جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۴۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین از کمبود 500 لیتر بر ثانیه آب در شهر قزوین خبر داد و گفت: برای تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان حفر اضطراری سه حلقه چاه جدید در دستور کار قرار دارد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۶    
به ریاست رجحانی معاون عمرانی استاندار و با حضور حسینی سرپرست فرمانداری ، میزانی مدیر کل دفتر فنی استانداری ، حق لطفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، بیرنوندی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین ، کاظمی معاون عمرانی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۱    
ابوالفضل رحیمی سرپرست به همراه معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) استان به صورت تلفنی مستقیما با مردم فهیم به گفتگو پرداخت و درخواست های آنان را مورد رسیدگی قرار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: از ابتدای امسال تاگنون مصرف آب در این استان نسبت ب مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: عملیات ترمیم خط لوله آبرسانی شهرستان گرمی تا عصر امروز با تمام توان ادامه داشت که در اثر جاری شدن مجدد سیل در گرمی با خلل مواجه شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آرمان کیانی: دوباره یک فرونشست دیگر در زمین های شهر اصفهان؛ این بار فقط به فاصله 3 روز از فرو نشست اولی. بر اثر شکستگی خط انتقال فاضلاب جنوب اصفهان به تصفیه خانه خیابان آبشار در عمق 3/5 متری، زمین نشست کرده و باعث ایجاد حفره در قسمت فضای سبز زیر پل غدیر شد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۶    
پاسخ مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مشهد به مشکل فشار آب در بلواراندیشه مشهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: 10 درصد مدیریت مصرف آب آشامیدنی در استان، 70 درصد مشکلات این حوزه را در موضوع آب شهری در استان برطرف می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: 29 میلیارد تومان از محل اعتبارات مناطق محروم برای آبرسانی به روستاهای بخش محروم قلعه رئیسی اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در هفتمین کنفرانس ملی GIS صنعت آب و برق کشور 7 مقاله از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان پذیرش شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای رشت با حضور در برنامه رادیویی دریچه، به سوالات مردم در خصوص خدمات شرکت آب و فاضلاب پاسخ داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، محمود امیری در برنامه دریچۀ رادیوگیلان حضور یافت و پاسخگوی سوالات و مشکلات مطرح شده توسط مردم گیلان در خصوص خدمات این شرکت شد. ...
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۹    
مراسم تودیع و معارفه ذیحسابان قدیم و جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران دستگاه های اقتصاد و دارایی و شرکت آبفا برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، گفت: اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در منطقه سرچشمه شهر زنجان، با هدف رفع مشکل بالا آمدگی آب های زیر سطحی در این منطقه اجرا می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با نفر آباد گفت: دولت نه تنها همکاری نمی کند بلکه در مواردی چوب لای چرخ می گذارد. شهرداری پای کار آمده و تلاش خود را انجام می دهد اما شرکت آب و فاضلاب حضور ندارد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در نظر دارد عملیات مربوط به: نیرورسانی به ایستگاه پمپاژ مجتمع یخفروزان شهرستان اهر از محل اعتبارات عمرانی و از طریق مناقصه (عمومی) از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به پیمانکار واجد شرایط و دارای رتبه نیرو واگذار نماید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
محسن اردکانی در گفت و گو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه مصرف آب شهروندان تهرانی در خردادماه امسال با رقم 52 هزار لیتر در ثانیه نسبت به میزان مصرف سال های گذشته در این بازه زمانی، بی سابقه بوده است، گفت: با وجودی که مصرف آب امسال در اردیبهشت ماه نسبت به سال گذشته قابل قبول بوده ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- خبرنگار کیهان: در هفتمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی و مدیریت هوشمند صنعت آب و برق، شرکت آب و فاضلاب شیراز موفق به کسب رتبه برتر در زمینه استقرار سیستم اطلاعات مکانی در بین شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بر گلایه مردم مرکز استان مبنی بر کاهش فشار آب صحه گذاشت درحالی که شرکت آب و فاضلاب این استان به عنوان دستگاه متولی 2 روز پیش این موضوع مهم را انکار کرده بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، محسن اردکانی افزود: مصرف آب امسال در اردیبهشت ماه نسبت به سال گذشته قابل قبول بوده، اما در چهارم خرداد ماه از ساعت 12 تا 12 ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: عملیات اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب آبدانان در تیرماه سال جاری آغاز می شود.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۱    
مراسم تودیع و معارفه ذیحسابان قدیم و جدید شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران دستگاه های اقتصاد و دارایی و شرکت آبفا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: حدود 114 روستا در این شهرستان وجود دارد که در شرایط تنش آبی قرار دارند؛ این تنش ها مربوط به کمیت و کمبود آب، کیفیت نامناسب و مشکلاتی از جنس توزیع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: افرادی که انشعابات و مصارف غیرمجاز را شناسایی و معرفی کنند، از شرکت آب و فاضلاب استان پاداش نقدی دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان : با 20 درصد صرفه جویی در مصرف آب شرب، تنش آبی امسال را پشت سر می گذاریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: با توجه به اقلیم خشک خراسان رضوی، محدودیت آبی زیادی در این استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از تکمیل طرح توسعه آبرسانی و بهبود وضعیت آب روستای برتمب از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس خبر داد.
