سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۷:۱۱Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلمان»

فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیگیری موضوع معوقات فرهنگیان با جدیت ادامه دارد و نتایج آن به فرهنگیان اعلام می شود.
پانا   ۶ ساعت پیش    
گلوگاه (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه با همراهی معاون آموزشی و برخی کارشناسان اداری از طرح مطالعات نوروزی بازدید کرد. اسماعیل روحی در گفت و گو با دانش آموزان ...
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و مجلس آموزش و پرورش خبر داد: 67 هزار معلم جدید امسال از طریق آزمون استخدامی وارد کلاس های درس می شوند.
67 هزار معلم جدید امسال از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش و پرورش می شوند.
خوزنیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: طرح معلمان نمونه امسال برای نخستین بار در چهار بخش مدرسه ای، منطقه ای، استانی و کشوری در حال برگزاری است. ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده بجنورد در مجلس با گلایه نسبت به عدم اجرای صحیح طرح رتبه بندی و نارضایتی گسترده جامعه فرهنگیان، از رئیس جمهور برخورد بدون اغماض با خاطیان را خواستار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت کارگروه های تخصصی برای پیگیری و بررسی اعتراضات معلمان تشکیل شده است و راهنمایی های لازم نیز توسط کارشناسان صورت می گیرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۹    
دوره قرآنی آرمان معلم ویژه دانشجو معلمان، معلمان و مربیان کانون های تربیتی در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۶    
سرانجام رتبه قطعی معلمان در نیمه دوم اسفندماه 1401 برای 930 هزار فرهنگی و بازنشسته وزارت آموزش و پرورش صادر شد؛ اما اعتراضاتی را از سوی برخی معلمان به رتبه هایشان در پی داشت . این اعتراضات در ماه های گذشته نیز از نحوه اجرای قانون رتبه بندی وجود داشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری جدی موضوع پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: تا کنون بیبش از هفت جلسه در این باره تشکیل شده و برخلاف انتشار برخی شایعات، جای نگرانی در این باره وجود ندارد و به زودی نتایج را اعلام خواهیم کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۳    
معاون فرهنگی آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان نیاز دارند که برای درس خواندن در آرامش، روش هایی را بیاموزند، گفت: در سه ماه گذشته 40 هزار تماس موفق با سامانه مشاور داشتیم که 60 درصد آن ها تماس های دانش آموزی بوده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون آموزش ابتدایی در یک مصاحبه ویدیویی؛ الف تا را رویدادی برای عرضه طرح ها و تجربیات معلمان برشمرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رویداد الف تا با هدف ایجاد بانک ایده ها و تجارب تحول آفرین مدرسهای طراحی شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 2 هزار و 628 نفر از فرهنگیان و معلمان اردبیل در برنامه شناسایی معلمان نمونه استان در سال تحصیلی 1402-1401 شرکت کرده اند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۶    
اخبار منتشر شده درباره پرداخت نشدن معوقات رتبه بندی معلمان توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تکذیب شد .
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۵    
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اخبار منتشر شده درباره پرداخت نشدن معوقات رتبه بندی را تکذیب کرد.
در صورت ناتوانی شخص وزیر آموزش و پرورش در سامان دادن، تامین و پرداخت حداقلی مطالبات به حق فرهنگیان عزیز کشورمان و وضعیت افتضاحی که در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان ایجاد شد، باید از مقام خود به عنوان سکاندار این وزارتخانه بزرگ، استعفا دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اخبار منتشر شده پیرامون عدم پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان را تکذیب کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اولویت ما در سال جدید تکمیل رتبه بندی معلمان است که شروع شد و باید تکمیل شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در اطلاعیه ای شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره اتخاذ تصمیم برای عدم پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان را تکذیب کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور از اجرای نادرست طرح رتبه بندی و حقوق معلمان انتقاد کرد و دستور پیگیری داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور تحول را مهم ترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 1402 عنوان و تاکید کرد: دولتمردان تلاش خواهند کرد، با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۴۹   + ۶۵ سایت دیگر  
اخبار منتشرشده درباره پرداخت نشدن معوقات رتبه بندی معلمان تکذیب شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در خصوص مشکل بوجود آمده در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در روزهای پایانی سال گذشته: اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۸   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه با جدیت بررسی و پیگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون به درستی زمان اجرای رتبه بندی معلمان را روشن و شفاف کرده است گفت: هرگونه تقلیل یا تغیر زمان در اجرای رتبه بندی معلمان خلاف قانون مجلس است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
