چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۴۳Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شیلات»

ایانا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات خوزستان از آزاد سازی صید میگوی ببری در صیدگاه بحرکان هندیجان از امروز، 13 مردادماه برای قایق های صیادی خبرداد.
فکر شهر   ۶ ساعت پیش    
فکرشهر: مدیرکل شیلات استان بوشهر از اجرای 21 پروژه در بنادر صیادی استان بوشهر خبر داد و گفت: زیرساخت های شیلاتی استان بوشهر تقویت می شود. به گزارش فکرشهر ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا-رییس اداره شیلات شهرستان گتوند گفت: 330 هزار قطعه بچه ماهی بومی با هدف حفظ و بازسازی ذخایر آبزیان در دریاچه سد تنظیمی گتوند رهاسازی شد.
اتحاد خبر   ۸ ساعت پیش    
اتحادخبر: مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به مشارکت 782 شناور در صید میگو گفت: پیش بینی می شود هزار و 500 تن میگو توسط صیادان استان بوشهر صید شود. علی بازدار اظهار داشت ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: صید میگو از امروز برای قایق های صیادی در آب های ساحلی استان بوشهر آغاز شد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان اظهار داشت: پیش بینی می شود 480 قایق و حدود 390 شناور لنج در صید میگو امسال مشارکت کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرکل شیلات استان بوشهرگفت : 115 میلیارد ریال اعتبار از ردیف های استانی بودجه سال 1400 برای توسعه زیرساخت های شیلاتی این استان اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با آغاز صید میگو در خلیج فارس محدوده استان بوشهر، بیش از 8 هزار صیاد با دریافت مجوز از شیلات استان برای صید این آبزی راهی دریا می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون صید و بنادر ماهی گیری اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: صیادان قایق دار براساس مصوبه کمیته صید و گشت های تحقیقاتی، از امروز (12 مرداد ماه) تورهای خود را در دریا گستردند و لنج های صیادی نیز از روز چهارشنبه 13 مرداد برای صید میگو در آب های این استان به دریا می زنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یکی از نخلداران خوزستان گفت: چیزی که از نخل های شادگان مانده یک تنه خشک و غیرمثمر است که اگر هم ثمری بدهد خیلی کم و نامرغوب است. علتش خشک شدن رودخانه و برگشت پساب های مهلک نهر مالح شامل پساب های کشاورزی ...
مکران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نشست برنامه ریزی سال زراعی 1401 پرورش میگو به همت شیلات هرمزگان و با حضور مدیر کل شیلات هرمزگان، مدیر کل دفتر امور میگو و آبزیان آب شور شیلات ایران، معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس کمیسیون تکثیر میگو استان، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا -مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: تولید ماهیان زینتی از 615 هزار قطعه در سال 92 اینک به حدود 10 میلیون رسیده این درحالی است که استان ظرفیت و پتانسیل بیشتری در این زمینه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشوق های جدید برای صیادان در کارگروه های تخصصی شیلات طراحی شده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۵    
بجنورد-ایرنا -مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: تولید ماهیان زینتی از 615 هزار قطعه در سال 92 اینک به حدود 10 میلیون رسیده این درحالی است که استان ظرفیت و پتانسیل بیشتری در این زمینه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات گلستان گفت: به منظور احداث زیرساخت های شهرک شیلاتی در گمیشان، توافق نامه چهارجانبه امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۲    
ایسنا/گلستان رئیس مدیریت بحران سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته، بر اثر خشکسالی در سال زراعی جاری تاکنون 49 هزار و 560 میلیارد ریال به محصولات باغی، زراعی، دامپروری و شیلات در گلستان خسارت وارد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه توسعه صید فراساحلی به منظور تامین امنیت غذایی در اولویت کاری قرار دارد، گفت: ایران از نظر ناوگان صیادی و حجم صید در اقیانوس هند رتبه دوم و در غرب اقیانوس هند رتبه نخست را داراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا -هزاران ماهی از نوع پرورشی در تالاب عینک رشت( بزرگترین تالاب شهری ) تلف شدند. به گفته مسئولان این ماهی ها از سوی شهرداری رشت و هیات های ماهیگیری در تالاب یادشده رهاسازی شده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۴    
مدیر شیلات استان مرکزی از صادرات یک میلیون و 100 هزار قطعه ای ماهی زینتی به کشورهای مختلف طی سال گذشته خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: صید میگو در آب های استان بوشهر از 12 مردادماه آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان بوشهر زمان آغاز صید میگو در آب های این استان را 13 مرداد اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: با بررسی تاریخ های پیشنهادی پژوهشکده زمان آزادسازی صید میگو برای قایق ها 12 مرداد و برای لنج های صیادی 13 مرداد تعیین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات لرستان گفت: امسال و بر اساس برنامه ریزی ها چهار مجتمع 2 تا 3هزار تنی پرورش ماهی در استان ایجاد خواهد شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات خوزستان، اولویت برنامه های عمرانی شیلات خوزستان را تکمیل مجتمع پرورش ماهیان گرمابی شهید احمدیان خرمشهر عنوان کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۶    
