پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۱:۴۸Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی انقلاب»

دومین روز از سومین نشست اعضای هیأت امنای بنیاد هدایت در قم برگزار شد و سند ملی مسجد با اصلاحاتی به تصویب هیأت امنا رسید تا پس از اعمال آن ها برای بررسی و تصویب نهایی راهی شورای عالی انقلاب فرهنگی شود.
صدای ایران   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،وز دهم تیر ماه بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز صنعت و معدن نامیده شده است.اختصاص این روز فرصت مناسبی است که به مهم ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه شود چرا که این بخش به عنوان عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و در آمد ...
صدای ایران   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،دهم تیر ماه بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز صنعت و معدن نامیده شده است. اختصاص این روز فرصت مناسبی است که به مهم ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن نگاهی اندیشمندانه شود چرا که این بخش به عنوان عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و در آمد ...
الف   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 در نامه ای به رئیس جمهور گفت: به علت تعلل وزارت بهداشت نه تنها الگوی افزایش ظرفیت پزشکی افزایش نیافته، بلکه کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 در نامه ای به رئیس جمهور گفت: به علت تعلل وزارت بهداشت نه تنها الگوی افزایش ظرفیت پزشکی افزایش نیافته، بلکه کاهش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۵    
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
جلسه 215 شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی به ریاست دکتر غلامعلی حداد عادل، در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، تشکیل شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۳    
برگزاری کنکور سراسری با حضور حداقلی داوطلبان در رشته ریاضی، بررسی دوباره مصوبات کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی و دستور وزیر علوم برای توسعه خوابگاه های متاهلی از جمله رویدادهای هفته گذشته آموزش عالی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: مرجع اصلی پذیرش دانشجویان در دانشگاه ها مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی هستند و وزارت علوم تصمیمات آن ها را اجرایی خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرارو : دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز دشمن، استان های مذهبی کشور همچون قم، خراسان رضوی، یزد، اصفهان و فارس را مورد توجه قرار داده است تا به لحاظ فرهنگی و مقابله با موضوع تحکیم خانواده، عملیات روانی خود را اجرا کند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت های وزارت صمت و وعده های محقق نشده وزیر مربوطه، مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره کنکور و نیز روابط بین الملل جمهوری اسلامی ایران موضوعات مهم توئیت های امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی بودند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت:برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی تهیه شده و به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور خواهد رسید و به موازات آن باید نقشه جامع علمی استان نیز آماده شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از سند راهبردی توسعه قرآنی البرز با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، امام جمعه کرج، اعضای شورای فرهنگ عمومی و دستگاه های متولی ترویج فرهنگ قرآنی در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش افشای حقوق بشر آمریکایی صبح امروز 8 تیر 1401 با سخنرانی کاظم غریب آبادی، دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضائیه ، حسن رحیم پور ازغدی، پژوهشگر و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
پس از اعلام آخرین اخبار درباره مصوبه جدید کنکور سال 1402 سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی آماری را ارائه داد که برای چندمین بار نشان از بی عدالتی در اصل آزمون کنکور سراسری دارد.
الف   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
احمد نادری نماینده مردم تهران طی نامه ای به رییس جمهور خواستار رسیدگی به مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی شد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین دژ در مجلس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد داوطلبان کنکور را تبعیض آمیز دانست و گفت: موثر کردن بیش از حد معدل خیلی ها را از حقوق خود محروم خواهد کرد و نوعی سرمایه دار سالاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: نقد نمایندگان مجلس در اصلاحیه کنکوری شورا به اتفاق آراء تصویب شد و منتظریم بعد از برگزاری کنکور امسال توسط رئیس جمهور ابلاغ شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رئیس جمهور با اصرار ما در مجلس، ابلاغ مصوبه کنکوری شورا را متوقف کرده است، اما اگر مصوبه شورا ابلاغ شود ممکن است ما در مجلس به سمت طرح سوال از رئیس جمهور برویم.
تفاهم نامه همکاری میان هیئت ورزش های جانبازان و معلولین هرمزگان و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان منعقد شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از امضای سند امنیت غذایی کشور توسط وزیر جهادکشاورزی و ارسال رسمی آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دومین روز از سومین نشست اعضای هیأت امنای بنیاد هدایت برگزار شد و در نهایت سند ملی مسجد با اصلاحاتی به تصویب هیأت امنا رسید تا پس از اعمال آن ها برای بررسی و تصویب نهایی راهی شورای عالی انقلاب فرهنگی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: چون ارقام متفاوتی از جا به جایی و خروج نخبگان ارائه می شود قرار شد که وزارت علوم و بنیاد نخبگان به کمک یکدیگر آمار دقیقی را تهیه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم در بازدید از حوزه کنکور سراسری سال 1401 درباره علت عدم ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره کنکور 1402 گفت: درباره مصوبه کنکور 1402 باید از شورای عالی انقلاب فرهنگی بپرسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سیاست گذاری برای کنکور توسط مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام می شود و وزارت علوم به دقت سیاست ها و قوانین و مقررات را اجرا می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۵    
دبیر ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: مصوبه کنکور با موافقت اکثریت اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و نمایندگان مجلس در مرحله ابلاغ نهایی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سیاست گذاری برای کنکور توسط مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام می شود و وزارت علوم به دقت سیاست ها و قوانین و مقررات را اجرا می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تکلیف مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی هفته آینده مشخص می شود.
