه حقوق مدیران و کارکنان شهرداری تهران در سامانه شفافیت گفت انتشار حقوق دریافتی آنها به صلاح نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق فرشاد مهدی پور در توئیتی نوشت: آقای حناچی شهردار تهران: به ما گفتند فیش حقوقی مدیران را منتشر کنید اما دیدیم به صلاح نیست، پس منتشرش نکردیم؛ علت هم این بود که برخی مدیران وام دریافت کرده اند! ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: انتشار فیش مدیران شهرداری به صلاح نیست و برخی نمی خواهند فیششان منتشر شود چون یا وام گرفته اند یا مسائل دیگری مطرح است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره سامانه شفافیت و درج فیش حقوقی مدیران شهرداری گفت: به ما گفتند فیش مدیران را منتشر کنید، اما دیدیم به صلاح نیست.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: مغایر برنامه های کلان تهران حرکت نکردیم. در مدت 30 ماه تلاش کردیم به استاندارد های جهانی نزدیک شویم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران توضیحاتی درباره فیش حقوقی مدیران شهری، سرانجام پرونده دو شهردار منطقه دستگیرشده، افتتاح پروژه های جدید در تهران توضیحاتی ارائه داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس نوشت: شهردار تهران توضیحاتی درباره فیش حقوقی مدیران شهری، سرانجام پرونده دو شهردار منطقه دستگیرشده، تخلف استخراج رمز ارز و افتتاح پروژه های جدید در تهران توضیحاتی ارائه داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سعید محمد فیش حقوقی خودش را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: دریافت کنندگان حداقل بگیر 39درصد و سایر سطوح 26 درصد به علاوه مبلغ ثابت 248 هزار و 355 تومان بر مبنای دریافتی اسفند 99 به مستمری همه بازنشستگان، ازکارافتادگان و بازماندگان مشمول قانون تامین اجتماعی اضافه شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
علی اصغر بیات رییس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران: هر مبلغی تحت عنوان متناسب سازی سال گذشته به بازنشستگان تامین اجتماعی تعلق گرفت در فیش حقوقی ماهیانه و افزایش سالانه محاسبه خواهد شد و هیچ کدام از بازنشستگان مشمول کمتر از 50 درصد افزایش حقوق نخواهند شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۲۴ سایت دیگر  
سرانجام سازمان تامین اجتماعی، فرمول جدید احکام حقوق بازنشستگان در سال 1400 را اعلام کرد. قرار است این فرمول در فیش حقوقی اردیبهشت ماه بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۰    
دانشجوی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: باوجود اینکه کسورات حقوق دانشجومعلمان به 20 درصد رسید، اما آنچه در فیش حقوقی ما قید می شود، کفاف زندگی، به ویژه زندگی متأهلی را نمی دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
واریز اولین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صبح امروز انجام شد و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشد. همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت 1400 واریز می شود.
خبرگزاری تسنیم: ستاد کل نیروهای مسلح (اداره سرمایه انسانی سرباز) در اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد. بر اساس این اطلاعیه جزییات این افزایش حقوق به محورهای زیر اشاره کرده است: ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۵    
بازرس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شهر تهران به ابهام موجود در افزایش ضرایب موارد موجود در فیش حقوقی مستمری بگیران انتقاد کرد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده تا دهم اردیبهشت ماه فیش های جدید کارگران بازنشسته منتشر شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
جزئیات افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان اعلام شد و برای برخی از کارمندان و بازنشستگان افزایش حقوق در فیش حقوقی 1400 آنها اعمال می شود. جزئیات مهم از افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان و بازنشستگان را در این خبر میخوانید.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
البته اینگونه که سازمان مدعی است غیرحداقلی بگیران مشکل دارند و در اردیبهشت ماه جبران مافات انجام می گیرد اما بهتر بود که حداقل مستندات مستمری فروردین ماه حذف نمی شدند تا آن گروه از بازنشستگان که حتما نیازمند ارائه فیش حقوقی برای دریافت خدمات هستند، به کار خود می رسیدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۲    
زمان واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص شد و بازنشستگان تامین اجتماعی که در فروردین ماه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشده است، در اردیبهشت ماه مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان دریافت میکنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فرودین 1400 بر روی فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشد و خبر مهم از همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اردیبهشت 1400 منتشر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع عدم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اشاره کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه -مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: افزایش سنواتی حقوق و همچنین میزان متناسب سازی مرحله دوم طبق ماده 96 از فروردین ماه در فیش حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی لحاظ می شود.