موسسه مطالعات تاریخ معاصر با انتشار تصویر حکم صادره برای یک معلم کلاس چهارم ابتدایی ، میزان حقوق نامبرده را نیز اعلام کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای تحقق مطالبات فرهنگیان، تمام ظرفیت خود را به کار خواهد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۰    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر 6 ماهه پرداخت حقوق معلمان حق التدریس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با گلایه از اجرای ناقص رتبه بندی معلمان در وزارت آموزش و پرورش گفت: ناهماهنگی در بدنه دولت پذیرفتنی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیر مدرسه از روز اول به این فکر خواهد بود که معلمینی را جذب کند که با او همراهی همیشگی داشته باشند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اصل ماجرا اختلاف بین سازمان برنامه و آموزش وپرورش بر سر پرداخت اعتبارات احکام قطعی رتبه بندی معلمان است
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۱    
مشهد(پانا)- ناظر ستاد اسکان وزارت آموزش و پرورش گفت مشکلات مالی نمی تواند مانع کار جهادی معلمان شود اما باید از آنان حمایت کرد. زهرا جهاندوست، ناظر ستاد اسکان وزارت آموزش و پرورش در بازدید از پایگاه های اسکان آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: معلمین کشور ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از حادثه 24، فیش حقوق اسفند همراه معوقات رتبه بندی معلمان درسامانه فیش حقوق بارگذاری شد. بر این اساس فرهنگیان می توانند با مراجعه به My.medu.ir از مبلغ واریزی خود مطلع شوند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق رتبه بندی معلمان بر اساس رتبه پایه افراد در سال 1401 پرداخت شده است؛ اختلاف در مبنای محاسباتی باعث تاخیر در پرداخت این بخش بوده است، نه اختلاف با سازمان برنامه و بودجه.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، تاخیر در پرداخت حقوق پایان سال معلمان یکی از چالش های جدی در وزارت آموزش و پرورش تبدیل شده بود. پیگیری ها برای پرداخت حقوق معلمان حتی به برنامه های تحویل شب سال هم کشیده بود و مجریان نسبت به تاخیرهای انجام شده انتقاداتی را به صورت لحظه ای مطرح می کردند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
میزکار مرکزی رتبه بندی معلمان با صدور اطلاعیه ای در مورد امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی رتبه بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تلاش معلمان برای یادگیری و پیشرفت دانش آموزان ستودنی است، گاهی آنقدر غرق یادگیری و تلاش برای فهماندن یک مطلب به دانش آموز خود می شوند که دیگر زمانی برای گذراندن زندگی روزمره خود ندارند. اما این تلاش ها، آن طور که باید جبران نمی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه قبل از پایان سال خبر خوش تعیین تکلیف همه گروه های غیررسمی موجبات خرسندی فرهنگیان بود اما زمانی شهد شیرین این خبر خوش، کام فرهنگیان غیررسمی را شیرین می کند که سرنوشت معلمانی که به دلایل مختلف از امکان رقابت با سایر همکارانشان جا می مانند نیز مشخص شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از نحوه پرداخت حقوق معلمان خرید خدمت شهرستان چاراویماق در استان آذربایجان شرقی گلایه کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
میزکار مرکزی رتبه بندی معلمان در مورد امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی رتبه بندی فرهنگیان بیانیه صادر کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اسکان 800 هزار نفر در مراکز اقامتی فرهنگیان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/نشست صمیمی علمی معلمان فعال در عرصه درس پژوهی با محمدرضا سرکار آرانی استاد دانشگاه ناگویای ژاپن امروز در تالار آموزش و فرهنگ خانه معلم قم برگزار شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، کارشناس مسائل آموزشی در این رابطهمی گوید: طبق روال سنوات گذشته حقوق تا 20 اسفند واریز می شد ولی سال گذشته تا 29 اسفند ماه هنوز واریزی حقوق فرهنگیان انجام نشده بود و همه منتظر پرداخت حقوق با احکام واقعی رتبه بندی بودند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان یکی از موضوعات مهمی است که در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان باید به مرحله اجرا درآید. رتبه بندی معلمان دارای ابعاد و زوایای مختلفی است که معلمان باید نسبت به آن آشنایی داشته باشند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۷    
معاون پرورشی آموزش و پرورش بیان کرد: دوره ای با کمک جوانان آستان قدس طراحی شده است که فشرده، کوتاه مدت، مجازی و ویژه مشاوران است. این دوره 17 ساعت بوده و شامل مسائلی مانند تربیت جنسی، اعتقادی، برخورد با مشکلات زیست بوم جدید می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۳    
حوزه/ حجت الاسلام صمصمامی گفت: رئیس جمهور با یک دستور ویژه جهت بررسی نقش نفوذی ها در ایجاد نارضایتی بین معلمان یکبار برای همیشه پرونده این مسأله را ببندد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۴    
در حالی که رهبر معظم انقلاب سال 1402 را سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند، خبرهایی از چاپ پول برای تامین بدهی دولت به معلمان آن هم در اثر بی برنامگی وزارت آموزش و پرورش به گوش می رسد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان برای ارتقای شأن و مقام معلم و بهبود معیشت فرهنگیان طی 10 سال گذشته بالاخره در 16 اسفند 1400 به تصویب مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان رسید و 23 اسفند برای اجرا به آموزش و پرورش ابلاغ شد و مقرر گردید که طبق قانون از مهر 1400 اجرایی و معوقات آن پرداخت گردد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از راهبرد معاصر، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اجرای مرحله اول قانون رتبه بندی معلمان و تعیین رتبه هر یک از همکاران در فرآیند تعیین شده طرح مذکور، در راستای صیانت از حقوق همکاران و تکریم معلمان، امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی در سامانه My.medu.ir فراهم شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۶    
در این سری از گزارشات قصد داریم تا مهم ترین اتفاقاتی که در حوزه آموزش عالی در طی یک سال گذشته رقم خورده است را به صورت ماه به ماه بررسی نماییم.