پاون   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران گفت: با پیش بینی 3300 میلیارد ریال اعتبار، تعداد روستاهای طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو در این استان به 200 روستا افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ملارد- مدیر شرکت آب و فاضلاب ملارد با اشاره به دلایل افت فشار و کمبود آب در روستاهای این شهرستان گفت: کشاورزان و باغداران ملارد از آب شرب برای آبیاری استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۰    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان طارم در واکنش به قطعی آب روستای هندی کندی گفت: این روستا از بهمن ماه سال گذشته زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب استان نیست، چرا که اهالی روستا آب بهای خود را ماه ها می شود که پرداخت نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: امسال آبرسانی به 70 روستا در قالب طرح محرومیت زدایی یا همان پروژه جهاد آبرسانی با مشارکت بسیج سازندگی به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که انشعابات و مصارف غیرمجاز را شناسایی و معرفی کنند، از شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی پاداش نقدی دریافت می کنند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان به عنوان دستگاه مناقصه گزار در نظر دارد مناقصه مشروحه ذیل را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید . کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
افرادی انشعابات و مصارف غیرمجاز را شناسایی و معرفی کنند، از شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی پاداش نقدی دریافت می کنند.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۲    
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت: با توجه به موفقیت مرحله پایلوت طرح برنامه عملیاتی امورات 22 گانه در سال گذشته، این طرح در سال جاری اجرا می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۱    
نصر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: باتوجه به برخی شایعات پیرامون حضور در مجلس بایستی اعلام کنم که هیچگونه قصد و برنامه ای برای ورود به انتخابات نخواهم داشت.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “عبدالحمید حمزه پور” در جریان بازدید رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از روند اجرای پروژه های آبرسانی شهرستان ابوموسی ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۳    
شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام با صدور اطلاعیه ای از قطع یا کمبود آب شرب برخی از مناطق شهر ایلام طی روز سه شنبه هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه خلیج فارس و شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در زمینه های علمی، پژوهشی و فناوری تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون شرکت آب و فاضلاب کشور در بازدید از طرح های حوزه آبفای خراسان شمالی آخرین وضعیت اجرای این طرح ها و اعتبارات اختصاص یافته را تشریح کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تلاش شبانه روزی کارگران و مهندسان برای حل بحران شکستگی خط لوله فاضلاب شایسته قدردانی است. جابر جهان بین فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست با معاونین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل با اشاره به تلاش های شبانه روزی و ایثارگرانه کارگران و مهندسان و همچنین مدیریت اجرای عملیات گفت حقیقتا ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/خراسان شمالی قائم مقام شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از آبرسانی سیار به روستای سیل زده استاد در شهرستان فاروج خبر داد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از پیشرفت 40 درصدی ساخت ایستگاه پمپاژ و مخزن ذخیره آب 10 هزار متر مکعبی قائمیه خبر داد و گفت: این طرح با استفاده از همه ظرفیت ها تا حدود یک سال آتی به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو در بازدید از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان قم در نمایشگاه ملی سیستم اطلاعات مکانی، در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در حوزه GIS قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: سه هزار انشعاب غیرمجاز در سطح استان شناسایی شده است و عملیات پایش و شناسایی مابقی انشعابات نیز ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۰    
شرکت آب و فاضلاب گلستان در اطلاعیه ای از قطعی یا افت فشار آب مشترکان شهر سیجوال و تعدادی از روستاهای بندرترکمن و گمیشان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب شیراز گفت: برای روز یکشنبه 7 خرداد، ساکنان بخشی از این کلانشهر با قطع یا افت فشار آب مواجه خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر می گوید: با افزایش تولید و سهم آب در استان ، میزان تماس های مردمی برای شکایت از کم آبی و یا قطعی آب کمتر شده و امیدواریم بتوانیم با مدیریت مصرف، تابستان بدون تنشی را پشت سر بگذاریم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت که از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت 2 هزار و 500 رشته انشعاب غیرمجاز آب توسط این شرکت شناسایی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب یزد گفت: کلنگ پروژه آبرسانی به 8 روستای مزارع شور شهرستان مهریز با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال بعد از 20 سال به زمین زده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی قائم مقام شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از حل مشکل قطعی آب شهر شیروان تا پایان امروز خبر داد.