جلسه یکصد و شصت و چهارم ستاد شورای راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور روز سه شنبه 7 خرداد ماه به ریاست دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در محل دبیرخانه این شورا تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز دشمن، استانهای مذهبی کشور همچون قم، خراسان رضوی، یزد، اصفهان و فارس را مورد توجه قرار داده است تا به لحاظ فرهنگی و مقابله با موضوع تحکیم خانواده، عملیات روانی خود را اجرا کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد: بر اساس اعلام سازمان سنجش فرصت ابلاغ مصوبه کنکوری شورا در خصوص تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری تا 15 تیرماه تعیین شده و امیدواریم رییس جمهور تا قبل از این زمان، این مصوبه را ابلاغ کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر ستاد شورای راهبری نقشه جامع علمی کشور بااشاره به مخالفت تعدادی از نمایندگان مجلس با مصوبه شورای سنجش و پذیرش کنکور، برخی نقدهای نمایندگان مجلس به این مصوبه را وارد دانست و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی از نهایی سازی سند ملی زیست فناوری خبر داد و گفت: این سند برای طرح و تصویب در شورای عالی انقلاب فرهنگی آماده سازی خواهد شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از تلاش های شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در جهت تحکیم بنیان خانواده تشکر کرد و گفت: این شرکت در حوزه عمل به مسئولیت اجتماعی و فرهنگی خود که همان رسیدگی به امور خانواده های کارکنان و کارمندان است، کارنامه درخشانی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر ستاد شورای راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور با بیان اینکه سندملی زیست فناوری برای تصویب در شورای عالی انقلاب فرهنگی آماده می شود، از صرفه جویی ارزی 2.9 میلیارد دلاری این حوزه در کشور خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه 135 مجمع شورای تخصصی حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع تعاملات حوزه های علمیه با آموزش پرورش با تاکید بر اجرایی سازی سند تحول برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، از امضای سند امنیت غذایی کشور توسط وزیر جهادکشاورزی و ارسال رسمی آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوالقاسمی گفت: مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای عالی انقلاب فرهنگی باید در زمینه مدیریت مساجد تصمیم گیری کنند و این موضوع رأس امور کاری آنان باشد؛ زیرا بسیار اهمیت دارد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر این نکته که قدرت فرهنگ از قدرت اقتصاد و سیاست بالاتر است، گفت: قطعا اگر فرهنگ قدرتمند باشد، سیاست و اقتصاد هم قدرتمند خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، شورای عالی انقلاب فرهنگی چند روز پیش در هشتصد و شصت و چهارمین جلسه اش که با ریاست آیت الله رئیس برگزار شد، با درخواست چند ساله مطرح شده از سوی برخی فعالان و مسئولان فرهنگی مازندران برای ثبت 14 آبان به نام این استان در تقویم رسمی کشور موافقت کرد و بیش [...]
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور اظهارکرد: با نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار بر این شد که نقطه محل های به کارگیری و محل تحصیل پزشکان آینده را در دانشگاه های علوم پزشکی کشور را در دفترچه مشخص کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته تخصصی تدوین سند ملی مسجد گفت: به احتمال، بررسی این سند فردا سه شنبه 7 تیر در شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته تخصصی تدوین سند ملی مسجد گفت: در زمینه حکمرانی بر مسجد، نظریه حکمرانی نرم مدنظر است؛ یعنی حاکمیت و ساختار نباشد و به صورت شبکه ای هم باشد تا تمام بازیگران فعال در مسجد دخالت داشته باشند و بنا نیست یک نهاد، مسئول باشد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز: حجت الاسلام سیدسعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در آیین رونمایی از نقشه مهندسی فرهنگی کشور برش البرز و رونمایی از سند راهبردی توسعه قرآنی البرز که در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار کرد: قدرت فرهنگ نسبت به سیاست و اقتصاد بالاتر است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه شورای فرهنگ عمومی و آیین رونمایی از نقشه مهندسی فرهنگی کشور برش استان البرز و سند راهبردی توسعه فرهنگ قرآنی با حضور و سخنرانی حضرت آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل گفت: نیازمند سند جامع سلامت محور با رویکرد پیشگیرانه در دانشگاه ها هستیم تا بعد از تصویب در شورای عالی انقلاب فرهنگی به اجرا در آید.
آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده انتخاب رؤسای پردیس های دانشگاه فرهنگیان و واحدهای استانی دانشگاه پیام نور توسط کمیته منتخب تأیید صلاحیت رؤسای دانشگاه ها که در جلسه 862 مورخ 1401/03/03 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.