پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۱۲:۲۳Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرآورده های لبنی»

بیتوته   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۱    
اقتصاد نیوز نوشت:انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز نوشت:انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رژیم لاغری با شیر به دلیل زدودن سموم و مواد زائد از بدن، فواید بی شماری را به همراه دارد. اکنون این نوع رژیم غذایی در بسیاری از کشورهای دنیا پذیرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: سرانه مصرف شیر در کشور حدود 70 کیلو است، در حالی که این عدد در دنیا به حدود 160 کیلو هم می رسد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد رضایی، رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی از یک کارخانه تولیدی فرآورده های لبنی در شهرستان اراک بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - توسلی زاده از واحد های تولیدی غرب کارتن و شرکت تولیدی فرآورده های لبنی اختری منش بازدید و بر حل مشکلات آن ها خصوصا مشکلات حقوقی و قضائی در کمترین زمان ممکن تاکید کرد. ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سال گذشته صادرات لبنیات به حدود 26 کشور دنیا درآمدی 700 میلیون دلاری برای کشورمان داشت که این میزان با توجه به صادرات حدودا چهار میلیارد دلاری محصولات کشاورزی گویای آن است که بیش از 20 درصد صادرات این محصولات به فرآورده های لبنی اختصاص دارد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
لاغری و کاهش وزن برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. اما برای دستیابی به این هدف، تغذیه مناسب و متوازن بسیار مهم است. در این مقاله، به بررسی غذاهایی که برای لاغری و کاهش وزن مناسب هستند، خواهیم پرداخت. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۲    
پس از کاهش صادرات پسته و زعفران به عنوان دو محصول ارزآور بخش کشاورزی در سالیان اخیر حالا بیشتر امیدهای این وزارتخانه به صادرات محصولات لبنی و شیلاتی است به طوری که صادرات فرآورده های لبنی در سال گذشته، رشد 60 درصدی را تجربه کرد و به حدود 720 میلیون دلار رسید.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کاشف اسرار – فرماندار رضوانشهر در آیین دومین جشنواره کوچ بهاره دامداران عشایر ( رَمَن شِه) این شهرستان گفت: جامعه عشایری ، به عنوان سنگ بنای تولید، نقش مهمی در امنیت، اقتصاد و استقلال کشور ایفا می کنند و بزرگترین تولید کننده فرآورده های لبنی هستند. ...
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت برکالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد ، تا زمانی که قیمت جدید فرآورده های لبنی از ستاد تنظیم بازار تعیین نشود؛ صنایع لبنی مجاز به افزایش قیمت نیستند و درصورت افزایش غیرقانونی با متخلفان برخورد می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
روز گذشته نامه ای منتشر شد که انجمن صنایع لبنی اجازه افزایش قیمت سه محصول لبنی را به اعضای خود داده بود در حالیکه دولت هنوز نرخ شیر خام را اعلام نکرده است. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هرگونه افزایش قیمت فرآورده های لبنی بدون مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار تخلف محسوب می شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: انجمن صنایع فرآورده های لبنی طبق معمول هر ساله طی اطلاعیه ای به طور خودسرانه و بدون مجوز، قیمت 3 محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را افزایش داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مهدی سلوکانه معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان تهران ازتشکیل جلسه ممیزی آنلاین کارشناسان کشور روسیه در راستای ادامه واردات فرآورده های لبنی از ایران با حضور کارشناسان بخش های مرتبط سازمان دامپزشکی کشور ، اداره کل دامپزشکی استان تهران ومدیران و مسئولین فنی – بهداشتی شرکتهای لبنی خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۰۱    