رئیس گروه ماهیان زینتی وسایر آبزیان دفتر آب شیرین سازمان شیلات ایران طی سفر 2روزه از پتانسیل های شیلاتی خراسان رضوی بازدید بعمل آورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل شیلات خوزستان گفت: پیش بینی می شود که میزان خسارات واردشده به دلیل تنش آبی به حوزه آبزی پروری به 23 هزار و 800 تن ماهی برسد که ارزش ریالی این میزان حدود 507 میلیارد تومان است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۹    
چابهار (پانا) - معاون صید اداره کل شیلات استان سیستان وبلوچستان با اشاره به اینکه صیادان بخشی بزرگی از جامعه جنوب استان هستند، گفت با توجه به نزدیک شدن به فصل صیادی از تمامی صیادان دعوت می شود بدون توجه به شایعات فضای مجازی نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران صبح امروز از مرکز بازسازی ذخایر آزاد ماهیان شهید باهنر کلاردشت بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: 50هزار قطعه بچه ماهی خاویاری گونه فیل ماهی(بلوگا) امسال به بخش خصوصی تحویل داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی تفاهمنامه مشارکت و همکاری بین اداره کل شیلات خوزستان و اداره کل زندان های استان منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل شیلات گلستان گفت که امسال 137 میلیون و 500 هزار قطعه بچه میگو از گونه وانامی در 80 مزرعه مجتمع پرورش میگو شهرستان گمیشان واقع در غرب استان و در گستره هزار و 236 هکتار ذخیره سازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۷    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار کرد: 470 تُن ماهی گرمابی و سردابی در سال جاری در استخرهای دومنظوره کشاورزی خراسان جنوبی تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تسهیلات تکمیلی به طرح های نیمه تمام شیلات گلستان داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات بوشهر گفت:11 فروند قایق فاقد مجوز صید در آب های ساحلی شهرستان دیر به دلیل صید خارج از فصل میگو توقیف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - مدیر کل شیلات خوزستان گفت: سه پروژه ملی، صید و بنادر ماهیگیری در شهرستان های شادگان، هندیجان و آبادان در دست اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گلستان گفت: ذخیره سازی بچه میگو در هزار و 236 هکتار مساحت مفید از مزارع مجتمع پرورش میگو گمیشان به پایان رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۲    
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه هرمز گفت : جزیره هرمز با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتنک در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس در اجرای طرح بوم در شاخه های گردشگردی دریایی ، شیلات و ساخت و تعمیر شناور می تواند از مهم ترین برنامه های درسی به صورت غیرمتمرکز در این منطقه باشد ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۳۱    
اولین جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات بخش شیلات و امور آبزیان استان با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۳    
اولین جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات بخش شیلات و امور آبزیان استان با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ مهندس سید قباد مکرمی، کارشناس ارشد شیلات با حضور در برنامه گفتگوی علمی در مورد خطرات پرورش ماهی تیلاپیا گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی اصفهان گفت: این استان با تولید بیش از 67 میلیون قطعه ماهیان زینتی رتبه نخست را در کشور دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات بوشهر گفت: در نشست کمیته مدیریت صید که احتمالا شنبه برگزار می شود، زمان آزادسازی صید میگو مشخص خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۶    
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از پرورش450 تن ماهی از ابتدای سال در استان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
صنعت شیلات کهگیلویه و بویراحمد که در ماه های اخیر تحت تأثیر مثلث حوادث طبیعی زلزله، خشکسالی و سیلاب تابستانه قرار گرفته است در شرایط سختی قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه گیلان در زمینه چای، زیتون، آبزی پروری و شیلات از قطب های کشور محسوب می شود، افزود: تلاش ما این است که شرایطی فراهم شود تا صادرکنندگان و تولیدکنندگان با شرایط بهتری کار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیر شیلات کهگیلویه و بویراحمد گفت : بارش های سیل آسای اخیر تابستانی به 15مزرعه تولید بچه ماهی و ماهیان پرورشی در این استان خسارت هنگفتی وارد کرده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پاویون شرکت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان شیلات ایران، در نمایشگاه کشاورزی و غذا شهریور ماه در استانبول ترکیه برپا می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان از آغاز سرشماری و بازدید شناورهای کلاس لنج صیادی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مهدی میرقراچورلو گفت: نهاد های حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی می توانند در راستای توانمند سازی مدد جویان و اشتغال آن ها، کمک های خود را به سمت تولید ماهی سوق دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات مازندران گفت: 605 رشته دام صیادی غیر مجاز در اولین ماه تابستان 1400 کشف شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دیر گفت: همزمان با هفته ملی مهارت مجوز نخستین دپارتمان صنایع دریایی، بندری و شیلات آموزش فنی و حرفه ای کشور در این شهرستان صادر شد.