شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۳:۱۱Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توزیع برق»

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت:تسهیلات وام 500 میلیون ریالی برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی در مناطق محروم استان اصفهان در نظر گرفته شده است.
شرکت توانیر   ۴۹ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: 65دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز، توسط نیروی انتظامی و با همکاری شرکت توزیع برق اهواز در این شهرستان کشف و ضبط شد. ...
روزنامه شروع   ۴۹ دقیقه پیش    
لوح استانی سطح یک در رعایت حقوق ارباب رجوع از سوی استانداری سمنان به شرکت توزیع برق استان اعطا شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس فرودگاه جهرم گفت: با آغاز عملیات افزایش ظرفیت و تعویض شبکه توزیع برق و تجهیز به سامانهVOIP ، زیرساخت های مخابراتی و برق فرودگاه جهرم ارتقا یافت.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای، جدول جدید خاموشی های احتمالی برق پایتخت را منتشر کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی در شبکه توزیع برق در شهرستان های این استان را در دوم مردادماه منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان از مردم خواست تا همچنان صرفه جویی کنند تا اوج بار تابستانی امسال سپری شود.
برق نیوز   ۵ ساعت پیش    
ابلاغیه جدیدی از سوی رخشانی مهر به شرکت های توزیع برق سراسر کشور ارسال شده که مشترکین خانگی پرمصرف را مجبور می کند هزینه برق مصرفی مازاد بر الگوی مصرف برق را به قیمت واقعی پرداخت کنند.
رویداد ایران   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
لیست مناطق خاموشی کمبود نیرو شرکت توزیع برق استان لرستان در روز شنبه تاریخ 1400/05/02 نام شهرستان زمان خاموشی نام منطقه مسیر تغذیه شونده الشتر 07-09 کهمان مسیرروستاهای اصلانشاه-بتکی حیدر اباد چناره-دره تنگ- دکاموند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق کردستان با بیان اینکه مصرف مشترکان برق بصورت روزانه کنترل می شود، افزود: کمتر از 15 درصد از مشترکان استان پرمصرف هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- مدیر عامل شرکت توزیع برق کردستان از کاهش 9 مگاواتی برق به دلیل تغییر ساعت ادارات در استان و تعطیلی پنجشنبه ها خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا، در اطلاعیه روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همدان آمده است: با توجه به اجرای برنامه مدیریت اضطراری بار ناشی از کمبود تولید و افزایش مصرف برق با تشکر از صبر و همراهی مردم استان همدان، اجرای برنامه خاموشی ها به صورت لحظه ای اعلام می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۷    
کرمانشاه- با توجه به اعلام هواشناسی استان کرمانشاه مبنی بر گرم تر شدن هوای این استان، شرکت توزیع برق کرمانشاه زنگ هشدار برای شروع خاموشی ها در استان را به صدا در آورده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی در شبکه توزیع برق در شهرستان های این استان را در یک مردادماه منتشر کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
احتراماً بدینوسیله به استحضار مشترکین گرامی در حوزه شهرستان های استان چهار محال و بختیاری می رساند بعلت افزایش دما و افزایش نامتعارف مصارف برق و جهت حفظ پایداری شبکه، ناگزیر به اعمال مدیریت بار در شبکه توزیع برق می باشیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس شرکت توزیع برق پلدختر از شناسایی دو مرکز غیرمجاز استخراج رمز ارز دیجیتال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – برنامه خاموشی های احتمالی استان مازندران برای روز جمعه یکم مرداد توسط شرکت های توزیع برق مازندران و برق غرب مازندران اعلام شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۳:۵۲    
جدول ویرایش جدید زمانبندی خاموشی های احتمالی مدیریت بار شبکه های توزیع برق شهرستان نهاوند منتشر شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق جنوب شهرستان کرج از کشف تعداد 37 دستگاه رمز ارز دیجیتال غیرمجاز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۱    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان می گوید با کاهش ده درصدی مصرف برق مردم میتوانند به پایداری شبکه کمک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: از امروز تا پایان هفته آینده شاهد مشکلاتی در صنعت برق کشور خواهیم بود که اگر چنانچه به وضعیت بحرانی برسیم و فرکانس شبکه افت پیدا کند مجبور به اعمال برنامه خاموشی هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارگر سیمبان شاغل در شرکت توزیع برق فارابی تهران بر اثر برق گرفتگی دچار مصدومیت شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۸    
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: تنها 30 درصد بانک ها از ابلاغیه پایان فعالیت در ساعت 13 تبعیت کرده و 70 درصد مابقی از رعایت آن سرباز می زنند. برخی شعب بانک ها گاه تا ساعات 15، 16 و حتی بعضا 18 نیز به فعالیت مشغول هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اعلام کرد: برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی در شبکه توزیع برق در شهرستان های این استان در31 تیرماه منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق لرستان زمان بندی قطعی برق 31 تیر ماه را به تفکیک شهرستان ها اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – برنامه خاموشی های احتمالی استان مازندران برای روز پنجشنبه 31 تیر توسط شرکت های توزیع برق مازندران و برق غرب مازندران اعلام شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از شناسایی و کشف 117 دستگاه تولید رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در بازرسی از یک واحد تولیدی غیرفعال در محدوده جاده اراک خبر داد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون راهبری شبکه برق کشور گفت: نقص فنی که به دلیل باد شدید در شبکه توزیع برق هرمزگان ایجاد شده بود، رفع شده و تا بعد از ظهر مشکل خاموشی در این استان رفع می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام با اشاره به اینکه به منظور پیشگیری از خاموشی ها از ظرفیت بسیج استفاده می شود،گفت: تلاش همکاران پیشگیری از اعمال خاموشی ها است و بدین منظور از ظرفیت پایگاه هایی بسیج برای مدیریت بهینه مصرف استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری جهرم گفت: در شروع فصل گرم سال جاری، تاکنون 29 عملیات در زمینه شبکه توزیع برق و کنتور واحدهای تجاری و مسکونی صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به افزایش مصرف برق، گفت: روز گذشته باید حدود یک هزار و 500 مگاوات مصرفی داشتیم اما میزان سهمیه اختصاص داده شده به ما 400مگاوات افزایش یافت و از سهمیه اختصاص داده به استان عبور کردیم .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اعلام کرد: برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی در شبکه توزیع برق در شهرستان های استان در/ 30 تیرماه/ منتشر شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: طوفان شدید و بارندگی های پراکنده هفته گذشته تاکنون در این استان 24 میلیارد تومان خسارت به شبکه توزیع برق این منطقه وارد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: وقوع توفان روز گذشته( 29 تیرماه) در شهرستان های بندرعباس، بندرخمیر و قشم باعث خسارت 30 میلیارد ریالی به شبکه و تاسیسات توزیع برق استان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر دفتر بازار شرکت توزیع برق لرستان گفت:حدود 800 کیلووات برق خورشیدی با مشارکت 100 مشترک در استان تولید می شود که 30 درصد این تعداد را مشترکان صنعتی تشکیل می دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع برق اصفهان از احداث نیروگاه خورشیدی ویژه اقشار کم درآمد اصفهان با اعطای 500 میلیون ریال وام خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل از شناسایی سه هزار مشترک پرمصرف برق در استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق اردبیل گفت: شهرداری اردبیل کمترین همکاری را در مدیریت مصرف برق در معابر شهری انجام داده و ما گله مند بی توجهی ها در این بخش هستیم.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور برق شهرستان های راسک و سرباز سیستان و بلوچستان گفت: باد و باران طی دو روز گذشته 530 میلیون تومان به شبکه توزیع برق این مناطق خسارت زد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سه شنبه 29 تیرماه، در بازرسی مشترک شرکت توزیع برق قم و عوامل انتظامی، طی عملیاتی از یک کارخانه تولیدی غیر فعال در جاده اراک، 117 دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز کشف و و ضبط شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان اعلام کرد: صنعت برق گیلان هم اکنون از 11 نیروگاه سیکل ترکیبی برخوردار است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امیر رمضانی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به محدودیت زمانی ساعات کارکرد ادارات در شهرستان کاشان بر اساس ابلاغیه از سوی استانداری اظهار داشت: این اقدام خوشبختانه تاثیر مثبتی بر شبکه توزیع برق داشته است و موجب کاهش مصرف در بخش اداری شده است. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان علاوه بر پاسخگویی به درخواست های شهروندان در خصوص حوزه برق با حضور در مرکز سامد استانداری، از راه اندازی سامانه پیامکی رسیدگی به شکایات مردمی شرکت توزیع برق زنجان خبر داد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
میزان برق مصرفی دستگاههای ماینر کشف شده از ابتدای سال تا کنون معادل برق مصرفی 16 هزار خانه در یک ماه احتساب – کیاست - جاوری رییس لوازم اندازه گیری شرکت توزیع برق اصفهان در خصوص کشف رمز ارزها گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رییس اداره توزیع برق مراغه به راه اندازی ترانس دوم در محدوده خراجوی این شهرستان اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از این ترانس طی روزها و ماه های آینده بخش اعظمی از ضعف ولتاژ 20 هزار مشترک برق این منطقه رفع می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز سه شنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: صرفه جویی در مصرف برق می تواند از بسیاری از خاموشی های ناخواسته جلوگیری کند. وی ادامه داد: نمایندگان مجلس باید در اصلاح قوانین تولید برق اقدام کنند تا شاهد مشکلات در خصوص تامین برق نباشیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر امور توزیع برق چابهار گفت: باد و باران اخیر در این شهرستان، 15 میلیارد تومان به شبکه توزیع برق این منطقه خسارت وارد کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۱    
به منظور اجرای نهضت مردمی کاهش مصرف برق به میزان 10درصد با مشارکت بسیجیان و فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج ادارات، کارمندان دستگاه های اجرایی و ارتقای فرهنگ عمومی مدیریت مصرف بهینه انرژی برق، تفاهم نامه همکاری بین بسیج ادارات و شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل امضا شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اعلام کرد: برنامه زمانبندی احتمالی اعمال خاموشی در شبکه توزیع برق در شهرستان های این استان در 29 تیرماه منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر دیسپاچینگ و سخنگوی شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: مصرف برق هرمزگان دوباره به مرز هشدار و خط قرمز نزدیک شد.