انجمن صنایع فراورده های لبنی در حالی که ستاد تنظیم بازار هنوز درباره لبنیات اعلام قیمت نکرده است در نامه ای به اعضای خود اجازه افزایش قیمت این نوع کالاها را صادر کرد!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران در نامه به شرکت های لبنی اعلام کرد که با رعایت دستورالعمل قیمت گذاری کالاهای تولید داخل و متناسب با نرخ جدید شیرخام، مواد پتروشیمی، حقوق و دستمزد، نرخ برابری ارز، حمل و نقل و سایر عوامل موثر در بهای تمام شده ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
انجمن صنایع فراورده های لبنی ، امروز در نامه ای به اعضای خود نوشت: واحدهای عضو برای خرید شیرخام به قیمت جدید و اصلاح قیمت محصولات لبنی برپایه نرخ جدید شیر خام، خود اقدام کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۰    
همدان- رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان همدان از تعیین قیمت فرآورده های لبنی در همدان خبر داد و گفت: قیمت هرکیلوگرم شیر جوشیده 19 هزار تومان تعیین شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران در نامه ای به معاون اول رئیس جمهوری خواستار تعیین تکلیف قیمت خرید تضمینی شیرخام و فرآورده های لبنی شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
فارس نوشت:انجمن صنایع لبنی در نامه به رئیس جمهور تعیین تکلیف قیمت سه محصول لبنی شیر، ماست و پنیر را خواستار شدند که قیمت آنها همزمان با شیرخام اعلام شود. انجمن صنایع فرآورده های لبنی در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف قیمت شیرخام و محصولات لبنی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران در نامه ای به شرکت های لبنیات اعلام کرد: اعمال تغییرات در نرخ شیرخام و قیمت فرآورده های لبنی منوط به تصویب و ابلاغ در کارگروه تنظیم بازار کشور است و شرکت ها تا ابلاغ مصوبه کارگروه تنظیم بازار از اعمال هرگونه تغییرات قیمت پرهیز کنند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
محمدصادق معتمدیان به همراه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی،در شصت و نهمین برنامه یکشنبه های حمایت از تولید، از شرکت تولیدی فرآورده های لبنی سلماس بازدید کرد و از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی دامپزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه بیماری تب مالت(هزار چهره) در انسان صعب العلاج است، گفت: دامداران، دامپزشکان، دست اندرکاران خرید و فروش دام و افرادی که از فرآورده های لبنی غیرپاستوریزه استفاده می کنند ...
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سیرجان گفت: بیماری تب مالت یا بروسلوز بیماری مشترک بین انسان و دام است که مهمترین راه انتقال این بیماری استفاده از محصولات لبنی سنتی خام و غیر پاستوریزه است. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۲    
سید محمدرضا بنی طبا، سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: اکنون فعالان در حوزه لبنیات در انتظار تصویب نرخ محصولات لبنی باتوجه به قیمت شیرخام و میزان درصد چربی توسط ستاد تنظیم بازار هستند. فعلا قیمت محصولات لبنی مشخص نیست و باید منتظر مصوبه ستاد تنظیم ماند.
سه شنبه 19 اردیبهشت 1402، جلسه ای بین اعضای شرکت مادر تخصصی و صندوق حمایت از توسعه فرآورده های لبنی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سیمان، مواد معدنی و فرآورده های لبنی یکماه گذشته بیشترین سهم را در صادرات کالا از بنادر استان مازندران به خود اختصاص داده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
از مصرف همزمان شیر و سایر فرآورده های لبنی با قرص آهن باید خودداری کرد، زیرا کلسیم موجود در لبنیات با جذب آهن در بدن تداخل دارد .
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تقویت استخوان ها اهمیت زیادی دارد چرا که با افزایش سن احتمال بروز پوکی استخوان افزایش می یابد، موثرترین روش ها برای تقویت استخوان ها ورزش کردن و تغذیه سالم است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شبکه دامپزشکی شهرستان فریمان با هدف ارتقای بهداشت و سلامت شهروندان، بر جمع آوری شیرخام از دامداری ها تا تحویل آن به کارخانجات فرآورده های لبنی نظارت دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد چهارمحال و بختیاری از صدور یازده مورد پروانه نشان حلال برای فراورده های تولیدی خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فوق تخصص بیماری های عفونی گفت: مهمترین راه های ابتلا به بیماری تب مالت از طریق خوردن شیر و فرآورده های لبنی غیرپاستوریزه، استنشاق عامل بروسلا در مناطق آلوده روستایی و یا از طریق مخاطی و پوست آسیب دیده با خون و ترشحات آلوده به خون حیوانات مبتلا به تب مالت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۰:۵۲    
با پیگیری کارشناسان نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی معاونت غذا و دارو نیشابور یک تُن فرآورده های لبنی تاریخ گذشته را معدوم کردند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در سال گذشته 500 هزار تن فرآورده لبنی صادر شده است که نسبت به سال ماقبل خود رشدی حدودا 60 درصدی داشته است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل با اشاره به آمار بالای تب مالت در استان، پیشگیری از کشتار غیربهداشتی دام و آگاه سازی مردم نسبت به پرهیز از تهیه گوشت و فرآورده های لبنی غیربهداشتی را ضروری دانست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی قم گفت: شهروندان فرآورده های لبنی پاستوریزه (به ویژه شیر) و پروتئینی (گوشت قرمز) را از مراکز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند تا احتمال بروز موارد انسانی بیماری های مشترک بین انسان و دام کاهش یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - عباس بیات : فرآورده های لبنی به آن دسته از موادغذایی اطلاق می شود که بر پایه شیر تولید می شوند. معمولا ماده اولیه تولید این مواد شیر گاو است؛ اما گاهی از شیر دیگر پستانداران همچون بز، گوسفند و گاومیش نیز استفاده می شود ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه آرمان ملی به نقل بنی طباء، سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی نوشت: هنوز قیمت شیر خام تغییری نکرده است اما احتمال تغییر قیمت آن در روزهای آتی فراوان است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایام نوروز و انتخاب شیرینی های رنگارنگ عید، شاید برایتان جالب باشد بدانید در میان انواع شیرینی های محبوب و دلچسبی که بارها آنها را خورده اید برخی شان از نوع تخمیری هستند. در ادامه با این شیرینی ها و خصوصیات شان بیشتر آشنا خواهیم شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۱    
ایلام- مشکلات متعدد و نبود زیرساخت های لازم برای عشایر استان ایلام با وجود نقش مهم در تولیدات فرآورده های لبنی و گوشتی، زندگی را برای این قشر سخت کرده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه دامپزشکی فریمان؛ به منظور ارتقای سطح بهداشت عمومی جامعه و تامین سلامت و کیفیت فرآورده های تولید شده از شیر خام، کارشناسان این شبکه به صورت دوره ای اقدام به بازدید از کارخانجات فرآورده های لبنی در سطح شهرستان می کنند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: با وجود افزایش بهای تمام شده به دلیل افزایش هزینه های تولید تا پایان ماه مبارک رمضان قیمت محصولات لبنی تغییری نخواهد داشت.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی فرآورده های لبنی در تاریخ 1 و 2 اسفندماه برگزار می گردد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، دوره آموزشی تکنولوژی و تضمین کیفیت شیر و فرآورده های آن با تدریس شهریار دبیریان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت فرآورده های لبنی "گلا" با گذراندن آزمون های سخت بهداشتی و تضمین کیفتی کشور ژاپن و مشارکت فعال در تدوین و تنظیم پروتکل های بهداشتی و کیفی دو کشور، موفق شد به عنوان اولین شرکت لبنی ایران محصولاتش را وارد بازار ژاپن کند.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه فجر، 3 طرح سردخانه 6 هزار تنی در روستای ولیکستان بخش مرکزی عباس آباد، مرکز همو دیالیز بیمارستان آیت الله خامنه ای عباس آباد و بخش دوم کارخانه فرآورده های لبنی کندلوس در شهرک صنعتی سلمانشهر شهرستان عباس آباد با حضور حسن خیریانپور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت دهه فجر بخش دوم کارخانه فرآورده های لبنی کندلوس در شهرک صنعتی سلمانشهر به بهره برداری رسید.